Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari

Go down 
+53
roko prč
kukuljas
emirgrdelin13
Grga Zlatoper
Oćak
hipy
nicaze
grizli
mig29
Ante
kajzer
portulata
kyty
Baketina
bošket
Zeka_BL
myki
pujdo
lubinko
PESTI
cicibli
ivica.milanovic13
Půjdou
faraon
domo
euzebio
arboret
probiotik
F I N K O
sole
Škuri tić
Tic_Bal.
frzelin
gare
YOGI
lord189
brabus
ivica
keyser soze
Moćun
enver
ĐEKO
grk
Galeb
PSIHO
Sina BL
Markan
vrca
angjello
prava zijada
MONSTRUMO
Gigo
CIBO
57 posters
Go to page : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
euzebio




Broj postova : 352
Points : 359
Join date : 01.08.2011
Age : 58

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 17 Emptyčet sij 03, 2013 4:13 am

Tamo, u neka davna vremena živio Pavao u gradu Tarzu. Vrlo žestok čovjek, principijelan, osobit. Kada se nakon Isusove mučeničke smrti počelo progoniti kršćane, među onima koji su život posvetili njihovom progonu i mučenjima bio je i Pavao. Radio je to srčano, zdušno, služeći rimskim vlastima i višebožačkim carevima. U jednom trenutku, kada je bio veće ogrezao u zločine i protjerivanja javio mu se glas sa neba koji ga je upitao: Pavle Pavle zašto me progoniš? Skamenjeni Pavao je doživio katarzu, prosvjetljenje. Ostatak života posvetio je širenju kršćanstva dok ga konačno nisu smaknule rimske vlasti. Kršćanska crkva proglasila ga je svetim.
Nedavno je jedan čovjek krenuo sa sjevernog prema južnom jadranu sa namjerom progona određene skupine samozvanih grdelinaša. Bio je to nastavak dugogodišnjega truda u eliminaciji štetnih čimbenika i muljevitih naslaga koje su se posljednjeg desetljeća taložile na užem prostoru grada kojemu su najljepšu fontanu srušili barbari i polupismeni drugovi. Vitez je imao verbalnu i moralnu podršku poglavito sa hladnog sjevera, iako se isto protivno učenje nastanilo širom srednjeg i južnog jadrana. Kada je vitez ujahao u grad bezbožnika i grdelinskih krivovjeraca sa namjerom progona, javio mu se nebeski glas. I otišao preobraćen, sa čvrstom namjerom da život posveti novoj vjeri. Zli jezici kažu da je glas bio Baritonski.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 17 Emptyčet sij 03, 2013 4:28 am

Sigurno je glas bio baritonski.
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 17 Emptyčet sij 03, 2013 5:21 am

Dobra večer.
Hvala kolegama na upustvu za problem
kod tiča oko očiju i več mi je mast koju
ste mi naveli da upotrebim pomogla.

HVALA

POZDRAV
[Vrh] Go down
bošket

bošket


Broj postova : 348
Points : 356
Join date : 19.03.2011
Lokacija : najlipši grad na svitu

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 17 Emptyčet sij 03, 2013 6:12 am

haha ovo je bolje nego"Malo misto". Very Happy
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 17 Emptyčet sij 03, 2013 6:18 am

Dobra večer.
Živili Gosp. Bošket.
Ima li kod vas neki dijelič radosti
po pitanju pisme grd. ili verd.

POZDRAV
[Vrh] Go down
bošket

bošket


Broj postova : 348
Points : 356
Join date : 19.03.2011
Lokacija : najlipši grad na svitu

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 17 Emptyčet sij 03, 2013 6:26 am

Živili mi gosp. Gigo!
Nažalost nema nikakve radosti.Nema ni nikakvog tića.Ovako sam mirniji i mogu opušten pratiti ovakve komedije.
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 17 Emptyčet sij 03, 2013 6:34 am

Dragi Bošket ma ni umene nije naj bajnije,
tu sam blizu tebe,ali drago mi je sa ljudima
popričat a i drago da bar neki pojedinci imaju
nelošeg tiča.

ŽIVIO još jednom

POZDRAV
[Vrh] Go down
Baketina

Baketina


Broj postova : 24
Points : 24
Join date : 25.09.2012
Age : 56
Lokacija : Sinj

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 17 Emptyčet sij 03, 2013 8:34 am

Montiran nastavak!

[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 17 Emptyčet sij 03, 2013 8:38 am

Baketina je napisao/la:
Montiran nastavak!


Svaka cast baketina,

vidi se ko ima uvo king
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 17 Emptyčet sij 03, 2013 8:40 am

ico, to smo odavna rjesili Wink imali sta drugo da zamiraš?
[Vrh] Go down
Škuri tić

Škuri tić


Broj postova : 203
Points : 204
Join date : 03.03.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 17 Emptyčet sij 03, 2013 10:06 am

Aj ljudi nemojte se prepucavat netko ima bolje netko gore pa sta mozes tu.Zivot ide dalje bit ce tica i dobrih i losih lipo uzivajte u ticima kakvi su takvi su nemoze se glavon kroz zid.Evo ja san snima malo danasnje sirenje dva grdelina i tako.Ono sta san naumio snimit nisan jer san kupio kameru ima 15 dana a iman jos snimit jednog ocaka on se sad minja a ima malo pletiva i jaku caklenu zijadu i jos jednog pletadura odlicnog al zasada ovo malo san snimio.Cak mi je i bio rođak Gigo na slusanju danas pa smo malo cakulali i slusali.Evo malo sirenja danas nista posebno ali ipak puno je bolje uzivo



https://www.youtube.com/watch?v=lUKwiEjWG1k







[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 17 Emptyčet sij 03, 2013 10:11 am

pozzz škuri tiću, gardelini su ti odlicni, vidi se da iako si mlad starinski si tićar, pravi dalmatinski!
[Vrh] Go down
Škuri tić

Škuri tić


Broj postova : 203
Points : 204
Join date : 03.03.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 17 Emptyčet sij 03, 2013 10:22 am

Hvala Monstrumo od starih san i naucio a najvise od Gige a Gigo od moga pokojnog oca.Ja se drzin staroga kova.Pozdrav
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 17 Emptyčet sij 03, 2013 10:27 am

škuri svka cast na lijepom snimku nadam se da ces snimit i tog tica sto ima caklenu zijadu pa da i njega poslusamo Basketball
[Vrh] Go down
angjello

angjello


Broj postova : 191
Points : 199
Join date : 11.02.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 17 Emptypet sij 04, 2013 12:41 am

YOGI je napisao/la:
Monstrumo ovaj put se donekle slažem s g.badom,i to samo donekle.onaj tić da ne nastavlja nikad ne bi bija ŠROT po badinu a po mom GUBA nego bi bija odličan grdelin.G.bada može samo sanjat onakvu zijadu jer je to ispravna zijada i ako si iti malo pametan onog grdelina ne nosi blizu nategnutih jer vidiš kako je pokupija nastavak tako će vrlo lako pokupit i zijadu nategnutu.Slažem se da je ova zijada lošija od matine ali je jebeno dobra,a ti se samo potrudi izbacit nastavak jer bez tog nastvka se tek može reć da je to tić za ocjenjivanje.Sinoć si dobija jedno veliko priznanje,možda ti to nisi primjetija ali čim ti je Laki reka da je zijada dobra onda si položija.Bravo LAKI svaka ti čast tako se treba razgovarat i ocjenjivat.Ne valja se inatit ako ja ne prićam s nekim neču mu zato iz inata gadit tića ako valja.Jedan je za dišpet svojoj ženi okida sam sebi k.... i šta mislite jeli zajeba nju ili sebe.

Nakon jučerašnjeg chatanja sa prof. Yogijem sam malo odvrtija unazad i pronaša ovaj post gori ....i još se slađe nasmija.Ne mogu virovat da profesor nije ubra da je ona strila montirana,kako mu je lipo zadro reka da ono i slon čuje.Profesor mi se jučer na chatu pravda sa tim kako se on ne razumije u tehniku(haha, zar za ono čut triba tehnika).Profesore jako ste me razočarali.Ili ste vi možda specijalizirali samo zijade(haha)....a strile i cjelokupno pivanje grdelina ste totalono zanemarili.
To se u mom mistu kaže ...da od stabla ne vdiš šumu.
A kako ja onda mogu sa tobon pričat da je i ostalo montirano,šta je zadro dobro primjetija..(ono kad sam zadri reka ...dokazano)...jer one tri batude su do u najsitniju koščicu na spektrogramu iste...Ali neka ..nema veze...nimalo ne zamiram onome ko je ovo stavija i montira...dapače...i ovo je ponešto pokazalo...
i dodatno potvrdilo moje sumnje...Ako neko sumnja u ovo šta pričam sve mogu dokazat i slikama sa spektrograma...
Lipo sam ja davno nekima govorija da triba otić kod specijaliste otorinolaringologa(ORL)...a možda bi bilo dovoljno iispiranje ušiju(začepljenje) za početak...a ako se ne bi vidija napredak...do edukacije kod onih koji znaju malo više o tićima...
[Vrh] Go down
Sina BL

Sina BL


Broj postova : 70
Points : 70
Join date : 11.02.2011
Age : 45
Lokacija : Dublin-BL

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 17 Emptypet sij 04, 2013 12:55 am

Ma kakav Vinko, laze ti kompjuter, laze snimak, laze tehnika... Samo uho ne laze! Tako su mene ovdje na forumu ucili, a ja i dalje tvrdim da je razlika izmedju snimka (neki kazu "ukrade" snimak!) i onog sto pjeva uzivo samo u tome sta slusalac zeli da cuje u glavi, a snimak NIKAD ne laze! E sad, ako je njegov tic ili njegovog jarana, onda on zeli da cuje jedno, a ako je od "neprijatelja" onda se drugi par usiju namontira Smile

Trebao je meni poslati ovaj snimak, ko god da ga je montirao, da ga ja odradim (kad bih imao vremena), pa da vidim ko bi provalio study , mada neki tako dobro cuju da je i ovaj (sto Zadro kaze "slonovski") odradio posao!

Pozdrav i svako dobro svima! cheers
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 17 Emptypet sij 04, 2013 12:59 am

Nema slusanja gardelina bez zijometra! To van ja oduvik govorim! Smile Smile Smile
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 17 Emptypet sij 04, 2013 1:36 am

Moj Vinko najbolje bi bilo isprat uši onon konjskon mokraĆon sta ostane od ubrizgavanja u mozak ..... Very Happy

Znanje ka i diploma,teska falšeta.....
[Vrh] Go down
Markan

Markan


Broj postova : 93
Points : 93
Join date : 12.06.2012
Age : 29
Lokacija : Solin

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 17 Emptypet sij 04, 2013 1:49 am

vrca je napisao/la:
Moj Vinko najbolje bi bilo isprat uši onon konjskon mokraĆon sta ostane od ubrizgavanja u mozak ..... Very Happy

Znanje ka i diploma,teska falšeta.....

Uvo još gore haha
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 17 Emptypet sij 04, 2013 1:53 am

Monstrumo,

nakon 48 sati istraživačke i studijske bitke,

strilometar je otkrija da je strila dodana,

a zijometar da je zijada dodana,

ali hebe se tebe,ti si doša do Incestinja sa zijadom XXXLG (glatke),

hi hi hi hi.

(kad ti dosadi vrati ga u grad pod Marjanom)
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 17 Emptypet sij 04, 2013 2:01 am

Incestinja nevracan ni za 10 puta kolko san da za njega!!!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 17 Emptypet sij 04, 2013 2:03 am

Moga sam i pretpostavit cheers
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 17 Emptypet sij 04, 2013 3:03 am

Vinko za tvoju informaciju ja svake godine iman sistematski pregled i s mojim je sluhom za sad sve u redu,ako te zanima imam i dokumentaciju od prošle godine.Kad si ti zadnji put iša u likara za uši.Ja nisam ka i ti da ti ja rečem npr da ti je uho nategnuto,da nemaš pojna i da nikad nisi ni zna o tićima.Da cili život vataš gubu i da cili život držiš gubu i da češ i dalje držat gubu.Vidiš ja nisam takvi pa ti to neču ni reć.A za tvoju informaciju ja sam onaj snimak sluša samo jedan put a ne ka neki po trideset puta,a ti si među tim gluvašima,i ja sam odamh zna da je montirana i zijada i nastavak.
[Vrh] Go down
angjello

angjello


Broj postova : 191
Points : 199
Join date : 11.02.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 17 Emptypet sij 04, 2013 3:53 am

YOGI je napisao/la:
Vinko za tvoju informaciju ja svake godine iman sistematski pregled i s mojim je sluhom za sad sve u redu,ako te zanima imam i dokumentaciju od prošle godine.Kad si ti zadnji put iša u likara za uši.Ja nisam ka i ti da ti ja rečem npr da ti je uho nategnuto,da nemaš pojna i da nikad nisi ni zna o tićima.Da cili život vataš gubu i da cili život držiš gubu i da češ i dalje držat gubu.Vidiš ja nisam takvi pa ti to neču ni reć.A za tvoju informaciju ja sam onaj snimak sluša samo jedan put a ne ka neki po trideset puta,a ti si među tim gluvašima,i ja sam odamh zna da je montirana i zijada i nastavak.

Neka yogi,fala dragom bogu da je sa tvojim zdravljem ,pa i sa sluhom sve u redu(sa medicinske strane).Nisam ni sumnja.Ipak je onda problem u "uvu"...kako sam i mislija.
Ovo drugo šta si reka ne bi ni majka gospa razumila.Govoriš da nemam pojma,nategnuto uvo itd,.....i da nisi ka ja da mi sve to govoriš.....hahhahahaa....eee tu bi se stvarno triba malo dogovorit sam sa sobom.
Ali sam makar očekiva da ćeš bit iskren ka i jučer na chatu ,ali jebiga chat ne čitaju svi,za razliku od foruma...da ćeš priznat da nisi vidija montažu,a uostalom i u ovom postu šta san zalipija se to vidi...ali neka...na tvoju dušu...
Ako ti nisi gluvaš, e ja jesam.....i neka sam..i drago mi je šta jesam..mi u istu kategoriju nemožemo spadat...znači ako ti kao takav nisi gluvaš...ja jesam ...i veoma mi je drago šta jesam...
I ja ću tebi reći,za tvoju informaciju...ja ono nisan sluša niti cili snimak dokraja...kad san vidija šta piva...nego tek kad je zadro napisa ono,tek san onda posluša još jedanput malo pomnije...i onda san skinija snimak i pogleda u programu...šta je trajalo svega 3 minute...a ne onoliko koliko govori tvoj komandant...

[Vrh] Go down
prava zijada

prava zijada


Broj postova : 185
Points : 185
Join date : 20.09.2012
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 17 Emptypet sij 04, 2013 3:55 am

Eto ti ga na sve je montirano biće grdelin i ne postoji. Teška zavrzlama isto bi ga ja volija imat u kući radije nego sve ove na zadnjim video uradcima.Bar zija nije grišpava.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 17 Empty

[Vrh] Go down
 
Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
[Vrh] 
Stranica 17 / 40.Go to page : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Next
 Similar topics
-
»  Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi bastarda - ocjene i komentari

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: