Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica

Go down 
4 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica    male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  - Page 2 Emptysri stu 09, 2011 5:35 am



Bog !!!


Evo da se i ja nadovežem na temu o kokticidiozi !!!!


Najbolji lik za pticu oboljelu od te boleštine je ::otvoriti vrata od ćibe ,

otvoriti prozor i ajmo leti jer ionako rijetko što ima od takvih izličenih"

ptica !!!!! Prije će se sam izličiti vanka nego u ćibi !!!!!


Salu2
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica    male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  - Page 2 Emptysri stu 09, 2011 5:41 am

Moćun je napisao/la:


Bog !!!


Evo da se i ja nadovežem na temu o kokticidiozi !!!!


Najbolji lik za pticu oboljelu od te boleštine je ::otvoriti vrata od ćibe ,

otvoriti prozor i ajmo leti jer ionako rijetko što ima od takvih izličenih"

ptica !!!!! Prije će se sam izličiti vanka nego u ćibi !!!!!


Salu2
tačno tako burazueru močune ali kad je ptica stvarno toliko dobra pa nemozese tako i jednostavno rešiti nje ..treba je spasiti da ne ugine jer se mnogo truda oko nje desilo mislim nešto što si je naučijo pjevati ..i zalosno se tako rešiti ,,,več ako mozda imaš ih toliko dobrih ptica mislim na njegovu kopiju.. što se tiče mene ja bi se ipak potrudijo ja spasiti
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica    male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  - Page 2 Emptysri stu 09, 2011 5:46 am

Very Happy nista od navedenoga mocune, danas je lijecenje ptica otislo daleko daleko. postoji preko 10 odlicnih lijekova za kokcidiozu koji su 100 posto ucinkoviti ako je lijecenje pocelo navrime. pa cak i ako nije sanse za izljecenje su velike i bez posljedica dugorocnih. ptica se oporavi bez problema, postoje i za to preparati u apoteci. zamisli da ljudi imaju jednog tica nove mutacije pa ga puste ca jer im se neda lijeciti. takve ptice kostaju po nekoliko tisuca eura, nije nitko lud.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica    male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  - Page 2 Emptysri stu 09, 2011 5:54 am

poz domeniko

mozda ima one drugoligaške ptice pa i zato mu nije zao jer i ima na svakom čošku takvih druo ili trečoligaške šrtigliče


mislim da mi neče zameriti na ovaj moj komentar
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica    male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  - Page 2 Emptysri stu 09, 2011 5:57 am




Bog !!!!



Lako za to meštre ----- reka san ja par ćikalica , 3 dugorepke

i 2 žutovoljke !!!!!!


Salu2
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica    male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  - Page 2 Emptysri stu 09, 2011 6:04 am

zutovoljke mislim da znam štaje ...ali ono što si rekao sa ovi čikalicama i dugorepke to mi nije jasno o čemu to
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica    male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  - Page 2 Emptyned stu 13, 2011 1:04 am

pozdrav meštri cheers

pa evo neku moju tajnu o školovanja
kad se školuje mladi štiglič i tokom školovanja mora mu davati da jede rendani badem jer to mu omogučava da bolje pamti i bolje svača pjesmu

za sada toliko
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica    male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  - Page 2 Emptyned stu 13, 2011 1:07 am

skopski maestro je napisao/la:
pozdrav meštri cheers

pa evo neku moju tajnu o školovanja
kad se školuje mladi štiglič i tokom školovanja mora mu davati da jede rendani badem jer to mu omogučava da bolje pamti i bolje svača pjesmu

za sada toliko

HAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAH
HAHAAHAHAHAHHAHAHAAHHHA

Maestro ajde se ispovidit lol!
[Vrh] Go down
Jandrek

Jandrek


Broj postova : 232
Points : 245
Join date : 29.09.2011

male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica    male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  - Page 2 Emptyned stu 13, 2011 1:08 am

a pitanje za tebe kad već pričaš o bademu ,provaš li ti svaki kad ga daješ ticama..??
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica    male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  - Page 2 Emptyned stu 13, 2011 3:19 am

Maestro nas malo zeza, jeli mestre? Ja dajem frigani mozak od telcica, jer je poznato da si od toga pametniji, a tako i Grdelin. I još nešto, kuvane magarece uši, da bolje čuje i upija.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica    male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  - Page 2 Emptyned stu 13, 2011 3:43 am

DOMENICO je napisao/la:
Maestro nas malo zeza, jeli mestre? Ja dajem frigani mozak od telcica, jer je poznato da si od toga pametniji, a tako i Grdelin. I još nešto, kuvane magarece uši, da bolje čuje i upija.

ozbiljno vi kazem da je to uspesno verujtemi

jer nisam ovde za zaebanciju
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica    male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  - Page 2 Emptyned stu 13, 2011 3:46 am

[quote="markoxp"]
skopski maestro je napisao/la:
pozdrav meštri cheers


HAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAH
HAHAAHAHAHAHHAHAHAAHHHA

Maestro ajde se ispovidit lol!


nije za smijanje brate markopxe

pa to je to kad imam posla sa drygom ligasima
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica    male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  - Page 2 Emptyned stu 13, 2011 5:31 am



Bog !!!



Ne znan baš za redndani bajam , ali lako moguće ja samo pripolovim

i stavin u žice i bogami ga pojedu !!!! Mislin da ga je bolje izlomit ili

izrendat jer ovako ispada kako ga idu !!!!!


Salu2
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica    male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  - Page 2 Emptyned stu 13, 2011 7:31 am

Ma salim se ja malo maestro, nemoj se ljutit odma Smile
mi smo ti većina treća liga
[Vrh] Go down
enver




Broj postova : 96
Points : 96
Join date : 12.04.2011
Age : 57
Lokacija : kaštila

male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica    male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  - Page 2 Emptyned stu 13, 2011 7:43 am

Ima nešto u bajamu ili kako mi kažemo menduli.
Meni stari otac stalno prigovara da bi triba češće davat mendulu.
Zanimljivo ali njegova dva grdelina imaju priko pet godin a stoje u ćibi ka pineli, a daje im samo šedimikan uz obilje: zeleni ( preferira šušak i crikvinu), razne vrste sikavca ( češljuginu i ošljebad), jabuku i mendulu, i cilu glavu suncokreta.
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica    male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  - Page 2 Emptyned stu 13, 2011 9:52 am




Bog !!!!


Envere bogami mi ti otac dobro govori !!!!!I ja preferiram što više zelenja (cikoriju,
češljugu,dvornik,ambroziju,crikvinu,ošljebad,kostriš- već pomalo počeja ,sad će i mišjakinja)

ubacin in cilu češljugu svakome jednon tjedno .pa da vidiš loma ne ostane od nje niti čahura!!

A zelenje svaki dan i moran priznat da tići nemju ništa protiv !!!! Pucaju od zdravlja!!


Što više prirode to manje kemije !!!!!


Salu2
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica    male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  - Page 2 Emptyned stu 13, 2011 11:27 am

Moćun je napisao/la:


Bog !!!



Ne znan baš za redndani bajam , ali lako moguće ja samo pripolovim

i stavin u žice i bogami ga pojedu !!!! Mislin da ga je bolje izlomit ili

izrendat jer ovako ispada kako ga idu !!!!!


Salu2
pozdra brate moćune
samo ti si me ozbiljno svatijo oko tih badema što ostali nisu
obavezno rendati što sitnije i pomešati sa makom jednom ili dva puta nedeljno
radi boljeg pamčenja i tako dalje
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica    male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  - Page 2 Emptyned stu 13, 2011 11:33 am

Moćun je napisao/la:



Bog !!!!


Envere bogami mi ti otac dobro govori !!!!!I ja preferiram što više zelenja (cikoriju,



Što više prirode to manje kemije !!!!!



Salu2

pozdrav burazeru močune

mi kod nas zimi mnogo malo dajemo toga zelenila što se tiče toga

a za prirodu u pravosi nema ništa bolje od toga

ako mognem a nadamse da danas čuda ti obesim nešto što kod vas nema mislim na prirodnu hranu i koi je dobar anti biotik i tako dalje
[Vrh] Go down
Sponsored content





male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica    male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» K: Ženku štiglića
» MUTACIJA ŠTIGLICA
» skurica - kada i kako?
» UZGOJ ŠTIGLICA U KAVEZU
» Bastardi od mutacija stiglica

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: