Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.

Go down 
+32
PSIHO
portulata
sole
DjordjeVet
Jandrek
Vedran
frickočak
domo
žižula
ivica
euzebio
žuti
enver
ivica.milanovic13
kain
pavao
PESTI
angjello
arboret
vrca
Grga Zlatoper
DOMENICO
Tic_Bal.
YOGI
Sina BL
bošket
lord189
GRANDE
Moćun
pele
frzelin
KOBAC
36 posters
Go to page : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 30 ... 38  Next
Autor/icaPoruka
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 22 Emptypon lis 24, 2011 7:48 am

pozdrav maestro!
sad si stvarno naletijo na minu, ti imas grdeline bez zijadi a takvi ti na ovi forum ne prolaze! jer i samo ime foruma ti govori (BATUDA=pletivo + zijada) da je rezerviran za zijade!
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 22 Emptypon lis 24, 2011 7:52 am

I to ne bilo kakve Domeniko
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 22 Emptypon lis 24, 2011 7:55 am

eeeeeeeeeeeeeee tako je barba yogi! samo glatka sa duson i lirikon, na mliko! i bez nekih slova! da klizi, da se utapa, a more i u vitar, sa laganin kolincon! Smile
[Vrh] Go down
euzebio




Broj postova : 352
Points : 359
Join date : 01.08.2011
Age : 58

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 22 Emptypon lis 24, 2011 9:04 am

Jedva čekam moga novog prijatelja Baritona u Sinju. Što će nam novoga kazati? Oće sam doći ili će dovesti glatko pojačanje? Ajme neka nas trema drži. Sve se nadam da će vijesti biti ugodne. Donijeti će nam popis preobraćenih iz Splita? Donijeti popis svih ptičarskih zabluda koje haraju našom predivnom dalmatinskom metropolom? Ma nema veze, što bude bude. Najvažnije je da on nama dođe, i porazgovara sa nama. Nedavno sam čuo da jedan što popravlja telefoniju se također bavi pticama. A meni se u dva navrata razvalio telefon i bili su neki ljudi koji su to popravljali. Ma nije valjda... Na zidu kuće... ajoj. a grdelini pjevali ajmee. Samo se nadam da je bio neki amater. Baritone, čekamo vas. Isti kafić.
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 22 Emptypon lis 24, 2011 9:10 am

DOMENICO je napisao/la:
eeeeeeeeeeeeeee tako je barba yogi! samo glatka sa duson i lirikon, na mliko! i bez nekih slova! da klizi, da se utapa, a more i u vitar, sa laganin kolincon! Smile
Bravo Domenico,nego reci ti meni priksone,gledali se u tome tvome mliku ikakva masnoća,jeli light 0.9%,ili mozda 2.8 ili 3.2%.....

Ćudi me kako strućnjaci nisu i tu nijansu naglasili.....To mi se pari jako bitno
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 22 Emptypon lis 24, 2011 10:00 am

YOGI je napisao/la:
I to ne bilo kakve Domeniko


opet ja ,samo da nebude provokacije,,jer tako su me svatili na prvi forum,


jasam pitao njih a sad pitam i vas,,,dali je sve u tu zijadu,,,,,zar nema ostalih glasova sto se tice pjeva
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 22 Emptypon lis 24, 2011 10:28 am

poz svima,,,,

dali smem pomenuti jedno ime i kod vas na forumu ,jer u prvi sumi zabranili ,a zsto i jos mi nije jasno Rolling Eyes

pa evo za koga se radi a to je,,, marin ,,,

jer njega znam i to vrlo dobro ,,,,,,,mislim da je doktor sto se tice prave pjesme sto treba pjevati jedan kompletni stiglic
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 22 Emptypon lis 24, 2011 7:40 pm

Fredi koliko plaćaš ovome? lol! lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 22 Emptyuto lis 25, 2011 12:57 am

markoxp je napisao/la:
Fredi koliko plaćaš ovome? lol! lol!


pozdrav markopxe

ma ja uopste memam pojma koje taj fredi Evil or Very Mad primetiosam da ga stalno pominjes ..kad je rec o toj osobi sto ja pomenem njegovo ime..

neznam zasto spominjes toga fredija affraid kad ga nepoznajem
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 22 Emptyuto lis 25, 2011 1:31 am

fredi ti je marin, to mu je pravo ime! ovdi ga sigurno smijes spominjat, s obzirom da je i on usa u glatku udrugu Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 22 Emptyuto lis 25, 2011 1:36 am

DOMENICO je napisao/la:
fredi ti je marin, to mu je pravo ime! ovdi ga sigurno smijes spominjat, s obzirom da je i on usa u glatku udrugu Smile

dobro kad je tako ,,jer necu bit baniran Very Happy


zasto i njega nema ovamo na forumu ...o cemu je problem
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 22 Emptyuto lis 25, 2011 8:35 am

skopski maestro je napisao/la:
DOMENICO je napisao/la:
fredi ti je marin, to mu je pravo ime! ovdi ga sigurno smijes spominjat, s obzirom da je i on usa u glatku udrugu Smile

dobro kad je tako ,,jer necu bit baniran Very Happy


zasto i njega nema ovamo na forumu ...o cemu je problem

Tu je on, Bošket. Sigurno i on tebe poznaje kad ga tako voliš Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 22 Emptyuto lis 25, 2011 10:00 am

[quote="markoxp"][quote="skopski maestro"]
DOMENICO je napisao/la:
fredi ti je marin,

Tu je on, Bošket. Sigurno i on tebe poznaje kad ga tako voliš Laughing

opet ti markopxe Basketball neznam kako da ti dokazem da nama veze što ti govoriš

o vezi tog tvog fredia odnosno marina .

ko ti je sada taj bošket sto ga sad po tvome volim affraid

neznam štatije i stvarno mi nije jasno zašto ti je krivo kad spomenem neko ime mislim na prave majstore ,mozda i tvoje ime nekad spomenem ali se moraš dokazati da imaš nesto i kolko se razumeš u pravi pjev brate markopxe
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 22 Emptyuto lis 25, 2011 9:06 pm



Bog !!!!



Markane ne se bacilat na čirimbaše !!!!! Bonacaj !!!


Salu2

[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 22 Emptyuto lis 25, 2011 9:10 pm

[quote="skopski maestro"][quote="markoxp"]
skopski maestro je napisao/la:
DOMENICO je napisao/la:
fredi ti je marin,

Tu je on, Bošket. Sigurno i on tebe poznaje kad ga tako voliš Laughing

opet ti markopxe Basketball neznam kako da ti dokazem da nama veze što ti govoriš

o vezi tog tvog fredia odnosno marina .

ko ti je sada taj bošket sto ga sad po tvome volim affraid

neznam štatije i stvarno mi nije jasno zašto ti je krivo kad spomenem neko ime mislim na prave majstore ,mozda i tvoje ime nekad spomenem ali se moraš dokazati da imaš nesto i kolko se razumeš u pravi pjev brate markopxe

Hahahaha ti si poplašen totalno...

Moćune dobro ti i kažeš...
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 22 Emptyuto lis 25, 2011 10:19 pm



Hahahaha ti si poplašen totalno...

Moćune dobro ti i kažeš...[/quote]


prevario si se mnogo,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,mozda si se ti uplasio zato sto i sam na ovaj forum brate markopxe,,,,,,imaces barem po nesto nauciti Basketball

jer ako tako i dalje nastavis neces nista nauciti Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
Jandrek

Jandrek


Broj postova : 232
Points : 245
Join date : 29.09.2011

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 22 Emptysri lis 26, 2011 12:20 am

maestro marko ti je dekan fakulteta "kompletnih tića" on ti druge uči Very Happy
[Vrh] Go down
Jandrek

Jandrek


Broj postova : 232
Points : 245
Join date : 29.09.2011

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 22 Emptysri lis 26, 2011 12:44 am

"je grande je položija kad smo mu ja i bariton priznali ali već su neki našli mane.moj komentar je pivaju strava zija je vrhunska jedino šta bi volija da malo kraće pletu i da imaju veršu.jer smatram da svaki grdelin mora imat veršu.da me neko ne razumi krivo moja primjedba je dobronamjerna jer bi volija da se održe na pismi.upri kumeeeeeee."


inače sta manje pletu i više veršaju su kvalitetniji Smile magarče pripoznaj se haha ko jesi da jesi ..ja nikoga prozva nisan tako da molim ljepo nije ovo ni provokacija nego samo jedan mali pokazatelj ljdskog znanja
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 22 Emptysri lis 26, 2011 3:44 am

Jandrek je napisao/la:
maestro marko ti je dekan fakulteta "kompletnih tića" on ti druge uči Very Happy


pa kako da je dekan kad ja mozda i drugi nismo nista culi njegovo ,jasam mu rekao da obesi nesto pa makar ne bilo njegovo ,,,samo neka on obesi ,,, cheers
[Vrh] Go down
Jandrek

Jandrek


Broj postova : 232
Points : 245
Join date : 29.09.2011

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 22 Emptysri lis 26, 2011 4:05 am

marko je da javnu ponudu mnogima i izazva ih na brokvu u živo samo ti mnogi su se oglušili tako da se to računa ko pridaja i moja i njegaova pobjeda ...MAESTRO -.ne srljaj ko guska u maglu S.Radić
[Vrh] Go down
euzebio




Broj postova : 352
Points : 359
Join date : 01.08.2011
Age : 58

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 22 Emptysri lis 26, 2011 6:22 am

Vijesti iz Cetinske krajine.

Popodnevno natjecanje proteklo u redu. Tri ptičara, šest ptica. Okrugle zijade. Sudac iz Splita,mlad, zgodan i rigorozan, sa cigarom i osmjehom ali i sa nezgodnim prosudbama je zaključio da "ima zijade ali i krakuna".
Jesensko prvenstvo se nastavlja, očekuje se izlazak na Wembley novih suparnika. Publika je bila standardno navijačka, pristrana i neobjektivna, vrijeđali su protivničke igrače, ali bez rasističkih ispada.
U subotu se odigrava novo kolo, nakon kojega će opet platiti odojak. Nakon vrćenja na ražnju od 4 i po sata, pristipiti će se razdiobi praščića, na lokaciji zvanoj Žiga, sa pogledom na Cetinu.
Očekuje se i dolazak novih obožavatelja iz Splita. Moramo nekeko platiti sudca, traži u naturi. pozz. vaš odani euzebio.
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 22 Emptysri lis 26, 2011 6:50 am

Ivo Strava moga bi bit sigurno mlad zgodan.Nekako ste rano počeli širit nećete tako doć do glatke zijade.
[Vrh] Go down
DjordjeVet

DjordjeVet


Broj postova : 172
Points : 197
Join date : 17.01.2011
Age : 43

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 22 Emptysri lis 26, 2011 6:59 am

euzebio je napisao/la:
Vijesti iz Cetinske krajine.

Popodnevno natjecanje proteklo u redu. Tri ptičara, šest ptica. Okrugle zijade. Sudac iz Splita,mlad, zgodan i rigorozan, sa cigarom i osmjehom ali i sa nezgodnim prosudbama je zaključio da "ima zijade ali i krakuna".
Jesensko prvenstvo se nastavlja, očekuje se izlazak na Wembley novih suparnika. Publika je bila standardno navijačka, pristrana i neobjektivna, vrijeđali su protivničke igrače, ali bez rasističkih ispada.
U subotu se odigrava novo kolo, nakon kojega će opet platiti odojak. Nakon vrćenja na ražnju od 4 i po sata, pristipiti će se razdiobi praščića, na lokaciji zvanoj Žiga, sa pogledom na Cetinu.
Očekuje se i dolazak novih obožavatelja iz Splita. Moramo nekeko platiti sudca, traži u naturi. pozz. vaš odani euzebio.

Euzebio, ima li neki tonski ili video zapis sa takmicenja?
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 22 Emptysri lis 26, 2011 7:05 am

Ne znam dokle moderatori misle trpit ove osobe koji su trajno izbačeni s foruma a pojavili su se s drugim imenom i dalje nastavljaju samo s provokacijama.Mislim da to nije u redu prema drugim osobama koji su banirani i ne smiju se više pojavljivat na ovom forumu.
[Vrh] Go down
euzebio




Broj postova : 352
Points : 359
Join date : 01.08.2011
Age : 58

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 22 Emptysri lis 26, 2011 7:13 am

Djordje, mi smo u našem razvoju dosegli samo do fotoaparata. Jedva.
Frzeline, mi ciljeve uvijek postavljamo visoko.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 22 Empty

[Vrh] Go down
 
Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.
[Vrh] 
Stranica 22 / 38.Go to page : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 30 ... 38  Next
 Similar topics
-
»  Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše
» Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: