Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari

Go down 
+53
roko prč
kukuljas
emirgrdelin13
Grga Zlatoper
Oćak
hipy
nicaze
grizli
mig29
Ante
kajzer
portulata
kyty
Baketina
bošket
Zeka_BL
myki
pujdo
lubinko
PESTI
cicibli
ivica.milanovic13
Půjdou
faraon
domo
euzebio
arboret
probiotik
F I N K O
sole
Škuri tić
Tic_Bal.
frzelin
gare
YOGI
lord189
brabus
ivica
keyser soze
Moćun
enver
ĐEKO
grk
Galeb
PSIHO
Sina BL
Markan
vrca
angjello
prava zijada
MONSTRUMO
Gigo
CIBO
57 posters
Go to page : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
lubinko

lubinko


Broj postova : 74
Points : 74
Join date : 26.12.2012
Lokacija : BRAČ

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 35 Emptyčet lip 13, 2013 5:05 pm

Grdelini od Roka i Eusebia su  dobri  a finkotova vajo slušat u oželandu kada bude nojboji.Pojte judi u prirodu pa poslušojte ča pivodu grdelini.Strahota od grdelini nikor nevajo ništa.
[Vrh] Go down
mijo




Broj postova : 14
Points : 14
Join date : 13.05.2013

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 35 Emptyčet lip 13, 2013 8:19 pm

myki je napisao/la:
Evo da se javim mislio sam da neću više ništa pisat vezano za tića od g.Roka,ali moram povukli ste me,naprije da se obratim gosp.Miji ,"Mijo ti trebaš pisat što ti se kaže,jer češ dobiti po nosu od svojeg šefa",a gosp.Roka molim da snimi još jedom svojeg tića ,u trajanju od 5-6 minuta ukoliko je to moguće,bez sjeckanja,jer sam ga ja slušao u više navrata, a kojom prilikom je  u 5-6 pa i više  minuta može otpjevao 30-40 batuda bez bilo kakve štrile ( mislim da je to dovoljno),pa ćeš ispeći janje kad imaš takvog tića,ne treba mi Mijino janje,a što se tiće Balta tebe ogromna je razlika između ova dva tića,jedan je živ,a drugi mrtav ima više godina,pa nema potreba da ih uspoređuješ, a pogotovo zijade (smiješno),uvijek je bolji onaj što je živ i pjeva,aj bog neću se više odgovarati na vaše postove,jer me to donekele zamara, Roko Prč,bori se za svojeg tića.


neću komentirati besmislice.miky kako to da si ga sluša u više navrata a neznaš jeli oćak???ja nikada a znam da nije.zar je snimak od 10 min problem,kad si ti to pepolovija na 5 min???volili bi čut šta piva i kad ne batuda.podižem na dva janjca ako u 10 min snimka bez reza bude batuda ka i na onom snimku
[Vrh] Go down
ivica

ivica


Broj postova : 198
Points : 199
Join date : 17.01.2011
Lokacija : 17. o9. 1976

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 35 Emptyčet lip 13, 2013 8:46 pm

mijo je napisao/la:
myki je napisao/la:
Evo da se javim mislio sam da neću više ništa pisat vezano za tića od g.Roka,ali moram povukli ste me,naprije da se obratim gosp.Miji ,"Mijo ti trebaš pisat što ti se kaže,jer češ dobiti po nosu od svojeg šefa",a gosp.Roka molim da snimi još jedom svojeg tića ,u trajanju od 5-6 minuta ukoliko je to moguće,bez sjeckanja,jer sam ga ja slušao u više navrata, a kojom prilikom je  u 5-6 pa i više  minuta može otpjevao 30-40 batuda bez bilo kakve štrile ( mislim da je to dovoljno),pa ćeš ispeći janje kad imaš takvog tića,ne treba mi Mijino janje,a što se tiće Balta tebe ogromna je razlika između ova dva tića,jedan je živ,a drugi mrtav ima više godina,pa nema potreba da ih uspoređuješ, a pogotovo zijade (smiješno),uvijek je bolji onaj što je živ i pjeva,aj bog neću se više odgovarati na vaše postove,jer me to donekele zamara, Roko Prč,bori se za svojeg tića.






neću komentirati besmislice.miky kako to da si ga sluša u više navrata a neznaš jeli oćak???ja nikada a znam da nije.zar je snimak od 10 min problem,kad si ti to pepolovija na 5 min???volili bi čut šta piva i kad ne batuda.podižem na dva janjca ako u 10 min snimka bez reza bude batuda ka i na onom snimku                                                                                                                                    E MOJI SINJANI kad vam tice ne popljucaju   drugi onda se vi potrudite iznit svoje prljavo rublje  prid svit , sad sami odrađujete antipropagandu svojih tica , SAMO NAPRID , vidim određene ljude kako se smiju kako se koljete međusobno , pozzzzzz iz  ZADRA .
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 35 Emptyčet lip 13, 2013 11:00 pm

Gigo je napisao/la:
Dobra večer.

Evo Blta ja ču se malo nadoveza u vezi tvog komentara na tiča R.P.
Očito si tio da i ja spomenem samo onu jednu različitu bat. ispivanu
u vremenu 1 min i 9 sek. di je bat. tu nešto poduža i sa onim kračim
bržim taktovima kroz nju ispivana.Zašto se nisam na to osvrča jer to mu
po snimku i nije standardna glavna batuda di bi često kroz nju čuli se i ti
taktovi brzi ne idealni.Njegova batuda je ona koju često zavrće isto u pismi
i to se ovde uočilo di su ukupno pale 5 istih batudi i 4 ista pletiva bez zijade
kroz ovaj snimak.Tamo di se uočuju iste manjeg dometa iz pletiva pritumbavanja
sa zijadom to su njegove batude,da je i na ova 4 pletiva stavijo zijadu imali bi
skoro indetični 9 batudi,to mu je ritam pivanja batudi.

  POZDRAV.
 
Gigo ja jesam rekao da je to faša batuda a nikako razlicita batuda. 

Kako u batudi može da bude strila i zato je ne ubrajajte u jednu od batudi. gigo kao što kažeš ne treba se na  tu falšu batudu osvrčat več trteba poslušat ostale koje je zapijevao.

Gigo  ne može ovome tiču biti ritam pijevanja batudi jer je video sječen na prvom snimku 2 batude a drugom snimku 3 i zvao je tic na batudu 3-4 puta čto je isto lijepo.

Moguče da nam vlasnik tića snimi gdje video nije sjecen i onda bi znali dali mu je ritam pijevanja 3-9 ili 30 batuda.

poz. Gigo onako u prijateljskoj cakuli Wink
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 35 Emptyčet lip 13, 2013 11:18 pm

Batuda o kojoj pricate je nebitna jer je to kako kažu u Splitu "batuda iz verše".

Tu batudu grdelini malo koriste,kroz veršu ili prilikom špiritavanja,parenja.

Na ovom primjeru batude iz verše grdelin cak i ne ide iz toliko lošeg kako sam imao prilike slušati

kod nekih pivanja.

Uglavnom mu to nije glavna batuda i virujem da je u top formi koristi vrlo vrlo malo,iako,

dosta grdelina najbolje zijade izvodi na batudi iz verše.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 35 Emptyčet lip 13, 2013 11:44 pm

Evo primjer jednog od mojih grdelina pri špiritavanju kad se u 1.sec. cuje normalna batuda ,

a u 6. ili 7. sec. "batuda iz verše",

kasnije negdi 29. ili 30.sec. opet normalna batuda od parca grdelina.

Ponekad u tim "batudama iz verše" grdelini znaju opalit najbolje zijade šta mogu ,pogotovo

u špiritavanju.Grubo je jedino šta ponekad stvarno ta vrsta batuda zna ic iz neceg grubog

poput cja cja ili strile cak direktno prije zijade.
https://youtu.be/obbzKGrHOP0
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 35 Emptypet lip 14, 2013 12:01 am

Imaš dobar kazetaš. Na tih prvih pola minute se ne vidi grdelin pjevač.
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 35 Emptypet lip 14, 2013 12:08 am

žako mislim da je CD u pitanju.  Smile

Komadante to jest naj realniji opis (batuda iz verše) ali da to tić ne radi više puta ili da to   ponekad spoji više puta onda je to druga priča .
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 35 Emptypet lip 14, 2013 12:24 am

Tako je Baltinjo ,

ali u pravilu nikad ne ponove dvi takve batude jednu za drugom upravo zato jer je batuda iz "VERŠE"




Ps.Zako uvik mi uspiješ razvedrit dan ,svaka cast meštre.Shocked
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 35 Emptypet lip 14, 2013 12:30 am

Komandante moj mladi kroz veršu stavi 2 pletiva i batudu. Dali ja to mogu nazvati različita batuda Smile

Ali evo kako vrijeme ugrijava nešto mi slabo to radi kroz veršu i gubim jednu batudu a bila je  TRODUPLA heheeh.
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 35 Emptypet lip 14, 2013 1:09 am

Genijalci genijalci, vi ili stvarno ništa neznate ili ste zlocesti! Koja versa???? O ceme vi balite? To je jedna od stndardnih batuda "vizlasa", tic nije zaversa šta je i vidljivo iz stava tijela i načina pivanja, nit je to ljubavna pisma  zestine. Taj tvoj glatki snimak je čista ljubavna pjesma na zenku šta se i vidi po ponašanju tica. Dječji vrtić!
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 35 Emptypet lip 14, 2013 1:20 am

Komandante onda sam ja u pravu FALŠ batuda u kojoj je strila .

Čujete šta je rekao stari VISLAŠ jedna od standardnih  batudi.

Kako ono piše u Bibliji u tuđem oko vidiš TRUNKU a u svome oku ne vidiš PRKNO Sad
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 35 Emptypet lip 14, 2013 2:31 am

Ok,

onda sam u krivu i povlacim se,

nadao sam se da to nije jedna od standardnih batuda VIZLAŠA

MONSTRUMO sigurno zna,

sve OK.



Sve u svemu,svaka cast majstoru Mikuli.
[Vrh] Go down
prava zijada

prava zijada


Broj postova : 185
Points : 185
Join date : 20.09.2012
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 35 Emptypet lip 14, 2013 3:24 am

roko prč je napisao/la:
@prava zijado ti si očito na krivoj adresi,neznam baš gdje je nestašica PRAVIH GARDELINA..
@Škuri, za 10ak dana nije isključeno da stavim 30 batuda.
@Mijo, veliki meštre, ljubomora i zavist je grijeh. Sami znate što u kući imate, pa okačite ,što drugo reći...

Pozdrav od Roka Prča.


Skužajte ali ovo nisam primjetio.Zar mi želite reći G.roko prč da je u ovog vašeg grdelina prava zija.
[Vrh] Go down
Grga Zlatoper

Grga Zlatoper


Broj postova : 120
Points : 122
Join date : 27.01.2011
Age : 61
Lokacija : Split

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 35 Emptypet lip 14, 2013 6:43 am

mnogima,pa i meni osobno i ovaj tić bija bi poželjan,ako nije sve lažirano,a to zna samo onaj u koga je bilo lipilo i nožice.ali eto bolji znalci su čuli strilu koju posebni meštri nisu uočili,čudni kriteriji za mene sa strane koje ljude ni ne poznajen,tako da san 100% neutralan...
ovde se iz navedenog i napisanog vidi da ima dvi sigurno,a možda i više ekipa ,a to vi između sebe znate ko je čiji i za koga...

mislin da triba bit iskren prema onom šta tić piva bez obzira ko je vlasnik dotičnog grdelina.a onaj ko ga postavi triba bit spreman na istinsku kritiku ptice a ne njega samoga,a to isto vridi i za pohvalu...


triba spustit balun na pod i ego dovest u granice normale...

pozzz svima...


cheers
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 35 Emptypet lip 14, 2013 7:31 am

Dobra večer

Živio mi Grga Zlatoper upravu si nema smisla spominjat tiča iz daljine
koji nije na snimku a ni nije bio centar pažnje, pa tako ni tu njegovu strilu.
Lipo si ovo napisa slažem se sa tobom u potpunosti.
Inače jedan od naj večih razdora neslaganja,polemika proizlazi na
pogled zijadi,što znači imamo dva tipa prirodni zijadi rašpane i čiste.
Kod nekih donekle prolaze i rašpane a kod nekih samo čiste,bistre.
Tu se lome polemike i neslaganja.
  POZDRAV.
[Vrh] Go down
ivica

ivica


Broj postova : 198
Points : 199
Join date : 17.01.2011
Lokacija : 17. o9. 1976

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 35 Emptypet lip 14, 2013 7:51 am

Gigo je napisao/la:
Dobra večer

Živio mi Grga Zlatoper upravu si nema smisla spominjat tiča iz daljine
koji nije na snimku a ni nije bio centar pažnje, pa tako ni tu njegovu strilu.
Lipo si ovo napisa slažem se sa tobom u potpunosti.
Inače jedan od naj večih razdora neslaganja,polemika proizlazi na
pogled zijadi,što znači imamo dva tipa prirodni zijadi rašpane i čiste.
Kod nekih donekle prolaze i rašpane a kod nekih samo čiste,bistre.
Tu se lome polemike i neslaganja.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      POZDRAV.  ISTINA Gigo  , neko voli  lipe i bistre i jasne zijade , sa svim elementima ,  koje zijadu krase . EVO JEDNO PITANJE  ZA TEBE OSOBNO , dali je iti jedna zijada bila takva na forumu  do sada  po tvom mišljenju  ZNAČI ČISTA BISTRA , JASNA   SA SVIM ŠTA TAKVA   ZIJADA TREBA IMAT , POZZZZZ
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 35 Emptypet lip 14, 2013 8:29 am

Živio Imenjače
Kažeš jasna sa svim što takva zijada treba imat.
Možda sam samo jednu dosad čujo na batudama,nako
negdi veličine ka srednja ispivana u kolumbaru i to mi
je rođak na svom forumu pokaza listajuči batude tuđih
snimaka.Što se tiče zijadi bistri one su jako dobro poznate
stvar je u tome što jih u prirodi ima u manjini a nešto više
ispivani rašpasti tipova zijadi od tvrđih rašpi do naj blažih.
Što se tiče mog pogleda bistre zijade su uvik bile na prvom
mistu ako je svi epiteti kroz nju krase.

POZDRAV.
[Vrh] Go down
ivica

ivica


Broj postova : 198
Points : 199
Join date : 17.01.2011
Lokacija : 17. o9. 1976

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 35 Emptypet lip 14, 2013 9:34 am

Gigo je napisao/la:
Živio Imenjače
Kažeš jasna sa svim što takva zijada treba imat.
Možda sam samo jednu dosad čujo na batudama,nako
negdi veličine ka srednja ispivana u kolumbaru i to mi
je rođak na svom forumu pokaza listajuči batude tuđih
snimaka.Što se tiče zijadi bistri one su jako dobro poznate
stvar je u tome što jih u prirodi ima u manjini a nešto više
ispivani rašpasti tipova zijadi od tvrđih rašpi do naj blažih.
Što se tiče mog pogleda bistre zijade su uvik bile na prvom
mistu ako je svi epiteti kroz nju krase.

POZDRAV.
E to sam tio čut , znači na ovom forumu je nema ,   eto možeš mi poslatiprivatnu pp poruku da poslušam tog za kojeg ti misliš da je ispravna , i bistra , volio bi je čut , pozzzzzzzz.
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 35 Emptypet lip 14, 2013 4:32 pm

Živio Ivica.

Ma mož me ubit šta bi ja zna nač tog grdelina na forumu,
govorim ti istinu di sam kod rođaka Š.T. to čujo, on je tog tiča
zijadu pronaša,nije bilo iz Splita sigurno mislim gori Sinj ili okolo.
Neznam što se zamaraš sa tim svakome kose bavi debelo sa grd.
jasno je potpuno kakva je to čista zijada ispivana u svim elementima
jasnoči,boji,čistoči zvonkavosti ka kristalna.Nemora značit da ovaki
tip zijade koji ulazi u vrst cakleni a ne rašpastih ako sa sobom i nehvata
sve navedene vrline da je škart.Neki sitniji nedostatak koji ne vodi u pogled
savršenstva može se donekle i prihvatiti ako je sve druge vrline krase.

  POZDRAV.
[Vrh] Go down
ivica

ivica


Broj postova : 198
Points : 199
Join date : 17.01.2011
Lokacija : 17. o9. 1976

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 35 Emptypet lip 14, 2013 7:00 pm

Gigo je napisao/la:
Živio Ivica.

Ma mož me ubit šta bi ja zna nač tog grdelina na forumu,
govorim ti istinu di sam kod rođaka Š.T. to čujo, on je tog tiča
zijadu pronaša,nije bilo iz Splita sigurno mislim gori Sinj ili okolo.
Neznam što se zamaraš sa tim svakome kose bavi debelo sa grd.
jasno je potpuno kakva je to čista zijada ispivana u svim elementima
jasnoči,boji,čistoči zvonkavosti ka kristalna.Nemora značit da ovaki
tip zijade koji ulazi u vrst cakleni a ne rašpastih ako sa sobom i nehvata
sve navedene vrline da je škart.Neki sitniji nedostatak koji ne vodi u pogled
savršenstva može se donekle i prihvatiti ako je sve druge vrline krase.

  POZDRAV.
Slažem se gigo sa tobom , čisto sam mislio bez publike da mi kažeš koji je to grdelin , onako privatno .
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 35 Emptysub lip 15, 2013 12:33 am

ivica je napisao/la:
Gigo je napisao/la:
Živio Ivica.

Ma mož me ubit šta bi ja zna nač tog grdelina na forumu,
govorim ti istinu di sam kod rođaka Š.T. to čujo, on je tog tiča
zijadu pronaša,nije bilo iz Splita sigurno mislim gori Sinj ili okolo.
Neznam što se zamaraš sa tim svakome kose bavi debelo sa grd.
jasno je potpuno kakva je to čista zijada ispivana u svim elementima
jasnoči,boji,čistoči zvonkavosti ka kristalna.Nemora značit da ovaki
tip zijade koji ulazi u vrst cakleni a ne rašpastih ako sa sobom i nehvata
sve navedene vrline da je škart.Neki sitniji nedostatak koji ne vodi u pogled
savršenstva može se donekle i prihvatiti ako je sve druge vrline krase.

  POZDRAV.
Slažem se gigo sa tobom , čisto sam mislio bez publike da mi kažeš koji je to grdelin , onako privatno .


Zadro još ti dimi daj vidi da nisi zapalija kuću lako je bilo dok je bija bili dim čini mi se da je sad crni.
[Vrh] Go down
ivica

ivica


Broj postova : 198
Points : 199
Join date : 17.01.2011
Lokacija : 17. o9. 1976

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 35 Emptysub lip 15, 2013 2:14 am

Raspisa sam se zadnji dana   evo fermaću  sad   moram i ja  godišnje par postova napisat , tija sam sa ovim bilim , crnim , i ostalim dimovima reć  svim kolegama tičarima  da je bit tičastva bar u mom slučaju   kod mene naprimjer današnji dan , danas sam ja zadovoljan  sa onim šta sam čuja , to me drži u grdelinaštvo , to me je diglo  , zbog toga držim tiće , tiće držim za sebe  , laga ja vas lažem sebe ,  nakraju krajeva svaki tičar je osuđen 365 dana slušat svoje tiće sa njima leć , sa njima se digniti , kad imaš govna usran se dižeš , usran liježeš , eto toliko , pozzzzzzzzzzzzz
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 35 Emptysub lip 15, 2013 4:14 pm

Kako sam i obecao evo najvažniji djelovi prvenstva grdelina BILI DIM -SPLIT 2013.

Na snimci je Yogijev grdelin Socrates koji je odnija prvo misto po STP-u za ovu godinu, a na drugoj

snimci je puštanje bilog dima Socratesu i predstavljanje natjecatelja.

Snimljeni su i ostali grdelini ,ali ovo je za sada najbitnije.

Kvalifikacije za BILI DIM 2014 pocimlju 01.04. 2014.

1.Grdelin SOCRATES
https://youtu.be/AwPFHkGN_cA

2.BILI DIM - puštanje Bilog dima yogijevom Socratesu,proslava pobjednika i prestavljanje finalista.
https://youtu.be/nUMPQsNMPvk



Još jednom cestitam Yogiju i njegovom grdelinu Socratesu.
[Vrh] Go down
PESTI

PESTI


Broj postova : 251
Points : 259
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : ZADAR

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 35 Emptysub lip 15, 2013 5:57 pm

Ohooooo , video od Yogijevog mladca sa takmičenja .
Čestitke pobjedniku Yogiju na pobjedi ,,BILI DIM,,.Takmičenje je sa postavljenjem videa javnosti završeno i dobiva smisao bez obzira kome se što sviđalo ili ne sviđalo.

Koliko je bodova dobio pobjednik od komisije i jeli to VRLODOBAR grdelin ili DOBAR ?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 35 Empty

[Vrh] Go down
 
Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
[Vrh] 
Stranica 35 / 40.Go to page : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next
 Similar topics
-
»  Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi bastarda - ocjene i komentari

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: