Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 grdelin pjev, adamov stiglic

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Gattis




Broj postova : 2
Points : 4
Join date : 09.08.2016

grdelin pjev, adamov stiglic  Empty
PostajNaslov: grdelin pjev, adamov stiglic    grdelin pjev, adamov stiglic  Emptypet kol 12, 2016 8:29 am



Ovo je jedan od mojih pjevova grdelina. Ja sam novi clan i redovno sam pratio forumase i sta mi se ne svidja je podcjenjivanje grdelina drugih
vlasnika . Ja znam da se ovdje trazi batuda sa zijom ali ja sam ljubitelj potpunog pijeva sto znaci ptic mora imati pripremu zatim bogat pijev
sastavljen od dva, tri ili cetiri pletiva i na kraju zija. Za skoro sve forumase samo vazi zija i nista drugo sto sam mogao da primjetim ali ja nisam ljubitelj nategnutih zija ili produzenih sa kompjuterom. Budimo prema sebi realni pa sami ocjenimo da to nije prirodno nego vjestacki.
Ja se slazem da zija mora biti cista i ne prekratka ali da mora da ide do neba to ne. Isto tako ako ptic ima najbolju ziju a ostalo ne sto mislim nema pripremu ima sporkice i siromasno ili jedno dosadno pletivo nije komletan ali netreba mo ga podcijeniti. Ja uzgajam grdeline 28 godina i mogu svakog mladog 100% odskolovati sa uciteljem. Ako zelite poslije ovih mojih komentara perfektan pjev grdelina po STP onda vam mogu staviti snimak a ako zelite mogu naredne godine staviti Video da se uvjerite. Samo za moj ukus i poznavanje grdelina to je malo monotono ali po svemu sto sam na ovome forumu procitao i vidio mislim da je za mnoge to sto se trazi. Mozete mi vjarovati da ja nista ne namjestam niti Imam potrebu zivim u Njemackoj i drzim i gajimm grdeline za sebe a isto tako Imam ovdje uzi Krug Sicilijanaca skojima se druzim i razmjenjujem misljenja. Dosta ovakvig grdelina sam dao i na poklon ali samo pravim pticarima koji cijene grdeline i znaju s njima. Ja sam poslovno jako zauzet ali ako neko izrazi zelju za kontakt nema problema. Za sada toliko kao novi clan pozdravljam sve forumase i ocekujem komentare nadam se pozitivne.
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

grdelin pjev, adamov stiglic  Empty
PostajNaslov: Re: grdelin pjev, adamov stiglic    grdelin pjev, adamov stiglic  Emptysub kol 13, 2016 9:32 am

Gattis---- jedna lasta necini prolece.a to bi u prijevod znacilo jedna  BATUDA,a sta sa ostalim pjevom ???bas dobro si napiso sta sa ostali pjevom....bas sam se zacudijo kad sam cuo u SPLITU na takmicenju  pobjedijo tic sa jednom batudom koju je ponovijo par puta ,i zamisli on dobija 75 poena za tu jednu batudu.....kod nas tic da bi dobijo toliko poena on treba da RECITIRA a ne da pjeva .......
[Vrh] Go down
Gattis




Broj postova : 2
Points : 4
Join date : 09.08.2016

grdelin pjev, adamov stiglic  Empty
PostajNaslov: Re: grdelin pjev, adamov stiglic    grdelin pjev, adamov stiglic  Emptyned kol 14, 2016 12:07 pm

Djeko drago mi je da ste moj tekst komentirali a da jedna lasta ne cini proljece slazem se. Kroz godine dosta sam pjevova grdelina imao a i sada imam dva tica od predprosle godine koji imaju taj pjev po STP samo mi je to monotono i za takvu pticu vam u Italiji ili Njemackoj niko nece aplaudirati.
Potrudicu se ovih dana da stavim snimak pa saslusajte a ako nekome uspije da na to odskoluje mlade
ako mu se svidja bilo bi mi isto tako drago.
Trenutno pokusavam iztrenirati grdelina na jedan pjev koji bi po mom ukusu bio vrhunac ali ne znam da li cu uspjeti. Nije svaka godina ista i uspjesna a moram biti i uporan u tome. Trenutno mi se svidja pjev koji ste vjerovatno pogledali na you tube adamov stiglic ali snimicu ga naredne godine u punom pjevu. Sa ovim svim sto sam naveo ne zelim nikome nametnuti neka nova pravila niti pametovati samo ja imam svoju definiciju kako treba grdelin da pjeva jer ga ja uzgajam i drzim za sebe. Sto se tice mojih komentara prema drugima ja sam tu realan a cijenim svakog pticara koji se trudi da postigne najboljie rezultate. Ako neko ima pitanja stojim na raspolaganju Wink
[Vrh] Go down
Sponsored content





grdelin pjev, adamov stiglic  Empty
PostajNaslov: Re: grdelin pjev, adamov stiglic    grdelin pjev, adamov stiglic  Empty

[Vrh] Go down
 
grdelin pjev, adamov stiglic
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» stiglic mi je nakostrjesen i samo spava
» PRAVI GRDELIN
» Spanski pjev
» Grdelin - Prvi koraci
» NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: