Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u

Go down 
+60
Sina BL
bevanda
macak
Nemam nista!
kukuljas
novavarosbl
hipy
patrik
Ante
lubinko
Markan
pujdo
Galeb
lorena1990
lord189
ivica.milanovic13
Gigo
prava zijada
CIBO
frzelin
cicibli
tlonk tlonk
Grga Zlatoper
gare
PSIHO
sole
Altum
Škuri tić
Vedran
ĐEKO
MONSTRUMO
bošket
miro katic
brabus
faraon
KOBAC
DARKO-M
DjordjeVet
ivica
portulata
F I N K O
eumox
Tic_Bal.
angjello
nicaze
probiotik
frickočak
domo
PESTI
arboret
pele
DOMENICO
vrca
kain
Jandrek
enver
YOGI
VELE1
Moćun
euzebio
64 posters
Go to page : Previous  1 ... 22 ... 40, 41, 42, 43  Next
Autor/icaPoruka
Škuri tić

Škuri tić


Broj postova : 203
Points : 204
Join date : 03.03.2011

STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 41 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 41 Emptyuto lis 29, 2013 6:28 am

E al interesantno je tic bal to tvoje znanje.Ja koliko san pratio forum Splicani su te u nekoliko puta ispravljali kao sto je bilo "zzzzzzija" itd...jos par tvojih velikih znanja o slovima zijade i cilome pjevu grdelina kad se ulazi u srz pjeva onda ti lagano otpadas jer je tvoje znanje bazirano na cd,forum,pricama itd a ne u usima znanja...Non-stop uturas neke svoje snimke grdelina "svojih truda" sta ce ti ko komentirat koliko je to jako jer si i sam nesiguran u sebe.Tribas se ti naslusat ocakovih zijadi u prirodi pa onda komentirat druge a to znaci da si DOSTOJAN ocjenjivanja tica.Evo sad cu ja iskomentirat tvoje jer izazivas non-stop i lupas bezveze o mom ticu znas koliko si se ti pomaka u pjevu za 1 ili 2 takta i to nedorecena i to je upitno a sto se tice zijade nimalo jer ti zijada ne zvoni,fali ti u njoj slova,skoro ti je slabija od pletiva,nedorecena,nije originalna niti ima pravi timbar iz prirode.A sto se tice mene stoj mi dobro i zdravo a kad stvoris tica u 3 i 4 pletiva stekatna i zijadu i da ti piva po 10-15 komada javi mi se a neces nikada.Pojacaj zvucnike upali svoga tica i moga zajedno pa ces vidit di si!
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 41 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 41 Emptyuto lis 29, 2013 6:54 am

hi hi hi hi ne daj se škuri,ja sam doša do zaključka da je sve stvar u zvučnicima u komjuterima ili mobitelima.na primjer meni je ova zijada od škurog čista,moja zijada je njemu čudna ili mukla a to ja sve stvar zvučnika HI HI HI HI HI
[Vrh] Go down
pujdo




Broj postova : 368
Points : 372
Join date : 23.04.2012

STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 41 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 41 Emptyuto lis 29, 2013 7:06 am

Iz priloženog se vidí da se pogledi na zijadu razlikuju i teško da se može naći kompromis.
Nekome je caklena,nekome rizi,nekome greza.....Nekome nesmeta,neko organski nepodnosi!
Jedni nikad zadovoljni a neki zadovoljnii sa malo!Kako ono kažu: "Siromahu i komarac muzika" Very Happy 
Učenja su razna,ukusi su razni!Svak nek voli i poštuje ko šta hoće!U jednoj stvari se svi slažu,a to, da je tić po STP-u!Opet kažem,ovo je solidno i mnogi bi bili presretni da imaju ovakvog tića.Batuder a nenastavlja!!!Recite sami,koliko ih se pojavilo na forumu ljetos koji su tukli batude(STP)?Nekažem da nema,ali......
Nepotrebno je opet se vrtit u krug i raspravljati istu stvar sto puta,samo da se ubije dosada,
da se nekome napakosti,ili da se neko podjebaje....
Treba pohvalit svakog ko se trudi,sviđalo se to nama ili ne!Ja sam dao svoju ocjenu tiću i ja iza
svojih riječi stojim.Od toga i jest ovaj i ostali forumi,a ne srat i lajat po ljudima.....

Pozdrav svima !!!


Zadnja promjena: pujdo; uto lis 29, 2013 7:54 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 41 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 41 Emptyuto lis 29, 2013 7:19 am

Škuri nikakav ja nebi vidjeo ovdje problem da ti kazes da ti je greza zijada i da ti nesmeta i da ti se sviđa .Ali ti kazes da je cista caklena ??
Dragi škuri ja bi stavrno volio čuti jednu cistu zijadu na ova tvoja pletiva ali tvoja zijada  ona ne RIZI ona je greza cijelom duzinom al od sredine do u kraj extremno greza.
Poz trudi se i dalje vec sam ti rekao da je tic zanimljiv ko ne preferira ciste zijade.
To je samo moje misljenje vidis da se razlikuje komentar od drugi veliki majstora tako da ga ne moras uzimat za ozbiljno.

ps. Možda kod mene nevaljaju zvucnici cheers


Zadnja promjena: Tic_Bal.; uto lis 29, 2013 8:08 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Škuri tić

Škuri tić


Broj postova : 203
Points : 204
Join date : 03.03.2011

STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 41 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 41 Emptyuto lis 29, 2013 8:06 am

Tako je veliki mestre iz Zenice kako god ti kazes!
[Vrh] Go down
ivica

ivica


Broj postova : 198
Points : 199
Join date : 17.01.2011
Lokacija : 17. o9. 1976

STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 41 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 41 Emptyuto lis 29, 2013 8:20 am

Aj neka , uvik isto , nebi mi bilo ni drago da se retorika minja , pozzzzz ljudi držte se .
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 41 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 41 Emptyuto lis 29, 2013 9:00 am

ivica je napisao/la:
Aj neka  , uvik isto , nebi mi bilo ni drago da se  retorika minja ,  pozzzzz  ljudi    držte se  .
Legendo kako isto?

Pojavljuju se novi tici koje nismo do sada slusali a komentari se uvijek razlikuju.

Baci i ti ivice koji komentar na tica kao neutralac.

Baz veze mi je ako neko nece da komentarise grdelina da se slucajno nebi vlasnik uvrijedio.

Forum je da se pise o tićima a ne da se komentarišu ljudi a razlike u pogledu sta tica pijeva ce uvijek postojati.
[Vrh] Go down
Škuri tić

Škuri tić


Broj postova : 203
Points : 204
Join date : 03.03.2011

STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 41 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 41 Emptysri lis 30, 2013 12:47 am

Vlasnika se nema sta ljutit ako se daje opis tica kako dolikuje ticu a ne namjerno govorit obrnuto ono sta nije istina je to lupanje bezveze i ponizavanje samoga sebe.A o coviku se mora komentirat koliko on zna jer ne postoje razlike u pjevu ukoliko ticar ima znanje o pjevu grdelina kako nosi tradicija.Uvik se znalo sta je bolje a sta je losije a nemoze se izmisljat pjev samo za sebe.Pozdrav
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 41 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 41 Emptysri lis 30, 2013 12:59 am

Kako se nemoze izmisljat sam za sebe? I stari ticari su izmisljali sami za sebe kako im pase, i dan danas se izmislja!
[Vrh] Go down
Škuri tić

Škuri tić


Broj postova : 203
Points : 204
Join date : 03.03.2011

STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 41 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 41 Emptysri lis 30, 2013 2:35 am

Monstrumo ja san napisa po nasoj tradiciji ode a to je BATUDA i njezina ispravnost koja je veliki pojam davno naucen i razradjen od starih ticara i prenesen dalje.Samo uho je odredilo najbolji pjev u grdelinu i njegove note. Zna se sta valja a sta nevalja ne treba izmisljati toplu vodu zato sto je ona davno izmisljena.Danas sta izmisljaju pa idu po studijima pa rastezu zijade vanka prirodnosti pa spajaju pletiva po 40 taktova i tako...ti su najjaci a kad donesu na slusanje onda krekecu im tici ko zabe.Ajde Monstrumo...
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 41 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 41 Emptysri lis 30, 2013 2:43 am

Škuri, tvoj tic je po "teoriji" jedne skupine neispravan, ustvari svi su im neispravni koji ne cijuču. Za njih je tvoja zijada grezaca i natezaca i kao takva neispravna. A znamo Ca znaci neispravna zijada (neispravan gardelin). Ti isti se kunu u tradiciju, tako da vise niko nezna šta je prava tradicija! Jeli tradicionalna zijada cijukanje, raspanje, ili šta ? Smile živio skuri
[Vrh] Go down
lubinko

lubinko


Broj postova : 74
Points : 74
Join date : 26.12.2012
Lokacija : BRAČ

STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 41 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 41 Emptysri lis 30, 2013 4:04 am

Škuri neka monstrumo govori ča hoće ali ovi tvoj grdelin je dobar i po tradiciji je storinskoj cheers
[Vrh] Go down
Škuri tić

Škuri tić


Broj postova : 203
Points : 204
Join date : 03.03.2011

STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 41 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 41 Emptysri lis 30, 2013 4:39 am

Pa ok je Monstrumo a to je jedna skupina od dva covika na prema 1000.I ko je te sta se kunu prizna za ticare osim oni sami sebe i jeli njihova teorija drzi vodu?Sta ti mislis da ti dodjes do nekoga tica i kazes to je to.Poslije ovoga nema nista.Dali tvoja teorija drzi vodu?Drzi vodu onima koji se ne razumiju:cheers: 
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 41 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 41 Emptysri lis 30, 2013 4:58 am

A kako ti skuri znaš ko se razumi a ko ne? Smile po čemu se ravnas
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 41 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 41 Emptysri lis 30, 2013 5:02 am

Škuri tić je napisao/la:
Vlasnika se nema sta ljutit ako se daje opis tica kako dolikuje ticu a ne namjerno govorit obrnuto ono sta nije istina je to lupanje bezveze i ponizavanje samoga sebe.A o coviku se mora komentirat koliko on zna jer ne postoje razlike u pjevu ukoliko ticar ima znanje o pjevu grdelina kako nosi tradicija.Uvik se znalo sta je bolje a sta je losije a nemoze se izmisljat pjev samo za sebe.Pozdrav
škuri ja mislim da sam realno opisao kako tic i pijeva. Rekao sam da je dosta zanimljiv ko ne preferira ciste zijade.Da je lijepo cuti kada nekoliko puta spoji u 3 pletiva.Nemogu reci za grezu ziju da je cista i caklena ispao bi smijesan kao sto su mi smijesni ostali sto su tako komentirali .
Da si ti škuri rekao za ziju da ona ima u sebi dozu grezosti i da ti ne smeta kao takva to bi bilo ok ali komentar je bio "cista caklena "
ps. Dajem primjer MONSTRUM koji ima zijadu sa vrlo malom dozom grezosti i slusali smo zajedno na tele....ali on  kaze sta ima veze malo je greza ali zato ima lijepa 2-3 pletiva .

scratch
[Vrh] Go down
keyser soze




Broj postova : 13
Points : 13
Join date : 30.10.2012
Lokacija : SPLIT

STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 41 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 41 Emptysri lis 30, 2013 5:19 am

Gigo je napisao/la:
Zivili

Evo vidim keyser zose da si zelio cuti od mene
di svrstajen ovaj tip zijade od(Škurog tica).
Ova zijada nosi u zadnjem djelu od sride pa do u kraj
zadebljanje ali ona proizlazi iz tipa caklenih zijadi
nema model raspane vrste zijade.
Lipo se uzivo cuje tip deblje grlate zijade
od caklenih vrsta zijadi.
Dali nekome pase ili ne ostavljam svakome
da gleda na svoj nacin.Za mene ipak solidna zijada prolazna.


Pozdrav od Gige
Gigo dragi,samo otiđi na chat pa pročitaj šta tvoji dragi prijatelji i navodno istomišljenici, pišu o ovom tiću i o ovoj zijadi.Neka te škuri "odvede" na chat.Pa im ti opet ostavljaj za piće.
[Vrh] Go down
pujdo




Broj postova : 368
Points : 372
Join date : 23.04.2012

STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 41 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 41 Emptysri lis 30, 2013 6:59 am

Uvijek na kraju ista priča!Važno je ljude ogovarat!Pa šta ako neko ima drugačije
mišljenje i ako je nekome greza!Šta i ako se tome smiju,imaju na to pravo.Svako
ima pravo na svoje mišljenje.I ja sam rekao da zijada nije po mom guštu i da sam
za tanju i finiju zijadu,ali sam ipak pohvalio trud i tića jer je batuder.Šta me sad
treba linčovat zbog toga.A da je i tako,zaboli me ona stvar.Malo je batude na forumu
da bi se moglo birat,a forum se zove BATUDA!Sve u svemu budaleština!!!Biću iskren
a već sam to jednom ovdje napisao,zijada koja se meni svidjela je Domina(zadnji snimak).
Malo mi je bezveze jer čovijeka nepoznajem ali eto...hvalim iako se neznamo!!!Ova pletiva i
Domina zijada,ja prezadovoljan!Samo je stvar ukusa!Ili je do zvučnika Wink 

Zajebite ovo prepucavanje i pozdrav svima!
[Vrh] Go down
Škuri tić

Škuri tić


Broj postova : 203
Points : 204
Join date : 03.03.2011

STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 41 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 41 Emptysri lis 30, 2013 7:05 am

A di su vasi tici????Sta ste vi stavili na forum krenit od Balte,Monstruma,Keyser sose itd...i ostalih koji su komentatori prve klase ticara?Ostat cete vi bez puno clanova na forumu a vec jeste pravi ljudi vam i bize sa foruma.Ovo je definitivni i moj odlazak a i ...... jos neciji a jos san mislio jos stavit kojeg tica batudera dobrog a i verduna taman ulaze u formu ali neces ne.Nikada u zivotu.Zao mi je drugih ljudi ali pojedinaca nikako.Eto sada lipo uzivajte vas troje cetvero.Stavljajte smajlice jedan drugome jer vam je to zadnji domet.
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 41 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 41 Emptysri lis 30, 2013 11:37 am

Škuri tić  sve lijepo na tvom profilu AL kad malo bolje vidim NIJE u redu sto je tamo FREDI:D Very Happy Very Happy a svi znamo koje i koi je bio flower flower flower flower i sad kazem sebi da mozda niste u istu grupu oprosti sto pitam:cheers: cheers cheers cheers cheers cheers


Zadnja promjena: ĐEKO; sri lis 30, 2013 11:43 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 41 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 41 Emptysri lis 30, 2013 11:42 am

Škuri tić je napisao/la:
A di su vasi tici????Sta ste vi stavili na forum krenit od Balte,Monstruma,

Škuri sve sve al mi nediraj njih dvoje a za kajzera neznam za njega a inace ova dvojca su REKTORI za grdeline cheers cheers cheers cheers cheers isto ko i ja da pitam za doktota GIGA sta je on postavijo Sad Sad Sad 
[Vrh] Go down
bevanda




Broj postova : 23
Points : 23
Join date : 02.08.2013
Lokacija : Ma-torcida

STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 41 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 41 Emptyčet lis 31, 2013 1:31 am

Deko živio
Fredi je meštar i on voli glatke!!!!!
[Vrh] Go down
dragan




Broj postova : 68
Points : 78
Join date : 10.08.2013

STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 41 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 41 Emptysub stu 02, 2013 4:52 am

pozdrav na site od dragan prilep
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 41 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 41 Emptysub stu 02, 2013 5:48 am

Dragane imali koji štrakač sa zijadom da cujemo Smile ! ?
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 41 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 41 Emptysub stu 02, 2013 7:52 am

Evo jedna iz ditinjstva (frzelin pronaša)



Zora sviće,
iden lovit tiće.
Jer želanda je i u ovoj priči,
kroz riči mi lete tići.
Opet vrimena sjete,
na livadi radin boškete.
I stavljan u visine,
naviščane baketine,
da uvatin grdeline.

Žurin, jer zora već sviće,
a volija san lovit tiće.
I sunce se polako diglo
i prvo jato je stiglo.
Grdelini, dvadesetak komada,
na SUČIDRU usred Splita grada,
SUČIDRU punoj brnistre i ošebada.

I nijedan od njih dvadesetipet,
nije sija na bošket.
Jer bija san mali
i tići mi baš nisu pivali.
I uostalon, ko je vidija dicu,
da stavljaju tiće u škuricu.
Pa je baš zato,
na ošebad sletilo jato.
Dok su moji ispod bošketa tići,
uživali u nekoj laganoj priči.

U jednoj prošlosti, u jednom gradu,
gladni grdelini cipaju po ošebadu.
Priroda, sunce, tišina,
oči boje grdelina.

I onda se prvo jato diglo
i onda je drugo jato stiglo.
Sićan se ka sada,
uvatija san par komada.

Trčen po grdeline, sjeta,
trčen po par komada ispod bošketa.
Pa tin tićima istin,
uljen krila čistin.
Pa viščan nove baketine
i opet ih stavljan u visine.
Da bi mi odma zatin sela,
i dva tri faganela.
Evo i frzelina, lugarina,
pa opet par grdelina.
Vrduni, prvi, drugi, treći,
treba mi je zasigurno ćibun veći.
Jer još se moje ditinjstvo sića,
ćibuna punog tića.

A tamo sve muški, jer možda neki ne znaju,
samo muški pivaju,
a ženske, ženske se uvik puštaju.
No i bez ženskih ćibun je pun, koma,
a ne mogu i ne želin sve odnit doma.

Pa se dobro moje ditinjstvo sića,
kako bi pušta tića po tića.
I tu isto ima sjete,
gledat kako tići u slobodu lete.
Pušta ih ruka mala i oni to ka da znaju,
pa ti na rastanku zapivaju.

No moran također reć, premda ružno zvuči,
ali toliko san te tiće volija,
da san neke i zarobija.
Poprilično sebično i ja to priznajen svima,
ali na teraci bi ih gleda satima.

Jer puno san ih volija
i siguran san da su grdelini to osjetili,
da su mi možda čak i oprostili.
Iako ne virujen, pa mi je teško i sada,
šta bi tada, ostavija par komada.

Želanda, vrimena sjete
i dan danas guštan gledat kako tići lete.
Tići lete, a ja onda promislin,
da iman krila, bija bi grdelin.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 41 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 41 Emptysub stu 02, 2013 8:54 am

A evo i nastavak u sadašnjosti;



Želandu smo zaminili uzgojem,
jer su nam zabranili uzgajat poljem.
Bošketa i baketine više nema,
legalni uzgoj je jedina shema.
Uzgajamo u ćibunima doma,
pa nam mladi izgledaju ka GMO-poma.
U njima ni šušta ni gušta,
najradije bi ih sve pušta.
Još kad incest krene,
pa se tata na ćer popenje,
mene uhvati neka bol
ka da mi na ranu stave sol.
Cili incestni uzgoj dam
za želandurski jedan dan.
[Vrh] Go down
Sponsored content





STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 41 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 41 Empty

[Vrh] Go down
 
STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u
[Vrh] 
Stranica 41 / 43.Go to page : Previous  1 ... 22 ... 40, 41, 42, 43  Next
 Similar topics
-
» STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u
» Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva
» Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva
» PRAVI GRDELIN
» puštanje pjeva sa cd-a

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: