Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

  Snimci i video klipovi - ocjene i komentari

Go down 
+37
Grga Zlatoper
grk
enver
lastavica
bevanda
lubinko
adebisi
keyser soze
brabus
Nemam nista!
F I N K O
GRANDE
Baketina
roko
euzebio
DjordjeVet
emirgrdelin13
myki
roko prč
KOBAC
kolombar
Sina BL
ĐEKO
pujdo
MONSTRUMO
PESTI
ivica
prava zijada
Gigo
nicaze
pele
YOGI
frzelin
lorena1990
domo
Tic_Bal.
CIBO
41 posters
Go to page : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 22 ... 26  Next
Autor/icaPoruka
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 19 Emptypet kol 16, 2013 1:03 am

Sina BL nema veze kako god to neko zove bitno je da smo svi ustanovili da je greškica.
Kako če se nazvati treba se o svemu prićati.
Sina volim kada neko realno kao ti pristupa raspravi grdelina.
Svi znamo da grdelini nisu kasete da samo svira ono sto smo mi snimili.
Mora tić gdje god i zasrat, preskočit,skratit zijadu ili nastavit itd... ali sve se to oprašta ako grdelin zna spojit 10-tak kvalitetni batudi i vratit se na nju brzinom MUNJE heheh.
Sina onako se ja malo ubacio sa svojim mišljenjem Wink
ps Živili Tićari dobre volje a ove što provociraju neka lete u daleke krajeve Wink
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 19 Emptypet kol 16, 2013 1:57 am

Poštovanje Sina BL.

Pošto sam i rekao da postoje dva pristupa na pogled što je
batuda kao jedan po pisanoj literaturi samog naziva batuda,
i drugi po starovinskoj tradiciji tičara koji su i pokrenuli vrednovanje
same batude nazavši je od cile pisme grdelina samo segment pletivo
plus zijada.Ja se držim pogleda samo po tradiciji stari tičara koji
su tada u večini i imali tiče od batuda zvane batuderi.To što tič
zna između batude ponovit samo pletivo po mom pogledu nije nikakav
negativ ali teži se da puno više ide u batudu spoj u kraju sa zijadom.
To što zna nastaviti na prazno pletivo vrstom blaže neukusne poštapalice
opet se sasvim drugačije(blaže) podnosi nego da je u kraju završio teži negativ
kao črrr,krrr,cja cja cja,trrr itd.Kako nazvati takav dio cijelokupni,reče se ovako
opalio mi je pet batudi a zatim dva pletiva sama sa dijeličem neprimjerenim,ili
opalio mi je pet batudi pa zatim dva pletiva sa kugom,šporkicom sve zavisi šta
pada iza tih sami pletiva koliki dio i vrst poštapalice ili negativa.Jedna priča stara
zove kolega dođi čut tiča i jednom prilikom natrefim u vrime jematve damo mu i ruke
mlit iznese on par tiča i sad glavni piva,šutim ja radim i sve čujem ,nema govora tič čist
tuče on non stop u duplo pa i do troduplo PLETIVO( prazno) ,brojim ja 28 zasebice i zatim
dvi sa zijadom jako dobrom čistom kolumbarskom baritonskom.I šta sad reč šta sam čujo
stariji je triba polako u priču, je barba piva čisto ali pale su samo dvi batude a drugo
su bila štekatna pletiva prazna.To znači tič je u večini pletadur krasni dupli štekatni
pletiva a zna i bacit koju vrlo dobru batudu, sve u svemu tič nepiva batude ,rijetko.
Ali svak bi ga rado ima i težijo čežnji više batudi.

POZDRAV.
[Vrh] Go down
Baketina

Baketina


Broj postova : 24
Points : 24
Join date : 25.09.2012
Age : 56
Lokacija : Sinj

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 19 Emptypet kol 16, 2013 2:29 am

Kad trazimo mane u Dominom a barbin s 28 stekati pletiva i dvi krasne batude a nemogu nas zadovoljit?Gospe Sinjska pogledaj i na svoje ticare,prosvitli nas!
[Vrh] Go down
prava zijada

prava zijada


Broj postova : 185
Points : 185
Join date : 20.09.2012
Lokacija : SPLIT

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 19 Emptypet kol 16, 2013 6:38 am

euzebio



Broj postova: 350
Points: 357
Join date: 31.07.2011
Age: 47


PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše pet lip 07, 2013 8:54 am

Sve ono što je okačeno javno na forum podložno je kritici i svatko onaj tko stavlja grdelina mora biti na to spreman. Nije mi bila namjera pisati o svom grdelinu, jer sam očekivao kako će se rasprava povesti o zijadi o kojoj se može govoriti i iznijeti različita mišljenja. Međutim, rasprava je po mome dubokom uvjerenju otišla u sasvim krivom smjeru. Nekoliko je ljudi ustvrdilo kako se u batudi nalazi kratka zijada, vrđola. Smatram to teškom pogreškom komentatora i potpunim nerazumijevanjem pjesme grdelina.

https://www.youtube.com/watch?v=1wlSrsESQGw&feature=em-upload_owner




Morao sam prikazati dvostruke kriterije u komentarima poput ovih od G.eusebia.Kad su komentari na gornjeg grdelina od G.eusebia bili upereni prema kvaki ili mani koja se nalazi u sredini batude Geusebio je odreagirao kako su se svi uhvatitli krive stvari a nitko ne spominje ziju.Ma sad u slučaju video zapisa Brabus-Dome G.eusebio se prvi uhvato svega osim batude i zije.Teško je breme grelinaštvo u smislu objektivnosti.Sigurno da niti ja nisam objektivan iako bi svi trebali smiriti strasti.Jedan od najobjektivnijih i to sa visokim pragom tolerancije prema napadima na sebe je G.Gigo na kojeg se svi možemo ugledati.
Da ovo ne pođe u krivo ja cijenim grdelina od G.eusebia i poštujem gospodina.
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 19 Emptypet kol 16, 2013 7:38 am

Gospodo moja tićarska ja sam prvi za to da se ne spuštaju kriteriji u ocjenjivanju tića zato šta je neimaština u prirodi i po ćibama.Nisam za to da se neke mane olako opraštaju i daju visoke ocjene za neke tiće s velikim manama .Već sam reka da ovi domin ima zanemarivu manu s obzirom da ne stavlja krćanje i zijadu skupa u batudi.Ja volim da ste kritićni ali onda morate bit dosljedni i za sve ostale tiće bez obzira koje pivanje bilo.ali bitno je da je opet živnija forum i nadam se da će bit još snimaka od onih koji su vikali cilu zimu i od nekih koji su obećali snimak.
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 19 Emptypet kol 16, 2013 8:53 am



Primjetio sam da je od Dome snimak u 2 dana više puta pregledan nego ovaj od profe za 2 mjeseca.



Nisam nikada komentirao profinog tića ono u sredini po meni je neka vrsta javljanja .

Profin tic isto zovne na batudu kao i svaki drugi tić i ovdje na ovom snimku je to uradio taćno na tom mjestu gdje je to javljanje. Taćno se čuje da je to jedna vrsta javljanja i nikako vrđola kako su neki govorili.

Zijada bi mogla biti malo duža u kraju da bi to bilo još ljepše za uho.

Boja zijade ima vrlo malu dozu rašpice.

Moje mišljenje je da se sa ovakvim grdelinom može naprijed i pomalo doći do bolje zijade.

ps. Haj živili tićari dobre volje a lastavice neka lete u zaborav Smile








[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 19 Emptypet kol 16, 2013 10:43 am

Poz ticari a i pticari

Jasam na forumu skoro dve godine ....i kako sam mogo JA osobno da ustanovim je to da za ove dve godine prema VASIM kriteriju sto se tice ZIJADE a za mene osobno JEDNA LASTA Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy nemaju je SVI ko sto bi poneki pricali i UDARALI po tipkovnici DA je imaju u svoim ticima ili kako bi ONA trebala BITI otpjevana {najispravnija}Dakle za mene kazem da prema vasim pisanjima po tipkovnicu kakva je pozeljna u GRDELINA skoro da je nemaju svi,,,e sad prema vasim kriterijumima NAJISPRAVNIJA prema meni ima samo tri grdelina dosad sto sam ih cujaaaa na ovaj ili na druge forume a ima i jos dva koja su za mene PROLAZNA sto e tice zijada ili dzije:bball: Basketball 

pozzzzzzzz
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 19 Emptypet kol 16, 2013 8:47 pm

Živili.

Točno je da kad se posluša snimak je sasvim normalno
da ga se cijelog opiše i donese stav vrijednosti.Yogi ima
pravo da teži negativi pisme grdelina nemogu se priječi,
dok sve blaže poštapalice vani batude ispivane se donekle
mogu podnijeti da nam ne kvare dojam batudi koje su uredno
ispivane.Tako da kod Domina tiča u krajnosti smo u velikoj
večini kolega pozitivnog viđenja i prihvačanja tiča jako
zadovoljavajuča.

POZDRAV.
[Vrh] Go down
euzebio




Broj postova : 352
Points : 359
Join date : 01.08.2011
Age : 58

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 19 Emptypet kol 16, 2013 11:10 pm

Gospodine Prava zijada još jednom ste pokazali kako izgleda licemjerje i cinizam na djelu. Kada ste već uhvatili citirati moj post, onda ste ga trebali citirati do kraja ili nikako. Izdvojili ste samo prvi dio a onaj drugi, važniji u kojem dajem obrazloženje i moje viđenje pjesme moga grdelina (kojeg više neću spomenuti) sa kojim se naravno ljudi ili slažu ili ne slažu, ste naravno prešutjeli. Krenuli ste i sa pričom o objektivnosti, sugerirate nekakvo poštenje, korektne odnose među grdelinašima, a sami ste još nedavno napisali one ljigave i degutantne postove o nastanku grdelinaštva u Sinju, koji su usput budi rečeno čista laž. Nekoliko puta su vas banirali radi postova koje pišete, a način pisanja i omalovažavanja ljudi podsjeća na ono što je svojedobno radio gospodin Arboret. Na forum niste postavili ništa, a bilo bi dobro kada bi uz silno teoretiziranje kojeg rade i Gigo i drugi postavili i grdelina koji bi imao ono što vi sebi u nadimku tepate, Pravu zijadu. Ili možda mislite kako su glatki dosegli pravu zijadu? Post završavate rečenicom kako cijenite moj rad i pisanje što je čista rugačina i cinizam, jer sve prethodno napisano govori protiv toga. Ili niste svjesni težine svojih rečenica?Pohvalili ste rad i pisanje gospodina Gige, sa njime se slažete. Možda bi se i ja složio kada bi razumio o čemu čovjek govori. Evo jedna rečenica iz Giginog posta na 30 stranici:
„Teško se dešava da tič koji nešto brže ispivava taktove a nosi domet
otegnutosti pod vrijednost zijade solidne pa i bolje se naziva
falsa batuda.“Možete mi pojasniti, Zijado, što ovo znači?
Na ovaj i njemu slične postove ću se osvrnuti kada dam odgovor Gigi, zato Gigo samo malo strpljenja, molim vas. Naravno, nisam zaboravio i na mog prijatelja Tic bala, dati ću i analizu njegovog viđenja istine, grdelina i njegovih postova.
Gospodine Prava zijado, pošto ste već stali u obranu „glatkog pivanja“ iz razloga koje vi najbolje znate, onda bi bilo dobro da ukažete gdje sam pogriješio u toj analizi. Slučajno je to Domin grdelin, i meni je žao što je razgovor nas dvojice tekao na pogrešan način. Ali, to je grdelin iz te obitelji, a svi koji imaju malo bolje pamćenje će se sjetiti kako sam svojedobno analizirao i Kocine grdeline nakon slušanja u Stobreču. Propustio sam jedino Sokratesa, i nemam ga namjeru komentirati. Tamo ste gospodine Zijado mogli pročitati i moj opis Mesijeve zijade, između ostalog. Nitko analizu Dominog grdelina nije pobio, neki smatraju kako je to ipak pretjerano seciranje pjesme (ovaj je stav sasvim u redu, Enver je to napisao i poštujem njegovo mišljenje) neki poput Jogija se slažu sa takvom analizom. Potpuno identičan opis istog grdelina dao je u svome stilu i Sina BL. Lastavica je odletio sa foruma radi slaganja. Najjadniji je pristup kada se u nedostatku argumenata, a analiza vas boli i smeta, obrušite i napadnete na način kako je to napravio Prava zijada.
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 19 Emptysub kol 17, 2013 12:52 am

Dobar dan.

To profesore to volim pitajte da vam pojasnim što sam
tio reči sa onom rečenicom,i svi ostali slobodno bez imalo
ustručavanja pitajte za svaku rečenicu pisanog posta nejasnu.
Nekad me i nije lako razumit samo pitajte prijateljski i ja ču odgovoriti.

Vračam se na nejasnu rečenicu recimo smišnu koju sam napisa a
profesor me nije razumio.
Glasi ovako .
Teško se dešava da tič koji nešto brže ispivava taktove a nosi domet
otegnutosti pod vrijednost zijade solidne pa i bolje(mislim duže) se naziva
falsa batuda.
Tio sam reči da( falsa batuda teško vuče za sobom vrst opravdani zijadi
pozitivni.)To ako su nešto taktovi mrvu brže izvučeni ,ispivani a u kraju
pada pozitivna lipa zijada koja ima raspon za mene se po mom pogledu
nikako nemore reči da je to falsa batuda.Puno sam u ovom hobiju ima
prilika čuti falsi batudi u mnoštva grdelina i ona u večini je ispivana
mižernim brzim taktovima nedorečenim,nejasnim di u kraju završava (malom)
posve malom sputanom zijom koja se nemore uredno ni prevest,a pogotovo
nema nikakve sličnosti na vrste dometa obične lipe zije ili vrste zijadi.
Nadam se da sam malo jasniji.Taku vrst false batude nose u pismi grdelini u
prosjeku 70 posto,a uz nju i veraš imaju i normalnu batudu određene vrijednosti,
kakvim težimo.

POZDRAV.
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 19 Emptysub kol 17, 2013 1:27 am

Poz Doktore Gigo

Vidim da si reka da NEK svako pita ponesto ako mu nije JASNO ... Evo ja imam jedno pitanje na jednom od tvoih postova GDE sam procito { PRETUMBAVANJE} i sad ako moze da mi objasnis sta vam znaci ta rijec PRETUMBAVANJE..mislim pravi smisao te recenice u pjev kod grdelina.....

poz doktore
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 19 Emptysub kol 17, 2013 2:15 am

Živio Đeko.

To je lipo kad je nešto čudnovato,nerazumno da
se bar preupita što je ili našto se misli.
Spominješ riječ PRETUMBAVANJE.
Mislim da sam je spominja na vrstama pletiva grdelina i to
na pletivu ne štekatnom( več pletivu po mom melodijskom ili
kako neki kažu bosanskom.)
Pa s obzirom da ta vrst pletiva se nemogu prevest pisanjem pa
i iskazom riječi na usta a u sebi nose različite dijelove melodija
povezane a kroz izvedbu se dočaravaju kao valovi veči ,manji
i po dužini i dubini tako se stiječe uvid preko zaveslaja valova
da se melodije pretumbavaju spuštaju,dižu u vidu valova tvoreči pletivo
u završetku sa zijadom u konačnici dobitkom batude nazvane po
mom batuda iz pretumbavanja melodija.

POZDRAV.
[Vrh] Go down
prava zijada

prava zijada


Broj postova : 185
Points : 185
Join date : 20.09.2012
Lokacija : SPLIT

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 19 Emptysub kol 17, 2013 2:16 am

euzebio je napisao/la:
Gospodine Prava zijada još jednom ste pokazali kako izgleda licemjerje i cinizam na djelu. Kada ste već uhvatili citirati moj post, onda ste ga trebali citirati do kraja ili nikako. Izdvojili ste samo prvi dio a onaj drugi, važniji u kojem dajem obrazloženje i moje viđenje pjesme moga grdelina (kojeg više neću spomenuti) sa kojim se naravno ljudi ili slažu ili ne slažu, ste naravno prešutjeli. Krenuli ste i sa pričom o objektivnosti, sugerirate nekakvo poštenje, korektne odnose među grdelinašima, a sami ste još nedavno napisali one ljigave i degutantne postove o nastanku grdelinaštva u Sinju, koji su usput budi rečeno čista laž. Nekoliko puta su vas banirali radi postova koje pišete, a način pisanja i omalovažavanja ljudi podsjeća na ono što je svojedobno radio gospodin Arboret. Na forum niste postavili ništa, a bilo bi dobro kada bi uz silno teoretiziranje kojeg rade i Gigo i drugi postavili i grdelina koji bi imao ono što vi sebi u nadimku tepate, Pravu zijadu. Ili možda mislite kako su glatki dosegli pravu zijadu? Post završavate rečenicom kako cijenite moj rad i pisanje što je čista rugačina i cinizam, jer sve prethodno napisano govori protiv toga. Ili niste svjesni težine svojih rečenica?Pohvalili ste rad i pisanje gospodina Gige, sa njime se slažete. Možda bi se i ja složio kada bi razumio o čemu čovjek govori. Evo jedna rečenica iz Giginog posta na 30 stranici:
„Teško se dešava da tič koji nešto brže ispivava taktove a nosi domet
otegnutosti pod vrijednost zijade solidne pa i bolje se naziva
falsa batuda.“Možete mi pojasniti, Zijado, što ovo znači?
Na ovaj i njemu slične postove ću se osvrnuti kada dam odgovor Gigi, zato Gigo samo malo strpljenja, molim vas. Naravno, nisam zaboravio i na mog prijatelja Tic bala, dati ću i analizu njegovog viđenja istine, grdelina i njegovih postova.
Gospodine Prava zijado, pošto ste već stali u obranu „glatkog pivanja“ iz razloga koje vi najbolje znate, onda bi bilo dobro da ukažete gdje sam pogriješio u toj analizi. Slučajno je to Domin grdelin, i meni je žao što je razgovor nas dvojice tekao na pogrešan način. Ali, to je grdelin iz te obitelji, a svi koji imaju malo bolje pamćenje će se sjetiti kako sam svojedobno analizirao i Kocine grdeline nakon slušanja u Stobreču. Propustio sam jedino Sokratesa, i nemam ga namjeru komentirati. Tamo ste gospodine Zijado mogli pročitati i moj opis Mesijeve zijade, između ostalog. Nitko analizu Dominog grdelina nije pobio, neki smatraju kako je to ipak pretjerano seciranje pjesme (ovaj je stav sasvim u redu, Enver je to napisao i poštujem njegovo mišljenje) neki poput Jogija se slažu sa takvom analizom. Potpuno identičan opis istog grdelina dao je u svome stilu i Sina BL. Lastavica je odletio sa foruma radi slaganja. Najjadniji je pristup kada se u nedostatku argumenata, a analiza vas boli i smeta, obrušite i napadnete na način kako je to napravio Prava zijada.




Pokušati ću dati sve odgovore koji vas zanimaju po redu vašeg pisanja.Citirao sam samo prvi dio vašeg posta jer u ostalom rečenicama kako sami kažete obrazlažete pjev vašeg grdelina što nikog ne zanima jer grdelin piva a ne vi i sve se čuje.To samo potvrđuje moje viđenje vaše neobjektivnosti.Moje viđenje postanka sinjskih grdelinaša je takvo kakvo je ali to nema veze sa ovim video zapisima.Izvlačite se iz zadane teme.Baniran sam jer govorim ono što svi prešute a misle isto.Na forumu ću nastojati poslati video zapis grdelina u mojem vladništvu za koji dan jer su tek počeli sa pjevom.Nepotrebnim spominjanjem G.Gige opet bižite sa zadane teme.Izvlačite se.Vi kao i g.Monstrumo stalno poguravate tezu o pravim zijama kod tzv.glatkih što nema veze sa istinitošću jer je to vaše podvaljivanje da bi ispalo da to poguravaju vlasnici tzv.glatkih.Ja cijenim vaš video zapis i vaš rad a to što vi ne vjerujete da to nije cinizam je vaša nesigurnost u ljude proizašla dugotrajnim previranjima u vašim tićarskim krugovima.G.Gigu savršeno razumijem jer mi je njegova tićarska povjest možda bliža nego vaša.Sad ono najvažnija gdje se nepotrebno žilite.Ponoviti ću.Kad je postavljen vaš video zapis tićari su se odmah uhvatili kvake-mane u sredini vaše batude a vas je to iznerviralo i pitali ste sami sebe zašto ne komentiraju ziju ili pletivo.A vi sad to isto radite kod grdelina Brabus-Dome.Niste objektivni G.eusebio pa koliko se vi trudili da mi utuvite suprotno.
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 19 Emptysub kol 17, 2013 2:17 am

Hvala na odgovoru doktore GIGO
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 19 Emptysub kol 17, 2013 2:30 am

Živili.

Evo par riječi na različite dvije batude od Prof. i Dome.
Ka prvo nema tu kod mene moj ,tvoj , Jurin,Stipin.
Ovi tiči su različiti i ne mogu se isto sagledat.
Jedan nosi u batudi u sridi pletiva manu dok drugi
normalno bez mane ispivava batudu.To znači da prvi no stop
ima problemčić kroz ispijev batude dok drugi ne na batudi, več
digo na pletivu praznom ubaci poštapalicu.
Ja rađe odabirem tiča uredne batude a u ovom slučaju
Domina,što neznači da ja nebi i onog ranio i pokušavao
se otarasiti poštapalice u pletivu.

POZDRAV.
[Vrh] Go down
nicaze

nicaze


Broj postova : 84
Points : 82
Join date : 02.01.2012

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 19 Emptysub kol 17, 2013 3:34 am

Po nekom mom zaključku gospon.Gigo Vi naginjete vise prema glatkom pjevu iz razloga što ste sa glatkim ptičarima više u kontaktu.Tako ukoliko bi vi šta i rekli protiv glatkog pjeva vi bi ste bili jedni od onih koi su vrijedili na ovom forumu kao dobri ptičari.tj.dobri uzgaivači pa bi lako sa ovog foruma bili poslani na daleki put a taj put jos nikog od tih dobrih nije vratio upravo ovdje.Moje mišljenje za vas gopon.Gigo je da previše dajete Glatkom pjevu ili je vrh pjeva koi ste vi slušali.Volio bi da malo skoknete do Sinja da upoznate Velikog Gospodina BADU,PELETA,VELU,VRCU I LAKICA to su ljudi koi se nenalaze ovdje i koi su otisli na pomenuti odmor iz razloga sto se nisu slozili kao ni 99,9,% ostali ucesnika ovog foruma da je glatki pjev STP.
Moguće poslije ovog posta da i ja odem na daleki put.L.P
[Vrh] Go down
lubinko

lubinko


Broj postova : 74
Points : 74
Join date : 26.12.2012
Lokacija : BRAČ

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 19 Emptysub kol 17, 2013 4:33 am

Siguro je nicaze da ti judi imodu dobre grdeline ma niki od tih imodu i puno šporki jezik jer za ono ća su pisali po forumu vajalo bi bar trojicu od njih pet poslat na misec. Onako šporko govorit i beštimat ni normalno.I boje da hi nimo.Grdelini su jedno a judi drugo.Kako hi ni srom.
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 19 Emptysub kol 17, 2013 6:13 am

Živio Nicaze.

Nepoznajem te ali to nije ni bitno a nije lipo ljude diliti
na grupe.Od recimo kako vi zovete glatki ja sam jednom vidio
Yogija i dva puta Kocu i više nikog.I sad ako sam ja iznio svoje mišljenje
ispada da sam ulizica,nemojte tako uvik dajem pisanje kako čujem.
A inače sam i neke tiče drugih kolega prihvatio kao pozitivne a uostalom
tiče od glatkih nikad nisam dizao ,veličao možda vama smeta što jih nisam
ogadio tiče.Nije lipo tražit i očekivat odgovor po svom viđenju ako več
smatrate da kod glatkih nevalja ništa.Lipo sam rekao svi ste mi prijatelji,
i netrbate na mene biti špiritani več pitajte me o stvari koju mi ne razumite
pa čemo lipo popričat.Pozdravljam Sinj a i sva ostala mista kolega tičara.

POZDRAV.
[Vrh] Go down
euzebio




Broj postova : 352
Points : 359
Join date : 01.08.2011
Age : 58

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 19 Emptysub kol 17, 2013 7:15 am

Hvala Gigo na odgovoru, sada mi je sve puno jasnije. Nemam više pitanja za vas, sada je sve u redu. Znate imao sam jednu dilemu, ali ste mi sve razjasnili, puno hvala. Naime, svojedobno sam zalutao gore u Bosnu pa se zaputio od Livna preko Pržina do Grahova. Bilo je ljeto, ja i prijatelj malo pretraživali teren. Naišli na grdeline na par mjesta, tići u punoj formi, udaraju pletiva duga bosanska, pa na kraju pletiva opale ono vrrrrrr ili srrrrr. I tako stotinu puta. Do ovog vašeg pojašnjenja mislio sam da batudaju, i da to nije baš dobro, ali sada mi je lakše jer ste mi pojasnili kako oni ipak ne batudaju jer nema na pletivu one male zije, vrcju, nego ono srrrrrr. Ajme sada mi lakše, čini mi se da nemaju falšu batudu, a to me najviše zabrinjavalo. Puno uspjeha u radu i pisanju, ja više nemam pitanja, sve mi je jasno.

Balta
Ne da mi se sada opet citirati tvoje postove, ne zamjeri. Svi zainteresirani neka vrate unazad i pročitaju, ovako ću po sjećanju. Znamo se preko foruma nekoliko godina, spornih pitanja nije bilo. Slušao sam i one stare grdeline kao i ove koje sada držiš. Puno puta smo čatali, uglavnom smo se slagali oko pjesme grdelina. Do ove posljednje analize Dominog grdelina. Nisi je prihvatio, spominjao si istinu, kako griješim i nisam u pravu, kako sam loše pobrojao batude itd. Zatim si krivo prezentirao onu analizu pletiva bez zijade. Naglasio si kako tvrdim da je to pogreška, što ne stoji, jer ako pažljivije pročitaš post primjetiti ćeš da je to pogreška po STP gdje je batuda pletiva plus zijada. To je na moje ugodno iznenađenje lako razumio Sina BL. Uglavnom, naglasio si kako ovakvim postovima sam sebe diskreditiram u tičarskim krugovima. Međutim, uskoro je uslijedio post Sine BL. Čovjek na malo drugačiji način piše u stvari isto kao i ja. Sve su to batude, ali nikad se u ovakvim slučajevima ne zna hoće li odbatudat do kraja sa zijom ili će negdje zapizdit sa krčanjem , jer ista su pletiva u oba slučaja. Začudo, Sini si kazao kako kod njega cijeniš njegovu istinoljubivost, on je u pravu a meni si udijelio kritike. A isto pišemo.
Nadalje, u tvojim postovima se pojavljuje termin „greškica“ jer si u međuvremenu shvatio kako je to ipak pogreška. E, sada se pogreške dijele na pogreške i pogreškice. Balta, čim je ima, isti je to ku…

Roko Prč je stavio grdelina. Komentirali su ga na različite načine kao i svakog. Puno je ljudi komentiralo pozitivno, osim grupacije glatkih koji su pronašli nevjerojatne mane tom grdelinu. Ti si ipak nadmašio sve ostale jer si u onoj drugoj batudi našao falšo, neispravno pjevanje. Balta, nema ono veze sa falšim pjevanjem  i greškom.  Sve koji kritiziraju glatke grdeline ponajprije ti kritiziraš. I u ovom slučaju odmah si me napao, čak i prije vlasnika grdelina. Djeluješ kao glasnogovornik i branitelj istodobno. Inače, dok nisam kritizirao ovog grdelina, koji je inače sasvim solidan grdelin, sve je bilo ok. E sada i ja trebam malo na doobuku. Razmisli malo o svojim postovima. Znaš da uživaš moje simpatije još sa onog foruma, ali bespogovorno slijeđenje i stranačka stega oduzimaju prostor za slobodno prosuđivanje i napredak u razumijevanju grdelinaštva. Naravno, to je moj stav ali možda i griješim.
Kako znaš, za mnoge ljude i sa drugih foruma sam glatki. Nisam i nikada neću biti, jer glatko pjevanje mene ne dira, meni je to prekratko u svakom pogledu, zijade su sve više bezbojne, poprilično umjetne, nejake, iako ovaj Domin ima od svih glatkih najbolju zijadu. Kada te grdelin ne trzne, kada se ne naježiš od snage batude i zijade, nema razgovora o dobrom grdelinu. Slušao sam glatke, nisu me naježili, ali opet ću ponoviti može se to držati, solidni, ukoliko ne ubace falšete što se može čuti na snimku Sokratesa, otraga jedan ili dva to pjevaju. Pozdravljam te Balta, nikakvi loši namjera u ovom pisanju.
Prava zijado, kako možeš polemizirati sa jednim sinjaninom, jer ja sam također sinjanin o kojima imaš mišljenje kojeg si iznio više puta, a što je najgore od svega ti se ne sramiš reći kako smo mi u grdelinaštvu  za tebe niža vrsta. Znaš nevjerojatne stvari, poznaš moje društvo, što si ti, nekakav špijun, uhoda? Čak poznaješ i odnose među sinjskim grdelinašima, informiran si o svemu, a ne podnosiš ljude . Sad me već plašiš, mislim da bi se tu našlo mjesta i za jednu malu dijagnozicu, Pozdrav i tebi.

Moderatori, podržavam Lastavicu. Ne znam tko je, ali meni se svidio, čovjek je samo iznosio svoje viđenje na pojedine komentare. Kada je izbačen pojedinci su likovali jer su shvatili kako je u pitanju čovjek koji lako zbraja i oduzima, a takvi su opasni. Previše je ljudi izbačeno, i to onih koji znaju što su grdelini. Uglavnom su ostali oni koji se slažu i tepaju jedan drugome a po mome skromnom mišljenju malo je tu znalaca, uglavnom poslušnici. Što se mene tiče, možete me također izbaciti.  Ovdje završava moje pisanje na ovom forumu. Srdačan pozdrav svima.
[Vrh] Go down
prava zijada

prava zijada


Broj postova : 185
Points : 185
Join date : 20.09.2012
Lokacija : SPLIT

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 19 Emptysub kol 17, 2013 8:05 am

Opet ste neobjektivni G.eizebio i vučete vodu na svoj mlin kako vam odgovara a u pogledu vašeg hvaljenja pisanja G.lastavice je posebno sumnjiva priča.Ako proučite nekolicinu pisanih postova od G.lastavice jedino što upada u oči je hvaljejnje vas i vašeg znanja i posprdno ruganje i omalovažavanje postova G.Gige.U potpunosti nepotebno G.Eusebio.Ovo piskaranje je otišlo u neke mutne vode pa ću se povuči od pisanja postova bar do postavljanja video zapisa grdelina u mom vlasništvu.Pozdrav svim ljubiteljima pjeva grdelina.
[Vrh] Go down
nicaze

nicaze


Broj postova : 84
Points : 82
Join date : 02.01.2012

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 19 Emptysub kol 17, 2013 8:12 am

Ma nepoznajem ni ja vas gospon.Gigo samo zelim reci ono kako ja mislim na vaše postove i zelim da sugerišem vezano za taj pjev da ste uistinu krenuli zlatom da ga kitite a nemate ni vi ni vlasnici tih ptica dobre argumente za to.Kudite i tražite mane svi na pjev od gospodina euzebija a od 100% forumaša baš baš 100% bi željelo da imaju tu pticu u svome domu.Koliko sam ja na ovom forumu jos nisam se susreo da Koce,Yogi i ostali pohvale nečiji pjev nego sam svoj.A da se neljutite krenuli ste i vi tim tokom kako vas splitska voda nosi pa ste krenuli i vi tu vodu na svoj mlin da vodite.
Bez Ljutnje sto bi reko moj Balta....To je samo moje mišljenje...L.P.


Zadnja promjena: nicaze; sub kol 17, 2013 8:15 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 19 Emptysub kol 17, 2013 8:15 am

Pozz kolega ne znam odakle da krenem tija bi puno toga napisat ali neman volje za pisanjem.samo bi se osvrnija na onaj tvoj opis u vezi tića od roka prća.Kažeš puno ga je ljudi pohvalilo samo nitko od glatkih.Prvo je bija opis tog tića EVO NAPOKON JEDAN PRAVI,KOJI TUČE BATUDE I NE NASTAVLJA.ja kad ga slušam nastavlja svaku i nije spojio ni jednu batudu(zijadu neću spominjat)I šta se tu ima za pohvalit nije mi jasno.E sad je pitanje zašto ovi svi drugi to hvale,ili se ne razume u grdeline ili samo zato šta nije glatki trećeg nema.ne znam ljudi jeli ja drukćije ćujem ,volija bi da mi odgovori neko ili da me demantira.Kad sam pita jednog forumaša koji nije glatki šta on misli ispostavilo se da misli sve isto ka i ja.A kadf sam ga pita zašto to ne napiše kaže neću se svađat.eto volija bi da me neko demantira u te moje tvrdnje a može i moj kolega ako ima volju više pisat.pozz
[Vrh] Go down
lubinko

lubinko


Broj postova : 74
Points : 74
Join date : 26.12.2012
Lokacija : BRAČ

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 19 Emptysub kol 17, 2013 8:28 am

Ala da,vrotila se stora štorija na relaciji SPLIT-SINJ.Bombe rašpe i rivolveri,ma je jedno siguro,ne mogu zajedno nikako, ma ne mogu ni jedni bez drugih:cheers: cheers 
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 19 Emptysub kol 17, 2013 9:16 am

Pomalo profa ne mogu ja to sve da pohvatam slabo sam učio u školi Smile

Vidi profa nekako mi se učinilo da si komentirao da je i greška kada tić zove na batudu. Profa ja neznam ko šta više misli nemogu ja čitaiti misli ja čitam šta piše.
Sina je to napisao da  nije greška ja sam proćitao i shavtio. Profa ja da sam tebe shvati da ti to komentiraš malo na drugaćiji naćin ali ja sam mislio da je to ozbiljan tvoj komentar Sad
Što se tiće te greškice skoro sam u svakom postu to naglasio .  Ko jeb.. kad mi tić zna spojit više batudi . Možda ja malo drugaćije gledam tu greškicu jer sam slušao Dominog tića dosta puta uživo onako uz ručak po nekoliko sati. Vjerujte da je to jedan zajeban grdelin i teško već i sam Domo može doći do slićnog več par godina ne izlazi bolji :(Uglavnom ja bi poželio sličnog nije nemoguće treba mi sreća.

Što se tiće tića od Roko Prć rekao sam svoje mišljenje oko one STANDARDNE batude gdje imaju 2 takta strilavanja to je zamene prava FALŠA BATUDA . Na ostalo pijevanje sam rekao kako lijepo tić zove na batudu i zna spojit dobri nekoliko batudi. Nekažem i na onoj standardnoj batudi da ziju nije lijepo čuti ali ono oko sredine je kvari Sad

Što se tiće  zašto ulećem kao GLASNOGOVORNIK  jer me iritiraju nepravedni komentari (uletiću za bilo koji pijev ako bude nepravda smoje strane gledišta ).
Ako mislite da se dogovaram i čujem sa Splitom griješite ja nemam pojma ni ko je MODERATOR a kamoli da sam ja to ,kako neki misle Sad

...




EVO da pređem na glatke tići koji mene diraju i dočaravaju mi svoj pijev . Doči do toga da ovi tići lijepo pijevaju nije lako kako dosta forumaša misli. Tokom cijele godine onako pijevaju kako je Euzebio komentirao onoga iz pozadine. Zato kada dođe 4-5 mjesec lagano se prešaltavaju na batudu i tu odigrava igra koji tić zna spojit 5-6 10-15 batudi.

ps.Usput bi spomenio Dominog tića ...
Što se tiće te batude za mene je naj lijepša.
Držali smo CVI CVI . Bili su tici koji su pijevali batudu LI-LI-LI_LI  CVI-CVI CVI i imali smo te batude. Ovaj domin me ponajviše posjeća na te batude jer pravi slićno Li-LI-LI-LI bit-svi-svi .
Uglavno to su tići što me diraju ako čujem neke druge što me rane u srce gledaću svim sredstvima da dođem do toga Wink

Živili tićari Smile
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 19 Emptysub kol 17, 2013 11:56 am

euzebio je napisao/la:

Kada te grdelin ne trzne, kada se ne naježiš od snage batude i zijade, nema razgovora o dobrom grdelinu. Slušao sam glatke, nisu me naježili,
Da  ti recem pravo ni ovaj tvoj GRDELIN koi si ga postavio na FORUM  ama bas me nije ni 0000000000001 posto najezio niti s pletivima a niti sa tom CUVENOM ZIJADAOM o kojoj si pisao da je IMAS a pogotovo mene si prica skoro dve godine KAKO ti imas najispravniju ILI kako bi izgledala PRAVA ZIJADA:sleep: Sleep Sleep ti a i neki pojedinci...KAKO mozes da kazes za samo dva takta i zija da te najezi:roll: Rolling Eyes Rolling Eyes za mene osobno cista GLUPOST ....zamisli da ja tu vasu takozvanu ispravnu ZIJADU imam u moim TAJFUNIMA mislim da me nebi STIGLI ni 1000 godina ...GRDELIN DOK PJEVA I TI SJEDIS NA STOLU I SLUSAS GA STA I KAKO PJEVA ...dok ti stolica nezadrma dok ga SLUSAS to za mene nije pravi grdelin NARAVNO da bude CIST ko suza


Ja  jedino mogu da ti zavidim samo na tvoje POSTOVE mnogo me NAJEZU:D Very Happy Very Happy  kad ih citam ama pises ih ko pravi diplomata NARAVNO da ih PISES jer za dzaba nisi PROFESOR:cheers: cheers cheers 

poz profesore:bball: Basketball 





 



Zadnja promjena: ĐEKO; ned kol 18, 2013 1:24 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Sponsored content





 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 19 Empty

[Vrh] Go down
 
Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
[Vrh] 
Stranica 19 / 26.Go to page : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 22 ... 26  Next
 Similar topics
-
» Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi bastarda - ocjene i komentari

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: