Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari

Go down 
+53
roko prč
kukuljas
emirgrdelin13
Grga Zlatoper
Oćak
hipy
nicaze
grizli
mig29
Ante
kajzer
portulata
kyty
Baketina
bošket
Zeka_BL
myki
pujdo
lubinko
PESTI
cicibli
ivica.milanovic13
Půjdou
faraon
domo
euzebio
arboret
probiotik
F I N K O
sole
Škuri tić
Tic_Bal.
frzelin
gare
YOGI
lord189
brabus
ivica
keyser soze
Moćun
enver
ĐEKO
grk
Galeb
PSIHO
Sina BL
Markan
vrca
angjello
prava zijada
MONSTRUMO
Gigo
CIBO
57 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Emptypet stu 09, 2012 7:42 pm

Pozzz sjor Gigi, znate li vi kako u Sinju kažu kad gardelin odpiva zijadu? Oni kažu: "cuj ga kako on zvižđe!" eeeeeeeeee nisu sinjani ludi, znaju oni za te prave zijade odavna. Pa nije cilj zijade da bude meskinjasta, pederiko zijada nego da se čuje na 5 kilometri, da padaju kruške s grane.
I još nešto, ima van jedan mladi gospodin u Splitu, on van nije na forumu pa ga neću spominjat imenom, on van ima jednoga gardelina koji ima još duplo duzu zijadu nego ova lordova bastarda. Virovali vi ili ne, istina van je to, da vidiš ti kako on zvizde kako on to pusta, to Barba Gigi nema u tvoji prijatelja, oni mogu to samo sanjat.
U koju podvrstu bi stavili takvu zijadu? Triba iszmislit nova pravila jer GeMo je jak, triba nove standarde napisat. Pozz sjor Gigi.
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Emptysub stu 10, 2012 12:32 am

Živio Monstrumo,vidim da se sad razumimo.
Neka ljudi kemijaju šta hoče to je njihova stvar,
bez obzira šta ja volim ili nevolim,ali jednostavno
bižimo (udaljavamo se)od prirodnog tiča sa batudom.
Opet spominjem snimak za koji mislim da sam ga več
prije čujo,žao mi je šta ne završava uredno lipo za čut
na uho,ka naprimjer lipa kolumbar caklena zijada u ciloj
putanji izvedbe (uredna).Jer šteta kad je uložen več
veliki trud na učenje i postignut jak uspijeh da sad zijada
bude u kraju zvižduk ka na CD,umijesto lipi završetak
kao i početak njene izvedbe sa cd.Tribalo bi tu zijadu
uredno montirati sa finim ispijevom kolumbara,eto to
je cila bit ovog mog pisanja.


Pozdrav od GIGE.
[Vrh] Go down
gare




Broj postova : 60
Points : 62
Join date : 25.09.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Emptysub stu 10, 2012 3:09 am

Pozdrav svima,ja bi reka tica piva ono šta je naučena i za to SVAKA ČAST! Pozdravljan ovin puten meštra i da tako nastavi,ALI ima kod mene grdelin sa još jačon zijon ALI,ALI jebe ga nešto !
[Vrh] Go down
gare




Broj postova : 60
Points : 62
Join date : 25.09.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Emptysub stu 10, 2012 3:09 am

TAKO TO VALJDA MORA BIT! POZZ!
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Emptysub stu 10, 2012 4:31 am

Dobra večer,i ja odajem priznanje Meštru u
školovanju baštardice koja može biti i bolja
od( CD,njegove greškice) pri montaži,čudi me
da mačci pri doradi zijade to nisu uočili i bolje,
ispravnije je dočarali smiksali.A što se tiče da
triba zijada biti nabojna,neka ona I zvoni i dere
i probija i zidove i ozvanja domora itd,ALI nek bude
(ispravna) cilim putem kako i započne ,mislim da
na ovoj zijadi rađenoj nije se pazilo na njezinu urednost
kroz putanju njena kolumbara od polovine do u kraj
izvedbe.

Pozdrav od GIGE.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Emptyned stu 18, 2012 7:58 am

Evo jedan sampion,

valjda je to to

https://youtu.be/PNxzQv0K6ec
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Emptyned stu 18, 2012 8:05 am

koce je napisao/la:
Evo jedan sampion,

valjda je to to

https://youtu.be/PNxzQv0K6ec

Moram bit pošten pa reč da ovo nisam nikad čuja u svom životu..... Question Question Question Question Question Question Question
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Emptyned stu 18, 2012 8:11 am

A evo bogami i prvaka spanije ,neki royal grdelin,cudo jedno

https://youtu.be/1h_fgkz8MjU
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Emptyned stu 18, 2012 8:16 am

koce je napisao/la:
A evo bogami i prvaka spanije ,neki royal grdelin,cudo jedno

https://youtu.be/1h_fgkz8MjU

Dobar tić neznam kako bi ga opisa ne razumin njihov standard ali mi se pari da mora šta više pivat bez vatanja zraka.
[Vrh] Go down
ivica

ivica


Broj postova : 198
Points : 199
Join date : 17.01.2011
Lokacija : 17. o9. 1976

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Emptyned stu 18, 2012 8:21 am

HAHAHA ovaj španjolski prvak je STRAVAAAAAAAA, mi imamo pune mendule prvaka , bogati , a nismo ni svjesni toga , KRHKO JE ZNANJE ,,,,,,,
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Emptyned stu 18, 2012 8:28 am

Dobra večer.
Evo počet ču sa pozitivne strane od sviju vrsta
kombinatorike pletiva iz taktova a ima pet ,šest
samo dva injula pletiva taktova bi izuzeo kao ukusna
pozitivna.Ostala pletiva od taktova su brzinska,nehvataju
ni tri slova u taktu nepoželjna,neopravdana.O završetku
bar što sam posluša do 7 min,dalje nisam nema se šta
reči ka pozitivno.Ovaka vrst pisme ne upada u pogled
vrednovanja naše discipline,a dakako možda prolazi
u nekim drugim disciplinama drugačiji kriterija vrednovanja.


Pozdrav od GIGE.
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Emptyned stu 18, 2012 8:30 am

Koce, netreba ti se sprdat s necim šta neznas i ne razumis. To ti je jako loša karakteristika, isto kao da se sprdas sa malino kanarincima a uopće neznas zašto i kako triba pivat. Ja isto nisam zadovoljan sa pjevom njihovih (spanskih) grdelina ali, ljudi imaju takvu tradiciju, sve crno na bilo standard, zna se sta i kako triba, takmicenja na svim nivoima. To je za svaku pohvalu i to triba iskopirat od njih. Vjerovatno bi se i oni tebi smijali da in prezentiras svoje grdeline. Ali nemoras ti bit ljubomoran na njih, potrudi se pa napravi i ti tako nešto. Dokazi nam da si mestar, prosvitli nas da skrenemo s krivog puta zablude.
[Vrh] Go down
Sina BL

Sina BL


Broj postova : 70
Points : 70
Join date : 11.02.2011
Age : 45
Lokacija : Dublin-BL

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Emptyned stu 18, 2012 8:37 am

Ni mom uhu ovo ne prija, ubija me u mozak, ali sam u druzenju i razgovoru s ljudima koji ovo drze pokusao razumjeti i shvatiti...
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Emptyned stu 18, 2012 8:41 am

Ovo mi je sad dalo ideju.Kad budem sluša kod nekog tiće i ako me traži da dam komentar a tići budu loši,za ne zamjerit se gazdi kažeš :slušaj dobri su ali po španjolskoj tradiciji hi hi hi hi hi
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Emptyned stu 18, 2012 8:47 am

YOGI je napisao/la:
Ovo mi je sad dalo ideju.Kad budem sluša kod nekog tiće i ako me traži da dam komentar a tići budu loši,za ne zamjerit se gazdi kažeš :slušaj dobri su ali po španjolskoj tradiciji hi hi hi hi hi

Ova je dobra cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Emptyned stu 18, 2012 8:50 am

Znaci jogi,

vise nema govorit grube rici ka skovaca,sljam itd,

nego samo

SPANJOLAC cheers
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Emptyned stu 18, 2012 8:59 am

Ne, možete slobodno upotrijebit riječ GLATKI! Hihihihihi
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Emptyned stu 18, 2012 9:06 am

ne brini se monstrumo koliko sam ima čut u tebe ima i španjolaca ali ima bogami i nategnutih hi hi hi hi
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Emptyned stu 18, 2012 9:25 am

Varas se prijatelju, Španjolci me nimalo ne zanimaju šta se pjeva tiče, a ako ti smatras da je sve osim autoputa nategnuto, onda si u pravu, da držim nategnute.
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Emptyned stu 18, 2012 10:07 pm




Ne moreš virovat koja se veličina i misterija digla oko pletiva i po


začinjenog sa pola zijadice !!!! Svaka čast



Salu2


[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Emptypon stu 19, 2012 2:39 am

Močune radili mlinica melje li žitarice. Neka lijepo je imati mlinice i još ako se mogu umnozit eto lijepe rabote Smile
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Emptyuto stu 20, 2012 8:58 pm





A je ga trkeljaš --hahahaha!!!




Salu2
[Vrh] Go down
Galeb




Broj postova : 40
Points : 42
Join date : 29.09.2012
Lokacija : Igrane

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Emptypet stu 23, 2012 4:55 am

Pozdrav
Barcelona igra najlipši balun u Evropi.
Šta je loše ako. tiči pivaju TIKA-TAKA. Very Happy
Pozzzzz
[Vrh] Go down
angjello

angjello


Broj postova : 191
Points : 199
Join date : 11.02.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Emptysub stu 24, 2012 1:19 am

Evo Gigo , zamoljen si od strane jednog našeg kolege tičara da mu komentiraš snimak ovog tića(ljudi očito vole čitat tvoje komentare Very Happy Twisted Evil )....,a čovik nije na ovom forumu,snimak je postavija na drugi forum pa mi je reka da ga pribacin ovamo da ga ti komentiraš...



I još nešto bi ti reka,ako smijem promjetiti.Naime, primjetija sam da izbjegavaš komentirati snimak ovoga tića:



Vidija sam da si par puta reka da nemožeš dobro ocijeniti preko snimka,nisi mi baš uvjerljiv.Pa evo vidin da ti je i sam vlasnik tice( na indirektan način, sa opetovanim postavljanjem snimke) to tražija,a ti opet ...ništa.
Pa ovo je tema ...video snimci i klipovi....i komentiramo ono šta čujemo na snimku...a koliko vidim da snimak i nije loše snimljen....Znači komentira se ono šta čujemo na snimku...kako glasi i tema..(snimci,ocjene i komentari)
Po meni...sve ono šta je postavljeno na ovo temu je podložno komentiranju...od bilo koga...
Ja guštan pročitat svačiji komentar ako je iskren...pošten..realan...,ako se ne ide ciljano na omalažavanje tice....zato šta je od ovoga ili od onoga (razumiš o čemu govorim)....
Ja da sam neki qurac na ovome forumu(šta ne može bit niti pod razno), ja bi isključija sve one šta tako ciljano seru po tuđim ticama,a da nikad nisu postavili ništa svoga...

Eto Gigo,toliko...
pozzz
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Emptysub stu 24, 2012 2:06 am

oni prvi je GUBA a ovaj drugi je pravi,eto ne znam koji je ćiji ali moje skromno mišljenje je tako.Znam da si pita gigu ali nija mi đava da mira pa sam da svoj skromni komentar.A kad malo bolje poslušam ćini mim se da je ovaj prvi u srodstvu s onim prvakom španjolske
[Vrh] Go down
Sponsored content





Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
[Vrh] 
Stranica 3 / 40.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
»  Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi bastarda - ocjene i komentari

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: