Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

  Snimci i video klipovi - ocjene i komentari

Go down 
+37
Grga Zlatoper
grk
enver
lastavica
bevanda
lubinko
adebisi
keyser soze
brabus
Nemam nista!
F I N K O
GRANDE
Baketina
roko
euzebio
DjordjeVet
emirgrdelin13
myki
roko prč
KOBAC
kolombar
Sina BL
ĐEKO
pujdo
MONSTRUMO
PESTI
ivica
prava zijada
Gigo
nicaze
pele
YOGI
frzelin
lorena1990
domo
Tic_Bal.
CIBO
41 posters
Go to page : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 26  Next
Autor/icaPoruka
Sina BL

Sina BL


Broj postova : 70
Points : 70
Join date : 11.02.2011
Age : 45
Lokacija : Dublin-BL

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 21 Emptyned kol 18, 2013 7:02 pm

ĐEKO je napisao/la:
Htio sam da kazem da ovde i kod nas NJIMA grdelin posle ZIJE NASTAVI ima nastavak i zamislite    KAZE jesil cuo BATUDU a ja njima ma kakva BATUDA to spada u redzanje ili u VERSU
Pogresno ispravljas ljude Djeko, nastavak iza zijade se ne zove VERSA.

Nastavak je nastavak, versa je nesto sasvim drugo, a ja se cudim sam sebi sto ovo uopste objasnjavam, al moram kad ti drzis predavanja a govoris totalno pogresno Very Happy 

Nastavak moze biti sporkica, necist, kako ti kazes "skartni glasovi", ali to nikako nije versa. Versa je stanje pjeva grdelina (Versa traje mjesecima dok se tic ne digne u formu, ili povremeno u toku dana cak i kada je grdelin u formi), a nastavak je nastavak, greska u batudi...

Pozdrav i svako dobro!
[Vrh] Go down
Sina BL

Sina BL


Broj postova : 70
Points : 70
Join date : 11.02.2011
Age : 45
Lokacija : Dublin-BL

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 21 Emptyned kol 18, 2013 7:08 pm

lubinko je napisao/la:
BATUDA je pletivo i vinzijada a to ča grdelin koji nezno pivat UZME za batudu pa ponavjo šporkicu i nevajona pivanja,to je ništo drugo.
- sta je to nesto drugo, sta? Je l mozete odgovoriti konkretno, sta je to?

Pozdrav lubinko.

Znaci grdelin koji ne zna pjevat uzme sporkicu za batudu i ponavlja cijeli dan. Znaci on batuda, ali batuda smece. Ja koliko vidim mi se slazemo da on to uzme za batudu (batuda je stanje pjeva), a mi tezimo da on za batudu uzme pletivo+zijada i tacka! Pa valjda je to jasno, majku mu, gora sam ja budala sto se objasnjavam uopste Smile 

Pozdrav svima i svako dobro!
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 21 Emptyned kol 18, 2013 7:14 pm

Roko toliko truda uloženog da iskomentiraš ljude Smile
Ovdje se piše o pticama a ne ljudima i njihovom znanju Sad

[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 21 Emptyned kol 18, 2013 7:15 pm

Versa, batuda, pletivo, baketina, recaminka, bosket, sedemekan, picarola, bicerin, bubak, strila, zijada, višć, mišanca, ćiba, meštar, nastavljač, guba, pletadur........Smile
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 21 Emptyned kol 18, 2013 7:19 pm

Tic ako ponavlja strilavanje na neko pletivo po meni taj tic STRILAVA i nemože mu se reci da BATUDA.

Ili može se reći da zove falš ,nema to veze sa batudom . poz
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 21 Emptyned kol 18, 2013 7:21 pm


Može tić i da zove čisto ali  to nije batuda.
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 21 Emptyned kol 18, 2013 7:49 pm

MONSTRUMO je napisao/la:
Versa, batuda, pletivo, baketina, recaminka, bosket, sedemekan, picarola, bicerin, bubak, strila, zijada, višć, mišanca, ćiba, meštar, nastavljač, guba, pletadur........Smile
zov,cvrkut,škancija,čibun, striladur, manđarola Smile
Evo da se nebi smijali,naslađivali ili čitali gramatićke greške pa ih zlouptrebili u smislu da sam neznalica :)da isparvim ovu rijeć MANJAROLA

Svašta zna pasti na pamet nekima što gledaju da se nebi negdje oklizno neko pa da ga gurne se  u provaliju  HIHIHI


Zadnja promjena: Tic_Bal.; ned kol 18, 2013 11:02 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
pujdo




Broj postova : 368
Points : 372
Join date : 23.04.2012

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 21 Emptyned kol 18, 2013 8:15 pm

 Sleep 


Zadnja promjena: pujdo; uto tra 22, 2014 9:25 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Sina BL

Sina BL


Broj postova : 70
Points : 70
Join date : 11.02.2011
Age : 45
Lokacija : Dublin-BL

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 21 Emptyned kol 18, 2013 8:20 pm

Tic_Bal. je napisao/la:
Tic ako ponavlja strilavanje  na neko pletivo po meni taj tic STRILAVA i nemože mu se reci da BATUDA.

Ili može se reći da zove falš ,nema to veze sa batudom .  poz
Pozdrav Balta!

Strilava, cjacjava, krci Very Happy 

OK, kako bi ti nazvao ono sto radi Domin grdelin?

Ja sam rekao da grdelin batuda kroz cijeli snimak, samo sto mu nije svaka batuda kako bi mi htjeli, neku prekine pa ostane samo na pletivu, neku zavrsi krcanjem, a veliku vecinu ispjeva uredno. Ja sam to rekao jer je grdelin spreman, a spreman grdelin u prirodi (ili u kavezu) vecinu dana batuda (a drugo je pitanje na sta je "sjeo").

Ali, da ne duzim, kako bi ti nazvao "ono"? (sad dobro razmisli kako ces odgovoriti, s obzirom da ste prijatelji, pa nemoj "u glavu")

Ovim postom bih zavrsio ovu besmislenu raspravu.

Pozdrav svima i svako dobro!
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 21 Emptyned kol 18, 2013 8:44 pm

Živili.

Primječujem Sina BL. da ste me posve razumili i da i vi
sa zadnja dva prezadnja posta jako dobro znate što je
batuda ,bila ispravna ili bila neispravna.Ostali dio pisme
ja odvajam od pojma batuda ,gdje u večini ostaje u verši
ili nešto samih dionica pletiva ili nešto zvanja kroz pletivo
ali sve je to vani od naziva batuda.

Pujdo jako se dobro vidi da sam u opisu glatki iznosio dijelove
ne baš idealne kod batudi ali sam donekle u cijelini prihvatio
tu batudu.Isto tako kod druge strane sam pohvalio neke tiče
svojim opisom gdje sam ja zadovoljan.To znači nema pristranosti
prema nikom a to šta govore da sam se nekom priklonio ne
drži nikako vodu gledajuči sva moja pisanja i komentare različiti
snimaka.

POZDRAV.
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 21 Emptyned kol 18, 2013 10:35 pm

Sina bl evo kratko .
Domin tic gdje napravio ičkr to ti tići koji su dominantni znaju napravit u malom prostoru. Tić to radi u smislu tišina ja pijevam SmileČuo si da mu se ubacuju drugi tići, čuje se da ženka hrani mlade a sve je to od njega 1 M i on to sve gleda. To ti je moj sina naj obićnije krčanje na druge tice da bi im dao znak da ušute .To tići rade na jedan na drugog na malom prostoru. Tić to na livadi nebi ni radio.Slično tako radi i učitelj u stalaži kada su poredani jedan pored drugog i kada bi se javio mladi pored njega znao bi učitelj zakrčati na njega.
Ondje gdje tić zove na batudu nekoliko puta i ne stavi zijadu to je poželjno jer ako i ne stavi zijadu bolje je nego da je pokušao nešto loše izvest.

poz.
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 21 Emptypon kol 19, 2013 12:03 am

E roko roko ne možeš se ti sakrit izad postova jer te ja ne poznam ali ja po tvom pisanju znam da si ti gluvaš koji nema ništa i ne zna ništa niti će kad znat. ti da išta znaš o tičima ti bi triba slušat sokratesa svaki dan jedno 30 godina i možda bi ti onda došlo u mozak kako triba tić pivat.te šta ti nabrajaš su možda dobri u sinju ali za split su jako slabi.Ne mogu sad ocjenjivat jer škavoljine nisam sluša u nikoga jer me ne zanimaju po zijadi ni po nastavku,ali možda ima koji šta ne nastavlja i ne nateže zijadu ali po mom mišljenju je daleko bolji grdelin od pelea nego svi skupa ostali šta sam ja sluša.Možete samo stavit soli na rep sokratesu!!!!!Drugo ....niko nije izaša na moje izazivanje jer niko nema ništa jer da ima neko nešta sigurno bi došli.Opet ću vas posjetit a pogotovo ove anonimuse duple i troduple nikove da su se smijali lani kad je jedna osoba iz sinja izazvala a niko nije ima MUDA iz splita da dođe . e sad sam ja gazda i niko nije ima MUDA da dođe SOKRATESU na megdan ,i zato ćekajte iduću godinu ja vas ćekam
[Vrh] Go down
pujdo




Broj postova : 368
Points : 372
Join date : 23.04.2012

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 21 Emptypon kol 19, 2013 1:47 am

 Sleep 


Zadnja promjena: pujdo; uto tra 22, 2014 9:25 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 21 Emptypon kol 19, 2013 2:08 am

SINA BL  ---MAJKO MAJKO kako ono ti vikase Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy  ..ja ti negovorim o KAMERI vec o BATUDI..opet hocu da ti ponovim da nesme da ima nikakav nastavak KAD ves hoces da kazes da tic ima batudu...a ako ima po tvom batudu kad i koja posle zije nastavi sa dva ili vise glasova ili kako neko veli taktova onda reci mi molimte to u sta spada  ...ako nemas ocjensku listu ili uopste nisi cuo za nju kako izgleda slobodno pitaj jacu ti napisat da se zna tacno sto je sto ....vidis kad je nesto neznam ja se nestidim istine ja odma pitam sta mi nije jasno Very Happy Very Happy Very Happy 

POZ i vise se necu zamarati s ovom sitnicom
[Vrh] Go down
Sina BL

Sina BL


Broj postova : 70
Points : 70
Join date : 11.02.2011
Age : 45
Lokacija : Dublin-BL

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 21 Emptypon kol 19, 2013 4:36 am

ĐEKO je napisao/la:
a ako ima po tvom batudu kad i koja posle zije nastavi sa dva ili vise glasova ili kako neko veli taktova onda reci mi molimte to u sta spada
Pa ti si vec rekao da to spada u versu, sta te vise imam pitati kad to s versom nema nikakve veze, vidim koliko o tom znas...

A vidim da forsiras i posalicu o kamerama i kamermanima, ali ne kontam je nikako, a i ne kontam kakve veze ja imam s kamerama??? Pa ako ti je vec do toga da nekom nesto objasnjavas, objasni to, mozda se neko i nasmije...

Pozzz i svako dobro!
[Vrh] Go down
Sina BL

Sina BL


Broj postova : 70
Points : 70
Join date : 11.02.2011
Age : 45
Lokacija : Dublin-BL

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 21 Emptypon kol 19, 2013 4:49 am

Tic_Bal. je napisao/la:
Sina bl evo kratko .
Domin tic gdje napravio ičkr to ti tići koji su dominantni znaju napravit u malom prostoru. Tić to radi u smislu tišina ja pijevam SmileČuo si da mu se ubacuju drugi tići, čuje se da ženka hrani mlade a sve je to od njega 1 M i on to sve gleda. To ti je moj sina naj obićnije krčanje na druge tice da bi im dao znak da ušute .To tići rade na jedan na drugog na malom prostoru. Tić to na livadi nebi ni radio.Slično tako radi i učitelj u stalaži kada su poredani jedan pored drugog i kada bi se javio mladi pored njega znao bi učitelj zakrčati na njega.
Ondje gdje tić zove na batudu nekoliko puta i ne stavi zijadu to je poželjno jer ako i ne stavi zijadu bolje je nego da je pokušao nešto loše izvest.

poz.
Pozdrav Balta,

Moje pitanje nije bilo da mi objasnis zasto to tic radi, nego :

OK, kako bi ti nazvao ono sto radi Domin grdelin?

Ali, da ne duzim, kako bi ti nazvao "ono"?


Ti tog tica znas u dusu, slusao si ga nebrojeno puta uzivo, znas mu sve vrline i mane, ja samo komentarisem ona 2 min. Znam da ti u glavi imas sve sto taj grdelin pjeva, ali pokusaj razumjeti mene koji ima samo taj kratki snimak...

I jos jednom da kazem, ovaj grdelin je meni NAJBOLJI od svih "glatkih" ikad postavljenih na forum. Glasom, pletivom i zasigurno zijadom!

Niko me nije pitao, al Yogi proziva sve redom (zato jer su i njega prozivali), ali cu reci da mi je Domin grdelin, sa ova dva minuta i svim svojim vrelinama i manama, bolji od Socratesa za klasu. Odmah da kazem, ne vrijedjam i ne prozivam ljude, ali ako je Socrates prvak Splita a samim tim i svijeta, sta bi ste g. Yogi tek pricali za ovoga da je vas?

Pozdrav i svako dobro!

ps. Pujdo majko, sta si se zapalio, pa niko nikog ne vrijedja, ovo je sve prijateljska cakula, a ti se ljutis kao da ti neko licno psuje i blati obraz. Laganica samo prijatelju, da si bio na forumu prije par godina kad su pistolji potezani, sta bi tek onda mislio Smile Ovo je limunada.

Usput, cestitke na uzgojnoj sezoni!

Zivio Pujdo!
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 21 Emptypon kol 19, 2013 5:44 am

Za mene osobno se ne mogu uspoređivat ta dva snimka,ja domine tiće znam jako dobro i onaj tić zna puno bolje pivat isto ka i sokrates šta zna isto bolje pivat od onog na snimku.Ako ćemo gledat samo ova dva snimka ja mislim da je sokrates puno bolje piva od dominog .Sve je tu čisto ka suza,za pobjedit sokratesa treba donit isto onoliko batuda s još boljom zijadom.Po ćemu je sina tebi bolji domin grdelin,ako vi spominjete manu (a ja je ne spominjem jer mi ono nije mana)a moj je otpiva same batude bez ićeg drugog.Ne da će itko od ostatka tićara teško donit boljeg od sokratesa nego će i ostali glatki imat jako puno muke za pobjedit ga.
[Vrh] Go down
DjordjeVet

DjordjeVet


Broj postova : 172
Points : 197
Join date : 17.01.2011
Age : 43

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 21 Emptypon kol 19, 2013 5:54 am

jel ovo batuda?

https://youtu.be/4dWOAsN0ZX0

ili nije?
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 21 Emptypon kol 19, 2013 6:38 am

Živio DjordjeVet.

Evo jaču ti odgovorit a mogu i drugi.
Početak odma počinje sa 3 štekatne batude u završetku dometa
običnog( malog zija) ali posve negativnog zbog grubosti zije ispivane male.
Od 29 sekunde tič krasno navlači pismom lipa melodijska pletiva i to
7 pletiva posve sami dok jedno tako pletivo po redu 6 je ispivano sa
šporkicom.U tih 8 melodijski pletiva jedno je negativno zbog završetka
šporkice, šteta da na ta čista pletiva nije pala koja samo lipa pozitivna
zijada di bi tič več bio zahvalan a i reklo bi se ima pristojnu batudu.Iza
ovi pletiva uslijedilo je još par štekatni lipi pletiva uprazno bez ičeg na kraju.
Več u samom kraju tič je počeo brljat i snimak završava.

POZDRAV.
[Vrh] Go down
DjordjeVet

DjordjeVet


Broj postova : 172
Points : 197
Join date : 17.01.2011
Age : 43

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 21 Emptypon kol 19, 2013 7:12 am

Gigo, hvala na opisu... snimak je stariji, ali moze biti interesantan zbog pletiva (Spanci su mi ova pletiva nazvali "pinzonada", i rekli da ih ovakva nisu imali prilike cuti kod stiglica...pinzon je u spanskom govornom podrucju ono sto mi zovemo zeba obicna ili fink, i koja ima neke slicne ture)...

poenta pitanja je bila da dokucimo da li je ovo batuda, bez obzira na kvalitet.....prije izvjesnog vremena sam pitao koliko dugo u godini (dana, nedelja, mjeseci) je grdelin na batudi i dobio odgovor da je to nekih dva mjeseci i mozda koji dan vise...ako tome dodamo dva za mitarenje, ostaje otvoreno pitanje "na cemu je ostalih osam?", odnosno "da li je ono sto ptica pjeva tri cetvrtine godine njena glavna pjesma?" razmislite... scratch 


citam ovu diskusiju par dana, i slozio bih se sa mojim drugarom SinomBL u tome da je batuda ono cim tic zove kada je u formi, bez obzira na to sto sadrzi, cak i kada to zvuci krrrrcrrr...da dodam, ono sto pjeva kada se "pusta" na zenku prije parenja...dakle, ono najbolje sto tic zna i sto najcesce koristi kada je u punoj formi (bijel kljun, krugovi oko ociju, tamna maska i djelimicni gubitak bijelog na krilima) i pjeva punim glasom je njegova batuda...sta god to bilo...

sad, sto se nama svidja ili ne svidja nesto u tome, to je vec stvar onog ko slusa, a ne onog ko pjeva...Exclamation 

ukazao bih na jos nesto, iako se vec po ko zna koji put u tome ponavljam, grdelin (i bilo koja druga ptica) ne moze da bude neispravan, vec samo da pjeva onako kako mi ne zelimo.. to nije sat, radio ili nesto od tehnike, pa da bude ispravno ili neispravno....pa bih sugerisao da se za takav "nezeljeni" pjev nadje neki drugi adekvatan izraz... mozda "nepozeljan"...
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 21 Emptypon kol 19, 2013 7:59 am

YOGI je napisao/la:
Za mene osobno se ne mogu uspoređivat ta dva snimka,ja domine tiće znam jako dobro i onaj tić zna puno bolje pivat isto ka i sokrates šta zna isto bolje pivat od onog na snimku.Ako ćemo gledat samo ova dva snimka ja mislim da je sokrates puno bolje piva od dominog .Sve je tu čisto ka suza,za pobjedit sokratesa treba donit isto onoliko batuda s još boljom zijadom.Po ćemu je sina tebi bolji domin grdelin,ako vi spominjete manu (a ja je ne spominjem jer mi ono nije mana)a moj je otpiva same batude bez ićeg drugog.Ne da će itko od ostatka tićara teško donit boljeg od sokratesa nego će i ostali glatki imat jako puno muke za pobjedit ga.



Heheheh, dobar si, tič koji ima glas od vrabca da je bolji od onoga dominog, ti si lud! A zijadu bez pola slova da ne spominjem!
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 21 Emptypon kol 19, 2013 8:05 am

MONSTRUMO je napisao/la:
YOGI je napisao/la:
Za mene osobno se ne mogu uspoređivat ta dva snimka,ja domine tiće znam jako dobro i onaj tić zna puno bolje pivat isto ka i sokrates šta zna isto bolje pivat od onog na snimku.Ako ćemo gledat samo ova dva snimka ja mislim da je sokrates puno bolje piva od dominog .Sve je tu čisto ka suza,za pobjedit sokratesa treba donit isto onoliko batuda s još boljom zijadom.Po ćemu je sina tebi bolji domin grdelin,ako vi spominjete manu (a ja je ne spominjem jer mi ono nije mana)a moj je otpiva same batude bez ićeg drugog.Ne da će itko od ostatka tićara teško donit boljeg od sokratesa nego će i ostali glatki imat jako puno muke za pobjedit ga.


Heheheh, dobar si, tič koji ima glas od vrabca da je bolji od onoga dominog, ti si lud! A zijadu bez pola slova da ne spominjem!
POSJETI DOKTORA ZA UŠI NEŠTA TI NIJE U REDU S NJIMA
[Vrh] Go down
lubinko

lubinko


Broj postova : 74
Points : 74
Join date : 26.12.2012
Lokacija : BRAČ

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 21 Emptypon kol 19, 2013 8:11 am

Eto ga na borba se vodi meju dvo glatkana.Dome i Yogi za bojega.Dogodine bi brž Dome mogo dobit bili dim.Naprid oba dvo:D Very Happy
Roko je dobro napiso,grdelini od roka prčota i eusebia su prvi i drugi za Sinj, a sada je velika borba za glatkani Split.cheers cheers cheers 
[Vrh] Go down
ivica

ivica


Broj postova : 198
Points : 199
Join date : 17.01.2011
Lokacija : 17. o9. 1976

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 21 Emptypon kol 19, 2013 8:25 am

Nemojte me krivo svatiti da nešto idem na ovu ili onu strano , ali objektivno gledajući Domin , tić je televizija u boji za Sokratesa pozzzz,,
[Vrh] Go down
Sina BL

Sina BL


Broj postova : 70
Points : 70
Join date : 11.02.2011
Age : 45
Lokacija : Dublin-BL

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 21 Emptypon kol 19, 2013 8:42 am

YOGI je napisao/la:
Za mene osobno se ne mogu uspoređivat ta dva snimka,ja domine tiće znam jako dobro i onaj tić zna puno bolje pivat isto ka i sokrates šta zna isto bolje pivat od onog na snimku.Ako ćemo gledat samo ova dva snimka ja mislim da je sokrates puno bolje piva od dominog .Sve je tu čisto ka suza,za pobjedit sokratesa treba donit isto onoliko batuda s još boljom zijadom.Po ćemu je sina tebi bolji domin grdelin,ako vi spominjete manu (a ja je ne spominjem jer mi ono nije mana)a moj je otpiva same batude bez ićeg drugog.Ne da će itko od ostatka tićara teško donit boljeg od sokratesa nego će i ostali glatki imat jako puno muke za pobjedit ga.
Pozdrav Yogi,

Ja jedino mogu gledati i slusati samo ta dva snimka, tice nisam slusao uzivo, niti duze od onog sto je snimkom prezentirano...

Bolji mi je po tom jer mu je batuda bolja, vec sam rekao u jednom (ili vise) od prethodnih postova, bolji mu je glas (muski), ljepse mu je pletivo, i da budem iskren - Domin grdelin je prvi grdelin iz ogranka "glatkih" cija zijada mi nije "bezbojna". Za moje uho, daleko najbolja zijada od svih glatkih do sada.

To je samo moje misljenje, ne provociram, ne zauzimam strane, ne poredim glatke protiv nekih drugih itd...
[Vrh] Go down
Sponsored content





 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 21 Empty

[Vrh] Go down
 
Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
[Vrh] 
Stranica 21 / 26.Go to page : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 26  Next
 Similar topics
-
» Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi bastarda - ocjene i komentari

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: