Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše

Go down 
+46
bevanda
DjordjeVet
kolombar
myki
portulata
Škuri tić
mijo
tomislav
lorena1990
pele
hipy
roko
gare
Markan
KOBAC
JAMES BOND
nicaze
F I N K O
brabus
domo
novavarosbl
mig29
probiotik
PESTI
bošket
Galeb
lubinko
PSIHO
lord189
Baketina
enver
angjello
prava zijada
pujdo
Tic_Bal.
vrca
frzelin
ĐEKO
ivica
YOGI
euzebio
ivica.milanovic13
MONSTRUMO
Gigo
Moćun
CIBO
50 posters
Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 18 ... 28  Next
Autor/icaPoruka
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 8 Emptyuto oľu 26, 2013 8:14 pm

Bravo Žako, svaka čast na klamidiji! Smile
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 8 Emptysri oľu 27, 2013 7:43 am

žako je napisao/la:
Danas sam dobio svoju potvrdu za klamidiju, a gdje ste vi u toj priči?
Po ovom pitanju se najviše razžestio frzelin.
Eto meštre, ako te što zanima, ovaj put i ja tebe mogu nešto naučiti.
Pozdrav od malog ptičara.

Neznam šta si tija reć za tu svoju potvrdu samo eto već kada si me prozva onda tu KLAMIDIJU po mome možeš obisit mačku o rep i ostaješ i dalje PTIĆAR....

Samo me nemoj ništa učit mislim da mi je ovo dovoljno šta sad znam a ako ti je stalo da na nekog preneseš svoje znanje o grdelinima probaj širit po Osjeku i okolici...

POZDRAV PTIČARU ŽAKO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cheers
[Vrh] Go down
domo




Broj postova : 66
Points : 66
Join date : 19.01.2011
Age : 47
Lokacija : KAŠTELA

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 8 Emptysri oľu 27, 2013 7:57 am

[quote="frzelin"]
žako je napisao/la:
Danas sam dobio svoju potvrdu za klamidiju, a gdje ste vi u toj priči?
Po ovom pitanju se najviše razžestio frzelin.
Eto meštre, ako te što zanima, ovaj put i ja tebe mogu nešto naučiti.
Pozdrav od malog ptičara.

Neznam šta si tija reć za tu svoju potvrdu samo eto već kada si me prozva onda tu KLAMIDIJU po mome možeš obisit mačku o rep i ostaješ i dalje PTIĆAR....

Samo me nemoj ništa učit mislim da mi je ovo dovoljno šta sad znam a ako ti je stalo da na nekog preneseš svoje znanje o grdelinima probaj širit po Osjeku i okolici...

POZDRAV PTIČARU ŽAKO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cheers [/quo

te]



jocolor
[Vrh] Go down
brabus

brabus


Broj postova : 50
Points : 54
Join date : 15.01.2011
Age : 47
Lokacija : Split-Livno

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 8 Emptysri oľu 27, 2013 8:53 am

Klamidija...pa ljudi moji naravno da coviku triba ta potvrda, da uzgaja grdeline mozda mu i nebi tribala, takve potvrde se uzimaju za perad i ostala kokodakala
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 8 Emptysri oľu 27, 2013 9:13 am

geek


Zadnja promjena: žako; ned lip 23, 2013 6:47 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
prava zijada

prava zijada


Broj postova : 185
Points : 185
Join date : 20.09.2012
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 8 Emptysri oľu 27, 2013 9:19 am

Klamidijska potvrda ja zakon
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 8 Emptysri oľu 27, 2013 9:21 am

Drži se tog tvog cetifikata i ne boj se nikoga ni klamidije.
Koliko ti je ostalo ono mladih od prošle godine zaboravija sam...... Question
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 8 Emptysri oľu 27, 2013 9:27 am

a s kime se ti raspravljas moj Renato??????????
[Vrh] Go down
lubinko

lubinko


Broj postova : 74
Points : 74
Join date : 26.12.2012
Lokacija : BRAČ

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 8 Emptysri oľu 27, 2013 5:33 pm

Ako se pošalje grdelin sa svim potrebnim papirima iz Splita za Broč je i onda potriba izvadit tu potvrdu Question
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 8 Emptyčet oľu 28, 2013 2:07 am

Taj pregled je potrebno imati na granici jer tu potvrdu traze na granici.

Ja mislim da zako hoce da se takmici van granica drunken

[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 8 Emptyčet oľu 28, 2013 4:26 am

žako je napisao/la:
Ne vrijedi s ovim tičarčićem frzolinom.
Sada nema što reći na ono što sam ga naučio i umjesto da to znanje cijeni, on opet tepe nešto dalje........
Imao sam tri mlada i svi su mi uginuli. Jesi li sada zadovoljan?

KLAMIDIJA TI JE BILA PRIJEKO POTREBNA I SA NJOM SI TREBA NARUČIT KAPSILE ZA TIĆE......
[Vrh] Go down
prava zijada

prava zijada


Broj postova : 185
Points : 185
Join date : 20.09.2012
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 8 Emptyčet oľu 28, 2013 4:56 am

Ne vodi ovo na dobro.Klamidije.Kapsili.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 8 Emptyčet oľu 28, 2013 7:48 am

Evo, koga interesira malo o famoznoj klamidiji





Epidemiologija i patogeneza


U ptica reda Psittaciformes klamidija je prisutna u oko 1% populacije koja živi u divljini, pa se smatra endemičnom vrstom. Dugo se vjerovalo da je bolest učestala samo u papiga, no 1940. godine opisana je i u golubova, a 1950-ih godina počela se pridavati važnost i inficiranim patkama i puranima koji su bili izvor infekcije za čovjeka. Do sada je zabilježeno da je iz ptica reda Psittaciformes, koji broji 342 poznate vrste, klamidija izdvojena iz 153 vrste (45 %). U porodica ptica koje većinom žive na moru, obalama ili drugim vodama (galebovi, patke, pingvini i guske), klamidije su izdvojene iz oko 20 % vrsta, a u vrlo često pregledavanih ptica reda Galliformes (kokoši, fazani i prepelice) izdvojene su iz svega 5 % (u 14 od 259 vrsta). Zanimljivo je da lista vrsta pozitivnih na klamidiju sadržava samo 89 vrsta vrabaca što iznosi svega 2 %. Razlikujemo jako virulentne serovarove bakterije C. psittaci, koji su najčešće izdvojeni iz papiga i purana, te slabo virulentne serovarove koji se pojavljuju u golubova, pataka i drugih ptica. Jako virulentni sojevi nazivaju se i toksogeni, jer uzrokuju naglu pojavu bolesti s mortalitetom od 5 do 30%, za razliku od slabo virulentnih sojeva koji uzrokuju mortalitet manji od 5%. Česte su u ptica latentne infekcije, a prisutnost zaraze primjećuje se tek potvrđenim prijenosom uzročnika sa životinje na životinju ili na čovjeka te naglim uginućem mladih ptića – potomaka naoko zdravih roditelja. Osim o virulentnosti, daljnji razvoj bolesti ovisi i o broju infektivnih ET-a. Izvor zaraze su najčešće ptice s nesimptomatskim oblikom bolesti, bolesne ptice s klinički izraženim simptomima te lešine zaraženih ptica.
Bakterija C. psittaci izlučuje se izmetom, mlijekom iz voljke goluba te oralnim, ždrijelnim i nazalnim iscjetkom. Prilikom čišćenja perja ptice prenose klamidije iz ždrijela na perje. Posredno se bakterije prenose i prašinom s perja uprljanog kontaminiranim izmetom, a prašinom od sasušenog izmeta ili drugih izlučevina dospijevaju i u okoliš, osobito u vodu i hranu. Izlučivanje klamidija izmetom u pravilu započinje deset dana prije očitovanja kliničkih znakova bolesti. Međutim, infekcije mogu perzistirati u subkliničkom obliku s povremenim izlučivanjem bakterije tijekom duljeg razdoblja. Izlučivanje izmetom učestalo se aktivira stresnim čimbenicima kao što su prijevoz, pretrpana nastamba, hlađenje, razmnožavanje, čak i liječenje. Prijenos klamidija jajima opisan je u kokoši, purana, pataka, papiga, morskih galebova i snježnih gusaka, ali smatra se da je takav put prijenosa uzročnika izuzetno rijedak. Utvrđeno je da ektoparaziti prenose klamidije u purana, ali smatra se da više djeluju kao mehanički nego kao biološki vektori.
Pretpostavlja se da je promjena iz stanja infekcije u klinički očitovanu bolest posljedica egzogenih i endogenih čimbenika. Od egzogenih su čimbenika važni loši uzgojni ili klimatski uvjeti, dok su od endogenih početak spolnog sazrijevanja i istodobne infekcije s različitim drugim uzročnicima zaraze. Negativan utjecaj klimatskih čimbenika primijećen je u mnogo vrsta tropskih ptica koje se danas drže u zatočeništvu u zemljama sjeverne hemisfere, gdje posljedično češće obolijevaju nego ptice koje su se tijekom filogeneze prilagodile toj klimi.
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 8 Emptyčet oľu 28, 2013 8:30 am

Treba reci inspektorima za grdeline koji imaju zijadu nije porebna ta potvrda jer da ima bilo sta od bolesti ZIJADU nebi mogao ispijevati uredno I love you

ps.Jedino zna biti debel pa i zijada je malo losija Basketball
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 8 Emptyčet oľu 28, 2013 10:22 am

geek


Zadnja promjena: žako; ned lip 23, 2013 4:40 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 8 Emptyčet oľu 28, 2013 10:30 am

Nema Žako, ti si tajni agent, sve znaš i radiš sve po propisima! Svaka čast na tome. Reka san ti ja, ti si tako temeljit da ćeš i grdelina od pisme napravit a ako ne makar ćeš zakoa naucit zijadu Smile !
[Vrh] Go down
lubinko

lubinko


Broj postova : 74
Points : 74
Join date : 26.12.2012
Lokacija : BRAČ

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 8 Emptyčet oľu 28, 2013 11:00 pm

Ni ni bitna prova zijada kad znomo sve o klamidiji No
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 8 Emptysub oľu 30, 2013 6:26 am

Dobra večer.

Mala molba.
I sam sam več rekao da neznam pisati privatne poruke,a nekad bi
i tio štogo upitat pa bi zamolio da mi neko redosljedom napiše kako
krenuti,šta po redu kliknuti,pisati.Nek bude ka za prvašiča jer ne leži
mi snalazenje na forumu ,skoro i nikako.

POZDRAV

HVALA.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 8 Emptysub oľu 30, 2013 7:29 am

Gigo,

gore na vrhu gdje se odjavljuješ piše "Nemate novih privatnih poruka".

Klikni na to,pa kad se otvori, u ljevom kantunu piše "New post",

klikni na to i piši.

Dodaj gore ime kome šalješ (mora bit točno) i nekakav naslon poruke (ispod imena).
[Vrh] Go down
F I N K O

F I N K O


Broj postova : 393
Points : 400
Join date : 17.01.2011
Age : 53
Lokacija : Komiža

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 8 Emptysub oľu 30, 2013 9:53 am

A moreš i ovako: vidiš di Koci na dnu svakog njegovog teksta piše "Nima Splita do Splita. Ispod Splita piše pm i dvi glave nacrtane,e tu klikni i piši poruku kako je reka Koce. A za provjerit je ti došla nova poruka,onda ovo šta piše Koce. A i kad se ulogiraš odma će ti pisat "imate novu poruku"u gornji desni kantun.
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 8 Emptysub oľu 30, 2013 5:17 pm

Živio Finko.

Reci mi kad napišem tekst,valda onda stisnem Send,ali
kako ču ja znati da je poslana oču reči da je drugi kome
sam pisa primio.

POZDRAV.
[Vrh] Go down
nicaze

nicaze


Broj postova : 84
Points : 82
Join date : 02.01.2012

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 8 Emptysub oľu 30, 2013 6:15 pm

Pozz >Gigo

Pa kad završiš text koi si napisao i kliknes SEND Pisace ti poruka uspjesno poslana
[Vrh] Go down
F I N K O

F I N K O


Broj postova : 393
Points : 400
Join date : 17.01.2011
Age : 53
Lokacija : Komiža

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 8 Emptysub oľu 30, 2013 6:24 pm

Pritisneš znači send i onda ti on reče da je poslano. Vidičeš 4 kruga di piše primljeno,poslano,odlazno,spremljeno. Pritisneš "odlazno"i vidičeš tu svoju poruku koju si napisa i posla. Ta poruka će ti tu bit sve dok je ovaj kome si je posla ne pročita. Znači kad drugi put ideš na forum pritisneš u gornji desni kantun ono "Nemate novih privatnih poruka",onda "Odlazno"i ako je tvoja poruka tu znači da je ovaj još nije pročita,a ako je pročita neće je bit,nego je moreš nać u "Poslano". Ja san ti posla poruku pa mi provaj odgovorit.
[Vrh] Go down
prava zijada

prava zijada


Broj postova : 185
Points : 185
Join date : 20.09.2012
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 8 Emptysub oľu 30, 2013 9:44 pm

lubinko je napisao/la:
Ako se pošalje grdelin sa svim potrebnim papirima iz Splita za Broč je i onda potriba izvadit tu potvrdu Question

Ne treba.
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 8 Emptysub oľu 30, 2013 11:25 pm

E znaci da ce meni tebati taj dokument ili ta potvrda KLAMIDIJA ako budem dolazijo u SPLIT OPEN 2013 cheers cheers
[Vrh] Go down
Sponsored content





Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 8 Empty

[Vrh] Go down
 
Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše
[Vrh] 
Stranica 8 / 28.Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 18 ... 28  Next
 Similar topics
-
» Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.
»  Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: