Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 UDRUGA "GLATKA ZIJADA"

Go down 
+31
probiotik
MONSTRUMO
ĐEKO
Moćun
nicaze
ivica.milanovic13
PESTI
Jandrek
pele
žižula
vrca
ivica
rico
domo
DOMENICO
car
bošket
lord189
KOBAC
sentada
YOGI
f-1
onix67
Dva Grdelina
PSIHO
Grga Zlatoper
kain
GRANDE
žuti
frzelin
ATOMIC
35 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
Anonymous



UDRUGA "GLATKA ZIJADA" Empty
PostajNaslov: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" Emptypon sij 24, 2011 12:03 am

SADAŠNJI ČLANOVI:

1.Bariton
2.Grande
3.Yogi
4.Dome
5.Tic-Bal

Ovo su ujedno i osnivaci udruge.
Svatko je dobrodošao ako voli i njeguje "glatku zijadu"
Što znaci "glatka zijada" ?

To je zijada koja je lipa za uvo,a ne za razne kompjutorske naprave,zijometre,riblje kosti,struje itd.Znaci,oni koji je ne mogi cuti (gluvaši),nego im treba pomoc tehnike-otpadaju.To je zijada kojoj su zabranjena slova R,Ž,Đ,G,Š i ostali sumnjivi,neartikulairani i nepodobni zvukovi.
To je zijada koja klizi,ne zapire nigdi,ne žerbi,ne rizi i nije greza u ni jednom trenutku.
To je zijada koja ima dušu,i od koje se istinski ljubitelj naježi.
To je zijada u kojoj dominira lirika,a ne revanje.
To je zijada koju mi tražimo.


Ovo nije tema za raspravu,jer za to postoje grdelinaške teme.

Ako netko voli i prihvaca gore navedeno,rado ce biti primljen u udrugu.
Udruga je edukativnog karaktera i bilo tko od ovih clanova može dati savjete.



lol!
[Vrh] Go down
ATOMIC

ATOMIC


Broj postova : 19
Points : 21
Join date : 11.01.2011
Age : 55
Lokacija : Zagreb

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" Emptypon sij 24, 2011 12:13 am

Može li jedna snimka takve zijade? Eto da čujem pa se možda i ja uclanim u klub ljubitelja! Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



UDRUGA "GLATKA ZIJADA" Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" Emptypon sij 24, 2011 12:54 am

ATOMIC je napisao/la:
Može li jedna snimka takve zijade? Eto da čujem pa se možda i ja uclanim u klub ljubitelja! Smile


Atomice prijatelju,ne možeš ti sad cut,pa ako ti se svidi.

Ti imaš 40 i rešto godina,ako do sada nisi glatki,teško ces bit i od sada,a vec sam ti kaza da ces cut,forum je novi,strpi se. Exclamation Exclamation Exclamation
[Vrh] Go down
ATOMIC

ATOMIC


Broj postova : 19
Points : 21
Join date : 11.01.2011
Age : 55
Lokacija : Zagreb

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" Emptypon sij 24, 2011 2:03 am

Ne razumijem čemu ovakav odgovor??????!!!!!! Ja sam čuo zijadu kakvu "JA" mislim da bi morala biti, a dali je to ono sto je najbolje? Možda i je! Zato kažem da onaj tko smatra da ima nešto odlično neka postavi da čujemo i ucimo jedan od drugoga.
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" Emptypon sij 24, 2011 8:25 am

bariton je napisao/la:
SADAŠNJI ČLANOVI:

1.Bariton
2.Grande
3.Yogi
4.Dome
5.Tic-Bal

Ovo su ujedno i osnivaci udruge.
Svatko je dobrodošao ako voli i njeguje "glatku zijadu"
Što znaci "glatka zijada" ?

To je zijada koja je lipa za uvo,a ne za razne kompjutorske naprave,zijometre,riblje kosti,struje itd.Znaci,oni koji je ne mogi cuti (gluvaši),nego im treba pomoc tehnike-otpadaju.To je zijada kojoj su zabranjena slova R,Ž,Đ,G,Š i ostali sumnjivi,neartikulairani i nepodobni zvukovi.
To je zijada koja klizi,ne zapire nigdi,ne žerbi,ne rizi i nije greza u ni jednom trenutku.
To je zijada koja ima dušu,i od koje se istinski ljubitelj naježi.
To je zijada u kojoj dominira lirika,a ne revanje.
To je zijada koju mi tražimo.


Ovo nije tema za raspravu,jer za to postoje grdelinaške teme.

Ako netko voli i prihvaca gore navedeno,rado ce biti primljen u udrugu.
Udruga je edukativnog karaktera i bilo tko od ovih clanova može dati savjete.



lol!

Čini mi se da se radi o nekakvoj udrugi gluhih dzijadi.Vidim da udruga ide sa edukativnim karakterom i to je jako pohvalno.A tko je taj predavač ili profesor koji je studira takvu vrstu dzijade.Možda se netko nađe sada uvrijeđen ali ja za takvu udrugu nisam nikada čuo.
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" Emptypon sij 24, 2011 8:40 am

bariton je napisao/la:
Nije za tebe frzeline Sad

Vjerovatno i nije jer bi ja znao da postoji takva udruga i koji su profesori u njoj. Wink
[Vrh] Go down
ATOMIC

ATOMIC


Broj postova : 19
Points : 21
Join date : 11.01.2011
Age : 55
Lokacija : Zagreb

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" Emptypon sij 24, 2011 9:17 am

Pa dajte profesori raspalite po tastaturi, ja prvi želim učiti jer priznajem sam sebi da neznam puno, a volio bi da znam!
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" Emptyuto sij 25, 2011 9:31 am

bariton je napisao/la:
Evo novi clan glatkih

FRZELIN

cestitam cheers

Nisam ja član glatkih nebi ja nego ste me vi ubacili nije to za mene. Sleep
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" Emptyuto sij 25, 2011 10:03 am

bariton je napisao/la:
frzelin je napisao/la:
bariton je napisao/la:
Evo novi clan glatkih

FRZELIN

cestitam cheers

Nisam ja član glatkih nebi ja nego ste me vi ubacili nije to za mene. Sleep

HAhaHA,bitno da si uša lol!

jeli se ja mogu ikako sad izvuč iz tih glatkih dzijadi. Wink
[Vrh] Go down
žuti

žuti


Broj postova : 98
Points : 100
Join date : 08.01.2011
Age : 58
Lokacija : split-Croatia

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" Emptyčet sij 27, 2011 4:25 am

ja mislim da ovdi koji su na forumu mnogi nisu čuli pravu,možda za njihove uši,ali koja je prava, može svako tumačit kako mu odgovara
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" Emptyčet sij 27, 2011 6:07 am

žuti je napisao/la:
ja mislim da ovdi koji su na forumu mnogi nisu čuli pravu,možda za njihove uši,ali koja je prava, može svako tumačit kako mu odgovara

Žuti može to tumačiti onaj ko nikad se nije bavija pismom ...a u jednom se slažem s tobom da mnogi nisu čuli ni vrlo dobru ali nisu oni krivi zbog tog jer nisu imali priliku kao što ni ja nisam imao priliku vozit Ferrari...... Very Happy
[Vrh] Go down
žuti

žuti


Broj postova : 98
Points : 100
Join date : 08.01.2011
Age : 58
Lokacija : split-Croatia

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" Emptyčet sij 27, 2011 6:12 am

je u pravu si,samo ti nikad neš sist u ferari,pa tako ispada da neš ni čut pravu zijadu
[Vrh] Go down
žuti

žuti


Broj postova : 98
Points : 100
Join date : 08.01.2011
Age : 58
Lokacija : split-Croatia

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" Emptyčet sij 27, 2011 6:14 am

al triba fakultet za bavit se pismom,il je to sizifov posa ( borsa )
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" Emptyčet sij 27, 2011 6:43 am

žuti je napisao/la:
al triba fakultet za bavit se pismom,il je to sizifov posa ( borsa )


E moj prijatelju žuti otom šta ja nisam čuja pravu izvedbu zije obisi mačku o rep imam je ja i sad doma tica je zna zapivat ali trenutno više upotrebljava za ocjenu manju a što se tiče pisme počmi se ti bavit pismom pa da vidiš koliko je to lako ako ti misliš da su to melaninići s kojim se ti baviš odeš u drugog tičara i kupiš i fališ se vidi šta je lip i to je to.... a što se tiče Ferrarija sigurno da bi mi bolje pristaja nego tebi jer ti nebi moga stat ali sigurno ga nećemo vozit ni ja ni ti ali ja grdeline imam ja a ti ne ali zato ti imaš melaniniće aj ako me uhvati želja možda ih kupim hahahaha ali rujnice ti je lakše držat od grdelina već si ih nabavija...pratiš me pomalo hahahahahaha.......... cheers tongue
[Vrh] Go down
kain

kain


Broj postova : 185
Points : 200
Join date : 12.01.2011
Age : 57
Lokacija : HRBiH

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" Emptyčet sij 27, 2011 6:49 am

Zijada je ispravna,ako ti se svaka dlačica na leđima naježi ,kad je grdelin otpjeva Very Happy Very Happy

ta ne može biti loša cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



UDRUGA "GLATKA ZIJADA" Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" Emptyčet sij 27, 2011 7:35 am

Ma ljudi nije ovde pitanje ko ima,a ko nema,nego samo tko je ljubitelj lipe glatke lirske zijade.

Ne mogu svi imat,ali mogu svi želit imat doma lipu zijadu.
[Vrh] Go down
žuti

žuti


Broj postova : 98
Points : 100
Join date : 08.01.2011
Age : 58
Lokacija : split-Croatia

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" Emptyčet sij 27, 2011 7:49 pm

bariton je u pravu,svi želimo imat lipu zijadu doma,al nemamo svi takvu privilegiju ka grande
[Vrh] Go down
žuti

žuti


Broj postova : 98
Points : 100
Join date : 08.01.2011
Age : 58
Lokacija : split-Croatia

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" Emptyčet sij 27, 2011 7:52 pm

grandiću šta se tiče ferarija ja sam sidio u njemu,i to u bolidu,mogu potkrijepit i slikom
[Vrh] Go down
Grga Zlatoper

Grga Zlatoper


Broj postova : 120
Points : 122
Join date : 27.01.2011
Age : 61
Lokacija : Split

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" Emptyčet sij 27, 2011 7:55 pm

vavik za,nikad protiv...

iako neman ni z od zijade...

ali nikad se ne zna,šta te more tokat... bounce
[Vrh] Go down
žuti

žuti


Broj postova : 98
Points : 100
Join date : 08.01.2011
Age : 58
Lokacija : split-Croatia

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" Emptyčet sij 27, 2011 8:00 pm

svi volimo lipo i kvalitetno
[Vrh] Go down
PSIHO

PSIHO


Broj postova : 69
Points : 70
Join date : 14.01.2011
Lokacija : B.Voda

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" Emptypet sij 28, 2011 7:21 am

bariton je napisao/la:
Udruga glatki se pojacala za dva nova clana

Frzelin i Renato

Dobrodošli

Posebno mi je zadovoljstvo pozdraviti Renata,kao najmlađeg i najperspektivnijeg iz udruge.

Trenutni clanovi:

1.Bariton
2.Grande
3.Yogi
4.Domo
5.Tic-Bal
6.Frzelin
7.Renato




lol!
Pozdrav ekipi prave zijade!
Tko to nevoli glatku ili kako sam kažem staklenu i to još ako ima početak i kraj (kolombar)??
Molim članove da se neljute ali ipak na listi br. 1 je GRANDE, ostalo neka se dogovore sami članovi-svejedno mi je!


cheers
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" Emptyčet vel 03, 2011 4:33 am

Molim g Baritona da me skine sa popisa glatki dzijadi ipak su mi draži nategnute rizle.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



UDRUGA "GLATKA ZIJADA" Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" Emptyčet vel 03, 2011 7:49 am

Glatka zijada....hmmmm....psiho spominje i pojam staklene zijade......je, ali koja je to zijada ...triba to čut.....Ja sam je i danas čuja...uživo ...ali nisam siguran jeli to ta o kojoj se tu priča(po nazivu)...u stvari kako i zašto ste vi to nazvali ja pojma nemam....samo mi je nešto na pameti da se nešto sa tim prejudicira,a prujudiciranje ja ne volim...volim jasne misli...samo znam da je težnja za nečim jedno ,a stvarnost je nešto sasvim drugo.....
Ovu dzijadu,koju san čuja uživo,iz kljuna,danas(cilu,potpunu,bez škeraca igdi,završenu,bez ikakvih prizvuka ...i uživo...)...kako će se ona zvati,zaboli me neka stvar...... i ja je imam(na CD-u,naravno), i puštam je tićima(bez uspjeha,naravno.)...i njoj težim.....
A pošto je tema dzijada...pletiva isprid nje...i koliko ih ima,neću niti spominjat...da nebi off-a temu

ps
nadam se da i tvorac ove teme misli ko i ja, i da i on teži ovakvoj dzijadi,...a opet govorin ako je to naziv(glatka) ove dzijade koju san čuja u g.Dade...sa gušton se i ja učlanjujem u tu udrugu,bez obzira kako se ona zvala....
[Vrh] Go down
kain

kain


Broj postova : 185
Points : 200
Join date : 12.01.2011
Age : 57
Lokacija : HRBiH

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" Emptyčet vel 03, 2011 8:03 am

Vinko,a tu ziju,šta si danas čuo,da li ima nastavak? Pazi dobro pročitaj,ne strilu,već nastavak ? Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



UDRUGA "GLATKA ZIJADA" Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" Emptyčet vel 03, 2011 8:13 am

kain je napisao/la:
Vinko,a tu ziju,šta si danas čuo,da li ima nastavak? Pazi dobro pročitaj,ne strilu,već nastavak ? Very Happy Very Happy

Nisam te razumija dobro....nastavak ,strila...hhahahha....nigdi toga nema ničega,ni u ludilu(pa niti pletiva nisan smija spominjat da ne bi off-a,temu),a pogotovo tamo di je to šta ti spominješ,najmanje poželjno(iza dzijade)....
Davno bi Dado to "rješija",da toga ima igdi...a i ti si tome svidok...hahaha
[Vrh] Go down
Sponsored content





UDRUGA "GLATKA ZIJADA" Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" Empty

[Vrh] Go down
 
UDRUGA "GLATKA ZIJADA"
[Vrh] 
Stranica 1 / 8.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Snimci i video klipovi - ocjene i komentari

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Ćakula (Brbljaonica)-
Forum(o)Bir: