Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.

Go down 
+32
PSIHO
portulata
sole
DjordjeVet
Jandrek
Vedran
frickočak
domo
žižula
ivica
euzebio
žuti
enver
ivica.milanovic13
kain
pavao
PESTI
angjello
arboret
vrca
Grga Zlatoper
DOMENICO
Tic_Bal.
YOGI
Sina BL
bošket
lord189
GRANDE
Moćun
pele
frzelin
KOBAC
36 posters
Go to page : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 29 ... 38  Next
Autor/icaPoruka
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 21 Emptypet ruj 09, 2011 2:12 am

Frzelinu ko te je privarija ko to ima rašpe,grezače itd.....
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 21 Emptypet ruj 09, 2011 3:01 am

Nastavak skupa s talijanskom getribom
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 21 Emptypet ruj 09, 2011 3:25 am

Javljaju li se POŠTARI ima li šta nova na terenu?????
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 21 Emptypet ruj 09, 2011 3:30 am

Nema moj kume poštara a ja mislim da na moje pitanje neće donit poštu jer im to ne odgovara.Ali ako do sutra ne dođe ja ću onda napisat njihove odgovore.Pa neka onda provjere jesam li laga.Ali ja mislim da su oni već upoznati samo se prave ludi i gluhi.
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 21 Emptypet ruj 09, 2011 3:36 am

YOGI je napisao/la:
Nema moj kume poštara a ja mislim da na moje pitanje neće donit poštu jer im to ne odgovara.Ali ako do sutra ne dođe ja ću onda napisat njihove odgovore.Pa neka onda provjere jesam li laga.Ali ja mislim da su oni već upoznati samo se prave ludi i gluhi.



NEvirujem ja mislim da su nakrivu adresu adresirali...
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 21 Emptypet ruj 09, 2011 3:40 am

Doće poštar makar ja mora prićat njihove izjave.Ali volija bi da se bar jednom opoštene vidim svi se prave blesavi a drže do mišljenja debe i masle.Ajde gospodo napišite par rećenica
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 21 Emptypet ruj 09, 2011 3:44 am

E kad bi zidovi govorili ......... nevirujen da će ih dugo priznavat hahahaaha
[Vrh] Go down
Vedran

Vedran


Broj postova : 54
Points : 57
Join date : 30.07.2011
Lokacija : glavice

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 21 Emptypet ruj 09, 2011 6:25 am

YOGI je napisao/la:
Doće poštar makar ja mora prićat njihove izjave.Ali volija bi da se bar jednom opoštene vidim svi se prave blesavi a drže do mišljenja debe i masle.Ajde gospodo napišite par rećenica
Evo danas je stigla pošta iz Splita i to telegram. pod 1. yogi nikad ništa nije ulovio da vridi . pod 2 yogi nikad ništa nije naučio. pod 3. yogi nema pojma u tiće . pod 4. yogi je cili život poreznik . sažetak na kraju krajeva yogi nema pojma o čemu prića.STOP. i laže NON- STOP. ovo je stigla pošta od tićara koji su za yogija izmislili tićarstvo bar tako oni kažu.
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 21 Emptypet ruj 09, 2011 6:34 am

GRANDE je napisao/la:
E kad bi zidovi govorili ......... nevirujen da će ih dugo priznavat hahahaaha


Jeli ovo reka mi jedan čovik Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 21 Emptypet ruj 09, 2011 7:26 pm

Vedran je napisao/la:
YOGI je napisao/la:
Doće poštar makar ja mora prićat njihove izjave.Ali volija bi da se bar jednom opoštene vidim svi se prave blesavi a drže do mišljenja debe i masle.Ajde gospodo napišite par rećenica
Evo danas je stigla pošta iz Splita i to telegram. pod 1. yogi nikad ništa nije ulovio da vridi . pod 2 yogi nikad ništa nije naučio. pod 3. yogi nema pojma u tiće . pod 4. yogi je cili život poreznik . sažetak na kraju krajeva yogi nema pojma o čemu prića.STOP. i laže NON- STOP. ovo je stigla pošta od tićara koji su za yogija izmislili tićarstvo bar tako oni kažu.

Nisi još napomenija: "Duže ci ci nego zijada"
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 21 Emptysub ruj 10, 2011 4:14 am

Vedran je napisao/la:
YOGI je napisao/la:
Doće poštar makar ja mora prićat njihove izjave.Ali volija bi da se bar jednom opoštene vidim svi se prave blesavi a drže do mišljenja debe i masle.Ajde gospodo napišite par rećenica
Evo danas je stigla pošta iz Splita i to telegram. pod 1. yogi nikad ništa nije ulovio da vridi . pod 2 yogi nikad ništa nije naučio. pod 3. yogi nema pojma u tiće . pod 4. yogi je cili život poreznik . sažetak na kraju krajeva yogi nema pojma o čemu prića.STOP. i laže NON- STOP. ovo je stigla pošta od tićara koji su za yogija izmislili tićarstvo bar tako oni kažu.
E moj vedrane jesam li ja ono kod tebe sluša prave prije jedno 20 godina.Ja mislim da si ti to pozna sam te po toj glavi na slici sad si malo ostarija ali pamet je ista
[Vrh] Go down
Vedran

Vedran


Broj postova : 54
Points : 57
Join date : 30.07.2011
Lokacija : glavice

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 21 Emptysub ruj 10, 2011 6:24 am

Zaminio si me ka i lirskog
[Vrh] Go down
euzebio




Broj postova : 352
Points : 359
Join date : 01.08.2011
Age : 58

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 21 Emptysub ruj 10, 2011 8:07 am

ajme Vedrane ne mogu te ni ja prepoznat. Što ti se dogodilo kad tako izgledaš? Da nisi možda sluša opet po forumu? Nekako mi izgledaš kao da si čuo ziju pa zinuo od čuda. Šta ti bi?
[Vrh] Go down
Vedran

Vedran


Broj postova : 54
Points : 57
Join date : 30.07.2011
Lokacija : glavice

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 21 Emptysub ruj 10, 2011 8:12 am

Ovo mi se desilo kad sam čuo lirskog tresla se brda rodio se miš
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 21 Emptysub ruj 10, 2011 8:27 am

Tresla se brda rodila se strnadica lol!
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 21 Emptypet ruj 16, 2011 5:23 am

Šta se ovo događa?''' Samo """jedan posjet......i svi junaci mukom zamukoše..
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 21 Emptypet ruj 16, 2011 6:10 am

Uglavnom su junaci bili: Lirski, Messi.... lol!
[Vrh] Go down
Vedran

Vedran


Broj postova : 54
Points : 57
Join date : 30.07.2011
Lokacija : glavice

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 21 Emptypet ruj 16, 2011 7:40 pm

GRANDE je napisao/la:
Šta se ovo događa?''' Samo """jedan posjet......i svi junaci mukom zamukoše..
Usrali smo se od straha. hahaha
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 21 Emptysub ruj 17, 2011 1:59 am

Vedran je napisao/la:
GRANDE je napisao/la:
Šta se ovo događa?''' Samo """jedan posjet......i svi junaci mukom zamukoše..
Usrali smo se od straha. hahaha

Ko prizna pola mu se prašta.....izgleda da je sastanak ipak DJELOTVORAN !!!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 21 Emptysub ruj 17, 2011 5:15 am



Bog !!!!



Koji sastanak , koji posjet --biće da je razredno vjeće ,pa je

netko dobija ukor predisključenje ---hahahaha !!!!



Živila sprdačina , a usput i istina !!!


Salu2
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 21 Emptysub ruj 17, 2011 6:13 am

Moćune kakvi sastanci, kakvi ukori, kakvi posjeti, pusti priče....... Laughing Laughing Laughing

A Debe našega poštenoga, govori istinu ka da nikad nije bija u kalaharija Laughing lol!
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 21 Emptypet ruj 23, 2011 7:25 am

Reka je meni dobro jedan čovik ......
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 21 Emptypon lis 24, 2011 4:33 am

Koje je ovo mrtvilo kad mene nema.Evo ću se malo javit pa makar me opet napadali.Sluša se na veliko,mladi su počeli vršat stari su se prominili i već je uho u stalaži a pogotovo kad su ovako lipi dani.Koga god zovem na mobitel svima se čuju tići u pozadini,neka neka već se može i ćut i škartat.Ali naj više sam se javija jer me moji "prijatelji" kritiziraju da samo gadim i da mi ništa ne valja evo da ih demantiram.Jučer sam bija kod jednog prijatelja u žrnovnicu i sluša malo njegovog tića,i mogu vam reć da je to najbolja zijada šta sam je ćuja ove godine(ako izuznemo mog kuma Dadu).Odma sam mu odnija 4 mlada iz mog "luzgoja" .Ne moram ni reć da je to zijada po mom guštu,znate već kakvu ja volim.Inače ovo šta vam govorim je potvrdija i moj kum Debo jer je i on bija s mnom.Inače i taj je grdelin poklonjen a zna se od koga.Ajmo Mile samo naprid!!!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 21 Emptypon lis 24, 2011 4:47 am

YOGI je napisao/la:
Koje je ovo mrtvilo kad mene nema.Evo ću se malo javit pa makar me opet napadali.Sluša se na veliko,mladi su počeli vršat stari su se prominili i već je uho u stalaži a pogotovo kad su ovako lipi dani.Koga god zovem na mobitel svima se čuju tići u pozadini,neka neka već se može i ćut i škartat.Ali naj više sam se javija jer me moji "prijatelji" kritiziraju da samo gadim i da mi ništa ne valja evo da ih demantiram.Jučer sam bija kod jednog prijatelja u žrnovnicu i sluša malo njegovog tića,i mogu vam reć da je to najbolja zijada šta sam je ćuja ove godine(ako izuznemo mog kuma Dadu).Odma sam mu odnija 4 mlada iz mog "luzgoja" .Ne moram ni reć da je to zijada po mom guštu,znate već kakvu ja volim.Inače ovo šta vam govorim je potvrdija i moj kum Debo jer je i on bija s mnom.Inače i taj je grdelin poklonjen a zna se od koga.Ajmo Mile samo naprid!!!!!!!!!!!!



pozdrav yogi ,,, cheers

nov sam na vas forum ,,,vidim da i ti imas probleme kao i ja na prvom forumu ,

ako nesto im se ne dopada smatrajute kao da si provokator i tako dalje,,,,,mislim da sam naleteo na pogresne osobe na prvi forum ,,,,,ali nadam se da ovaj vas forum bi trebalo da je pravi i realniji,,,,,

tolikoza sada ,,,,,,
[Vrh] Go down
Jandrek

Jandrek


Broj postova : 232
Points : 245
Join date : 29.09.2011

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 21 Emptypon lis 24, 2011 5:35 am

tako je skopski slažem se s tobom ode su svi ljubomorni na yogija i njegove ptice tu si potpuno u pravu ,al nedajte se vas dvojica niko van ne može zabranit "širenje samozadovoljstva" samo naprid i pomalo al sigurno...

živija Mile iz Žrnovnice
[Vrh] Go down
Sponsored content





Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 21 Empty

[Vrh] Go down
 
Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.
[Vrh] 
Stranica 21 / 38.Go to page : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 29 ... 38  Next
 Similar topics
-
» Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše
»  Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: