Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše

Go down 
+46
bevanda
DjordjeVet
kolombar
myki
portulata
Škuri tić
mijo
tomislav
lorena1990
pele
hipy
roko
gare
Markan
KOBAC
JAMES BOND
nicaze
F I N K O
brabus
domo
novavarosbl
mig29
probiotik
PESTI
bošket
Galeb
lubinko
PSIHO
lord189
Baketina
enver
angjello
prava zijada
pujdo
Tic_Bal.
vrca
frzelin
ĐEKO
ivica
YOGI
euzebio
ivica.milanovic13
MONSTRUMO
Gigo
Moćun
CIBO
50 posters
Go to page : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 17 ... 28  Next
Autor/icaPoruka
lubinko

lubinko


Broj postova : 74
Points : 74
Join date : 26.12.2012
Lokacija : BRAČ

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 7 Emptysub sij 19, 2013 1:59 am

ĐEKO je napisao/la:
mig29 je napisao/la:
da nije interneta vas dvojica sasvim sigurno ne bi nikad čuli zijadu

tacno ja je nemam ko ti na TIPKOVNICU cheers

ali bi ti migonjo ču zijadu da ni ovega foruma cheers
[Vrh] Go down
mig29




Broj postova : 20
Points : 20
Join date : 23.08.2012

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 7 Emptysub sij 19, 2013 8:44 am

ja ne a ti
[Vrh] Go down
lubinko

lubinko


Broj postova : 74
Points : 74
Join date : 26.12.2012
Lokacija : BRAČ

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 7 Emptysub sij 19, 2013 9:44 am

ja da ko i ti
[Vrh] Go down
mig29




Broj postova : 20
Points : 20
Join date : 23.08.2012

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 7 Emptysub sij 19, 2013 11:30 pm

a onda niš pustićemo ove đeke i pujdane da nas malo naučidu o tićima i zijadama
[Vrh] Go down
pujdo




Broj postova : 368
Points : 372
Join date : 23.04.2012

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 7 Emptysub sij 19, 2013 11:47 pm

mig29 je napisao/la:
a onda niš pustićemo ove đeke i pujdane da nas malo naučidu o tićima i zijadama

Džaba se trudiš,nećeš uspjet da me isprovociraš !

Nego,de Ti lutko nešto postavi,barem sliku,pa ćemo onda razgovarat !

Pozz
[Vrh] Go down
mig29




Broj postova : 20
Points : 20
Join date : 23.08.2012

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 7 Emptyned sij 20, 2013 12:00 am

ala ovoga pujdana ovi pujdan bi se tuka Pujdane od koje si godine u inostanjstvu

[Vrh] Go down
pujdo




Broj postova : 368
Points : 372
Join date : 23.04.2012

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 7 Emptyned sij 20, 2013 12:29 am

 Sleep 


Zadnja promjena: pujdo; uto tra 22, 2014 9:12 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 7 Emptyned sij 20, 2013 12:52 am

mig29 je napisao/la:
a onda niš pustićemo ove đeke i pujdane da nas malo naučidu o tićima i zijadama


Ja mislim da ti nisi MIG 29 nego si onaj iz bivse YU lasta pao orao javise Very Happy Very Happy ..e sad te bivse zrakoplove koristimo za prskanje komaraca u aprilu mjesecu cheers cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
lubinko

lubinko


Broj postova : 74
Points : 74
Join date : 26.12.2012
Lokacija : BRAČ

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 7 Emptyned sij 20, 2013 1:48 am

Na svakome forumu se pojavi niki migonja koji misli da više zno i da je pametniji od drugih No
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 7 Emptysri sij 30, 2013 12:46 am

[17:59:11 28/01/13] euzebio : neka đeko sudi on je nautralan i razumi se u ziju ujme
[Vrh] Go down
novavarosbl

novavarosbl


Broj postova : 12
Points : 12
Join date : 28.01.2013
Age : 54

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 7 Emptysri sij 30, 2013 1:07 am

Maestro, Ti si najveći king ikada! Ovi još moraju study da bi mogli Basketball .
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 7 Emptysri sij 30, 2013 4:11 am

novavarosbl je napisao/la:
Maestro, Ti si najveći king ikada! Ovi još moraju study da bi mogli Basketball .

i za tebe sam cuo da si medzu najjacih u bivsu YU
[Vrh] Go down
novavarosbl

novavarosbl


Broj postova : 12
Points : 12
Join date : 28.01.2013
Age : 54

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 7 Emptysri sij 30, 2013 4:14 am

Ne više. Bio sam nekad, sad nisam ni blizu. Sad
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 7 Emptysri sij 30, 2013 4:17 am

Ma najbolje je tako NEMOJ priznat da imas i jos uvjek ..STO znas more te i netko kidnapirat radi tvojih stiglica a ovako reci da nemas nista i bices rahat Very Happy Very Happy Basketball
[Vrh] Go down
novavarosbl

novavarosbl


Broj postova : 12
Points : 12
Join date : 28.01.2013
Age : 54

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 7 Emptysri sij 30, 2013 4:21 am

Ni ptice, ni brige, a ni pameti...
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 7 Emptyned vel 03, 2013 11:05 pm

Dobar dan.
Napisaču mali tekst o zijadi zbog nesporazuma.
Uočio sam više puta da u pričama kod poneki pojedinaca
dolazi do krivog tumačenja i pogleda na( detalj )vezan u raspravi
o zijadi.Ovaki nesporazum ili nejasnoča večinom obuhvača nešto
mlađe i novije kolege koji i nisu imali prilika u dužemu stažu sa tičima
susreti se preslušavajuči tiče.Pa inače u mom kraju a i u manjim mistima
oko mene kod svih tičara zijada na ispijevu batude nikad se nije na ustima
ispijevom prikazala kazivši vidziiju.Ja sam prvi put to čujo od Šibenčana jednog
kolege di on svaku završava batudu izgovoreči zijadu samo sa vidziiju.Za nas
u ovim mistima manjim je to bilo i nepoznato ali evo zbog čega ,večinom tiči
batuderi a bilo jih je skoro u svakoga su tukli injule krače ili poduže batude di
bi kraj završava sa zijadom izgovorenom (dz)iiiju ,oću reči da ova dva slova
u zagradi (dz) se čitaju slovom i izgovaraju sa slovom kojeg nemamo u abecedi.
Te zijade nisu se nikad ispivale na usta sa ziiju ni sa vidziiju več sa prvim slovom
kojeg nemamo a valda me razumite.Zašto to sad pišem, evo zbog čega jer neke zijade
jako pristojne dužine i ne počinju sa( vi ) dziiju več sa tim slovom nepostoječim pišem
(dz)iiju neki tičari prevodu naj bliže slovu (C) ciiiijuu.E sad da ne dolazi do nesporazuma
može se desit da neki tič. koji zijadu prevode sa ciiijuu,jer se ne čuje u poćetku nje (VI)dziju smatraju da je neispravna.Po meni nikako jer i dan danas ima dosta zijadi
skroz ispivanih bez početka VI dziju a jako su uredno ispivane do kraja.Tio sam u svemu
ovom pisanju reči da ta zjada poduža di je pojedinci čuju sa ciiijuu jer jim je to slovo
naj bliže za izgovorit a mi ostali neki je izgovaramo slovom kojeg nema u abecedi je
ispravna zijada.To znači da ona nema veze sa ispijevom koji se zna čuti (ciju) ali u
rijetkosti na batudi koji je negativ.Pisanje sam iznio samo da se nebrkaju pojmovi
normalne zijade di je neki izgovaraju sa slovom kojeg nema u abecedi a neki drugi
sa ciiijuu , dok opet riječ sama koja se zna rijeđe baš čut kao (ciju) je negativ.

POZDRAV GIGO.
[Vrh] Go down
ivica

ivica


Broj postova : 198
Points : 199
Join date : 17.01.2011
Lokacija : 17. o9. 1976

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 7 Emptypon vel 04, 2013 1:00 am

Nemojte me krivo razumit meštri moji , ali postoje dvi vrste zijadi , jedna se zove ISPRAVNA , a druga NEISPRAVNA , nema tu ćići mići , možda ja čujem ti nečuješ i tako dalje , zijada mora imat početak , sredinu , tj visinu , i kraj , da bi bila ispravna , a onda dolazi sve ostalo dužine , boje , umjetnički dojmovi i sve ostalo ,,,,,, pozzzz iz zadra evo pretjera sam opet .
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 7 Emptypon vel 04, 2013 2:01 am

Poz IVICA MESTRE

Lijepo si naveo za ZIJU pocetak sredinu i kraj , e sad za tebe koja je najispravnija ZIJA
1koce
2.vinko
veruj nije provokacija nego onako te pitam

ostani mu u dobru IVICA MESTRE
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 7 Emptypon vel 04, 2013 2:43 am

Dobar dan

Dragi kolega Ivica točno i ispravno
je što ste i rekli zijada mora imat poćetak,
sridu i kraj ,bila ona manja srednja ili naj veča.
Toćno ste rekli postoje ispravne i neispravne.
Ove male obične zije ili tipovi ispijevani zijadi znaju
biti ispivani u pristojnim srednjim i puno večim dužinama
sa završetkom (ravne zije ili zijade na I ) i zijade kolumbar
na JU u završetku,ali jedan dio tih zijadi i nemaju poćetak
sa VI ,več počinju sa slovom kojeg( poznamo u izgovoru) a
nema ga u abecedi.Budi te sigurni da nas je dosta i čulo takvih
zija ili zijadi jako dobro ispijevanih ali ne ulazi se u čakulu prvog njenog
slova u ispijevu kojim počinje več se gleda kako če završiti,siči u kraj.
Stoga i ovake zijade srednje i odlične di imaju dobar raspon luka kolumbara
ili ravan tip dugi zijade a caklene su prihvačaju se budite sigurni.
Ovo o čemu ja pričam malo dublje se i nepriča kod velike večine tičara.



POZDRAV GIGO.
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 7 Emptypon vel 04, 2013 3:02 am

Gigo je napisao/la:


Ovo o čemu ja pričam malo dublje se i nepriča kod velike večine tičara.



POZDRAV GIGO.

Upravu si DOKTORE GIGO al kako da se prica kad ima pticara i koi misle da znaju SVE i nedaju se EDUCIRAT nekazem za sebe da sam ja neki ZNALAC al bogami za netkog COCA COLA
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 7 Emptysri oľu 13, 2013 12:53 am

Najbolji komentar od GLADTKIH PRINCEVA king king cheers



[21:31:40 10/03/13] Tic_Bal. : profa sta ima u podrumu jesil odvojio tza Đeku vidio si da je posao na usta pijevat
[21:31:54 10/03/13] Tic_Bal. : pijeva na usta ali fali mu kraja

[21:32:06 10/03/13] euzebio : a ono je bilo neviđeno nasmija me do suza Very Happy Very Happy Very Happy cheers

Polakote ljudi moi lipi videcemo cija majka crnu vunu prede..jel tako komandante KOCE Very Happy Very Happy

E SAD CE SE NETKO NALJUTIT STO SAM NAPISO KOMANDANTE KOCE ...nek pocrkaju oni sto ce se naljutit na mene king king
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 7 Emptysri oľu 13, 2013 3:37 am

Ha Ha Đeko,

ja sam goli k.....od komandanta,

a ti si komandant svih komandanata cheers
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 7 Emptypet oľu 15, 2013 8:22 pm

Evo jos jedan ispravan od profesora YOGI

[22:04:07 13/03/13] YOGI : to sam ti da primjer da je zijada naj važnija ali ne uvik

e to mi se dopada kad si sam napisa da ZIJADA nije vaznija uvik cheers
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 7 Emptyuto oľu 26, 2013 8:32 am

Dobra večer.

Gosp. Koce nešto bih vas upitao dali se može onaj moj pisani
tekst sažeti po pogledu batude grdelina ubaciti tamo gdje je uvijek
dostupno otvoriti vidjeti pijev grdelina a u ovom mom slučaju
pročitati moj kraći zapis pisani o manama i vrlinama pisme
grdelina.Eto palo mi je na um kad je več bilo spomenuto da ne ostane
samo u dubini unazad napisano.

POZDRAV.
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 7 Emptyuto oľu 26, 2013 5:42 pm

Dobro jutro.

U slučaju ako je meni pisan ovaj tekst poviše,odgovoriču
kolko i mogu.Nemam nikakve potvrde ni odličja,osta
sam bez prostora za parenja,skučen u tisno,parit nebi
jer nemam kvalitetu grd. kakvu želim,uzest tiča u kolege
ja nemam rado gušt,kupit ja ne,a to sve neznači da recimo
onaj mali tekst nemože biti na forumu.Hvala na poduci uvijek
učim ono što me interesira.

POZDRAV.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 7 Empty

[Vrh] Go down
 
Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše
[Vrh] 
Stranica 7 / 28.Go to page : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 17 ... 28  Next
 Similar topics
-
» Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.
»  Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: