Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

  Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše

Go down 
+43
prava zijada
Baketina
domo
DjordjeVet
portulata
pujdo
miro katic
supergirl
Markan
MI 2
F I N K O
sole
gare
JAMES BOND
Škuri tić
Gigo
lord189
Tic_Bal.
MONSTRUMO
probiotik
ĐEKO
ivica.milanovic13
faraon
VELE1
frickočak
PESTI
eumox
arboret
ivica
angjello
enver
vrca
GRANDE
pele
frzelin
DOMENICO
Jandrek
Moćun
rico
YOGI
euzebio
kain
CIBO
47 posters
Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 25 ... 39  Next
Autor/icaPoruka
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 12 Emptysub lip 02, 2012 4:28 am

Oprostite profesor. Yogi, možda sam nešto krivo razumijo ali čini mi se da nisam. Ma nema veze yogi ne sekiraj se, iman i ja tiče koji idu u špic. Smile
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 12 Emptysub lip 02, 2012 5:15 am

Hvala Gospodine KOCE na precizno opisanom odgovoru.Samo mi je potvrdilo moje mišljenje na sumnju prema riječi ŠPICASTA zijada. Za nas u našem kraju je naziv SIĆENA,NEDOVRŠENA PREKINUTA ,SKRAČENA sve u svemu (NEGATIVNA). Pozdrav od Gige DOKTORA.
[Vrh] Go down
JAMES BOND

JAMES BOND


Broj postova : 17
Points : 17
Join date : 21.02.2012
Lokacija : Sinj

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 12 Emptysub lip 02, 2012 6:48 am

Gigo je napisao/la:
Evo otvaram drugu temu po (mom)pogledu postoje dva tipa zijadi (pozitivnih). 1. Imamo zijadu koja poćinje sa naglaskom VIC zvana vizjada.To je jedan predzvuk otpijevan koji joj daje dominaciju boljeg izbačaja otpjevanosti.Vecinom se nalazi na batudama iz melodija ili taktova spojenih gdje su (dupla ili trodupla pletiva) sa završetkom VIZIJADE. 2. Imamo zijadu koju pišemo sa slovom prvim Z jer kod te zijade prvo slovo ne postoji u abecedi,a mi uvijek to slovo upotrebljavamo prikazom ustima.Sličilo bi na slova spojena (DZ).Što se tiče batude ova vrsta zijade je (večinom) priklonjena na injule batude,a zna bit i na duplim pletivima.Primjer:visli visli visli ziju,spli spli spli ziju itd.Ako je netko tamo 80.do90.godina slusa u Pločama na kolodvoru,Kominu,Metkoviču na smeću itd. ,mogao je čuti kod tiča batudera večinom ali ne uvijek zijade bez VIC.Bile su za ocijenu 4.,kristalne,caklene sa blažim kolumbarima opisno srednjega luka vrlo dobre dužine otpijevane.Što hoću reći da treba ići malo dublje na pogled zijada i prihvatiti i jednu i drugu na razmatranje za ocijenu,a na samo po (nekima) sa početkom VIC zvana VIZIJADA. Pozdrav od Gige DOKTORA.
E moj doktore ako ti je ova zija pod broj 2 za ocjenu 4 onda ti taj svoj doktorat obisi macku o rep. Imamo samoprozvanog profesora a sad i takvog doktora. Rekli bi ljudi puno zuje malo meda daju.
[Vrh] Go down
probiotik




Broj postova : 272
Points : 272
Join date : 22.01.2012

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 12 Emptysub lip 02, 2012 7:13 am

ujme špicasta vicspicasta glatka neglatka greza raspasta na kolinac dzijasta vizijasta ujme vaka naka ujme kristalna ta ne smi ispast iz ruke ujme
[Vrh] Go down
gare




Broj postova : 60
Points : 62
Join date : 25.09.2011

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 12 Empty
PostajNaslov: kako možete za ovo reć da je ispravno ??? to u biti uopće nije zija već ILUzija!!! Ma nemojte ljudi bit smišni,ma o čeme se ovde ima pričat??    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 12 Emptysub lip 02, 2012 7:20 am

Tic_Bal. je napisao/la:
Tic_Bal. je napisao/la:
Evo da GIGO cuje kako izgleda neispravna na kolinac .

Evo Dr. GIGO ova moja zijada je proglasena nespravna jer su je proglasili na kolinac hahah Smile

https://www.youtube.com/watch?v=yJGbgMYfTDM

Eto GIGO kad si svima odgovorio onda odgovori i meni jeli ova zijada neispravna jer je proglasena takvom ?
Pozz .
[Vrh] Go down
Škuri tić

Škuri tić


Broj postova : 203
Points : 204
Join date : 03.03.2011

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 12 Emptysub lip 02, 2012 7:27 am

JAMES BOND je napisao/la:
Gigo je napisao/la:
Evo otvaram drugu temu po (mom)pogledu postoje dva tipa zijadi (pozitivnih). 1. Imamo zijadu koja poćinje sa naglaskom VIC zvana vizjada.To je jedan predzvuk otpijevan koji joj daje dominaciju boljeg izbačaja otpjevanosti.Vecinom se nalazi na batudama iz melodija ili taktova spojenih gdje su (dupla ili trodupla pletiva) sa završetkom VIZIJADE. 2. Imamo zijadu koju pišemo sa slovom prvim Z jer kod te zijade prvo slovo ne postoji u abecedi,a mi uvijek to slovo upotrebljavamo prikazom ustima.Sličilo bi na slova spojena (DZ).Što se tiče batude ova vrsta zijade je (večinom) priklonjena na injule batude,a zna bit i na duplim pletivima.Primjer:visli visli visli ziju,spli spli spli ziju itd.Ako je netko tamo 80.do90.godina slusa u Pločama na kolodvoru,Kominu,Metkoviču na smeću itd. ,mogao je čuti kod tiča batudera večinom ali ne uvijek zijade bez VIC.Bile su za ocijenu 4.,kristalne,caklene sa blažim kolumbarima opisno srednjega luka vrlo dobre dužine otpijevane.Što hoću reći da treba ići malo dublje na pogled zijada i prihvatiti i jednu i drugu na razmatranje za ocijenu,a na samo po (nekima) sa početkom VIC zvana VIZIJADA. Pozdrav od Gige DOKTORA.
E moj doktore ako ti je ova zija pod broj 2 za ocjenu 4 onda ti taj svoj doktorat obisi macku o rep. Imamo samoprozvanog profesora a sad i takvog doktora. Rekli bi ljudi puno zuje malo meda daju.
James ne budite puni sebe jer ima okolo ticara kojima je ticarstvo u malome prstu a usput ako odgovarate na post onda malo pojasnite sta odgovarate jer ovo sta Gigo pise vam je REALNA stvar jer razlicit je pocetak ispjevanosti ZIJADE i VIZJADE.VIZJADA u samome pocetku ima jacu dominaciju nego zijada a inace taj pocetak VIC dolazi na taktove sa prvim slovom v ka na primjer(Visli visli visli) sto nemora znacit.Pozz
[Vrh] Go down
probiotik




Broj postova : 272
Points : 272
Join date : 22.01.2012

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 12 Emptysub lip 02, 2012 7:32 am

ujme odakle su ovo naucili ovi doktori nasi iz koje knjige pa da je kupim i budem doktor i ja ujme.......zva bi se DOKTOR UJME,ujme
[Vrh] Go down
gare




Broj postova : 60
Points : 62
Join date : 25.09.2011

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 12 Emptysub lip 02, 2012 7:32 am

Evi izazivan bilo koga na brokvu ili ledinu!! U obzir dolaze samo one sa vic vizijadon bar ćemo se naslušat viceva ! A one druge kako no se zovu pirgaste i kristalnobakrene će bit na terenu do nas tako da sve čujemo! Ajme meni sve ću vas dobit!! Blago meni!
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 12 Emptysub lip 02, 2012 8:50 am

Odgovor za Gospodina JAMES BOND,loš upad od vas ne ostavlja dojam korektnosti.Mogli ste se i prije javit pa reč da neka od tema i valja,ili drugim opisom prič na drugačije vaše razmišljanje o zijadi.Išli ste đonom pa zato tražili a dobili 2 ŽUTI KARTON.Pojasnit ču:Mislim na zijade iz PLOČA od kolumbara bez naglaska VIC caklene,srednje parabole,dosta pristojne dužine točno sa kolodvora i vojne kasarne grdelina zijadi od onih tamo najboljih.Ima sam ga god. 88 ,batuder 30 komada zasebice.Nisu đabe tada bili tamo Zadrani i Riječani.E da mi je taj tič sad naj bolji u mojoj karijeri (reče se) pita bi pošto SPLIT Odma bi ga pario sa ženkom.Pozdrav od Gige DOKTORA.
[Vrh] Go down
probiotik




Broj postova : 272
Points : 272
Join date : 22.01.2012

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 12 Emptysub lip 02, 2012 4:36 pm

ujme triba ic u PLOČE
[Vrh] Go down
angjello

angjello


Broj postova : 191
Points : 199
Join date : 11.02.2011

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 12 Emptysub lip 02, 2012 5:37 pm

Gigo je napisao/la:
Ako je netko tamo 80.do90.godina slusa u Pločama na kolodvoru,Kominu,Metkoviču na smeću itd. ,mogao je čuti kod tiča batudera večinom ali ne uvijek zijade bez VIC.Bile su za ocijenu 4.,kristalne,caklene sa blažim kolumbarima opisno srednjega luka vrlo dobre dužine otpijevane.Što hoću reći da treba ići malo dublje na pogled zijada i prihvatiti i jednu i drugu na razmatranje za ocijenu,a na samo po (nekima) sa početkom VIC zvana VIZIJADA. Pozdrav od Gige DOKTORA.
pozdrav Gigi doktoru....Evo čitan...mislin se bi li se javlja uopće...pa opet kažen, ajde.. iden se javit...Neznan te..ali mi je priča jedan čovik za tebe priko kojeg san ti ćibe radija.
Iz tog razloga se i javljan,inače nebi
Gigo zijade bez vic...pa kakve su to zijade,jeli možda fali koje slovo tim zijadama...hahahaa...Da se ti ti tu nisi nešto zajeba...ili si krivo ovo gori napisa možda...jer ovo kako si gori napisa smije ti se cili grdelinaški svit......,jer po ovom kako si ti pisa...vizijada je vizijuuu,a zijada je....zijuuuu...I ti toj bez vic(vidz) daješ ocjenu 4...ma daj nemoj zajebavat.A i ono sa c i dz u zijadi...ajde moš ti to i malo bolje objasnit,kad već imaš volju za pisanjem.Ja ovo objašnjavam kao ....da nisi najvištiji tipkovnici...
pozz gigi doktoru od Vinka

.
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 12 Emptysub lip 02, 2012 7:54 pm

Samo mala nadopuna gledanja na pogled zijada ili vizijada a zatim, jedini smisao mog ulaska na forum. Kad je riječ o vizjadi,mislim reči da tič točno odvaja VIC sa malom stankom 2 sekunde i onda izbacuje zijadu.A može biti vizjada za neke i moja zija kolumbarna,gdje pijev grdelina u početku moje zije od kolumbara , drugi čita prvo slovo iz V vicziju,a ja samo Z ziju.Svak ima svoj pogled čitanja a važno da su obe kad se sluša VRLO DOBRE . Smisao ulaska mog je pokazat(MOJE)viđenje TEMA PISANIH malo dublje na pogled pijeva (JEZIKA)grdelina ili verduna.I mislim da onaj tko čitajuči prihvača u večini slučajeva moje pisane teme,misleči i on isto ili slično mi može postavljati pitanja krača.(nemože se i jare i pare.A drugi koji imaju totalno (drugačiji)pogled svoj od mene a (IMAJU PRAVO) nema smisla da me pitaju i traže odgovor i nek se drže toga.Pozdrav od Gige DOKTORA.
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 12 Emptysub lip 02, 2012 8:40 pm

Pozzzz Gosp. Gigi, svaka čast na vašem pogledu i objasnjavanju, pa isto ko šta su svi grdelini različiti tako i mi ljudi svatko čuje na svoj način! Dali vi koristite zijometar u slučaju da niste sigurni šta cujete?
[Vrh] Go down
sole

sole


Broj postova : 43
Points : 43
Join date : 17.01.2011
Lokacija : bih zenica

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 12 Emptysub lip 02, 2012 9:07 pm

pozdrav GIGO docture....duboko ti ovo objasnjenje i mozes me j...t ali ja nisam skont,o sta je pisac htio da kaze..

moracu ovo procitati pa sigurno 5.6 puta pa da nesto shvatim.nisam glup covjek ali ne mogu povezati tok tvojih misli pa me ovo sve malo baca u sumnju glede tvog pisanja.
na pocetku sam ti napisao finu notu ali sam se poslije tvojih pisanja malo zamislio i zapitao sta se desava.
Gos.doture molim te da malo uprostis pisanje i da nama bude mnogo lakse i jasnije tumaciti sta ti zelis kazati.


cheers
[Vrh] Go down
sole

sole


Broj postova : 43
Points : 43
Join date : 17.01.2011
Lokacija : bih zenica

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 12 Emptysub lip 02, 2012 9:10 pm

Gigo je napisao/la:
Samo mala nadopuna gledanja na pogled zijada ili vizijada a zatim, jedini smisao mog ulaska na forum. Kad je riječ o vizjadi,mislim reči da tič točno odvaja VIC sa malom stankom 2 sekunde i onda izbacuje zijadu.A može biti vizjada za neke i moja zija kolumbarna,gdje pijev grdelina u početku moje zije od kolumbara , drugi čita prvo slovo iz V vicziju,a ja samo Z ziju.Svak ima svoj pogled čitanja a važno da su obe kad se sluša VRLO DOBRE . Smisao ulaska mog je pokazat(MOJE)viđenje TEMA PISANIH malo dublje na pogled pijeva (JEZIKA)grdelina ili verduna.I mislim da onaj tko čitajuči prihvača u večini slučajeva moje pisane teme,misleči i on isto ili slično mi može postavljati pitanja krača.(nemože se i jare i pare.A drugi koji imaju totalno (drugačiji)pogled svoj od mene a (IMAJU PRAVO) nema smisla da me pitaju i traže odgovor i nek se drže toga.Pozdrav od Gige DOKTORA.

kao da je Shekspir pisao ovaj post.a ti publicume mozgaj glavom,,,,, mozda nesto i uberes.
[Vrh] Go down
angjello

angjello


Broj postova : 191
Points : 199
Join date : 11.02.2011

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 12 Emptysub lip 02, 2012 10:29 pm

Gigo je napisao/la:
Samo mala nadopuna gledanja na pogled zijada ili vizijada a zatim, jedini smisao mog ulaska na forum. Kad je riječ o vizjadi,mislim reči da tič točno odvaja VIC sa malom stankom 2 sekunde i onda izbacuje zijadu.A može biti vizjada za neke i moja zija kolumbarna,gdje pijev grdelina u početku moje zije od kolumbara , drugi čita prvo slovo iz V vicziju,a ja samo Z ziju.Svak ima svoj pogled čitanja a važno da su obe kad se sluša VRLO DOBRE . Smisao ulaska mog je pokazat(MOJE)viđenje TEMA PISANIH malo dublje na pogled pijeva (JEZIKA)grdelina ili verduna.I mislim da onaj tko čitajuči prihvača u večini slučajeva moje pisane teme,misleči i on isto ili slično mi može postavljati pitanja krača.(nemože se i jare i pare.A drugi koji imaju totalno (drugačiji)pogled svoj od mene a (IMAJU PRAVO) nema smisla da me pitaju i traže odgovor i nek se drže toga.Pozdrav od Gige DOKTORA.
Moran priznati da je kurca nisan razumija ovu nadopunu...haha...a pogotovo" malu stanku od 2 sec" između vic ..i zijade??? A pogotovo ono "čitanje" V i Z. Gigo moj, slovo V ili ima ili nema,ako nema....nevalja.
Samo ću reći da ovo šta pišeš nije u skladu sa onim objašnjenjem šta si pisa u vezi sičenih zijadi....Ono ti je objašnjenje na tragu onoga kako bi tribalo bit....tj. sičena je...neki joj je kurac odsičen ... neki joj kurac fali...
Da nisan u stalnom kontaktu sa čovikom iz tvog kraja(skoro pa ste susjedi...,taj priko kojeg si naručija ćibe),ne bi uopće reagira na tvoje pisanje....(jer bi u tom slučaju mislija ...ala vidi ovoga..šta ovaj priča).Znači ja i taj tvoj susjed mislimo do u detalj isto o tićima ... i o zijadi(on ima priko 50 g.,ja blizu toga,a cili smo život u tićima,naslušali smo se zijadi i zijadi oćačkih...i u prirodi...u poznatim krajevima o zijadi...i u ćibi)...ko da smo od istog učitelja učili...a nismo se poznavali do prije 4-5 godina...
Znači,znajući kako on ka tvoj susjed priča i razmišlja o tićima i zijadi(ove nazive zijadi koje ti spomiješ on mi nikad nije spomenija)...tim više mi nije jasno o čemu ti pričaš
Još uvik sam uvjerenja da nemožeš jasno.. ovako priko tipkovnice izrazit svoje misli... jer si i sam reka da nisi na njoj najvištiji....
Ovo sve i on može potvrdit,jer i on je tu na forumu...
Neke izraze poput rašpe..staklene ...san čuja od njega,to su izrazi karakteristični za vaš kraj...i to je ok...ali ovo ostalo ne....
Evo san se i ja raspisa...i nisan odavno...
pozdrav Gigi doktoru
[Vrh] Go down
sole

sole


Broj postova : 43
Points : 43
Join date : 17.01.2011
Lokacija : bih zenica

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 12 Emptysub lip 02, 2012 10:33 pm

angjello je napisao/la:
Gigo je napisao/la:
Samo mala nadopuna gledanja na pogled zijada ili vizijada a zatim, jedini smisao mog ulaska na forum. Kad je riječ o vizjadi,mislim reči da tič točno odvaja VIC sa malom stankom 2 sekunde i onda izbacuje zijadu.A može biti vizjada za neke i moja zija kolumbarna,gdje pijev grdelina u početku moje zije od kolumbara , drugi čita prvo slovo iz V vicziju,a ja samo Z ziju.Svak ima svoj pogled čitanja a važno da su obe kad se sluša VRLO DOBRE . Smisao ulaska mog je pokazat(MOJE)viđenje TEMA PISANIH malo dublje na pogled pijeva (JEZIKA)grdelina ili verduna.I mislim da onaj tko čitajuči prihvača u večini slučajeva moje pisane teme,misleči i on isto ili slično mi može postavljati pitanja krača.(nemože se i jare i pare.A drugi koji imaju totalno (drugačiji)pogled svoj od mene a (IMAJU PRAVO) nema smisla da me pitaju i traže odgovor i nek se drže toga.Pozdrav od Gige DOKTORA.
Moran priznati da je kurca nisan razumija ovu nadopunu...haha...a pogotovo" malu stanku od 2 sec" između vic ..i zijade??? A pogotovo ono "čitanje" V i Z. Gigo moj, slovo V ili ima ili nema,ako nema....nevalja.
Samo ću reći da ovo šta pišeš nije u skladu sa onim objašnjenjem šta si pisa u vezi sičenih zijadi....Ono ti je objašnjenje na tragu onoga kako bi tribalo bit....tj. sičena je...neki joj je kurac odsičen ... neki joj kurac fali...
Da nisan u stalnom kontaktu sa čovikom iz tvog kraja(skoro pa ste susjedi...,taj priko kojeg si naručija ćibe),ne bi uopće reagira na tvoje pisanje....(jer bi u tom slučaju mislija ...ala vidi ovoga..šta ovaj priča).Znači ja i taj tvoj susjed mislimo do u detalj isto o tićima ... i o zijadi(on ima priko 50 g.,ja blizu toga,a cili smo život u tićima,naslušali smo se zijadi i zijadi oćačkih...i u prirodi...u poznatim krajevima o zijadi...i u ćibi)...ko da smo od istog učitelja učili...a nismo se poznavali do prije 4-5 godina...
Znači,znajući kako on ka tvoj susjed priča i razmišlja o tićima i zijadi(ove nazive zijadi koje ti spomiješ on mi nikad nije spomenija)...tim više mi nije jasno o čemu ti pričaš
Još uvik sam uvjerenja da nemožeš jasno.. ovako priko tipkovnice izrazit svoje misli... jer si i sam reka da nisi na njoj najvištiji....
Ovo sve i on može potvrdit,jer i on je tu na forumu...
Neke izraze poput rašpe..staklene ...san čuja od njega,to su izrazi karakteristični za vaš kraj...i to je ok...ali ovo ostalo ne....
Evo san se i ja raspisa...i nisan odavno...
pozdrav Gigi doktoru



potpisujem djelomicno......
[Vrh] Go down
Škuri tić

Škuri tić


Broj postova : 203
Points : 204
Join date : 03.03.2011

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 12 Emptysub lip 02, 2012 10:43 pm

angjello je napisao/la:
Gigo je napisao/la:
Ako je netko tamo 80.do90.godina slusa u Pločama na kolodvoru,Kominu,Metkoviču na smeću itd. ,mogao je čuti kod tiča batudera večinom ali ne uvijek zijade bez VIC.Bile su za ocijenu 4.,kristalne,caklene sa blažim kolumbarima opisno srednjega luka vrlo dobre dužine otpijevane.Što hoću reći da treba ići malo dublje na pogled zijada i prihvatiti i jednu i drugu na razmatranje za ocijenu,a na samo po (nekima) sa početkom VIC zvana VIZIJADA. Pozdrav od Gige DOKTORA.
pozdrav Gigi doktoru....Evo čitan...mislin se bi li se javlja uopće...pa opet kažen, ajde.. iden se javit...Neznan te..ali mi je priča jedan čovik za tebe priko kojeg san ti ćibe radija.
Iz tog razloga se i javljan,inače nebi
Gigo zijade bez vic...pa kakve su to zijade,jeli možda fali koje slovo tim zijadama...hahahaa...Da se ti ti tu nisi nešto zajeba...ili si krivo ovo gori napisa možda...jer ovo kako si gori napisa smije ti se cili grdelinaški svit......,jer po ovom kako si ti pisa...vizijada je vizijuuu,a zijada je....zijuuuu...I ti toj bez vic(vidz) daješ ocjenu 4...ma daj nemoj zajebavat.A i ono sa c i dz u zijadi...ajde moš ti to i malo bolje objasnit,kad već imaš volju za pisanjem.Ja ovo objašnjavam kao ....da nisi najvištiji tipkovnici...
pozz gigi doktoru od Vinka

.
Trazite coviku dlaku u jaju,nalazite u slovima mane a ako je napisa (zijuuu) nije doslovno mislio na takvu zijadu nego ako vec zelite znat na koju je mislio onda je to dziiiijjuuu ili mozda ziiiiiijjuuu ili mozda vidziiiijjuuu.Evo gospon Vinko ocjenite ove tri.Samo pripazite jesu li bistre ili raspaste ili greze ili mutne ili na kolinac.Pozdrav bez ljutnje
[Vrh] Go down
angjello

angjello


Broj postova : 191
Points : 199
Join date : 11.02.2011

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 12 Emptysub lip 02, 2012 10:53 pm

Škuri tić je napisao/la:
angjello je napisao/la:
Gigo je napisao/la:
Ako je netko tamo 80.do90.godina slusa u Pločama na kolodvoru,Kominu,Metkoviču na smeću itd. ,mogao je čuti kod tiča batudera večinom ali ne uvijek zijade bez VIC.Bile su za ocijenu 4.,kristalne,caklene sa blažim kolumbarima opisno srednjega luka vrlo dobre dužine otpijevane.Što hoću reći da treba ići malo dublje na pogled zijada i prihvatiti i jednu i drugu na razmatranje za ocijenu,a na samo po (nekima) sa početkom VIC zvana VIZIJADA. Pozdrav od Gige DOKTORA.
pozdrav Gigi doktoru....Evo čitan...mislin se bi li se javlja uopće...pa opet kažen, ajde.. iden se javit...Neznan te..ali mi je priča jedan čovik za tebe priko kojeg san ti ćibe radija.
Iz tog razloga se i javljan,inače nebi
Gigo zijade bez vic...pa kakve su to zijade,jeli možda fali koje slovo tim zijadama...hahahaa...Da se ti ti tu nisi nešto zajeba...ili si krivo ovo gori napisa možda...jer ovo kako si gori napisa smije ti se cili grdelinaški svit......,jer po ovom kako si ti pisa...vizijada je vizijuuu,a zijada je....zijuuuu...I ti toj bez vic(vidz) daješ ocjenu 4...ma daj nemoj zajebavat.A i ono sa c i dz u zijadi...ajde moš ti to i malo bolje objasnit,kad već imaš volju za pisanjem.Ja ovo objašnjavam kao ....da nisi najvištiji tipkovnici...
pozz gigi doktoru od Vinka

.
Trazite coviku dlaku u jaju,nalazite u slovima mane a ako je napisa (zijuuu) nije doslovno mislio na takvu zijadu nego ako vec zelite znat na koju je mislio onda je to dziiiijjuuu ili mozda ziiiiiijjuuu ili mozda vidziiiijjuuu.Evo gospon Vinko ocjenite ove tri.Samo pripazite jesu li bistre ili raspaste ili greze ili mutne ili na kolinac.Pozdrav bez ljutnje
hahhaa škuri...pa i ja to govorim....izgleda da smo "izgubljeni u prijevodu"...ma kakva ljutnja...
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 53
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 12 Emptysub lip 02, 2012 10:55 pm

Samo zadnja valja Wink naravno ako joj je lijepa boja (GLATKA ) ha ha Wink
[Vrh] Go down
Škuri tić

Škuri tić


Broj postova : 203
Points : 204
Join date : 03.03.2011

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 12 Emptysub lip 02, 2012 10:58 pm

angjello je napisao/la:
Škuri tić je napisao/la:
angjello je napisao/la:
Gigo je napisao/la:
Ako je netko tamo 80.do90.godina slusa u Pločama na kolodvoru,Kominu,Metkoviču na smeću itd. ,mogao je čuti kod tiča batudera večinom ali ne uvijek zijade bez VIC.Bile su za ocijenu 4.,kristalne,caklene sa blažim kolumbarima opisno srednjega luka vrlo dobre dužine otpijevane.Što hoću reći da treba ići malo dublje na pogled zijada i prihvatiti i jednu i drugu na razmatranje za ocijenu,a na samo po (nekima) sa početkom VIC zvana VIZIJADA. Pozdrav od Gige DOKTORA.
pozdrav Gigi doktoru....Evo čitan...mislin se bi li se javlja uopće...pa opet kažen, ajde.. iden se javit...Neznan te..ali mi je priča jedan čovik za tebe priko kojeg san ti ćibe radija.
Iz tog razloga se i javljan,inače nebi
Gigo zijade bez vic...pa kakve su to zijade,jeli možda fali koje slovo tim zijadama...hahahaa...Da se ti ti tu nisi nešto zajeba...ili si krivo ovo gori napisa možda...jer ovo kako si gori napisa smije ti se cili grdelinaški svit......,jer po ovom kako si ti pisa...vizijada je vizijuuu,a zijada je....zijuuuu...I ti toj bez vic(vidz) daješ ocjenu 4...ma daj nemoj zajebavat.A i ono sa c i dz u zijadi...ajde moš ti to i malo bolje objasnit,kad već imaš volju za pisanjem.Ja ovo objašnjavam kao ....da nisi najvištiji tipkovnici...
pozz gigi doktoru od Vinka

.
Trazite coviku dlaku u jaju,nalazite u slovima mane a ako je napisa (zijuuu) nije doslovno mislio na takvu zijadu nego ako vec zelite znat na koju je mislio onda je to dziiiijjuuu ili mozda ziiiiiijjuuu ili mozda vidziiiijjuuu.Evo gospon Vinko ocjenite ove tri.Samo pripazite jesu li bistre ili raspaste ili greze ili mutne ili na kolinac.Pozdrav bez ljutnje
hahhaa škuri...pa i ja to govorim....izgleda da smo "izgubljeni u prijevodu"...ma kakva ljutnja...
Virujte mi on je prvi put u zivotu sio za kompjuter stime bi vam moralo bit sve jasno i veoma je spor u tome.Pozdrav
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 12 Emptysub lip 02, 2012 11:46 pm

Ma šta ste napali našega gigi doktora????? Ostavite ga u miru da piše svoje viđenje pjeva grdelina a ako van se nesvida šta piše ko vas tira da isto čitate???!!!
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 12 Emptysub lip 02, 2012 11:51 pm

"ko je bez grijeha neka prvi baci kamen" cheers
[Vrh] Go down
angjello

angjello


Broj postova : 191
Points : 199
Join date : 11.02.2011

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 12 Emptyned lip 03, 2012 1:02 am

Škuri tić je napisao/la:
angjello je napisao/la:
Škuri tić je napisao/la:
angjello je napisao/la:
Gigo je napisao/la:
Ako je netko tamo 80.do90.godina slusa u Pločama na kolodvoru,Kominu,Metkoviču na smeću itd. ,mogao je čuti kod tiča batudera večinom ali ne uvijek zijade bez VIC.Bile su za ocijenu 4.,kristalne,caklene sa blažim kolumbarima opisno srednjega luka vrlo dobre dužine otpijevane.Što hoću reći da treba ići malo dublje na pogled zijada i prihvatiti i jednu i drugu na razmatranje za ocijenu,a na samo po (nekima) sa početkom VIC zvana VIZIJADA. Pozdrav od Gige DOKTORA.
pozdrav Gigi doktoru....Evo čitan...mislin se bi li se javlja uopće...pa opet kažen, ajde.. iden se javit...Neznan te..ali mi je priča jedan čovik za tebe priko kojeg san ti ćibe radija.
Iz tog razloga se i javljan,inače nebi
Gigo zijade bez vic...pa kakve su to zijade,jeli možda fali koje slovo tim zijadama...hahahaa...Da se ti ti tu nisi nešto zajeba...ili si krivo ovo gori napisa možda...jer ovo kako si gori napisa smije ti se cili grdelinaški svit......,jer po ovom kako si ti pisa...vizijada je vizijuuu,a zijada je....zijuuuu...I ti toj bez vic(vidz) daješ ocjenu 4...ma daj nemoj zajebavat.A i ono sa c i dz u zijadi...ajde moš ti to i malo bolje objasnit,kad već imaš volju za pisanjem.Ja ovo objašnjavam kao ....da nisi najvištiji tipkovnici...
pozz gigi doktoru od Vinka

.
Trazite coviku dlaku u jaju,nalazite u slovima mane a ako je napisa (zijuuu) nije doslovno mislio na takvu zijadu nego ako vec zelite znat na koju je mislio onda je to dziiiijjuuu ili mozda ziiiiiijjuuu ili mozda vidziiiijjuuu.Evo gospon Vinko ocjenite ove tri.Samo pripazite jesu li bistre ili raspaste ili greze ili mutne ili na kolinac.Pozdrav bez ljutnje
hahhaa škuri...pa i ja to govorim....izgleda da smo "izgubljeni u prijevodu"...ma kakva ljutnja...
Virujte mi on je prvi put u zivotu sio za kompjuter stime bi vam moralo bit sve jasno i veoma je spor u tome.Pozdrav

je škuri....sve san ja tebe lipo razumija....ali zato gigi jedan mali savjet....ma brate pišeš onako kako u tom trenutku misliš...i kako inače govoriš,razgovaraš....jer i inače ovaj način komunikacije je ka stvoren da dođe do nesporazuma...a u tvom slučaju bi tribalo to ispočetka bit sporije(mislim na pisanje),a vrimenom sve brže i brže...ali smisao se uvik triba razumit...ne pišeš "na normu"...polako,niko te nigdi ne tira....Jer budući da ,makar mi koji se ne poznajemo,ne možemo znat šta ko misli....možemo samo na osnovu napisanog ....
Sve ono šta san gigi napisa nije zbog mene...ma jebe se meni...možda bi bilo bolje da se nisan ni javlja.....nego zbog njega....jer ovo svatko čita... a pouzdano znam da mu se ljudi smiju ...a isto tako sam skoro pa siguran da bi se ja i gigo brzo razumili kad bi u četiri oka porazgovarali....a pogotovo kad bi uz to i slušali kojeg sa staklenom zijadom...bez rašpe...bez grezosti...bez kolinca...
poz i tebi škuri i tebi gigo
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 53
Lokacija : Skopje MK

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 12 Emptyned lip 03, 2012 1:20 am

Škuri tić je napisao/la:
[


.
Trazite coviku dlaku u jaju,nalazite u slovima mane a ako je napisa (zijuuu) ako vec zelite znat na koju je mislio onda je to dziiiijjuuu ili mozda ziiiiiijjuuu ili mozda vidziiiijjuuu.Evo gospon Vinko ocjenite ove tri.Samo pripazite jesu li bistre ili raspaste ili greze ili mutne ili na kolinac.Pozdrav bez ljutnje[/quote]



ako več govorite o pravoj ziji od ovih tri što ih je naveo škuri tič nijedna nije ispravna al i one mogo proč ZAVISI KAKO ZA KOGA ja hoču da kažem da je i ja nemam al kad več pričamo da PRIČAMO koja je br 1

ZIJADA bez slova R NIJE zijada. ona ide posle slova V ..ZNAČI VRICIJU al malo nategnuta da bi se čula parabola...ovakve ZIADE sam čuo ovde na forumu samo kod dva meštra i to uživo .i jednu sam čuo na MP3

POZDRAV i od mene BEZ ljutnje Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 12 Empty

[Vrh] Go down
 
Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše
[Vrh] 
Stranica 12 / 39.Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 25 ... 39  Next
 Similar topics
-
» Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.
» Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: