Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 priče iz kafića

Go down 
+42
faraon
pujdo
probiotik
Gigo
MONSTRUMO
prava zijada
nicaze
VELE1
arboret
frickočak
balojaxx
Grga Zlatoper
CIBO
DjordjeVet
brabus
kain
angjello
pele
euzebio
DOMENICO
Jandrek
lord189
Moćun
bošket
KOBAC
vrca
ivica
ivica.milanovic13
pavao
Tic_Bal.
ziko
KLAPA SINJ
car
PSIHO
GIMPEL
F I N K O
bizar
YOGI
frzelin
BATUDA
PESTI
GRANDE
46 posters
Go to page : 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
Anonymous



priče iz kafića Empty
PostajNaslov: priče iz kafića   priče iz kafića Emptypon sij 10, 2011 12:41 am

S obzirom da je zima duga,vecina grdelinaskih zbivanja se događa u raznim kaficima,tako da i za taj period mora biti mjesta na forumu,ako se slazete. lol!
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

priče iz kafića Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića Emptypon sij 10, 2011 2:38 am

bariton je napisao/la:
S obzirom da je zima duga,vecina grdelinaskih zbivanja se događa u raznim kaficima,tako da i za taj period mora biti mjesta na forumu,ako se slazete. lol!

svaka čast ti si triba otvorit ovakav post jer si ti jedan od osnivača "KALAHARIJA"
i svaka informacija iz tog kafića sigorno će bit zanimljiva morat ću i ja doć na kavu da se malo tenzije podignu...ali posla san ja jučer izaslanike...hahaha Razz
[Vrh] Go down
PESTI

PESTI


Broj postova : 251
Points : 259
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : ZADAR

priče iz kafića Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića Emptypon sij 10, 2011 3:11 am

Tu se ,,stvara grdelin,,.
Odličan naslov teme i sam sam se vratio iz ,,mog,,kafića (poziciju nesmijem odati) i naravno da se često kući odnesu lijepi dojmovi.
Kad se pomješaju,, struje,, ,tada dojmovi nestaju i ostaje komedija ali tako je obostrano pa nikom ništa.
Iskreno ,iz navike znam kad se spomene da nemaš ništa od grdelina ,tada si totalno ok tip , ne daj bože samo spomeniti da si nešto čuo ili pogotovo da imaš ,odmah počinje istraga ....,,kod koga,, , , gdje,, , ,,ajde izvadi to na livadu,,..........haha
[Vrh] Go down
BATUDA
Admin
BATUDA


Broj postova : 38
Points : 50
Join date : 06.01.2011
Lokacija : SPLIT

priče iz kafića Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića Emptypon sij 10, 2011 3:15 am

tako je u svakom gradu ista ludnica po tim kafićima...ali pojedinci nerazume da je to draž
tičarskih prepucavanja....
[Vrh] Go down
PESTI

PESTI


Broj postova : 251
Points : 259
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : ZADAR

priče iz kafića Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića Emptypon sij 10, 2011 3:26 am

Naravno , kao da kartaš i uživaš u igri a zamisli slučaj kad se pojavi bećar pa zabije nožinu u stol i oće kartati , hahaha .Tako je i sa grdelinašima , uvjek se pojavi takav bećar.Meni tu prestaje zadovoljstvo .
[Vrh] Go down
BATUDA
Admin
BATUDA


Broj postova : 38
Points : 50
Join date : 06.01.2011
Lokacija : SPLIT

priče iz kafića Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića Emptypon sij 10, 2011 4:41 am

PESTI je napisao/la:
Naravno , kao da kartaš i uživaš u igri a zamisli slučaj kad se pojavi bećar pa zabije nožinu u stol i oće kartati , hahaha .Tako je i sa grdelinašima , uvjek se pojavi takav bećar.Meni tu prestaje zadovoljstvo .

lipa tica na avataru jeli to posuđena????
[Vrh] Go down
PESTI

PESTI


Broj postova : 251
Points : 259
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : ZADAR

priče iz kafića Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića Emptypon sij 10, 2011 5:40 am

Grdelinka sa avatara je moja ptica. Lutino mutacija ali na ,,našem malom grdelinu ,,.
Imam dvije , jedna preko eumo nos.lutino , druga preko njegovog sina nos.lutino -eumo.
Slikana je u kutiji za fotografiranje( ručni rad ).
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



priče iz kafića Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića Emptypon sij 10, 2011 6:16 am

GRANDE je napisao/la:
bariton je napisao/la:
S obzirom da je zima duga,vecina grdelinaskih zbivanja se događa u raznim kaficima,tako da i za taj period mora biti mjesta na forumu,ako se slazete. lol!

svaka čast ti si triba otvorit ovakav post jer si ti jedan od osnivača "KALAHARIJA"
i svaka informacija iz tog kafića sigorno će bit zanimljiva morat ću i ja doć na kavu da se malo tenzije podignu...ali posla san ja jučer izaslanike...hahaha Razz

pa grande jesi li ti tu kavu u kalaharija popija više.....otkad si pozivan za neke stolove....
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



priče iz kafića Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića Emptyuto sij 11, 2011 3:12 am

Ko da je lako pricat događaje iz kafica,ovde se u jednu vecer dogodi matrijala za 8 postova.
Najprije i najvaznije,nema ozbiljnih svađa,ali ima ubadanja,podbadanja,namistanja trapula,dirigiranih zajeba,spontanih zajeba,a u biti je jedna grupa protiv druge,ili tri grupe,pa svak za se.Te su grupe najvaznije,u jednu su legendarni GMO,koji stvaraju grdelina po pivanju koji su oni zamislili.Druga grupa su ovi moji,koji se još drze starinskih metoda,a treca su ovi "setebandjere",ni vamo ni tamo,a ti su najzajebaniji.Uglavnom,meni je kafic razonoda i odmor za dusu,a ne opterecenje,a nadam se da je tako i vama. Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



priče iz kafića Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića Emptyčet sij 13, 2011 8:20 am

Najfriškije iz kalaharija,snimljeni dadini grdelini vec dva dana drže teror u kaficu,jer kamera stoji na srid podijuma i tuce batude.
Apsolutni prvak GMO-a i zimskih zijadi gosp.Dado.Držimo palceve da ce ih Dado dogurati do kraja,iako su vec pale prve želje tipa "dabogda ti sve krepalo",naravno u šali.

Drži se Dado sunny
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

priče iz kafića Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića Emptyčet sij 13, 2011 9:21 pm

bariton je napisao/la:
Najfriškije iz kalaharija,snimljeni dadini grdelini vec dva dana drže teror u kaficu,jer kamera stoji na srid podijuma i tuce batude.
Apsolutni prvak GMO-a i zimskih zijadi gosp.Dado.Držimo palceve da ce ih Dado dogurati do kraja,iako su vec pale prve želje tipa "dabogda ti sve krepalo",naravno u šali.

Drži se Dado sunny
Šta se lipo hvalit sa tuđim tičima sad se pričaju naš Dado,a do jučer je bilo šta če on.Ali taj Dado izbaciva G.M.O već treću godinu za redom,a osnivači G.M.O.ne mogu izbacit ni baštardu,a kamoli grdelina.Sada su snimili živu pticu postavit če mo im jedno pitanje kada če se slušat njihova živa ptica,a ne kamera.Čestitam Dado ti si prvak GMO nastavi tako samo naprid.
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

priče iz kafića Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića Emptypet sij 14, 2011 7:53 am

evo moji ticari da nesto napišem nisam baš pismen kompjuterski ali se trudim pomazu mi svi moji prijatelji i kumovi.danas sam malo sluša ove moje tiće i mogu vam reć da sam zadovoljan.dva su odletila u prirodu a sa ostalima ću se mućit
[Vrh] Go down
bizar




Broj postova : 7
Points : 8
Join date : 15.01.2011

priče iz kafića Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića Emptysub sij 15, 2011 8:57 am

bariton je napisao/la:
frzelin je napisao/la:
bariton je napisao/la:
Najfriškije iz kalaharija,snimljeni dadini grdelini vec dva dana drže teror u kaficu,jer kamera stoji na srid podijuma i tuce batude.
Apsolutni prvak GMO-a i zimskih zijadi gosp.Dado.Držimo palceve da ce ih Dado dogurati do kraja,iako su vec pale prve želje tipa "dabogda ti sve krepalo",naravno u šali.

Drži se Dado sunny
Šta se lipo hvalit sa tuđim tičima sad se pričaju naš Dado,a do jučer je bilo šta če on.Ali taj Dado izbaciva G.M.O već treću godinu za redom,a osnivači G.M.O.ne mogu izbacit ni baštardu,a kamoli grdelina.Sada su snimili živu pticu postavit če mo im jedno pitanje kada če se slušat njihova živa ptica,a ne kamera.Čestitam Dado ti si prvak GMO nastavi tako samo naprid.


Frzeline,frzeline nekako si mi poznat,mora bit da skupa sidimo u kaficu,kako bilo da bilo,u pravu si i pozdravljam te. Question

Koce, ajkvragu, opet već viđeni scenarij, vidiš da čovik nema veze s životom, a ti mu govoriš da je u pravu, pa će onda on hvaliti tvoje ptice, kad cili forum bude govorija suprotno....... zar i ovi forum morate zasrat i to odmah na početku.
Ma di ste mi se odmah našli, aj ti sada hvali njegove, a on če tvoje, a svi ćemo drugi........
Ajte Bog.
ps
PORUKA administratorima i moderatorima, da forum čine ljudi, ako su ljudi "malo na svoj način" onda i forum ide kvragu.
EVO SE JA DOBROVOLJNO BANIRAM, do daljnjeg............
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

priče iz kafića Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića Emptysub sij 15, 2011 9:14 am

ma koje takmićenje već su se pridali ali sad znaju za dogodine ha ha ha
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



priče iz kafića Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića Emptyned sij 16, 2011 3:49 am

Brabus se registrira,baš je sinoc pušta grdelina od Mate,i ono je svjetsko cudo,da grdelin može izvest onu nadnaravnu dužinu,cudo.
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

priče iz kafića Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića Emptyned sij 16, 2011 8:58 am

jeli se taj tić može poslušat uživo........ Question
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



priče iz kafića Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića Emptyuto sij 18, 2011 3:25 am

Možeš finko-komižani,kad dođeš u kalahari.Je si li ti komižani sa onoga foruma?
[Vrh] Go down
F I N K O

F I N K O


Broj postova : 393
Points : 400
Join date : 17.01.2011
Age : 53
Lokacija : Komiža

priče iz kafića Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića Emptyuto sij 18, 2011 8:17 am

bariton je napisao/la:
Možeš finko-komižani,kad dođeš u kalahari.Je si li ti komižani sa onoga foruma?
Nu daštasan ! sunny
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



priče iz kafića Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića Emptysri sij 19, 2011 8:07 am

Danas nam je bija šjor Mile,legenda koja je imala najjacu postavu murterana.

Lirskoga,staroga i krnjolca,jo zijadi,jo lirike,mlika,duše,glatkoce,mekoce,ajmeeeeee.....

Nikad više. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

priče iz kafića Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića Emptyčet sij 20, 2011 12:31 am

je bija je mile ,puštali su mu puste kazete .danas me je zva i ja ga pitam šta misli o tim tićima ,kaže da ga boli glava da nije dobro ćuja od galame ha ha ha.kurva je mile neće da prizna.
[Vrh] Go down
BATUDA
Admin
BATUDA


Broj postova : 38
Points : 50
Join date : 06.01.2011
Lokacija : SPLIT

priče iz kafića Empty
PostajNaslov: haha   priče iz kafića Emptyčet sij 20, 2011 12:55 am

YOGI je napisao/la:
je bija je mile ,puštali su mu puste kazete .danas me je zva i ja ga pitam šta misli o tim tićima ,kaže da ga boli glava da nije dobro ćuja od galame ha ha ha.kurva je mile neće da prizna.


Stari je to prifrigani tičar iz istog je on mista ko i Mate....a Mate ima jednu izreku samo nisam siguran da ću je sto posto točno napisat pa ću to ostavit onima koji bolje od mene znaju njegove batude..... Razz
[Vrh] Go down
bizar




Broj postova : 7
Points : 8
Join date : 15.01.2011

priče iz kafića Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića Emptyčet sij 20, 2011 6:25 pm

YOGI je napisao/la:
je bija je mile ,puštali su mu puste kazete .danas me je zva i ja ga pitam šta misli o tim tićima ,kaže da ga boli glava da nije dobro ćuja od galame ha ha ha.kurva je mile neće da prizna.

Nije istina, Yogi vas laže.
G.Čudina je puštao snimke g.Mili, koji je bio oduševljen i tražio je da mu se snimi CD. Imam tri svjedoka.
E sad poštovani forumaši, vezano za g.Yogija, postavlja se pitanje zašto se navedeni gospodin služi navedenim (lažima, neistinama, izmišljotinama...) u normalnoj svakodnevnoj komunikaciji....
Ne znam, ali samo znam da to nije dobro za ovaj forum, da kvaliteta ovog ( dobro zamišljenog )foruma opada, jer se kvalitetni forumaši sve rijeđe javljaju...... vidjet ćemo jesam li u pravu.
Yogi "provaljeni-otkriveni ste ( MNOŽINA ).
Rekao bi A.Linkon: Jednog čovjeka možeš lagati cijelo vrijeme, sve ljude možeš lagati neko vrijeme, ali sve ljude (forumaše ) ne možeš lagati cijelo vrijeme. Pozzzz
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

priče iz kafića Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića Emptyčet sij 20, 2011 11:51 pm

ništa nisam laga ako ko laže to si ti (kad si reka da nikad nisi skida gnizda po stablima)a ti sad reci da i ja lažem a ja iman 1o svjedoka koji će to potvrdit. drugo ja se bavin grdelinima 40 godina a ne kao ti 4 g i koji sam priznaš da ne ćuješ i neznaš ništa. i sad ti porućujem da se ostavite tića i uvatite motike jer nemožeš bit loš u kopanju koliko si loš u tićima
[Vrh] Go down
F I N K O

F I N K O


Broj postova : 393
Points : 400
Join date : 17.01.2011
Age : 53
Lokacija : Komiža

priče iz kafića Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića Emptypet sij 21, 2011 5:53 am

A štaš Yogi,nemoj se puno jidit. Ko će razumit Bizara ??? ( Yogi vas laže )-koja gruba optužba. Nemoš sa Kriljanima na zelenu granu,iako su dobri,ko ljudi,životna filozofija im je-"karam" se,znači postojim ! affraid
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

priče iz kafića Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića Emptypet sij 21, 2011 8:14 am

Danas je kafič disao punim plučima.Bilo nas je tri stola pravih tičara guštali smo pričat normalne teme.Danas ekipa gmo nije bila vjeruj te mi bilo je opuštajuče.Nisu se čule kamere i ostala napeta sredstva kad bi ovo potrajalo stvarno bi bilo dobro.Sve šta je lipo kratko traje,tako i dzijada.
[Vrh] Go down
Sponsored content





priče iz kafića Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića Empty

[Vrh] Go down
 
priče iz kafića
[Vrh] 
Stranica 1 / 19.Go to page : 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: