Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 priče iz kafića

Go down 
+42
faraon
pujdo
probiotik
Gigo
MONSTRUMO
prava zijada
nicaze
VELE1
arboret
frickočak
balojaxx
Grga Zlatoper
CIBO
DjordjeVet
brabus
kain
angjello
pele
euzebio
DOMENICO
Jandrek
lord189
Moćun
bošket
KOBAC
vrca
ivica
ivica.milanovic13
pavao
Tic_Bal.
ziko
KLAPA SINJ
car
PSIHO
GIMPEL
F I N K O
bizar
YOGI
frzelin
BATUDA
PESTI
GRANDE
46 posters
Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next
Autor/icaPoruka
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

priče iz kafića - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 6 Emptysub tra 16, 2011 5:53 pm

Mislim da je jućerašnji dan bija prestrašan za sve hrvate a pogotovo nas koji smo bili u zloćinaćkom pothvatu.Mislim da je sad ta evropa koju naši politićari toliko žele pokazala šta misli o hrvatima.I zato šta je reka moj prijatelj mate , ja njih znam ali oni meni ne TRIBAJU
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



priče iz kafića - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 6 Emptyned tra 17, 2011 9:31 am

Veceras je bilo lipo u Kalaharija,nema ko nije bija,od Fredija priko Inoxa do maloga Marka,svi stolovi puni grdelinaša a atmosfera odlicna.

Znaci možemo ka ocemo flower
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

priče iz kafića - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 6 Emptypon tra 18, 2011 7:35 pm

bariton je napisao/la:
Veceras je bilo lipo u Kalaharija,nema ko nije bija,od Fredija priko Inoxa do maloga Marka,svi stolovi puni grdelinaša a atmosfera odlicna.

Znaci možemo ka ocemo flower

ee jebemu dobija san i ja informacije da je bilo pripuno svita al jebemu tribalo je otić i kumpire posadit
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



priče iz kafića - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 6 Emptyuto tra 19, 2011 7:11 am

lord189 je napisao/la:
bariton je napisao/la:
Veceras je bilo lipo u Kalaharija,nema ko nije bija,od Fredija priko Inoxa do maloga Marka,svi stolovi puni grdelinaša a atmosfera odlicna.

Znaci možemo ka ocemo flower

ee jebemu dobija san i ja informacije da je bilo pripuno svita al jebemu tribalo je otić i kumpire posadit

Pita Debo mene di ti je Marin, ja mu kažen a eno ga u Sinju,kaže Debo nema od toga ništa odjebi ga puno je on gori sa Sinjanima haha lol!

Neka Vule u radu je spas,ko radi ne boji se gladi...al omar poslin sride kad škola završi ćemo mi ciki-miki lol! king
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



priče iz kafića - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 6 Emptyuto tra 19, 2011 8:21 am

Cilu božju zimu Inox izaziva sa GMO-ima u kaficu,izaziva ricima,izaziva kamerama,izaziva zijometrima(naprava za gluvaše koji neviruju svojim ušima)ali napokon dolazi vrime od širenja,dolaze toplija vrimena,dolazi jedini pravi pokazatelj,grdelin u polju na takicu,pa da vidimo di je ko.
Da vidimo može li Gmo protiv prirode.
Da vidimo može li zijometar protiv uva
Da vidimo može li umjerenost protiv ludila.

Ne bi se ja ovako žestija da mi nisu mozak popili cilu zimu izjavama npr."Iducih 100 godina ce se pricat o našim grdelinima,ka šta se pricalo o Marjanskim lipašima",ili "sve ovo do sada je nula,veze vi nemate skupa sa starim ticarima".

Prošlo lito su mi utekli,nestali jer naravno nisu imali ništa,a mene nije bilo briga,ali sad mi nece utec jer nakon ovakvih preseravanja zaslužili su da ih zabijem u patos (kaže Mate legenda)

Da ne duljim,moji samo i jedva"vrlo dobri grdelini",protiv GMO-fenomena sa 15-20 taktova pletiva +rastezaca sa zijometrom ,ali ovi put NA LIVADU,a ne u kaficu sa kamerama,nego sa živim grdelinom.

jedva cekam,

još malo.


Zadnja promjena: bariton; uto tra 19, 2011 8:27 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

priče iz kafića - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 6 Emptyuto tra 19, 2011 8:24 am

To baritone rasturi svakog ko oće bit prvak hahaha Very Happy
[Vrh] Go down
ivica

ivica


Broj postova : 198
Points : 199
Join date : 17.01.2011
Lokacija : 17. o9. 1976

priče iz kafića - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 6 Emptyuto tra 19, 2011 9:18 am

To koce deri spikadure , tu te podržavam , nek se vidi čija majka crno runo prede , pozzzz iz zadra , domovine strilaaaa
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

priče iz kafića - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 6 Emptypet tra 29, 2011 10:18 am




Bog !!!!!



N ebi se sasvim složija sa ovim prvim ( iako mi to sve liči na ono : tresla se brda rodija se miš """"- više truda uložiti u reklamnu kampanju ___

A za drugo ako ima iti malo iti 1% od navedenoga onda je to krajnje bezorazno

a i nadasve žalosno ponašanje koje šteti prije svega samome MOderatoru a i cjelokupnom smislu foruma !!!!!!!


Salu2 !!!!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



priče iz kafića - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 6 Emptysub tra 30, 2011 7:51 am

A ljudi moji danas u kaficu ekipe grdelinaške,pazi ovo:

Najstariji:Borko i Rato
Srednji: Fredi,Jogi,Dado,Debo,Špica,Duško,Bare,Zlajo,Jole,Kompa,Cude,inox,
Gosti :Vukadin-vuk,Bralo,Renato (dragi gosti iz Livna)
Cibaši :Marko i Lord
U gnjizdu: Špiro

Pun kafic,bice sam koga i zaboravija

Bravo za grdelinaše cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



priče iz kafića - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 6 Emptysub tra 30, 2011 8:01 am

Svaka čast za grdelinaše Smile

Triba bit više ovakvih druženja i razmjene iskustava uživo sa gostima, a nadan se da ćemo to i ostvarit kad bude državno u Splitu i naravno kroz ovo lito u Kalaharija i Mendule uz pivu lol!

[Vrh] Go down
bošket

bošket


Broj postova : 348
Points : 356
Join date : 19.03.2011
Lokacija : najlipši grad na svitu

priče iz kafića - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 6 Emptysub tra 30, 2011 8:23 am

Ja nisam glatki!

[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



priče iz kafića - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 6 Emptysub tra 30, 2011 8:31 am

Forum je napravljen za sve dobre ljude
[Vrh] Go down
bošket

bošket


Broj postova : 348
Points : 356
Join date : 19.03.2011
Lokacija : najlipši grad na svitu

priče iz kafića - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 6 Emptysub tra 30, 2011 8:38 am

Da nema glatkih trebalo bi ih izmislit.
Bez njih meni bi bilo dosadno.
Nebi se ima s kime kontreštavat.
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

priče iz kafića - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 6 Emptysub tra 30, 2011 8:45 am

bariton je napisao/la:
bošket je napisao/la:
Da nema glatkih trebalo bi ih izmislit.
Bez njih meni bi bilo dosadno.
Nebi se ima s kime kontreštavat.
priče iz kafića - Page 6 00020661

cheers cheers cheers

i širitelja.

Tako je bošket slažem se u potpunosti sa vama zato udri te glatki po tipkovnici.

Ajde yogi napiši štakod pametno sada bošket je uz mene... cheers
[Vrh] Go down
bošket

bošket


Broj postova : 348
Points : 356
Join date : 19.03.2011
Lokacija : najlipši grad na svitu

priče iz kafića - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 6 Emptysub tra 30, 2011 8:52 am

Samo ne u grezo!Bez vriđanja!
U fino možeš prcat koga oćeš.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



priče iz kafića - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 6 Emptysub tra 30, 2011 9:05 am

A BOŠKET MORAŠ PRIZNAT DA SU SMIŠNI I NAIVNI , PA SVAKO IH JE PROČITA.')" class="postlink" target="_blank" rel="nofollow">study
[Vrh] Go down
bošket

bošket


Broj postova : 348
Points : 356
Join date : 19.03.2011
Lokacija : najlipši grad na svitu

priče iz kafića - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 6 Emptysub tra 30, 2011 9:14 am

Viktor je napisao/la:
A BOŠKET MORAŠ PRIZNAT DA SU SMIŠNI I NAIVNI , PA SVAKO IH JE PROČITA.')" class="postlink" target="_blank" rel="nofollow">study

Pa naviščaj im baketinu i probaj ih ulovit!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



priče iz kafića - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 6 Emptysub tra 30, 2011 9:19 am

Viktor je napisao/la:
A BOŠKET MORAŠ PRIZNAT DA SU SMIŠNI I NAIVNI , PA SVAKO IH JE PROČITA.')" class="postlink" target="_blank" rel="nofollow">study

U pravu si miljun posto,

ja uvik kažem da ispadnem naivan cheers ,

samo,piši malim slovima jer ce te tlacit ka i mene,velika slova znace DERANJE,ako se ne varam ,bar je tako bilo na oni forum.
[Vrh] Go down
bošket

bošket


Broj postova : 348
Points : 356
Join date : 19.03.2011
Lokacija : najlipši grad na svitu

priče iz kafića - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 6 Emptysub tra 30, 2011 9:26 am

Da naivan?

Naivan ka francuska sobarica.

[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



priče iz kafića - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 6 Emptysub tra 30, 2011 9:32 am

Ma šta će ti baketina pa neš lipit svašta hahahaha
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

priče iz kafića - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 6 Emptyned svi 01, 2011 7:15 am

Šta je vama ljudi uvik je bilo onih šta vole fine i oni šta vole greze samo je bitno di se ko svrsatva....jer vidim neke nove članove foruma nisu se ni predstavili a sami su se svrstali u greze...nije mi jasno zašto se onda bune......???? Ili su se ti pojedinci pojavili na forum da bi nas koji volimo fine ...
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



priče iz kafića - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 6 Emptyned svi 01, 2011 7:58 am

Grande niko se nije svrsta u greze zijade nego u ispravne ili zijade koje su prolazne po svim kriterijima , a zar su sve glatke zijade kod gospode iz tvoje udruge ispravne molim te odgovori mi na pitanje.Nisam se želija svrstavat ni u jedne ni kako ti zoveš fine ni u greze , a najmanje vas pilat oko toga samo nemoj svakog ko nije u tvom klanu smatrat pilanom jer nisi ni ti ni ja na ovom forumu zadnja rič , pa neka ljudi sa foruma odaberu s kime će se dopisivat i neka stvarno svate forum ka nešto šta će im pomć kod određenih nepoznanica. Ispričavam se šta se nisam predstavija ime mi je Branimir , velin sam prijatelj radim za jednog poznatog špeditera i nemam vrimena da se družim po kafićima.Od tića imam jednog grdelina (velin škart)koji je skrenija sa pivanja , ali i danas zna spojit par batudi sa lipom zijom , kako vi kažete finom i mogu ti reć da nije ispravna jer nema kraja isto ka i neke "fine"zije nemaju ni ulaza u zijadu a ni počtka ili neke vrhunske (bar šta sam čuja snimak ) ne znaš kad će izletit ali to je sve nebitno .Imam jednog vrduna i jednog faganela i zapamti ni ti ni niko mi nemože držat predavanje o pivanju grdelina jednako kao ni ja vama ni nikom drugom , znači niko od nas nije mjerodavan pa zato nemoj mislit da se ja bunim jer nemam zašto , samo ukazujem na to da te nepotrebne nazovimo udruge, greze ili glatke stavite na drugo misto ,a forum koristite za druženje i upoznavanje a ne za ta greza prepucavanja i izrugivanja.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



priče iz kafića - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 6 Emptyned svi 01, 2011 8:28 am

Evo napokon nešto naj pozitivnije na ovom forumu da sam pročita,svaka čast autoru ovoga teksta ,po meni ovo je ispadalo kao privatni forum gdje se triba slušat par nazovimo meštara ,a drugi niko ništa nezna pozzz.
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

priče iz kafića - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 6 Emptyned svi 01, 2011 9:47 am

Slažem se i ja ovaj forum je za sve greze,glatke,nategnute,baritonske zijade i ljudi koji ne znaju baš puno u grdeline mogu kroz druženje na forum puno naučit zato šta više pišite po forumu i pitajte na sve možete dobit odgovor...
[Vrh] Go down
KOBAC

KOBAC


Broj postova : 249
Points : 272
Join date : 03.03.2011

priče iz kafića - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 6 Emptyned svi 01, 2011 10:02 am

frzelin je napisao/la:
Slažem se i ja ovaj forum je za sve greze,glatke,nategnute,baritonske zijade i ljudi koji ne znaju baš puno u grdeline mogu kroz druženje na forum puno naučit zato šta više pišite po forumu i pitajte na sve možete dobit odgovor...

Bravo frzelin
[Vrh] Go down
Sponsored content





priče iz kafića - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 6 Empty

[Vrh] Go down
 
priče iz kafića
[Vrh] 
Stranica 6 / 19.Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: