Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 UDRUGA "GLATKA ZIJADA"

Go down 
+31
probiotik
MONSTRUMO
ĐEKO
Moćun
nicaze
ivica.milanovic13
PESTI
Jandrek
pele
žižula
vrca
ivica
rico
domo
DOMENICO
car
bošket
lord189
KOBAC
sentada
YOGI
f-1
onix67
Dva Grdelina
PSIHO
Grga Zlatoper
kain
GRANDE
žuti
frzelin
ATOMIC
35 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor/icaPoruka
kain

kain


Broj postova : 185
Points : 200
Join date : 12.01.2011
Age : 57
Lokacija : HRBiH

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 2 Emptyčet vel 03, 2011 8:22 am

Vinko,strila je zabranjena,ali nastavak nije,tako bar kažu u Sinju ?
[Vrh] Go down
kain

kain


Broj postova : 185
Points : 200
Join date : 12.01.2011
Age : 57
Lokacija : HRBiH

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 2 Emptyčet vel 03, 2011 8:26 am

Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 2 Emptyčet vel 03, 2011 8:44 am

kain je napisao/la:
Vinko,strila je zabranjena,ali nastavak nije,tako bar kažu u Sinju ?

Stvarno me ne zanima šta ljudi vole ,šta im je zabranjeno,kako oni šta zovu....i šta oni kažu.....Oni nek drže šta oni vole,ja ću držat šta ja volim,i tu ne bi smilo bit nikakvih nesporazuma....Ako to njima ne smeta...meni tako svejedno...,
a pogotovo kako će to oni zvat....
Meni je bitno ja da znam šta ja volim,šta ja oću...čemu težim...i na kraju krajeva,nastavljam onu tradiciju kako su i mene učili(znači ne izmišljam toplu vodu)...i svi tu kojih ja poznajem ,mislim na domaće, ne da smo istomišljenici....nego mislimo u "cencu".....razlike mogu postojat samo u nekim nijansama....

[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 2 Emptyčet vel 03, 2011 7:19 pm

bariton je napisao/la:
angel je napisao/la:
Glatka zijada....hmmmm....psiho spominje i pojam staklene zijade......je, ali koja je to zijada ...triba to čut.....Ja sam je i danas čuja...uživo ...ali nisam siguran jeli to ta o kojoj se tu priča(po nazivu)...u stvari kako i zašto ste vi to nazvali ja pojma nemam....samo mi je nešto na pameti da se nešto sa tim prejudicira,a prujudiciranje ja ne volim...volim jasne misli...samo znam da je težnja za nečim jedno ,a stvarnost je nešto sasvim drugo.....
Ovu dzijadu,koju san čuja uživo,iz kljuna,danas(cilu,potpunu,bez škeraca igdi,završenu,bez ikakvih prizvuka ...i uživo...)...kako će se ona zvati,zaboli me neka stvar...... i ja je imam(na CD-u,naravno), i puštam je tićima(bez uspjeha,naravno.)...i njoj težim.....
A pošto je tema dzijada...pletiva isprid nje...i koliko ih ima,neću niti spominjat...da nebi off-a temu

ps
nadam se da i tvorac ove teme misli ko i ja, i da i on teži ovakvoj dzijadi,...a opet govorin ako je to naziv(glatka) ove dzijade koju san čuja u g.Dade...sa gušton se i ja učlanjujem u tu udrugu,bez obzira kako se ona zvala....

U pravu si Angel,"glatka" je samo nadimak,a ime joj je "PRAVA". lol!

DOBRO DOŠA!!!!

Dobro si to reka....Ali u tom slučaju ja ne poznajem nijednog iole ozbiljnijeg grdelinaša koji ne voli tu dziju(znači,pravu,ispravnu).... i onda bi automatizmom svi tribali bit članovi te udruge...hahahhaha
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 2 Emptyčet vel 03, 2011 11:43 pm

hahahh...ajde u ku.ac,.....meni govoriš da se varam,a u nastavku rečenice potvrđivaš ono šta sam ja reka...tj. da bi volili svi imat i da je kriva ljubomora...
Svi mi volimo ono šta je lipo i dobro...a zašto to sve ne priznamo kad se radi o tom šta je to - nešto.. tuđe,a ne naše ,jedan od razloga je i onaj šta si ga ti naveja,a to je ljubomora.....a razloga ima još...ne bi sad tija o tom ...jer o tom bi se moglo nadugo i naširoko,a nemam ni volje niti želje o tom pisat,a nije me niti briga....
A u tičij,makar međe grdelinašima je to posve izraženo....jer "moja" zija...iako je objektivno gora od "tvoje".....je" bolja"....jer "je meni draža ona šta "rizi"...ili "mi je draža grezača"...
Ma nije istina,to ne more bit tako,ne more bit bolja samo zato šta je-MOJA...to iz takvih ljudi progovara...jal,zavist,sebičnost ...itd.
Pa i uopćeno pričano, sve šta je čisto je bolje od prljavog,grezog.....pa zašto nebi tako bilo i sa dzijom....
[Vrh] Go down
žuti

žuti


Broj postova : 98
Points : 100
Join date : 08.01.2011
Age : 58
Lokacija : split-Croatia

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 2 Emptypet vel 04, 2011 2:25 am

ja mislio da je grande u glatkoj pili a on glatkoj ziji
[Vrh] Go down
Dva Grdelina

Dva Grdelina


Broj postova : 55
Points : 63
Join date : 12.01.2011
Age : 53
Lokacija : SPLIT

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 2 Emptypet vel 04, 2011 4:10 am

bariton je napisao/la:
UDRUGA "GLATKA ZIJADA"

1.ANGEL
2.GRANDE
3.PSIHO
4.BALTA
5.ŽUTI
6.DOMO
7.BARITON
8YOGI
9.RENO


član frzelin izašao po vlastitoj želji. Sad
NISA ZNA DA MI JE TAJNIK-ŽUTI PRIŠA U DRUGU UDRUGU.......... No
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 2 Emptyuto vel 08, 2011 6:52 am

Pa ti znaš da je počea u zadnje vrime više pričat o zijadama nego o kanarinima...a meni oće otet medalje u rujnicama ove godine strašno smišljen plan.........
[Vrh] Go down
Dva Grdelina

Dva Grdelina


Broj postova : 55
Points : 63
Join date : 12.01.2011
Age : 53
Lokacija : SPLIT

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 2 Emptyuto vel 08, 2011 8:11 am

a jebiga vidija je da pored svog mentora-našega barba Branka,nemože do medalje pa najlakše udri po juri-najmlađem članu i po grandeu......al naoruža se tajnik,ove godine.....sigurno če državno bit u Splitu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cheers ma tajnik je king, sve dok mu od"umora"oči pocrvene
[Vrh] Go down
onix67

onix67


Broj postova : 37
Points : 37
Join date : 12.01.2011
Age : 57
Lokacija : S P A L A T O

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 2 Emptyuto vel 08, 2011 8:27 am

ali ste zaboravili da su sve nagrade u specijalci mozaika u ZADRU 2010 otišle na ravne njive , ali nevidite da je to glavno misto u hrvatskoj ,ove godine ćemo biti još jači žuti će pokupiti koju medaljicu, RAVNE NJIVE - OSTATAK HRVATSKE 3:O
[Vrh] Go down
žuti

žuti


Broj postova : 98
Points : 100
Join date : 08.01.2011
Age : 58
Lokacija : split-Croatia

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 2 Emptyuto vel 08, 2011 8:47 am

grande i kopija su ljubomorni,samo vi dajte
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 2 Emptysri vel 09, 2011 12:27 am

žuti je napisao/la:
grande i kopija su ljubomorni,samo vi dajte


Prijatelju Žuti ako želiš bit prvi samo se meni javi....a ti i tvoj susid da bog osvojili sve šta se može osvojit ja možda još ovu god donesen koju tičicu i to je sve ............a jučer si mi tija smistit neke tice ali nisi ga sračuna rodijače ...... da je jedan tičar spomenija u Zadru da je ludilo baštarda od DIjamantni golubića i njih bi nabavija hahaha
[Vrh] Go down
f-1

f-1


Broj postova : 9
Points : 9
Join date : 27.01.2011
Age : 59
Lokacija : dalmacija

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 2 Emptysri vel 09, 2011 6:14 am

a jesu li ta dva dotična gospodina,g.grande i g.dva grdelina članovi te tzv.udruge
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 2 Emptysri vel 09, 2011 6:23 am

f-1 je napisao/la:
a jesu li ta dva dotična gospodina,g.grande i g.dva grdelina članovi te tzv.udruge


Gospodine ferari ako ste sidili nevirujen da ste vozili ostavi se falši imena ........ Very Happy
[Vrh] Go down
Dva Grdelina

Dva Grdelina


Broj postova : 55
Points : 63
Join date : 12.01.2011
Age : 53
Lokacija : SPLIT

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 2 Emptyčet vel 10, 2011 2:38 am

ma Fićo-1,daj reci mi jeli ti lokacija-Dalmacija-tj.DRNIŠ!!!!!!!!!!Sve mi nešto miriše na nekoga!!!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 2 Emptysub vel 26, 2011 9:09 pm

Znaš li koce šta sam se ja promislija,ako su GMOLI izmislili zijometar,znaš ono kad mjere dužinu zijade,e sad ću ja izmislit finometar ili glatkometar.A instrument za to je moje uho i ko oće da mu izmirim neka me zove ništa ne naplaćivam ali kad ocjenim nema ljutnje.I skoro sam zaboravija dajem i potvrdu sa njom mogu po cilom svitu jer kad si prvi u splitu prvak si svita ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ho ho ho ho ho ho ho ho ho ho hi hi hi hi hi hi hi hi hi hi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 2 Emptysub vel 26, 2011 10:46 pm

VAŽNO

OSNIVAČKA SKUPŠTINA UDRUGE "GLATKIH"

Sastanak ce se održati od 03.03.-05.03 u prostorijama sajma GAST NA na žnjanu.

DNEVNI REDOVI:

1.GASTRO RADIONICE EDUKATIVNOG KARAKTERA SPIZE I VINA SA NAGLASKOM NA GLATKOCU
2.RAZNO (MISLI SE NA KUŠANJA VIŠE VRSTA SPIZE I VINA)

Pozivaju se svi clanovi udruge(koji mogu doci),da prisustvuju skupštini.Karte za članove su kod Baritona,a sve i informacije mogu dobiti i od Kompe i Krune,koji su veterani u gastro-radionicama spize i vina.

[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 2 Emptyned vel 27, 2011 3:09 am

Evo ja nisam član te vaše udruge glatka dzijada nego sam rizonatezača dali se mogu najavit za dvi pozivnice kod vas g.Bariton... cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 2 Emptyned vel 27, 2011 4:11 am

frzelin je napisao/la:
Evo ja nisam član te vaše udruge glatka dzijada nego sam rizonatezača dali se mogu najavit za dvi pozivnice kod vas g.Bariton... cheers

Opa,naglo sam posta gospodin.

Frigo,ne brini se,ne mogu ti dat ulaznice od udruge glatkih,ali cu dvi kupit za tebe.

Moram za prijatelja. I love you
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 2 Emptyned vel 27, 2011 4:24 am

bariton je napisao/la:
frzelin je napisao/la:
Evo ja nisam član te vaše udruge glatka dzijada nego sam rizonatezača dali se mogu najavit za dvi pozivnice kod vas g.Bariton... cheers

Opa,naglo sam posta gospodin.

Frigo,ne brini se,ne mogu ti dat ulaznice od udruge glatkih,ali cu dvi kupit za tebe.

Moram za prijatelja. I love you

Nikako to ne dolazi u obzir da mi vi glatki kupujete ulaznicu to mogu i ja samo sam tija znat da li mogu dobit sobzirom da vas ima tamo dosta nabrojenih glatkozijaša.Jer ako mi vi kupite onda me možete ucjenjivat da dođem u vašu udrugu glatkih.Nedam se ja nisam potkupljiv kao puno njih ovde. Wink
[Vrh] Go down
sentada




Broj postova : 8
Points : 10
Join date : 05.02.2011
Age : 54

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 2 Emptypon vel 28, 2011 4:12 am

ATOMIC je napisao/la:
Može li jedna snimka takve zijade? Eto da čujem pa se možda i ja uclanim u klub ljubitelja! Smile

ne može, jer oni to nemaju, još uvik samo sanjaju
[Vrh] Go down
sentada




Broj postova : 8
Points : 10
Join date : 05.02.2011
Age : 54

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 2 Emptypon vel 28, 2011 9:57 am

Znam da jeste, inače da vi to imate stavili bi pismu isti moment na internet. Predlažem da dodat jedan prefiks u nazivu udruge. Dakle -Utopijska udruga'' Glatka Zijada''-
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 2 Emptypon vel 28, 2011 6:20 pm

sentada je napisao/la:
Znam da jeste, inače da vi to imate stavili bi pismu isti moment na internet. Predlažem da dodat jedan prefiks u nazivu udruge. Dakle -Utopijska udruga'' Glatka Zijada''-

Može i tako,glatke,duge,meke,lipe a padaju tamo negdi u ocean i utope se.

Kako ti to znaš šentada,sigurno si naš,nemoj se sramit,kaži slobodno he he,šentada,šentada,ko te nezna............. scratch
[Vrh] Go down
sentada




Broj postova : 8
Points : 10
Join date : 05.02.2011
Age : 54

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 2 Emptypon vel 28, 2011 7:50 pm

bariton je napisao/la:
sentada je napisao/la:
Znam da jeste, inače da vi to imate stavili bi pismu isti moment na internet. Predlažem da dodat jedan prefiks u nazivu udruge. Dakle -Utopijska udruga'' Glatka Zijada''-

Može i tako,glatke,duge,meke,lipe a padaju tamo negdi u ocean i utope se.

Kako ti to znaš šentada,sigurno si naš,nemoj se sramit,kaži slobodno he he,šentada,šentada,ko te nezna............. scratch

Utopijska ne znači utopiti se Laughing A svatko tko misli da ima neku moćnu ticu stavi je na net, sad zašto vi niste stavili.....hmmmm scratch , a jedino logično rješenje je da se neznate služit kameron Question
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 2 Emptypon vel 28, 2011 11:16 pm

Ajme,baš sam blesav,sorry,ja sam bija uvjeren da utopijska zijada,znaci da leti do oceana i tamo se utopi ha ha.

Šentada,amo ja i ti lipo na kavu pa ce mo o svemu,ko je koga utopija i zašto.

Ne mora niko znat,javi se na pp,pa tvoji nece skužit da se družiš sa glatkima. Idea geek
[Vrh] Go down
Sponsored content





UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
UDRUGA "GLATKA ZIJADA"
[Vrh] 
Stranica 2 / 8.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Snimci i video klipovi - ocjene i komentari

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Ćakula (Brbljaonica)-
Forum(o)Bir: