Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica

Go down 
4 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
Anonymous



male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  Empty
PostajNaslov: male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica    male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  Emptyned stu 06, 2011 12:47 am

pa da počnemo drugovi i prijatelji da ponešto otkrivamo te poneke recepte koje su uspešne i pomalo dokazane Basketball zavisi kako kod koga Suspect
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  Empty
PostajNaslov: Re: male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica    male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  Emptyned stu 06, 2011 12:51 am

ajde bre ljudi nemojte čekati i nemojte kriti te vaše recepte
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  Empty
PostajNaslov: Re: male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica    male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  Emptyned stu 06, 2011 1:58 am

kupis skupu opremu, kabeli od zlata, ides u studio i napravis CD po gustu i onda izlezes mlade i zajebavas se sa pitanjem po cile dane. stavis mlade u hermeticki zatvorene škatule, puštaš CD i u treci misec ih poklonis. i tako iznova svake godine. to ti je tajna moj maestro.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  Empty
PostajNaslov: Re: male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica    male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  Emptyned stu 06, 2011 5:15 am

pozdrav brate domenico cheers

ma ja nepitam tebe jer znam da ti znas sve recepte Very Happy Very Happy Very Happy

ja čekam ostale ...aza tebe nije problem ja ču tebi na drugi način kazat i pokazat i dokazat
brate domenico..... cheers pa zato smo prijatel;ji

ali obečaj da ces šuteti i kriti noge kao zmija Suspect Suspect
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  Empty
PostajNaslov: Re: male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica    male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  Emptyned stu 06, 2011 6:45 am

Meni samo pošalji dobroga grdelina i ja zadovoljan! Ej jesi dobio snimku na email? Jel ti se svidja?
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  Empty
PostajNaslov: Re: male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica    male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  Emptyned stu 06, 2011 9:04 am

DOMENICO je napisao/la:
Meni samo pošalji dobroga grdelina i ja zadovoljan! Ej jesi dobio snimku na email? Jel ti se svidja?

pozdr av burazeru ......yesam dobijo ....a odgovor si dobijo na tvoj imejl
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  Empty
PostajNaslov: Re: male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica    male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  Emptyned stu 06, 2011 9:04 am

DOMENICO je napisao/la:
Meni samo pošalji dobroga grdelina i ja zadovoljan! Ej jesi dobio snimku na email? Jel ti se svidja?

pozdr av burazeru ......yesam dobijo ....a odgovor si dobijo na tvoj imejl
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  Empty
PostajNaslov: Re: male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica    male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  Emptyned stu 06, 2011 11:01 am

DOMENICO je napisao/la:
Meni samo pošalji dobroga grdelina i ja zadovoljan! Ej jesi dobio snimku na email? Jel ti se svidja?


to što sam ti napisao na tvome imejlu ...to je bilo moje mišljenje ..barem ja tako mislim mozda grešim ali to je to ...biče boljih ako bogda
[Vrh] Go down
Jandrek

Jandrek


Broj postova : 232
Points : 245
Join date : 29.09.2011

male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  Empty
PostajNaslov: Re: male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica    male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  Emptyned stu 06, 2011 11:01 am

a imaš puno recepata ee sad neznan kakve kolače voliš lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  Empty
PostajNaslov: Re: male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica    male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  Emptyned stu 06, 2011 11:06 am

Jandrek je napisao/la:
a imaš puno recepata ee sad neznan kakve kolače voliš lol!

pozdrav burezeru cheers

pa ja nisam tako lak ko što se mislilo Basketball mozes dobit recept od nekih slatkiša i kolača ...ali od koka kole nemozes na ovaki način dobiti Question
[Vrh] Go down
Jandrek

Jandrek


Broj postova : 232
Points : 245
Join date : 29.09.2011

male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  Empty
PostajNaslov: Re: male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica    male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  Emptyned stu 06, 2011 12:06 pm

ee je i ti odma ciljaš u crno
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  Empty
PostajNaslov: Re: male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica    male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  Emptyned stu 06, 2011 12:17 pm

Jandrek je napisao/la:
ee je i ti odma ciljaš u crno

dobro bre brate stani malo jer sam nov na forumu Exclamation

mozda se bolje upoznamo pa ču ti nešto otkriti nešto ...malo a toliko opasno.. study scratch
[Vrh] Go down
Jandrek

Jandrek


Broj postova : 232
Points : 245
Join date : 29.09.2011

male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  Empty
PostajNaslov: Re: male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica    male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  Emptypon stu 07, 2011 1:23 am

ja sna isto početnik pa me nauči nešto otkri mi koju tajnu Crying or Very sad
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  Empty
PostajNaslov: Re: male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica    male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  Emptypon stu 07, 2011 3:55 am

Jandrek je napisao/la:
ja sna isto početnik pa me nauči nešto otkri mi koju tajnu Crying or Very sad

pozdrav burezeru Very Happy Very Happy Very Happy cheers


nisi nisi.... znam da si ti medzu boljih ovde Twisted Evil


samo sto ti imas recept za fantu i pepsi .... Suspect u tome je razlika
[Vrh] Go down
Jandrek

Jandrek


Broj postova : 232
Points : 245
Join date : 29.09.2011

male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  Empty
PostajNaslov: Re: male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica    male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  Emptypon stu 07, 2011 4:59 am

pa početnik kad ti kažem Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  Empty
PostajNaslov: Re: male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica    male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  Emptypon stu 07, 2011 5:14 am

Jandrek je napisao/la:
pa početnik kad ti kažem Very Happy


i ti si počeo sa mnom igrati Basketball Basketball


pa ja sam istinu rekao da i ti si ,,,,,br1,,,,,,,, king


jer stobom nema frke
[Vrh] Go down
Jandrek

Jandrek


Broj postova : 232
Points : 245
Join date : 29.09.2011

male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  Empty
PostajNaslov: Re: male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica    male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  Emptypon stu 07, 2011 9:50 pm

maestro ozbiljno ,neigra ode nista s nikin samo bi volija da mi odaš neku tajnu eto recimo ima li ista za ovo doba neka tajna oko tića kako sta di kud kamo..?
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  Empty
PostajNaslov: Re: male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica    male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  Emptyuto stu 08, 2011 3:34 am

Jandrek je napisao/la:
maestro ozbiljno ,neigra ode nista s nikin samo bi volija da mi odaš neku tajnu eto recimo ima li ista za ovo doba neka tajna oko tića kako sta di kud kamo..?


pozdrav veliki cheers

pa kazi koi problem imaš kod tvoih štigliča i šta te momentalno tiče .reci šta Question
jer ima za sve probleme po nešto u moju kuhinju
[Vrh] Go down
Jandrek

Jandrek


Broj postova : 232
Points : 245
Join date : 29.09.2011

male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  Empty
PostajNaslov: Re: male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica    male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  Emptyuto stu 08, 2011 5:36 am

pa jednostavno već sam postavio pitanje, kako sad raditi s mladim pticama dok ne dođe proljeće
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  Empty
PostajNaslov: Re: male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica    male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  Emptyuto stu 08, 2011 11:03 am

Jandrek je napisao/la:
pa jednostavno već sam postavio pitanje, kako sad raditi s mladim pticama dok ne dođe proljeće


poz jandreku cheers cheers cheers

stvarno me izludzuješ tvoim pitanjima affraid affraid
ma otkud ja znam šta da radiš sa njima Question u prolječe
pa pitaj me konkretno šta te interesuje.....dali za pjevanje ...za školovanje kad je sad naj bitnije ..ili za selektiranje .ili za spremanje za pariti .ili za naterati da pjevaju..ili za da ne pjevaju sada ...ja te pitam a ti nešto okolo ma pitaš a neznaš šta hočeš ...ili ne mozeš me pitati pred publikom...ima načina i za to ...a to je ,,,,pp....
[Vrh] Go down
Jandrek

Jandrek


Broj postova : 232
Points : 245
Join date : 29.09.2011

male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  Empty
PostajNaslov: Re: male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica    male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  Emptysri stu 09, 2011 1:18 am

nisna reka u proljeće nego do proljeća znaš i sam da mnogi tići krepaju i pušu se kako spriječit te gubitke a naročito gubitke izleženih tića
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  Empty
PostajNaslov: Re: male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica    male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  Emptysri stu 09, 2011 1:52 am

Jandrek je napisao/la:
nisna reka u proljeće nego do proljeća znaš i sam da mnogi tići krepaju i pušu se kako spriječit te gubitke a naročito gubitke izleženih tića


pozdrav burazeru jandrek...

hoces da kazes da su ti se razboljelji Question

dali ih cuvas sve skupa zajedno Question

ili su ti odvojeni .mislim sami u kafezu Question

kako su ti doterani mislim na mitarenje :?

i scime ih hranis .koju vrstu sjemena: sada u zimu kad je hladno Question

i dali im dajes jajcanu hranu onim oboljenim stiglicima Question a ako im dajes moras odma prekinuti davati dok su bolesni Twisted Evil

ma ne moze ovako da se ustanovi to sto me pitas ....drugo je kad se videti uzivo taj problem ..jer ovako mozemo samo da ponesto diskutiramo ali nije to to Twisted Evil


ili mozda ocenjujes moje znanje Question koliko i sta znam oko tih problema Exclamation Exclamation Shocked

[Vrh] Go down
Jandrek

Jandrek


Broj postova : 232
Points : 245
Join date : 29.09.2011

male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  Empty
PostajNaslov: Re: male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica    male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  Emptysri stu 09, 2011 3:58 am

Smile

kako postupati s pticom oboljelom od kokticidioze
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  Empty
PostajNaslov: Re: male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica    male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  Emptysri stu 09, 2011 5:24 am

Jandrek je napisao/la:
Smile

kako postupati s pticom oboljelom od kokticidioze

da naravno ne davati jajčanu hranu i uljenu hranu sve dok ga ne izlečiš

ma znam da znaš aili se ti sprdaš sa mnom
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  Empty
PostajNaslov: Re: male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica    male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  Emptysri stu 09, 2011 5:30 am

jandrek burazeru pa daj malo i drugi da ponesto i oni kazu svoje iskustvo oko tih problema
[Vrh] Go down
Sponsored content





male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  Empty
PostajNaslov: Re: male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica    male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica  Empty

[Vrh] Go down
 
male a mnogo značajne tajne oko parenja i školovanja štiglica
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» K: Ženku štiglića
» MUTACIJA ŠTIGLICA
» skurica - kada i kako?
» UZGOJ ŠTIGLICA U KAVEZU
» Bastardi od mutacija stiglica

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: