Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 PRAVI GRDELIN

Go down 
+18
bošket
sentada
vrca
Moćun
YOGI
KLAPA SINJ
Grga Zlatoper
PSIHO
DjordjeVet
onix67
Dva Grdelina
frzelin
PESTI
žuti
CIBO
BATUDA
GIMPEL
GRANDE
22 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
Dva Grdelina

Dva Grdelina


Broj postova : 55
Points : 63
Join date : 12.01.2011
Age : 53
Lokacija : SPLIT

PRAVI GRDELIN - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PRAVI GRDELIN   PRAVI GRDELIN - Page 2 Emptysub sij 15, 2011 4:28 am

oli ih možeš čut????? No
[Vrh] Go down
žuti

žuti


Broj postova : 98
Points : 100
Join date : 08.01.2011
Age : 58
Lokacija : split-Croatia

PRAVI GRDELIN - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PRAVI GRDELIN   PRAVI GRDELIN - Page 2 Emptysub sij 15, 2011 4:34 am

mogu ka i ti
[Vrh] Go down
Dva Grdelina

Dva Grdelina


Broj postova : 55
Points : 63
Join date : 12.01.2011
Age : 53
Lokacija : SPLIT

PRAVI GRDELIN - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PRAVI GRDELIN   PRAVI GRDELIN - Page 2 Emptysub sij 15, 2011 8:42 am

znači samo batude od janjčića.....kad UNJILO pucketa kožica,na GREZOJ vatri,a BARITONSKI cvili nepodmazani ražanj............A Žučo???? Razz
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

PRAVI GRDELIN - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PRAVI GRDELIN   PRAVI GRDELIN - Page 2 Emptysub sij 15, 2011 9:25 am

Dva Grdelina je napisao/la:
znači samo batude od janjčića.....kad UNJILO pucketa kožica,na GREZOJ vatri,a BARITONSKI cvili nepodmazani ražanj............A Žučo???? Razz


ovo je žućina batuda hahaha.........
[Vrh] Go down
žuti

žuti


Broj postova : 98
Points : 100
Join date : 08.01.2011
Age : 58
Lokacija : split-Croatia

PRAVI GRDELIN - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PRAVI GRDELIN   PRAVI GRDELIN - Page 2 Emptysub sij 15, 2011 10:51 am

grandiću reka sam da ću vrtit batudu na ražnju,jedino je tako i mogu čut,neko je gori napisa dobro počne dziju samo mora poradit na završetku i radit na nastavku,e to ne razumim,ja jesam novokomponovani al neznam sa čim se to razvlači i kako nastavlja,ja mislim ako on to nije počeja od rođenja sastavljat da i neće,uzalud im trud svirači
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



PRAVI GRDELIN - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PRAVI GRDELIN   PRAVI GRDELIN - Page 2 Emptyned sij 16, 2011 7:00 pm

Dobro napredujete grdelinaši u ovo kratko vrijeme,već je janje u planu. lol!
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

PRAVI GRDELIN - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PRAVI GRDELIN   PRAVI GRDELIN - Page 2 Emptypon sij 17, 2011 3:05 am

žuti je napisao/la:
grandiću reka sam da ću vrtit batudu na ražnju,jedino je tako i mogu čut,neko je gori napisa dobro počne dziju samo mora poradit na završetku i radit na nastavku,e to ne razumim,ja jesam novokomponovani al neznam sa čim se to razvlači i kako nastavlja,ja mislim ako on to nije počeja od rođenja sastavljat da i neće,uzalud im trud svirači

imaš ti prav žućo ako mu to od malih nogu nije usađeno u glavu niko mu više neće ni usadit..


a ovi navodni šta ih prozivaju da razvlače zije to pitaj njih tim se nebavim....


ali drago mi je pročitat da se ti sve više počimaš zanimat za grdelina pismu .............
[Vrh] Go down
žuti

žuti


Broj postova : 98
Points : 100
Join date : 08.01.2011
Age : 58
Lokacija : split-Croatia

PRAVI GRDELIN - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PRAVI GRDELIN   PRAVI GRDELIN - Page 2 Emptypon sij 17, 2011 7:53 am

a moj grandiću ja znam kakvog bi ja volio,al pitanje je ima li takvih
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

PRAVI GRDELIN - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PRAVI GRDELIN   PRAVI GRDELIN - Page 2 Emptypon sij 17, 2011 8:43 am

žuti je napisao/la:
a moj grandiću ja znam kakvog bi ja volio,al pitanje je ima li takvih


ima ih koliko oćeš jer ti nisi od velikih zahtjeva hahhaha.........................
[Vrh] Go down
onix67

onix67


Broj postova : 37
Points : 37
Join date : 12.01.2011
Age : 57
Lokacija : S P A L A T O

PRAVI GRDELIN - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PRAVI GRDELIN   PRAVI GRDELIN - Page 2 Emptypon sij 17, 2011 9:34 am

žuti je i s manjim zadovoljan Laughing
[Vrh] Go down
žuti

žuti


Broj postova : 98
Points : 100
Join date : 08.01.2011
Age : 58
Lokacija : split-Croatia

PRAVI GRDELIN - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PRAVI GRDELIN   PRAVI GRDELIN - Page 2 Emptyuto sij 18, 2011 8:51 am

Dobro je biti skroman,covik poludi kad traži nemoguće.
[Vrh] Go down
DjordjeVet

DjordjeVet


Broj postova : 172
Points : 197
Join date : 17.01.2011
Age : 43

PRAVI GRDELIN - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PRAVI GRDELIN   PRAVI GRDELIN - Page 2 Emptyuto sij 18, 2011 8:55 am


ako nastavimo ovako da trazimo, pomenuto jagnje ce uginuti od starosti lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



PRAVI GRDELIN - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PRAVI GRDELIN   PRAVI GRDELIN - Page 2 Emptysri sij 19, 2011 6:33 pm

DjordjeVet je napisao/la:

ako nastavimo ovako da trazimo, pomenuto jagnje ce uginuti od starosti lol!

cheers
[Vrh] Go down
PSIHO

PSIHO


Broj postova : 69
Points : 70
Join date : 14.01.2011
Lokacija : B.Voda

PRAVI GRDELIN - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PRAVI GRDELIN   PRAVI GRDELIN - Page 2 Emptysri sij 19, 2011 11:50 pm

KUPUJEM GRDELINA

PLETADURA (MINIMUM TRI PLETIVA,BEZ ZIJADE)!!

SAMO OZBILJNE PONUDE MOLIM Embarassed cheers
[Vrh] Go down
CIBO

CIBO


Broj postova : 227
Points : 245
Join date : 08.01.2011
Age : 62
Lokacija : SINJ

PRAVI GRDELIN - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PRAVI GRDELIN   PRAVI GRDELIN - Page 2 Emptyčet sij 20, 2011 12:04 am

KOBAC je napisao/la:
DjordjeVet je napisao/la:

ako nastavimo ovako da trazimo, pomenuto jagnje ce uginuti od starosti lol!

cheers



grande ma ima janjaca u mom kraju koliko oćeš može se naručit i sad ........ cheers


Zadnja promjena: CIBO; ned pro 04, 2011 12:23 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

PRAVI GRDELIN - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PRAVI GRDELIN   PRAVI GRDELIN - Page 2 Emptypet sij 21, 2011 8:55 am

EVO ga danas je naručen............ za takmičenje......
[Vrh] Go down
Grga Zlatoper

Grga Zlatoper


Broj postova : 120
Points : 122
Join date : 27.01.2011
Age : 61
Lokacija : Split

PRAVI GRDELIN - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PRAVI GRDELIN   PRAVI GRDELIN - Page 2 Emptyčet sij 27, 2011 7:42 pm

ni kozlin ne bi zapeja nikome u grlu.... Rolling Eyes
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

PRAVI GRDELIN - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PRAVI GRDELIN   PRAVI GRDELIN - Page 2 Emptysub sij 29, 2011 7:08 am

Ma sigurno da nebi, naručeno je janje a može još i kozlina neko donit ako ima viška nije problem...... sunny Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



PRAVI GRDELIN - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PRAVI GRDELIN   PRAVI GRDELIN - Page 2 Emptyčet vel 03, 2011 8:09 am

Ako grandu ostanu ovi mladi na onome što sad pivaju,napokon bi rubrika "pravi grdelin"mogla bit ispunjena,nakon dugo,dugo godina. king
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



PRAVI GRDELIN - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PRAVI GRDELIN   PRAVI GRDELIN - Page 2 Emptypet vel 11, 2011 2:43 am

Dajte da čujemo više splitskog pravog grdelina!
[Vrh] Go down
KLAPA SINJ




Broj postova : 15
Points : 16
Join date : 29.01.2011

PRAVI GRDELIN - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PRAVI GRDELIN   PRAVI GRDELIN - Page 2 Emptypet vel 18, 2011 8:15 am

moj Kobac stavili bi ga ONI a ga imaju
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

PRAVI GRDELIN - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PRAVI GRDELIN   PRAVI GRDELIN - Page 2 Emptyned vel 20, 2011 4:03 am

KLAPA SINJ je napisao/la:
moj Kobac stavili bi ga ONI a ga imaju

KLAPA neznan koji si jesmo se upoznali, ali to nije bitno jer ima vas na tom niku krijete se iza njega ko što zmija krije noge...otvorite svaki svoj nik napr. KLAPA SINJ KRALJ pa da znamo svi ko je to napisa... a šta se tiče tice na onom forumu ja sam gospod i Lak i Pel reka šta mislim o snimci tice na forumu.... prema tom dali netko ima nešto uopće nije bitno jer uvijek kažem da mi svi ne držimo istu vrstu pivanja i ja poštujem vaš uzgoj pijeva jer je to ono što vi volite i želim vam da vi i vaši istomišljenici uživate u tom pijevu.....

POZDRAV

ZA VAS VELIKI GLUVAŠ DADO.......(GRANDE)

scratch Wink
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

PRAVI GRDELIN - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PRAVI GRDELIN   PRAVI GRDELIN - Page 2 Emptyned vel 20, 2011 4:58 am

Glupo je svaki put se svađat oko istih stvari.Mi oćito ne tražimo kod tića isto.Kod nas (stp)zijada nije ispravna ako rizi,nateže,klapa,šuška,žerbi,drugima je to dobro i onda oko ćega ćemo se svađat.Nikad neću priznat grdelina ako ima jednu od gore navedenih zijdi za mene je to neispravno i to je moje mišljenje.Ako mislite da mi priznamo takve zijade mislim da ćete se naćekat.Boli me srce kad nekog ćujem da spomene pravog grdelina ili pravu zijadu .
[Vrh] Go down
KLAPA SINJ




Broj postova : 15
Points : 16
Join date : 29.01.2011

PRAVI GRDELIN - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PRAVI GRDELIN   PRAVI GRDELIN - Page 2 Emptyned vel 20, 2011 8:57 am

Što je tu naj gore ,vi pričate u ime ciloga splita šta je prava zijada i ispravna ,a ja znam osobno pravih tičara splićana koji pričaju da vi neznate o čemu pričate vas nekolicina koji tobože prestavljate prave tičare. pozzzz
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



PRAVI GRDELIN - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PRAVI GRDELIN   PRAVI GRDELIN - Page 2 Emptyned vel 20, 2011 9:10 am

He he,samo neka je ona lipa,meka,glatka,bez ruzine,bez grebanja,bez žerbe,bez rizle......... lol!
[Vrh] Go down
Sponsored content





PRAVI GRDELIN - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PRAVI GRDELIN   PRAVI GRDELIN - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
PRAVI GRDELIN
[Vrh] 
Stranica 2 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» uginuo grdelin...
» Grdelin - Prvi koraci
» grdelin pjev, adamov stiglic
» NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Mali oglasi!-
Forum(o)Bir: