Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Slike grdelina

Go down 
+32
angjello
ivica
Sina BL
Gigo
Nemam nista!
Škuri tić
supergirl
KOBAC
MONSTRUMO
pujdo
Lejlek
probiotik
ĐEKO
CIBO
nicaze
rico
vrca
kain
YOGI
euzebio
DOMENICO
Moćun
frickočak
arboret
damirlilika
zoran ptice pjevice
Grga Zlatoper
Dva Grdelina
Tic_Bal.
GRANDE
PESTI
DjordjeVet
36 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Slike grdelina - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Slike grdelina   Slike grdelina - Page 2 Emptyuto stu 29, 2011 8:20 am

euzebio je napisao/la:
Ništa od toga. Lupni glavom u zid što si ostavio ptice bez nadzora. Mačka je napravila ono što joj je u prirodi. Fricko, sada si naučio zanat. Nećeš više ostaviti grdelina. Žao mi je zbog ptice.
Damire, čudna ptica. Čak bi mogao biti i muško. Naiđe se na takve ptice gdje nisi siguran, vidio sam i ženke koje ni po čemu nisu ženke. Ali i obrnuto. Muške koji su izgledali ružnije nego tvoj grdelin. Ako ih nemaš previše, ostavi ga i probaj. Kada zapjeva sve ćeš znati. Ako veže pjesmu i dugo verša muško je.Ako se samo javlja i počinje verš ali vrlo kratko, žensko je. To je siguran recept. pozz
Dobro si reka profa maćka je napravila ono šta joj je u krvi i nema se šta ljutit na nju.Ja živim u zgradi i držim tiće na balkonu,kad nisam kraj njih niti vrata od stalaže ne držim otvorena da ne bi slućajno kobac ili vrana uletila u stalažu.To je neiskustvo ali sad će bolje pazit ubuduće.
[Vrh] Go down
frickočak

frickočak


Broj postova : 38
Points : 42
Join date : 31.08.2011
Lokacija : sinj

Slike grdelina - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Slike grdelina   Slike grdelina - Page 2 Emptysri stu 30, 2011 2:01 am

EJ Ljudi moji, fala van na razumijevanju i SIGURNO ću ubuduće sidit kraj tice!!! ALI, to mi je bio najbolji i najdraži grdelin pa mi nekako teško, najrađe bi diga ruke od svega , ali kako kad tice VOLIN ! neda bog nikome !!!!!
[Vrh] Go down
euzebio




Broj postova : 352
Points : 359
Join date : 01.08.2011
Age : 58

Slike grdelina - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Slike grdelina   Slike grdelina - Page 2 Emptysri stu 30, 2011 3:10 am

Fricko, ako će ti biti lakše. Ostavim u podrumu četiri tice, jednu do druge, žurilo mi se. Grdelin iz Benkovca, ima strilu ali ekstra zijada. Do njega baštard livanjske pjesme, dobar mladac i jedan šporkulj, nije vrijedio ništa. Na prozoru rešetka, po mojoj procjeni tu mačka ne može proći.Ušla i podavila prvih troje, onog šljama nije ni takla.
Pera mu nije falilo. A što ću ti reći. Kasnije sam okrenio na zajebanciju koliku je zijadu mačka pojila. U Sinju kažu "polako sa križom naprid". Ako si do sada čitao ono što sam napisao, mogao si vidjeti da su meni tri- četiri pegulom i nepažnjom otišla dragom Bogu. E da je samo toliko. Ne daj se. Sve je to rock en roll. A ruke nećeš digniti, jer to nije u rukama nego u krvi. Ne zavaravaj se da će to proći.pozz
[Vrh] Go down
Grga Zlatoper

Grga Zlatoper


Broj postova : 120
Points : 122
Join date : 27.01.2011
Age : 61
Lokacija : Split

Slike grdelina - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Slike grdelina   Slike grdelina - Page 2 Emptysri stu 30, 2011 4:24 am

mačka ulazi di god joj glava prolazi,a ni kune nisu rijetkost u dalmaciji...i na marjanu ih ima...zato vjeverice pomalo nestaju...šta ti je hranidbeni lanac... sunny
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Slike grdelina - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Slike grdelina   Slike grdelina - Page 2 Emptysri stu 30, 2011 8:20 am




Bog !!!!!


Zato tice na oku držat !!!!!!Ili druga opcija ::: sve mačke u susjedstvu

potaracat !!!!!!



Salu2




[Vrh] Go down
kain

kain


Broj postova : 185
Points : 200
Join date : 12.01.2011
Age : 57
Lokacija : HRBiH

Slike grdelina - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Slike grdelina   Slike grdelina - Page 2 Emptysri stu 30, 2011 8:32 am

Da vam mačka ne bi napravila ovo sa pticom

Slike grdelina - Page 2 44843128




Morate nabaviti ovakvu pticu Very Happy



Slike grdelina - Page 2 92987048


[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

Slike grdelina - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Slike grdelina   Slike grdelina - Page 2 Emptysri stu 30, 2011 8:51 am

hahahaha ova je dobra.....
[Vrh] Go down
rico




Broj postova : 35
Points : 36
Join date : 18.06.2011

Slike grdelina - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Slike grdelina   Slike grdelina - Page 2 Emptyuto pro 13, 2011 5:29 am

farao Ja bi rado izabra kocino pivanje iz razloga šta je dobro izreklamirano(podilija govnar koce ovim muktaškim drukerima) ai zato šta ima uticavaj na moderatora, a šta se tiče dade nemam komentara jer on radi ono šta sam ja i još neki , mogu reći prznati ornitolozi već odavno izmislija i ne nazivamo se grdelinašima a ni nesmeta nam ni da smo GMO ekipa.Pozdrav. geek
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Slike grdelina - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Slike grdelina   Slike grdelina - Page 2 Emptyuto pro 13, 2011 6:22 am

rico je napisao/la:


, a šta se tiče dade nemam komentara jer on radi ono šta sam ja i još neki , mogu reći prznati ornitolozi već odavno izmislija i ne nazivamo se grdelinašima a ni nesmeta nam ni da smo GMO ekipa.Pozdrav. geek

poz rico cheers

oprosti što ču biti malo dosadan Basketball

evo kažeš da ti i dado odnosno grande da ste br1oko tih štigliča ili te pjesme Exclamation

grande se ne javlja.jer kaže da je meštar kanarinske pjesme
a pošto več kažeš sa sebe da si br1...pa prikane možda ti nama nekako dokažeš da imaš nešto lepo za čuti.postavi pa makar i ne bilo tvoje Shocked

jer na tipkovnici smo i te kako meštri Very Happy Very Happy
poz prikane rico..bez uvrede
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Slike grdelina - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Slike grdelina   Slike grdelina - Page 2 Emptyuto pro 13, 2011 7:26 am

50 godina će te slušat moje prave grdeline.E moj koce a šta sam ti ja reka.Kako je ispalo ono takmićenje tvojih tića protiv gmo ovo ljeto,daj siti me ja sam zaboravija.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Slike grdelina - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Slike grdelina   Slike grdelina - Page 2 Emptyuto pro 13, 2011 7:45 am

Ha ha ,

ajde Jogi nemoj zajebavat,di ce se moja jadna

dva ipo takta i neka glatkica iz dva dila bez slova mirit

sa 3x8 pletiva ili 4x6 ili 5x5 sa zijom 2,0 , 2,4 ,3,3 sec.

To je prošlu godinu bilo slucajno,ne bi se više usudija takmicit ni mrtav,

da mi se smiju na livadi .Ne ,ne ,nije koce pizda No
[Vrh] Go down
rico




Broj postova : 35
Points : 36
Join date : 18.06.2011

Slike grdelina - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Slike grdelina   Slike grdelina - Page 2 Emptysri pro 14, 2011 11:14 am

skopski maestro je napisao/la:
rico je napisao/la:


, a šta se tiče dade nemam komentara jer on radi ono šta sam ja i još neki , mogu reći prznati ornitolozi već odavno izmislija i ne nazivamo se grdelinašima a ni nesmeta nam ni da smo GMO ekipa.Pozdrav. geek

poz rico cheers

oprosti što ču biti malo dosadan Basketball

evo kažeš da ti i dado odnosno grande da ste br1oko tih štigliča ili te pjesme

grande se ne javlja.jer kaže da je meštar kanarinske pjesme
a pošto več kažeš sa sebe da si br1...pa prikane možda ti nama nekako dokažeš da imaš nešto lepo za čuti.postavi pa makar i ne bilo tvoje Shocked

jer na tipkovnici smo i te kako meštri Very Happy Very Happy
poz prikane rico..bez uvrede
Maki svaka čast jebeš ih uzduž i popriko .Drago mi je da si čuja prave grdeline , a ne ovi seratori šta samo prepričavaju neke svoje dičje fantazije .šta se tiče prvog mista u GMO čuja si ti moga tića ima pet godina ,a meštri koji sada dižu dadu idrže njegovo su to nazvali kuncima i kleli se da neće nikad to priznat,i još nešto moj je nazovimo ga pokus piva na stablu a ne u kući.P.S. nemam običaj pisat u ovu uru ali drag si mi Maki pa te ne želim uskratit za odgovor.pozdrav Maki
[Vrh] Go down
nicaze

nicaze


Broj postova : 84
Points : 82
Join date : 02.01.2012

Slike grdelina - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Slike grdelina   Slike grdelina - Page 2 Emptysub vel 04, 2012 7:05 am

[url=][/url]
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

Slike grdelina - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Slike grdelina   Slike grdelina - Page 2 Emptysub vel 04, 2012 7:17 am

Jesi aga i gotovo.... Smile
[Vrh] Go down
kain

kain


Broj postova : 185
Points : 200
Join date : 12.01.2011
Age : 57
Lokacija : HRBiH

Slike grdelina - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Slike grdelina   Slike grdelina - Page 2 Emptysub vel 04, 2012 7:22 am

Nicaze,svaka čast.Praznik za oči,čisto i uredno.Sve čestitke cheers


P.S. Samo me bilo malo zbunilo kad sam tek vidio dvije iste slike,očekivao sam tekst ispod njih : "PRONAĐITE 10 RAZLIKA " Very Happy Very Happy
mala šala


Zadnja promjena: kain; ned vel 05, 2012 3:42 am; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
CIBO

CIBO


Broj postova : 227
Points : 245
Join date : 08.01.2011
Age : 62
Lokacija : SINJ

Slike grdelina - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Slike grdelina   Slike grdelina - Page 2 Emptysub vel 04, 2012 7:32 am

svaka čast nicaze.........
[Vrh] Go down
nicaze

nicaze


Broj postova : 84
Points : 82
Join date : 02.01.2012

Slike grdelina - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Slike grdelina   Slike grdelina - Page 2 Emptysub vel 04, 2012 7:54 am

hvala hvala kain obilježi razlike na slikama hahahhaa
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Slike grdelina - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Slike grdelina   Slike grdelina - Page 2 Emptyned vel 05, 2012 12:38 am

Edo ja sam primjetio da su ti brkovi veci na donjoj slici Smile

Hehe ustvari to su obrve ja mislio brkovi cheers i vidim imas rep i on je kraci na ovoj donjoj slici Basketball

tongue

ps. Pravi si BEG iz Hana Wink
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Slike grdelina - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Slike grdelina   Slike grdelina - Page 2 Emptypon vel 13, 2012 9:29 am


Bog !!!



[img]Slike grdelina - Page 2 18134.th[/img]



Salu2
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 53
Lokacija : Skopje MK

Slike grdelina - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Slike grdelina   Slike grdelina - Page 2 Emptysub tra 14, 2012 11:50 pm

[img]Slike grdelina - Page 2 Cunami1 [/img]


ovo je cunami Mnogo se naljutio na Neke čanove Question Question Question
[Vrh] Go down
probiotik




Broj postova : 272
Points : 272
Join date : 22.01.2012

Slike grdelina - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Slike grdelina   Slike grdelina - Page 2 Emptyned tra 15, 2012 12:12 am

ujme sta je smisan a di mu je kada za kupanje
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 53
Lokacija : Skopje MK

Slike grdelina - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Slike grdelina   Slike grdelina - Page 2 Emptyned tra 15, 2012 2:37 am

probiotik je napisao/la:
ujme sta je smisan a di mu je kada za kupanje


NE NE nije smišan nego je mnogo ljut prika ,,a za kadu za kupanje Question Question Question Question Question Question
[Vrh] Go down
probiotik




Broj postova : 272
Points : 272
Join date : 22.01.2012

Slike grdelina - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Slike grdelina   Slike grdelina - Page 2 Emptyned tra 15, 2012 3:52 am

ujme stavi mu kadu,vole se bučkat
[Vrh] Go down
Lejlek




Broj postova : 1
Points : 1
Join date : 15.04.2012

Slike grdelina - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Slike grdelina   Slike grdelina - Page 2 Emptyned tra 15, 2012 10:54 pm

pravi bosanski štiglić...
[Vrh] Go down
probiotik




Broj postova : 272
Points : 272
Join date : 22.01.2012

Slike grdelina - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Slike grdelina   Slike grdelina - Page 2 Emptyuto tra 17, 2012 1:48 am

a da vidis moga batuda mi na ramenu ujme
[Vrh] Go down
Sponsored content





Slike grdelina - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Slike grdelina   Slike grdelina - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Slike grdelina
[Vrh] 
Stranica 2 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Sićate li se grdelina...
» SLIKE TIČARA
» Slike verduna
» Slike 2. kovade kod Frzelina
» Slike parilica (rucno izradene ili kupljene u specijaliziranim radnjama)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: