Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

  Snimci i video klipovi - ocjene i komentari

Go down 
+37
Grga Zlatoper
grk
enver
lastavica
bevanda
lubinko
adebisi
keyser soze
brabus
Nemam nista!
F I N K O
GRANDE
Baketina
roko
euzebio
DjordjeVet
emirgrdelin13
myki
roko prč
KOBAC
kolombar
Sina BL
ĐEKO
pujdo
MONSTRUMO
PESTI
ivica
prava zijada
Gigo
nicaze
pele
YOGI
frzelin
lorena1990
domo
Tic_Bal.
CIBO
41 posters
Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 17 ... 26  Next
Autor/icaPoruka
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Emptypon srp 22, 2013 2:27 am

TRODUPLO HI HI HI HI HI HI HI
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Emptypon srp 22, 2013 2:31 am

roko prč je napisao/la:
vicjeee

Nemoj tako roko pa kako ti sad čuješ slovo V a svi ostali gluvaši ga ne čuju još če se i pokarat s tobom.Ajde se usaglasite jeli ima V ili nema V HI HI HI HI HI HI Hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
[Vrh] Go down
kolombar




Broj postova : 49
Points : 49
Join date : 01.07.2013

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Emptypon srp 22, 2013 3:04 am

gospodine Prc moze li se ovi vas tić cut uzivo
[Vrh] Go down
roko prč

roko prč


Broj postova : 11
Points : 11
Join date : 31.05.2013

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Emptypon srp 22, 2013 3:13 am

evo poslije dužeg razmišljanja ipak sam se odlučio odgovoriti na komentare od svojeg tića
gosp.yogi savatko se češe gdje ga svrbi pa tako i ti,nisam ti ja kriv što je od 15-tak komentara za tvojed tća njih 12 reklo da ti tić njevalja zijada vicjeee,a što ćep takav je. Ja nisam opće stavio svojeg tića da bi ga uspoređivao sa tvojim, jer je razlika očita ,a kad bi ga morao uspoređivati s tvojim otkinuo bi mu zubima glavu.Što se tiće komentara tvojeg i kocinog to me opće nije iznenadilo,jer sam očekivao takav komentar,pa možda i gori, komentar od zijade i frzelina nije bitan jer oni ponavljaju za vama,kao papige,moraju slušati ili u suprotnom dobiće po nosu.Samo mi je žao drugih tićara koji prate ovaj forum ima ih mnogo što nisu komentirali tića onako kako ga čuju,ili se boje koce ili ih trese zavist ,ljubomora i dr.(izuzetak gigo ,hvala na komentaru izgleda da nitko ne zapovida tobom).Yogi tvoj i koci komentar toliko je pun zavisti i ljubomore,ali što ćeš takvi ste vi ljudi.Kako će drugi staviti kojeg tića,kad jedva čekate pokakiti svakog kojeg se stavi.Samo da znaš Yogi za par dana stižu dva nova videa ,dva različita grdelina,samo za tvoju dušu.pozdrav prijateljino,dok tići pivaju a meni ne idu na živce mja sam zadovoljan,a nisam baš siguran da si ti zadovoljan.Što se se vi ostali prepali Yogija i koce ,komentirajte tića kako ga čujete.
[Vrh] Go down
roko prč

roko prč


Broj postova : 11
Points : 11
Join date : 31.05.2013

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Emptypon srp 22, 2013 3:18 am

može kolombar,a mislim da si ga ti već čuja prije nekih 20-tak dana ako se ne varam,samo mi potvrdi pa ću znati da si ti taj za kojeg te ja držim,dat ćeš mi đir na bicikli kad dođeš
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Emptypon srp 22, 2013 6:11 am

roko prč je napisao/la:
evo poslije dužeg razmišljanja ipak sam se odlučio odgovoriti na komentare od svojeg tića
gosp.yogi savatko se češe gdje ga svrbi pa tako i ti,nisam ti ja kriv što je od 15-tak komentara za tvojed tća njih 12 reklo da ti tić njevalja zijada vicjeee,a što ćep takav je. Ja nisam opće stavio svojeg tića da bi ga uspoređivao sa tvojim, jer je razlika očita ,a kad bi ga morao uspoređivati s tvojim otkinuo bi mu zubima glavu.Što se tiće komentara tvojeg i kocinog to me opće nije iznenadilo,jer sam očekivao takav komentar,pa možda i gori, komentar od zijade i frzelina nije bitan jer oni ponavljaju za vama,kao papige,moraju slušati ili u suprotnom dobiće po nosu.Samo mi je žao drugih tićara koji prate ovaj forum ima ih mnogo što nisu komentirali tića onako kako ga čuju,ili se boje koce ili ih trese zavist ,ljubomora i dr.(izuzetak gigo ,hvala na komentaru izgleda da nitko ne zapovida tobom).Yogi tvoj i koci komentar toliko je pun zavisti i ljubomore,ali što ćeš takvi ste vi ljudi.Kako će drugi staviti kojeg tića,kad jedva čekate pokakiti svakog kojeg se stavi.Samo da znaš Yogi za par dana stižu dva nova videa ,dva različita grdelina,samo za tvoju dušu.pozdrav prijateljino,dok tići pivaju a meni ne idu na živce mja sam zadovoljan,a nisam baš siguran da si ti zadovoljan.Što se se vi ostali prepali Yogija i koce ,komentirajte tića kako ga čujete.  
Ne znam zašto imam osjećaj da sam ja s tobom diskutira i kontreštava ali da si bija pod drugim nadimkom.Ti si očito neki šaljivčina ako misliš da oni tvoj vrdun nešto vridi,ili te neko zajeba pa ti ga je "darova".a još mi je naj smišniji mayki .HI HI HI HI HI kaže tuče batude(a batuda nigdi)i ne nastavlja(A NASTAVLJA SVAKU).PA VI STE ZA VRTIĆ I BUDETE LI ME LJUTILI NEĆU VIŠE NI PRIĆAT S NEZNALICAMA
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Emptypon srp 22, 2013 8:08 am

Dobra večer. (MOJA ČAKULA)

Različitost pogleda (kvaliteta) na dvije vrste pletiva na batudama.
Nijednu vrst pletiva ispivani kod batude(štekatna ili melodijska,bosanska)
nemogu se odbacit,jer i jedna i druga vrst pletiva kod izvedbe mogu biti i bolja
i lošija.Druga je stvar pojedinca što bi želio,volio dali štekat. ili melodij.
Također obe dvije vrste pletiva prate pojedine mane i vrline:čistina,boja,brzina
i dužina.Smisao pisanja je vrednovanje i jedne i druge vrst pletiva ,pogotovo ako
jih svi detalji navedeni krase.Pogledi kod ovih dviju vrsta različiti pletiva nemogu
se istim pogledom tretirat.Oču reči da tiči štekatni pletiva su u večini uvik bili
tiči za veči broj batudi u nizu ispivat,dok tiči iz melodijski duži pletiva ako navuku do
7 ili 10 batudi su več ispucali svoj opravdani bonus po broju.Ja sam se dosta nasluša i
jedne i druge vrst pletiva kod svoji prov. pa i kod mnoštva kolega i rekao bi da pletivo
duže iz melodije ne boji se ni mrve pletiva štekatnog.Ipak svak ima pravo volit što želi.
Nije stvar što neko nemože pa skoro niko prevest pletivo iz melodija jer to je skoro i nemoguče,
bolje ne pokušavat prevodit nego zabucat,zaplivat u sasvim krivi opis riječi,nemoguči.

POZDRAV.
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Emptypon srp 22, 2013 10:15 pm

Evo da se javim i da ponovim ono sto sam rekao vec  na prvom snimku tic od roka prc.

Kada ispijeva onu vislasku batudu gdje zna i spojit 2-3 batude  je lijepo za čut.

Ovdje na ovom zadnjem snimku se cuje kao i na prvom ona 2 takta onako kao da tic iz verse nesto smrljavi (ičkr ,pi kliju vrc ,trc, trc ,visli )

Opet kažem kada zapijeva  kao sto se culo i na ovom sniku kako zove nekoliko puta i spoji par batudi je lijepo za čut one druge zijade sto se cuju je svasta nesto smrljano u batudu pa i ona 2 takta koja su po meni neka vrsta strile.
Moje mišljenje cheers 
Pozz.
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Emptypon srp 22, 2013 10:26 pm

Živio Roko Prč.

Čitam tvoj post pa naletim na rič pisanu (niko ne zapovida tobom).
Za mene bi to u slučaju da je istina bila veoma teška ponizna riječ,
a zašto ,zbog puno toga ,npr:ijako nemam debele godine staža proša sam
šta nisu ni mnoštvo starijih kolega ,ostavio osamdeset posto vremena u ovom hobiju,
nasluša se svega i svačega po pitanju svakakvih detalja pisme itd.
Kad netko odradi puno toga stekne uvid cile pisme netriba mu učitelj,
a da ne govorim biti podređen nekomu.Dešava se nekad i to ali samo kod kolega
koji su u ovom hobiju površni,donekle hvataju znanje i nemaju sigurnost u sebe.
Stoga odbacujem samu pomisao na podređenost prema tuđim pravilima,pravila
i znanje nameču se i dolaze samo iza velikog provedenog vremena i rada u
ovom hobiju.

POZDRAV valda kolegi iz Sinja,također i ostalim kolegama.
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Emptyuto srp 23, 2013 2:36 am

roko prč je napisao/la:
evo poslije dužeg razmišljanja ipak sam se odlučio odgovoriti na komentare od svojeg tića
gosp.yogi savatko se češe gdje ga svrbi pa tako i ti,nisam ti ja kriv što je od 15-tak komentara za tvojed tća njih 12 reklo da ti tić njevalja zijada vicjeee,a što ćep takav je. Ja nisam opće stavio svojeg tića da bi ga uspoređivao sa tvojim, jer je razlika očita ,a kad bi ga morao uspoređivati s tvojim otkinuo bi mu zubima glavu.Što se tiće komentara tvojeg i kocinog to me opće nije iznenadilo,jer sam očekivao takav komentar,pa možda i gori, komentar od zijade i frzelina nije bitan jer oni ponavljaju za vama,kao papige,moraju slušati ili u suprotnom dobiće po nosu.Samo mi je žao drugih tićara koji prate ovaj forum ima ih mnogo što nisu komentirali tića onako kako ga čuju,ili se boje koce ili ih trese zavist ,ljubomora i dr.(izuzetak gigo ,hvala na komentaru izgleda da nitko ne zapovida tobom).Yogi tvoj i koci komentar toliko je pun zavisti i ljubomore,ali što ćeš takvi ste vi ljudi.Kako će drugi staviti kojeg tića,kad jedva čekate pokakiti svakog kojeg se stavi.Samo da znaš Yogi za par dana stižu dva nova videa ,dva različita grdelina,samo za tvoju dušu.pozdrav prijateljino,dok tići pivaju a meni ne idu na živce mja sam zadovoljan,a nisam baš siguran da si ti zadovoljan.Što se se vi ostali prepali Yogija i koce ,komentirajte tića kako ga čujete.  

Slušaj me roko prć jebe mi se za tebe i toga tvoga grdelina i zapamti da niko ne može zapovidat meni jedino moj šef na poslu virujen još malo i dragi Bog dok sam živ.Ti se sa kocom i jogijem tuci serite jedan drugoga a mene zaobiđi u velikom luku ako možeš.....
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Emptyuto srp 23, 2013 4:00 am

[Vrh] Go down
F I N K O

F I N K O


Broj postova : 393
Points : 400
Join date : 17.01.2011
Age : 53
Lokacija : Komiža

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Emptyuto srp 23, 2013 4:15 am

Bravo Frzo,dobar je. Mogla bi ovo bit i baštarda,a možda i nije...Mad 
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Emptyuto srp 23, 2013 4:21 am

F I N K O je napisao/la:
Bravo Frzo,dobar je. Mogla bi ovo bit i baštarda,a možda i nije...Mad 

Nije to moj tić finko nego sam stavija za neke gluvaše da vide kako ima tiča boljih od njihovih a mene ne diraju ni malo.
[Vrh] Go down
nicaze

nicaze


Broj postova : 84
Points : 82
Join date : 02.01.2012

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Emptyuto srp 23, 2013 5:28 am

[quote="frzelin"][flash(425,350)]https://www.youtube.com/v/mrw8MDKceTc[/flash][/quote]



Ma sta je ovo ovako dobroooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo......
[Vrh] Go down
Nemam nista!

Nemam nista!


Broj postova : 9
Points : 9
Join date : 03.05.2012
Age : 40
Lokacija : Banjaluka

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Emptyuto srp 23, 2013 6:48 am

To se trazi! cheers 
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Emptyuto srp 23, 2013 7:07 am

frzelin je napisao/la:


E ovo je vec konkretno,

šteta što je samo jedna batuda pa nema konacne ocjene,

pletiva lipa,zijada izvedena sa dužinom,boja zijade bi morala biti finija i mekša,

ali batuda za komentirati i tić za uciti mlade.

Bravo za fzelina i miju.
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Emptyuto srp 23, 2013 7:10 am

mora bit da je tić iz splita kad si ga ti pohvalija koce
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Emptyuto srp 23, 2013 7:17 am

YOGI je napisao/la:
mora bit da je tić iz splita kad si ga ti pohvalija koce

Nema to Jogi veze,

ova zijada ima prizvuka,nije čista,

najproblematicnija je sredina zijade di se cuje nategnutost i zadebljanje

ali ako je uspređujemo sa zijadom roka prča,

onda je lirska,neuspredivo lipša za uvo.

Valjda ce bit i duži snimak da vidimo ko piva i kako piva,

ali ova jedna batuda ,nema se što rec nego

SVAKA CAST:cheers: cheers cheers
[Vrh] Go down
kolombar




Broj postova : 49
Points : 49
Join date : 01.07.2013

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Emptyuto srp 23, 2013 7:56 am

zija namontirana
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Emptyuto srp 23, 2013 8:07 am

kolombar je napisao/la:
zija namontirana

JE NAMONTIRANA ALI U GLAVI GRDELINA.....study 
[Vrh] Go down
kolombar




Broj postova : 49
Points : 49
Join date : 01.07.2013

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Emptyuto srp 23, 2013 8:12 am

haha dobro ti piva i tackaje ka i moj
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Emptyuto srp 23, 2013 8:17 am

kolombar je napisao/la:
haha dobro ti piva i tackaje ka i moj

Da kolombar u pravu si mislim da je tvome malo duža zijada i nije ovo moj grdelin meni ne paše to sam stavija samo za vas...study 
[Vrh] Go down
brabus

brabus


Broj postova : 50
Points : 54
Join date : 15.01.2011
Age : 47
Lokacija : Split-Livno

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Emptyuto srp 23, 2013 10:17 am

frzelin je napisao/la:
kolombar je napisao/la:
zija namontirana

JE NAMONTIRANA ALI U GLAVI GRDELINA.....study 
Hahahahaaaa.... a sta me nasmija moj frzelinko...
Hahahhahahaahaaaaa
[Vrh] Go down
prava zijada

prava zijada


Broj postova : 185
Points : 185
Join date : 20.09.2012
Lokacija : SPLIT

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Emptyuto srp 23, 2013 4:41 pm

Video zapis GRDELIN 1 što ga je postavio g.frzelin je vrlo pozitivno iznenađenje na forumu.Rekli bi stari da još ima uja u svići.Šteta je vrlo kratke snimke video zapisa jer bi ga bilo lipo slušati u kompetnom pjevu.Pletiva izrađena zija pozitivna u izvedbi.U ziji fali malo fineca u boji ali za mene izneneđenje u pozitivnom smislu jer ovo je potencijalno jak učitelj koji može izbacivati mladce sa više finoće u izvedenosti zije.Sve pohvale
[Vrh] Go down
kolombar




Broj postova : 49
Points : 49
Join date : 01.07.2013

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Emptyuto srp 23, 2013 6:38 pm

evo cini se da se i gospodin brabus slaze
[Vrh] Go down
Sponsored content





 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 8 Empty

[Vrh] Go down
 
Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
[Vrh] 
Stranica 8 / 26.Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 17 ... 26  Next
 Similar topics
-
» Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi bastarda - ocjene i komentari

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: