Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 priče iz kafića

Go down 
+42
faraon
pujdo
probiotik
Gigo
MONSTRUMO
prava zijada
nicaze
VELE1
arboret
frickočak
balojaxx
Grga Zlatoper
CIBO
DjordjeVet
brabus
kain
angjello
pele
euzebio
DOMENICO
Jandrek
lord189
Moćun
bošket
KOBAC
vrca
ivica
ivica.milanovic13
pavao
Tic_Bal.
ziko
KLAPA SINJ
car
PSIHO
GIMPEL
F I N K O
bizar
YOGI
frzelin
BATUDA
PESTI
GRANDE
46 posters
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19  Next
Autor/icaPoruka
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

priče iz kafića - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 14 Emptysub sij 21, 2012 5:03 am




Bog !!!



A što'š mora se naplatiti sav trud oko tice - izleći,odhraniti,naučiti ,pa hrana
struja, pa voda ,porez,prirez , rodni list -----hahahahaha ..ima toga !!!!

Di je to otišlo ---za ne virovati !!!


Salu2





[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

priče iz kafića - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 14 Emptysub sij 21, 2012 6:15 am

Ma nije to skupo, najjeftinije ti je kupit i imaš odma Smile! Dok napravis oteliš se
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

priče iz kafića - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 14 Emptysub sij 21, 2012 7:17 am

YOGI je napisao/la:
Ajmo sutra na livadu ko god oće izazivam svakoga.
Evo sutra dolazin ja,kad god oces,di god oces....Dovedi sudca Milana Maslesu,jedinog mjerodavnog u Splitu ,snimatelja i stavit cemo na forum i spremi kune,os za vola,os za janje.

P.S Nisi dostojan da ti se pridaje tolika vaznost,al vrime je da te se stavi tamo di ti je misto,tebe i tvoga mentora.

pozdrav svim forumasima.Vrca
[Vrh] Go down
nicaze

nicaze


Broj postova : 84
Points : 82
Join date : 02.01.2012

priče iz kafića - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 14 Emptysub sij 21, 2012 7:33 am

Vrca samo hrabro vjeruj u svog tića
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



priče iz kafića - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 14 Emptysub sij 21, 2012 8:04 am

To vrca kraljuu!!! cheers

Samo dovedite Božu snimatelja da sve zabilježi...
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

priče iz kafića - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 14 Emptysub sij 21, 2012 8:25 am



Bog !!!



Obavezno snimiti za Hrvatsku uživo u 16 :50 !!!!!



Salu2
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

priče iz kafića - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 14 Emptysub sij 21, 2012 8:30 am

Alo tićarćići smirite se malo ko je spomenija tiće ja sam mislija na balote,pa valjda znate da se tići ne šire po livadama nego se igraju balote.
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

priče iz kafića - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 14 Emptysub sij 21, 2012 8:56 am



Bog !!!



A od zoga niti z ----- da na livadi --- !!!!



Salu2
[Vrh] Go down
Jandrek

Jandrek


Broj postova : 232
Points : 245
Join date : 29.09.2011

priče iz kafića - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 14 Emptysub sij 21, 2012 9:21 am

za vas samo boće lol!
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

priče iz kafića - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 14 Emptyuto sij 31, 2012 6:21 pm

Ajme ljudi šta me sinoć nasmija moj prijatelj Tone(Car).prićamo mi onako o svemu po malo malo politika malo sport ,rukomet ,hajduk dok nismo došli do tića.A da upoznam malo širu javnost tone je stari tićar i vrhunski poznavaoc pjeva grdelina.I tako pričamo kad u jednom momentu tone kaže;koja sam ja budala 5 godina sam izgubija na one strilaše .Ja kažem koje tone ? Ma na one šta ih zovu Škavoljini ha ha ha ha ha.
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

priče iz kafića - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 14 Emptyuto sij 31, 2012 7:46 pm

Bulin uvik ostaje bulin,a kompleks uvik ostaje kompleks....
[Vrh] Go down
Jandrek

Jandrek


Broj postova : 232
Points : 245
Join date : 29.09.2011

priče iz kafića - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 14 Emptysri vel 01, 2012 1:52 am

pa naravno Tone je otkrija Skavoline pa kako smo na to zaboravili lol! ...gospodo pljucate po plemenitom pivanju sramite se nemate ljudskog a kamoli tičarskog dostojanstva...SMIJEŠNO..!!
[Vrh] Go down
ivica

ivica


Broj postova : 198
Points : 199
Join date : 17.01.2011
Lokacija : 17. o9. 1976

priče iz kafića - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 14 Emptysri vel 01, 2012 3:56 am

Nepoznam , gospodina TONU , ali volija bi čut sad u čemu se gubi , da vidim to naprednije pivanje koje je skužija , jer 5 godina gubiti se nije puno , s obzirom da se mnogi gube godinama i nikad nemaju ništa , vjerovatno sad čovik ima ĆINKAVCE , to je pivanje koje inače 90 posto tičara drži po ćibulama .........
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



priče iz kafića - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 14 Emptyned lis 21, 2012 8:03 am

Danas pun Kalahari ,atmosfera odlicna,

cim dođe Kompa odma sve živne,a kako je vrime od želande bar po misecu desetome,

tema je bila ,naravno želanda,ne ova današnja jer više ne postoji ,nego neka prošla vrimena.

Svatko se sitija neke svoje uspomene i eto lipe veceri.

Baš sam gušta,

pozdrav Kalahariju i dugogodišnjim prijateljima ticarima,

a veliki pozdrav i svim pokojnim splitskim želandurima koji su nam ostali u lipom sjecanju,

a mi im se odužimo svakodnevnim spominjanjem i prepricavanjem njihovih prica.

Oni pokojni sa kojima sam se odgojia i proveja sate i sate u pricama o tićima;

Vele Bulovan,Pere Šimleša,Saro,Tonci Galama,Slavko Benzon,Mito i mnogi drugi.

E ticari moji ......
[Vrh] Go down
prava zijada

prava zijada


Broj postova : 185
Points : 185
Join date : 20.09.2012
Lokacija : SPLIT

priče iz kafića - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 14 Emptyuto lis 23, 2012 3:26 am

Pozdrav gospodine Koce tebi tićarima Kalaharija i svim starim želandurima.Lipo što čuvate uspomene.
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

priče iz kafića - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 14 Emptyned lis 28, 2012 1:28 am

Nakon povratka iz Dalmatinskog centra tičarstva, grada Sinja, mogu van rec da se ima sta za cut! Ivo Strava je jak ko bik, stari mu piva lipo a mladi idu za njin da je mirakul, Barba Mikula ima 6-7 starih grdelina koji batudaju tuta forca a mladi prate u stopu, stari vuk Keba je opet sta na noge nakon tolko pegula koje su ga skoro uništile, Inzinjer odličan ka i uvik, Barba Gajo ima zijadu od kilometra, Ico zvani Baketina osin tica Radi i odlične cevape, hihihihi, ali od svih najjači ticar sa najboljim zijadama u tri pletiva je Barba Joja General, to niste culi u životu, eto tako da znate ako van se pruzi prilika da ste u Sinju možete slobodno poslusat i gustat. Da nebi pomislili da je to sve šta tamo ima, suparnicki tabor je isto jak, James Bond ima par grdelina sa zijadama od kilometra, lipa pletiva i tako dalje. Profesora san ubra nažalost samo iz auta dok san isa Ca a on se vraća iz škole. Neka ostane nešto i za drugi put! Pozzz Sinjskin ticarima.
[Vrh] Go down
prava zijada

prava zijada


Broj postova : 185
Points : 185
Join date : 20.09.2012
Lokacija : SPLIT

priče iz kafića - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 14 Emptyned lis 28, 2012 6:51 pm

Odlično MONSTRUMO lipo je pročitati ovakav post a još je lipše znati da su ljudi zadovoljni.Malo je lipih stvari u tićima a puno razočarenja.Vidim da si oduševljen a to je danas rijetkost.Pozdrav tićarima u Sinju.
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

priče iz kafića - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 14 Emptyned lis 28, 2012 7:06 pm

MONSTRUMO je napisao/la:
Nakon povratka iz Dalmatinskog centra tičarstva, grada Sinja, mogu van rec da se ima sta za cut! Ivo Strava je jak ko bik, stari mu piva lipo a mladi idu za njin da je mirakul, Barba Mikula ima 6-7 starih grdelina koji batudaju tuta forca a mladi prate u stopu, stari vuk Keba je opet sta na noge nakon tolko pegula koje su ga skoro uništile, Inzinjer odličan ka i uvik, Barba Gajo ima zijadu od kilometra, Ico zvani Baketina osin tica Radi i odlične cevape, hihihihi, ali od svih najjači ticar sa najboljim zijadama u tri pletiva je Barba Joja General, to niste culi u životu, eto tako da znate ako van se pruzi prilika da ste u Sinju možete slobodno poslusat i gustat. Da nebi pomislili da je to sve šta tamo ima, suparnicki tabor je isto jak, James Bond ima par grdelina sa zijadama od kilometra, lipa pletiva i tako dalje. Profesora san ubra nažalost samo iz auta dok san isa Ca a on se vraća iz škole. Neka ostane nešto i za drugi put! Pozzz Sinjskin ticarima.
Sva srića da nisi ima puno vrimena pa da nisi obiša sve sinjske tićare jer bi onda još više gušta .Blago se tebi,da je meni tako otić i guštat slušat .Evo gigo je reka jednu stvar koja mi je pala u oko,da se nasluša rašpastih zijadi u svom životu.Moram priznat da sam se i ja nasluša rašpa(nategnutih zijadi)ali ne u svojoj kući(ćibi).
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

priče iz kafića - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 14 Emptyned lis 28, 2012 7:09 pm

E jesi zajeban profesore!!!!! Hihihihi
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



priče iz kafića - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 14 Emptyned lis 28, 2012 7:23 pm

Sinoc je u Kalaharija došla dobra ticarska vjest.

U jednog grdelinaša u Sinju (Gali) je izaša jako dobar grdelin.Po pricanju Ante Tice koji ga

je sluša, grdelin je sklon batudi,zijada ispravna lipe boje i dužine.

Obzirom da znam o kojem se pivanju radi to bi moga bit odlican grdelin jer su pletiva

prekrasna klasicna i skloni su batudi.Cisti grdelini.

Svaka cast cheers
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

priče iz kafića - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 14 Emptyned lis 28, 2012 7:39 pm

Je sinoć smo čuli tu vijest ali koce nije reka naj važniju stvar koja je i mene oduševila.Svi koji su bili u kafiću su tu vjest primili s oduševljenjem i s nadom da je to istina,nije bilo ni trunke zavisti ni ljubomore a to odavno nisam doživija.Ako je to zijada kakvu je tica opisa onda je to stvarno zijada koja se gušta slušat a još ako zna spajat batude onda je to pravi tić.Eto moji tićari ja bez čut znam da je to pravi grdelin.Naprid GALA
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

priče iz kafića - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 14 Emptyned lis 28, 2012 9:05 pm

DACO MONSTRUME jel too taj sto ti je oprao usi cheers
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

priče iz kafića - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 14 Emptyned lis 28, 2012 9:49 pm

Dobar dan.
Svaka čast tičarima iz Sinja koji mogu
uživati sa zadovoljstvom u pismi batudi,
dobri zijadi svojih tiča.
Yogi dragi možda sam ti ja trun u oku.
Za mene riječ rašpasta nema sličnosti
sa riječi nategnuta u nijednom pogledu.
A ako te več interesira u mojoj kajbici
bar prije dominirale su samo caklene
vrste zijadi koje su(naj ispravnije) po
kvaliteti ispijeva.Prove su nešto sasvim
drugo di tičar steče veči uvid slušajuči
različite vrste rašpani zijadi.

Pozdrav svima od GIGE.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



priče iz kafića - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 14 Emptyned lis 28, 2012 10:37 pm

Gigo,

najvažnije je da si ti objektivan u opisu onoga šta cuješ,

a to šta se kome sviđa ili ne sviđa je individualno.

Drago mi je da voliš i da si ima fine (caklene)zijade.
[Vrh] Go down
prava zijada

prava zijada


Broj postova : 185
Points : 185
Join date : 20.09.2012
Lokacija : SPLIT

priče iz kafića - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 14 Emptyned lis 28, 2012 11:30 pm

Ko to voli da mu zija rizi ili kako kaže GIGO rašpa ? Svi vole da je zija što lipše izvedena i da je fina.Samo što takvih malo ima a skoro bi mogle nestati i rašpe jer kvalitet opada u prirodi i u ćibi.
[Vrh] Go down
Sponsored content





priče iz kafića - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 14 Empty

[Vrh] Go down
 
priče iz kafića
[Vrh] 
Stranica 14 / 19.Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: