Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)

Go down 
+28
MONSTRUMO
probiotik
pujdo
Grga Zlatoper
Jandrek
Vedran
ivica
žuti
euzebio
PESTI
enver
domo
pele
Tic_Bal.
F I N K O
kain
KOBAC
ivica.milanovic13
BATUDA
Moćun
arboret
GRANDE
bošket
DOMENICO
vrca
YOGI
lord189
frzelin
32 posters
Go to page : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Next
Autor/icaPoruka
Jandrek

Jandrek


Broj postova : 232
Points : 245
Join date : 29.09.2011

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 17 Emptyčet stu 03, 2011 8:15 am

bariton je napisao/la:
Nije mi prvi put da sam cuja tako nešto u 10. i 11. misec.

Ima još svita šta je doživilo da grdelin na stablo u to doba lipo zapiva.


slažem se Cool
[Vrh] Go down
arboret

arboret


Broj postova : 299
Points : 303
Join date : 02.05.2011

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 17 Emptyčet stu 03, 2011 11:56 pm

YOGI je napisao/la:
arboret je napisao/la:
baritone nemojte se uvrijediti može bit da i je tako, ali sam sumnjicav u to da ste culi grdelina u prirodi sa par batudi.to nisam cuo ima dvadesetak godina vi ste jedan od sretnijih pticara.
Ja sam puno a ne malo sumljičav a pogotovo kad znam da tu radi i vino a onda posli koje litrice se čuje ko zna šta.

je profesore slažem se sa vama u potpunosti ako sada ne rade marende u prirodi kada ce ljeti sigurno nece i to da ima koja litra viška može se cut jako dobre ptice.
vidi g.yogi skužite vi brzo sve pravi ste pticar da mi je još cuti vaše ptice mislim da bih imao šta cuti.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 17 Emptypet stu 04, 2011 12:50 am

pozdrav burazeri

arboret dobro si mu odgovorijo kad si mu potrazijo nesto njegovo da cujes ,,jer dosat ja nisam nista cuo ni video ,,a oni od mene jesu po nesto i videli i culu na drugi forum



ajde yogi profesore nesto lipo nam obesi ,,,ajde ne sramise
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 17 Emptypet stu 04, 2011 4:03 am

Evo da odgovorim arboretu i maestru.Ja mislim da me ti arboret malo zajebaješ i da ti znaš šta ja imam i znaš da nemam ni blizu MESIJA.Prema tom ako ne valja MESI moj je sto puta gori,i šta ču ga onda stavljat ,a i da oču neznam na ovi kurčev internet skoro ništa.Mislim da znam ko si i mislim da ćeš doć drugo lito kad ja budem širija pa slušat ono šta budem ima .A maestru ne mogu pomoć ako je stvarno iz Skoplja jedino da i on dođe na litovanje u Split.Jednom rjećju neman ništa ,neodređeno pletivo i jedna vrlo dobra zijada čista ka suza iz oka.Moram vam priznat da nisam skroz zadovoljan jer svaki dobar grdelin mora imat jednu dugu strilu izad zijade i miljun mali zijadi a to moj nema prema tom nemam se ćim hvalit kad bude onda ču vam javit.
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 17 Emptypet stu 04, 2011 4:15 am

Maq zaboravija sam naj važniju stvar neman više ni jednog mladog ispalo mi je od 5 mladih 6 ženskih.Tako da moram čekat do godine jer ne daj bože da idem u želandu,ja nisam takvi tićar,samo iz tuđeg uzgoja jer mi tičari sami nude doslovno guraju na silu čiji ču uzgoj uzet.I na kraju sve ženske.A neće me više zajebat moram ić u okuliste nabavit oćale .
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 17 Emptypet stu 04, 2011 4:35 am

eeeeeeeeeeee jesi mestar kad si sve zenske izabra! Very Happy
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 17 Emptypet stu 04, 2011 4:37 am

Jebiga domeniko godine ćinidu svoje
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 17 Emptypet stu 04, 2011 4:37 am

YOGI ma izgleda ovi lezeni kasnije propjevaju .

Evo kod mene 3 pinokija sa brkovima jos uvijek sute Smile
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 17 Emptypet stu 04, 2011 4:39 am

Dobro je to moje su tile već radit gnjezda ha ha ha
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 17 Emptypet stu 04, 2011 4:43 am

odat cu ti jednu tajnu s kojom nemos falit nikada! to kad dodjen u kalahari Very Happy
[Vrh] Go down
arboret

arboret


Broj postova : 299
Points : 303
Join date : 02.05.2011

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 17 Emptypet stu 04, 2011 6:30 am

YOGI je napisao/la:
Evo da odgovorim arboretu i maestru.Ja mislim da me ti arboret malo zajebaješ i da ti znaš šta ja imam i znaš da nemam ni blizu MESIJA.Prema tom ako ne valja MESI moj je sto puta gori,i šta ču ga onda stavljat ,a i da oču neznam na ovi kurčev internet skoro ništa.Mislim da znam ko si i mislim da ćeš doć drugo lito kad ja budem širija pa slušat ono šta budem ima .A maestru ne mogu pomoć ako je stvarno iz Skoplja jedino da i on dođe na litovanje u Split.Jednom rjećju neman ništa ,neodređeno pletivo i jedna vrlo dobra zijada čista ka suza iz oka.Moram vam priznat da nisam skroz zadovoljan jer svaki dobar grdelin mora imat jednu dugu strilu izad zijade i miljun mali zijadi a to moj nema prema tom nemam se ćim hvalit kad bude onda ču vam javit.

drago mi je ako me poznajete mislim da isto razmišljamo o pjevu grdelina vjerujem da bi se mogli i upoznati kroz neko dogledno vrijeme.
neznam uopce koje ptice uzgajate vidim po vašim tekstovima koliko držite do ciste zijade i volite batudere.
ako budem živ i zdrav mogao bi doci sa nekim drugo lito kada budete iznosili ptice u prirodu.morate znati da sam jako samokritican kod svoga pjeva grdelina ne mogu primucati bilo kakvu grešku u pjevu i verši.ako vam ptice imaju nastavke ili bilo šta slicno ne bi volio tratiti svoje dragocjeno vrijeme.


[Vrh] Go down
pele

pele


Broj postova : 268
Points : 295
Join date : 29.05.2011
Lokacija : sinj

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 17 Emptypet stu 04, 2011 6:56 am

[Vrh] Go down
arboret

arboret


Broj postova : 299
Points : 303
Join date : 02.05.2011

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 17 Emptypet stu 04, 2011 7:09 am

dobro ste rekli g.pele lici na covjeka iz cetinske krajine žalosno morate se pomiriti sa tim.
[Vrh] Go down
pele

pele


Broj postova : 268
Points : 295
Join date : 29.05.2011
Lokacija : sinj

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 17 Emptypet stu 04, 2011 7:11 am

Drago mi je da si se pripozna .Po svemu odgovara tebi.
.
[Vrh] Go down
arboret

arboret


Broj postova : 299
Points : 303
Join date : 02.05.2011

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 17 Emptypet stu 04, 2011 7:17 am

pele je napisao/la:
Drago mi je da si se pripozna .Po svemu odgovara tebi.
.

zna se od davnina tko ne cuje jer da cujete nebiste uzgajali greze zijade.
žao mi vas je ali možete još uvjek nauciti bude te li pazili na satu interneta i slušali profesora yogi.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 17 Emptypet stu 04, 2011 7:23 am

[quote="arboret"].morate znati da sam jako samokritican kod svoga pjeva grdelina ne mogu primucati bilo kakvu grešku u pjevu i verši.ako vam ptice imaju nastavke ili bilo šta slicno ne bi volio tratiti svoje dragocjeno vrijeme.


pozdrav burazeru cheers

ovo što si naveo stvarno svakati čast mislim da imamo iste kritike oko pjevanja kod štiglica .i da nemozas pričutati kad nešto nije lijepo .pa makar se radilo i o čači svome . ja bi mu isto rekao bez razlike što mi je čača. kad nema nema i nemogu nekom terati volju kad nema ništa . i da te ne zamaram više jer dovoljno si rekao nema potrebe više jer sam te dobro svatijo i razumeo......a ko nije netreba gubiti vremena oko ubedzivanja .
jer što više nekoga učiš oni te smatraju kao provokatora ..jer tako je bilo samnom na drugi forum


nisi mi odgovorijo dali i kod tebe je zijada zakon ili treba imati još nešto pjevat
dobar štiglič

[Vrh] Go down
pele

pele


Broj postova : 268
Points : 295
Join date : 29.05.2011
Lokacija : sinj

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 17 Emptypet stu 04, 2011 7:24 am

Naročito od takvih kao ti, onaj sa slike ti je slika i prilika jer ti pišeš a neznaš šta pišeš kao ,a bome se da i primjetit koliko si ti pišući školova forumaša sve ti sre svodi da si ima ,a sad nemaš sve si svoje znanje sa tim potvrdio kratko i jadsno pojma ti nemaš i neželim više sa tobom raspravljat,i nediraj u cetinsku krajinu jado jadni.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 17 Emptypet stu 04, 2011 7:39 am

pele je napisao/la:
Naročito od takvih kao ti, onaj sa slike ti je slika i prilika jer ti pišeš a neznaš šta pišeš........i neželim više sa tobom raspravljat,i nediraj u cetinsku krajinu jado jadni.



polako bre burazeru moj .nemo tako . svako ima svoje mišljenje oko tih ptica

tisi bre gori nego ja affraid neznam dal si pratio komentare na drugi forum oko mene šta sve nije bilo pa eto vidiš ostao sam ziv ....ostavimo da vreme učini svoje


pozdrav brate cheers cheers
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 17 Emptypet stu 04, 2011 7:44 am

arboret je napisao/la:
pele je napisao/la:
Drago mi je da si se pripozna .Po svemu odgovara tebi.
.

zna se od davnina tko ne cuje jer da cujete nebiste uzgajali greze zijade.
žao mi vas je ali možete još uvjek nauciti bude te li pazili na satu interneta i slušali profesora yogi.
Ma pusti arboret ne želim ja nikoga ućit niti bi tija nekome nešto namećat.Ima nas dosta koji držimo i tražimo iste zijade a ostali neka drže ono šta vole i ono šta žele.
[Vrh] Go down
Jandrek

Jandrek


Broj postova : 232
Points : 245
Join date : 29.09.2011

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 17 Emptypet stu 04, 2011 9:00 pm

YOGI je napisao/la:
Maq zaboravija sam naj važniju stvar neman više ni jednog mladog ispalo mi je od 5 mladih 6 ženskih.Tako da moram čekat do godine jer ne daj bože da idem u želandu,ja nisam takvi tićar,samo iz tuđeg uzgoja jer mi tičari sami nude doslovno guraju na silu čiji ču uzgoj uzet.I na kraju sve ženske.A neće me više zajebat moram ić u okuliste nabavit oćale .

a štaćeš yogi kad u solinu ove godine u solinu same ženske
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 17 Emptysub stu 05, 2011 1:35 am

YOGI je napisao/la:
Evo da odgovorim arboretu i maestru.Ja mislim da me ti arboret malo zajebaješ i da ti znaš šta ja imam i znaš da nemam ni blizu MESIJA.Prema tom ako ne valja MESI moj je sto puta gori,i šta ču ga onda stavljat ,a i da oču neznam na ovi kurčev internet skoro ništa.Mislim da znam ko si i mislim da ćeš doć drugo lito kad ja budem širija pa slušat ono šta budem ima .A maestru ne mogu pomoć ako je stvarno iz Skoplja jedino da i on dođe na litovanje u Split.Jednom rjećju neman ništa ,neodređeno pletivo i jedna vrlo dobra zijada čista ka suza iz oka.Moram vam priznat da nisam skroz zadovoljan jer svaki dobar grdelin mora imat jednu dugu strilu izad zijade i miljun mali zijadi a to moj nema prema tom nemam se ćim hvalit kad bude onda ču vam javit.

https://www.youtube.com/watch?v=QfQOX1tW-Qg&feature=youtu.be

Samo pribroji koliko vrđola u kraju klipa ima, molin te
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 17 Emptysub stu 05, 2011 1:38 am

skopski maestro je napisao/la:
pele je napisao/la:
Naročito od takvih kao ti, onaj sa slike ti je slika i prilika jer ti pišeš a neznaš šta pišeš........i neželim više sa tobom raspravljat,i nediraj u cetinsku krajinu jado jadni.



polako bre burazeru moj .nemo tako . svako ima svoje mišljenje oko tih ptica

tisi bre gori nego ja affraid neznam dal si pratio komentare na drugi forum oko mene šta sve nije bilo pa eto vidiš ostao sam ziv ....ostavimo da vreme učini svoje


pozdrav brate cheers cheers

To Maestro!

Pele ti sigurno voli kad kažeš bre, njemu je odma dan ljepši
[Vrh] Go down
Jandrek

Jandrek


Broj postova : 232
Points : 245
Join date : 29.09.2011

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 17 Emptysub stu 05, 2011 4:55 am

marko nisu to vrđole nego su to "male nategnute zijade" lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 17 Emptyuto stu 08, 2011 8:19 am

Danas sam bija u jednu staru ticarsku konobu i mogu vam kazat da me vratila u

korijene Stp-a.

Grdelini tucu batude ,cetiri grdelina ,dupli 3 +2 i zijada ,ajmo rec sridnja.

Guštan ih vidit,bili kljuni ka mliko,krune tamno crvene,bile noge,bota bota batude.

Tri vrduna ,lava ,iz strile u strilu a ona od cikuša najjaca,zovi kratki ali zvonki,

fišci malo kraci ali dignuti.

Faganeli pitomi ka kanarini cenu a da nisu rašireni.

Sve stare beštije ,neki imaju i 8-9 godin,cila konoba se trese.

Zadnji mohikanci izvornog Stp-a.

Sidija sam dvi ure i gušta,sve mi je prošlo kroz glavu i nekadašnje želande i

bošketi i recami i marende i stari splitski ticari.

Jo koji gušt i koje lipe uspomene,a i koji patimenat kad se sitin da toga više

nema.Prijatelj mi svake godine od nekud iz Italije nabavi škatulicu gumanoga

pa ga vonjan po cili dan ne bi li mi vratija uspomene ladnih jutra ,slane,burina

i nestalih kolura staroga Splita i Stp-a.
[Vrh] Go down
Grga Zlatoper

Grga Zlatoper


Broj postova : 120
Points : 122
Join date : 27.01.2011
Age : 60
Lokacija : Split

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 17 Emptyuto stu 08, 2011 9:05 am

baritone budi sritan,ti baren imaš lipa sjećanja,neki nemaju ni to...to ti niko ne more uzest,ka ni meni...
sad su neka druga vrimena,a i mi smo uvatili side....a mlađarija tuče po PC i PSX....
[Vrh] Go down
Sponsored content





ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 17 Empty

[Vrh] Go down
 
ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)
[Vrh] 
Stranica 17 / 19.Go to page : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Next
 Similar topics
-
» DALMATINSKA TRADICIJA PJEVA
» Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva
» Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva
» STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u
» makedonska tradicija

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: