Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Snimci i video klipovi bastarda - ocjene i komentari

Go down 
+9
lord189
KOBAC
Moćun
DOMENICO
bošket
frzelin
PESTI
F I N K O
DjordjeVet
13 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Snimci i video klipovi bastarda - ocjene i komentari - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi bastarda - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi bastarda - ocjene i komentari - Page 2 Emptyčet vel 21, 2013 2:18 am

Sviđa mi se, volio bi cut s čim ući, i neki malo duži snimak od bastarda jer ovo je kratko.
[Vrh] Go down
F I N K O

F I N K O


Broj postova : 393
Points : 400
Join date : 17.01.2011
Age : 53
Lokacija : Komiža

Snimci i video klipovi bastarda - ocjene i komentari - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi bastarda - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi bastarda - ocjene i komentari - Page 2 Emptyčet vel 21, 2013 9:20 am

Tic_Bal. je napisao/la:
Neznam daco covjek pusta neki CD ali skroz malo prilici ovome ili je to ovaj bastard drugacije prihvatio on to nekako sporije pijeva scratch Čime je ukrstan ne znam naj vise mi lici crvendačo Smile


Daco jel ti se stvarno sviđa . Neobicna su pletiva ima ovdje sigurno 4-5 lijepi taktova scratch
Ma jeli se ti ovo zajebaješ ili šta ??? Meni pari da ovo čovik piva na usta.
[Vrh] Go down
 
Snimci i video klipovi bastarda - ocjene i komentari
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» potencijal bastarda za ucenje i izvodjenje pjeva
» Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» PTIČARNICA
» bastarda faganelxgrdelin

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Baštarde,hibridi, križanci-
Forum(o)Bir: