Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

  Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše

Go down 
+43
prava zijada
Baketina
domo
DjordjeVet
portulata
pujdo
miro katic
supergirl
Markan
MI 2
F I N K O
sole
gare
JAMES BOND
Škuri tić
Gigo
lord189
Tic_Bal.
MONSTRUMO
probiotik
ĐEKO
ivica.milanovic13
faraon
VELE1
frickočak
PESTI
eumox
arboret
ivica
angjello
enver
vrca
GRANDE
pele
frzelin
DOMENICO
Jandrek
Moćun
rico
YOGI
euzebio
kain
CIBO
47 posters
Go to page : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 39  Next
Autor/icaPoruka
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 11 Emptyčet svi 31, 2012 3:43 am

koliko će još doktora i profesora proć kroz ovaj forum
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 11 Emptyčet svi 31, 2012 4:56 am

Trazim DACO priznanje od pravi doktora da ovi mulci sto pljuju sve tice shvate da nije to bas tako kako oni misle.

Tica sam drzao samo zbog zijade nadao sam se izbaciti nekog boljeg ali su mi u startu ispljuvali tog zamisljenog tica Sad

Onda kada vidim sta hvale onda se zapitam dali oni namjerno pljuju ili stvarno tako cuju i misle Sad

[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 11 Emptyčet svi 31, 2012 5:24 am

[quote="Tic_Bal."]

ali su mi u startu ispljuvali tog zamisljenog tica Sad

Onda kada vidim sta hvale onda se zapitam dali oni namjerno pljuju ili stvarno tako cuju i misle Sad


Zadnja promjena: super vizor; čet svi 31, 2012 5:26 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 11 Emptyčet svi 31, 2012 5:26 am

Tic_Bal. je napisao/la:


ali su mi u startu ispljuvali tog zamisljenog tica Sad

Onda kada vidim sta hvale onda se zapitam dali oni namjerno pljuju ili stvarno tako cuju i misle Sad


balta prikane ..nisam znao da ti čuvaš grdeline radi drugih ljudi a ne za sebe affraid ako i ubuduče ovako teraš i pitaš nikad nečeš imat dobrog grdelina


Zadnja promjena: super vizor; čet svi 31, 2012 5:31 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 11 Emptyčet svi 31, 2012 5:28 am

Tic_Bal. je napisao/la:
Trazim DACO priznanje od pravi doktora da ovi mulci sto pljuju sve tice shvate da nije to bas tako kako oni misle.

Tica sam drzao samo zbog zijade nadao sam se izbaciti nekog boljeg ali su mi u startu ispljuvali tog zamisljenog tica Sad

Onda kada vidim sta hvale onda se zapitam dali oni namjerno pljuju ili stvarno tako cuju i misle Sad


Ako se ova prva rečenica odnosila ikojim djelom na mene onda ti ja na nju odgovaram: Nikad nisan komentira ovoga tvoga tića a pogotovo pljuva, a smatram samo da ima puno puno prolazniju i kvalitetniju batudu nego od toga friškoga pojačanja šta si dobija koje ćeš viruj mi nakon dvi godine bacit ća jer će te Bog prosvijetlit ne sumnjam... I nadam se da ćeš malo otvorit oči. Pozz balta prijatelju sa kojim se moglo pričat kvalitetno do prije 4 miseca.

A ako se ne odnosi na mene ja još sretniji i zadovoljniji, jer mi nije zadatak i svrha hobija gadit nečiji trud. Ali ako se već mora na neki način urigirat i nekoga spuštat na zemlju, onda se mora dat do znanja da to nije ono šta se nekad držalo, ni blizu, da je neispravno i da ima zasigurno bolje i ima načina za napravit bolje. Grande i mnogi su se dali u takav način i dao Bog da se sve više ljudi opredjeli za takav način.
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 11 Emptyčet svi 31, 2012 7:28 am

Da ne bude nesporazum naj zadnji odgovor TIČ BALU se odnosio na njegovo pisanje prema meni pod rednim brojem 15. Nisam još sluša ničijeg tiča na forumu pa nemogu ni dat svoje mišljenje. Ja sam početnik na forumu i ne leži mi baš snalaženje a pogotovo brzina.Uskoro otvaram još dvije teme (žustre)krače u vezi vizjade. 1 Tema riječ ŠPICASTA.2 Tema ispijevanost nje sa početkom V, vizjada, ili one koje počinju sa slovom Z ,zijada bit če interesantno.Pozdrav od Gige DOKTORA.
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 11 Emptyčet svi 31, 2012 7:34 am

Gigo je napisao/la:


vizjade. 1 Tema riječ ŠPICASTA.2 Tema ispijevanost nje sa početkom V, vizjada, ili one koje počinju sa slovom Z ,zijada bit če interesantno.Pozdrav od Gige DOKTORA.

nije valjda neka zija što počinje na Š Very Happy Very Happy

ajde da čujem i tu neotkrivenu
[Vrh] Go down
Škuri tić

Škuri tić


Broj postova : 203
Points : 204
Join date : 03.03.2011

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 11 Emptyčet svi 31, 2012 10:57 pm

super vizor je napisao/la:
Gigo je napisao/la:


vizjade. 1 Tema riječ ŠPICASTA.2 Tema ispijevanost nje sa početkom V, vizjada, ili one koje počinju sa slovom Z ,zijada bit če interesantno.Pozdrav od Gige DOKTORA.

nije valjda neka zija što počinje na Š Very Happy Very Happy

ajde da čujem i tu neotkrivenu
Supervizore za vas je to malo komplicirano a usput kako ko cuje slova Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 11 Emptyčet svi 31, 2012 11:34 pm

Škuri tić je napisao/la:
super vizor je napisao/la:
Gigo je napisao/la:


vizjade. 1 Tema riječ ŠPICASTA.2 Tema ispijevanost nje sa početkom V, vizjada, ili one koje počinju sa slovom Z ,zijada bit če interesantno.Pozdrav od Gige DOKTORA.

nije valjda neka zija što počinje na Š Very Happy Very Happy

ajde da čujem i tu neotkrivenu
Supervizore za vas je to malo komplicirano a usput kako ko cuje slova Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


stvarno neznam koju azbuku ti i tvoj DOKTOR GIGO KORISTITE

NEMORAS MI ODGOVORIT NA MOJ POST .....NE IGRAMO U ISTU LIGU.......IMA ODE JEDAN FOTOREPORTER I MORETE NJEGA ZVATI ZA STAMPU

OSTANITE MI U DOBRU
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 11 Emptypet lip 01, 2012 2:23 am

Gospodine Super vizor mogao sam va biti od koristi čitam vaša upadanja moram reči prvi put na FORUMU SRAMOTNO IŽALOSNO od vas povukao sam danas(TRAŽILI STE)crveni karton. SA VAMA ZAVRŠAVAM SVE ODGOVORE I(RAZGOVORE). GIGO DOKTOR
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 11 Emptypet lip 01, 2012 5:07 am

gospodine Gigo ili takozvani DOKTORE

JA nevidim ništa loše ako sam te pito koja je razlika pomeđu grdelina i verduna --UZGOJ---
Kažeš da si nam od koristi i daj bože da je tako ,al kako od koristi kad vi nedate čovjek da ve pita ...to nije upadadanje AKO NETKO PITA

a vi meni iz pirlita CRVENI KARTON Embarassed Embarassed svaka ti čast GIGO DOKTORE
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 11 Emptypet lip 01, 2012 6:14 am

[quote="lord189"]
Tic_Bal. je napisao/la:
Trazim DACO priznanje od pravi doktora da ovi mulci sto pljuju sve tice shvate da nije to bas tako kako oni misle.

Tica sam drzao samo zbog zijade nadao sam se izbaciti nekog boljeg ali su mi u startu ispljuvali tog zamisljenog tica Sad

Onda kada vidim sta hvale onda se zapitam dali oni namjerno pljuju ili stvarno tako cuju i misle Sad


Ako se ova prva rečenica odnosila ikojim djelom na mene onda ti ja na nju odgovaram: Nikad nisan komentira ovoga tvoga tića a pogotovo pljuva, a smatram samo da ima puno puno prolazniju i kvalitetniju batudu nego od toga friškoga pojačanja šta si dobija koje ćeš viruj mi nakon dvi godine bacit ća jer će te Bog prosvijetlit ne sumnjam... I nadam se da ćeš malo otvorit oči. Pozz balta prijatelju sa kojim se moglo pričat kvalitetno do prije 4 miseca.

Lorde sa mnom se moglo pricati dok je bio normalan razgovor a znas i sam kakve si rijeci potegao na onom forumu .

Takve rijeci mozes koristiti sa svojim prijateljima ipak sam ja duplo i jos vise stariji od tebe.

Ako si mislio da me mozes vrijeđat i sutra normalno sa mnom razgovart to nece moci.

Sto se tice tica koje drzim meni se sviđaju i dobri su mi bitno je da ja uzivam .
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 11 Emptypet lip 01, 2012 7:48 am

Evo me otvaram temu večeras (jednu)od dvije navedene(LAKŠU)SA? (ŠPICASTA)ZIJADA.Da skratim prije tri godine nađem se u SPLITU sa tičarem.Kaže da ima dobra grdelina a ja odma pita kakva ti je zijada on odgovori ŠPICASTA.Japrvi put čujem tu riječ, ajde svako misto ima svoj naziv pomisli ja.Molim vas recite malo opisom,on se izgubi nezna objasnit.Vidim ja da mu je nelagoda kad se ide samo(malo)dublje u priču.Isti taj dan dolazim u zo hobi u kontakt opet s jednim tičarem naglaska splitskog i ja odma upita kakva je to kod vas ŠPICASTA zijada.Pitam ja da nije to kolumbar ili ravna zijada,on kaže ravna,ravna malo popričamo i on me pozove u sebe da poslušam tiča od batuda.Je tič čist batuder istina je (ALI) na kraju po mom znanju čista prekinuta zijada,negdje na 60 posto izvedbe pijeva.(PROBLEM UHA?).Ja kažem tič ti tuče batude(ALI)zijada bi to bila kod nas prekinuta,sasićena a to znači sve nevalja ništa.Nije mu bilo drago.E sad bi ja tijo da se javi jedan (JAKI ZNALAC) i da kaže (TOČNO)za rič ŠPICASTA na što misle u SPLITU,jer ako je to prekinuta,sasičena nemamo uopče što spominjat tiča.HVALA UNAPRIJED NA ODGOVORU. Pitanja mi postavite ako želite tek kad završim drugu temu.Pozdrav od Gige DOKTORA.
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 11 Emptypet lip 01, 2012 9:48 am

Pozzz poštovani gosp. gigo, neznam kako da se izrazim drugačije ali volio bi vas pitat ki covik covka, jel vi nas ovdje lagano zajebavate ili ste vi ozbiljni???
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 11 Emptypet lip 01, 2012 10:23 am

[quote="Tic_Bal."]
lord189 je napisao/la:
Tic_Bal. je napisao/la:
Trazim DACO priznanje od pravi doktora da ovi mulci sto pljuju sve tice shvate da nije to bas tako kako oni misle.

Tica sam drzao samo zbog zijade nadao sam se izbaciti nekog boljeg ali su mi u startu ispljuvali tog zamisljenog tica Sad

Onda kada vidim sta hvale onda se zapitam dali oni namjerno pljuju ili stvarno tako cuju i misle Sad


Ako se ova prva rečenica odnosila ikojim djelom na mene onda ti ja na nju odgovaram: Nikad nisan komentira ovoga tvoga tića a pogotovo pljuva, a smatram samo da ima puno puno prolazniju i kvalitetniju batudu nego od toga friškoga pojačanja šta si dobija koje ćeš viruj mi nakon dvi godine bacit ća jer će te Bog prosvijetlit ne sumnjam... I nadam se da ćeš malo otvorit oči. Pozz balta prijatelju sa kojim se moglo pričat kvalitetno do prije 4 miseca.

Lorde sa mnom se moglo pricati dok je bio normalan razgovor a znas i sam kakve si rijeci potegao na onom forumu .

Takve rijeci mozes koristiti sa svojim prijateljima ipak sam ja duplo i jos vise stariji od tebe.

Ako si mislio da me mozes vrijeđat i sutra normalno sa mnom razgovart to nece moci.

Sto se tice tica koje drzim meni se sviđaju i dobri su mi bitno je da ja uzivam .

Balta svaka čast samo neznam zašto si one riječi potvrdio pet puta. A to šta si ti stariji me nije briga. To sad nije ni bitno prošlo je izmjenili smo riječi. Onda drži to šta ti se sviđa to se cjeni, samo protiv mene nemožeš i nećeš nikad moć sa ijednim niti svi koji to drže Smile Pozz balta revolucijo
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 11 Emptypet lip 01, 2012 2:21 pm

MONSTRUMO je napisao/la:
Pozzz poštovani gosp. gigo, neznam kako da se izrazim drugačije ali volio bi vas pitat ki covik covka, jel vi nas ovdje lagano zajebavate ili ste vi ozbiljni???

Prika MONSTRUMO baš mi za čudo što ti se nije javio i tebi FOTOREPORTER da ti reče ŠTO upadaš di ti nije misto affraid affraid
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 11 Emptypet lip 01, 2012 3:22 pm

Cijelim mojim putem pisanja postova nepostoji smisao pisanja (ZAJEBANCIJE),več volja pokazanog znanja,moralnost moja i kulturna komunikacija.Pozdrav od Gige DOKTORA.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 11 Emptypet lip 01, 2012 5:02 pm

Gigo ,ti si se ozbiljno uvatija zijade a niko te ne prati,pa evo ja cu da se tema razvije.

Špicana zijada ka i šta samo ime govori ide na špic,ne završava,i to obicno od 30 - 60 %

dužine.Znaci prisice je na iii u nekom dijelu dužine.

Razlika terminologije "špicaje" i kako mi kažemo "siče","osiče" je u tome što grdelin koji

špicaje u 99% slucajeva je sija,zabetonira tu zijadu,a kad "zna osič",onda varira,zna je izvest

a zna je i osič na razlicitim dužinama.

Uglavnom,grdelin koji je sklon da "siče"zijadu dosta puta se totalno pokvari pa mu ta zijada

postane jedina koju zna ispivat.Tada cesto malo promine i boju zijade,prilagodi je i uzme za

glavno pivanje.Tad tuce batude sa tom osičenom zijadom ,uvik iste dužine i boje,znaci

ŠPICAJE.

ŠPICAJE,SIČE je terminoligija za nezavršenu zijadu,znaci neispravnu.
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 11 Emptypet lip 01, 2012 7:35 pm

Šta nije nas profa Yogi reka da je drza tica koji spicaje zijadu i da mu je to bila najdraža
zijada u životu? Skuzajte ako san šta krivo razumijo.
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 11 Emptysub lip 02, 2012 12:59 am

[quote="lord189"]
Tic_Bal. je napisao/la:
lord189 je napisao/la:
Tic_Bal. je napisao/la:
Trazim DACO priznanje od pravi doktora da ovi mulci sto pljuju sve tice shvate da nije to bas tako kako oni misle.

Tica sam drzao samo zbog zijade nadao sam se izbaciti nekog boljeg ali su mi u startu ispljuvali tog zamisljenog tica Sad

Onda kada vidim sta hvale onda se zapitam dali oni namjerno pljuju ili stvarno tako cuju i misle Sad


Ako se ova prva rečenica odnosila ikojim djelom na mene onda ti ja na nju odgovaram: Nikad nisan komentira ovoga tvoga tića a pogotovo pljuva, a smatram samo da ima puno puno prolazniju i kvalitetniju batudu nego od toga friškoga pojačanja šta si dobija koje ćeš viruj mi nakon dvi godine bacit ća jer će te Bog prosvijetlit ne sumnjam... I nadam se da ćeš malo otvorit oči. Pozz balta prijatelju sa kojim se moglo pričat kvalitetno do prije 4 miseca.

Lorde sa mnom se moglo pricati dok je bio normalan razgovor a znas i sam kakve si rijeci potegao na onom forumu .

Takve rijeci mozes koristiti sa svojim prijateljima ipak sam ja duplo i jos vise stariji od tebe.

Ako si mislio da me mozes vrijeđat i sutra normalno sa mnom razgovart to nece moci.

Sto se tice tica koje drzim meni se sviđaju i dobri su mi bitno je da ja uzivam .

Balta svaka čast samo neznam zašto si one riječi potvrdio pet puta. A to šta si ti stariji me nije briga. To sad nije ni bitno prošlo je izmjenili smo riječi. Onda drži to šta ti se sviđa to se cjeni, samo protiv mene nemožeš i nećeš nikad moć sa ijednim niti svi koji to drže Smile Pozz balta revolucijo



Onda nema problema lorde ako ti nemas kulturu ponasanja prema starijima.

Evo da mi nebi razglabali ko je koga prvi i kako uvrijedio i sa kojim poniznim rijecima kada se vidimo onda mozemo porazgovarati .

ps. Sto se tice tica to je sporedna stavar o ticima necemo ni razgovarati jer smo na razlicitim frekvencijama
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 11 Emptysub lip 02, 2012 1:21 am

Kosava kosava kosava zove bonaca bonaca bonaca šššššššš šššššššš
alo jel se cujemo??????? Hihihihi
bavimo se istim sportom samo jedni na 40 MHz a drugi na 58 MHz! Hahaha
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 11 Emptysub lip 02, 2012 1:34 am

MONSTRUMO je napisao/la:
Kosava kosava kosava zove bonaca bonaca bonaca šššššššš šššššššš
alo jel se cujemo??????? Hihihihi
bavimo se istim sportom samo jedni na 40 MHz a drugi na 58 MHz! Hahaha

ima ih 4-ri frekvencije -- FM--MW--LW--SW--

E sad neznam ko koju sluša od ove 4-ri jer nisu iste Very Happy Very Happy

prika valjda neču dobit i od tebe CRVENI Embarassed Embarassed Embarassed

TI imaš dva ŽUTA Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 11 Emptysub lip 02, 2012 3:04 am

Evo otvaram drugu temu po (mom)pogledu postoje dva tipa zijadi (pozitivnih). 1. Imamo zijadu koja poćinje sa naglaskom VIC zvana vizjada.To je jedan predzvuk otpijevan koji joj daje dominaciju boljeg izbačaja otpjevanosti.Vecinom se nalazi na batudama iz melodija ili taktova spojenih gdje su (dupla ili trodupla pletiva) sa završetkom VIZIJADE. 2. Imamo zijadu koju pišemo sa slovom prvim Z jer kod te zijade prvo slovo ne postoji u abecedi,a mi uvijek to slovo upotrebljavamo prikazom ustima.Sličilo bi na slova spojena (DZ).Što se tiče batude ova vrsta zijade je (večinom) priklonjena na injule batude,a zna bit i na duplim pletivima.Primjer:visli visli visli ziju,spli spli spli ziju itd.Ako je netko tamo 80.do90.godina slusa u Pločama na kolodvoru,Kominu,Metkoviču na smeću itd. ,mogao je čuti kod tiča batudera večinom ali ne uvijek zijade bez VIC.Bile su za ocijenu 4.,kristalne,caklene sa blažim kolumbarima opisno srednjega luka vrlo dobre dužine otpijevane.Što hoću reći da treba ići malo dublje na pogled zijada i prihvatiti i jednu i drugu na razmatranje za ocijenu,a na samo po (nekima) sa početkom VIC zvana VIZIJADA. Pozdrav od Gige DOKTORA.
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 11 Emptysub lip 02, 2012 3:54 am

Pozzz gosp. Gigo, posto smo mi ovdje prije vašeg dolaska Konstantno Lomili koplja u vezi "glatkih" grdelina, volio bi vas opis pletiva i zijade dakle cijele batude u ovih grdelina. Naravno odgovoriti mozete kad god hoćete i kad budete imali vrimena. Isto tako ću vam ako želite i ako ste u mogućnosti poslati video od mojih nekih grdelina jer me interesira vaše mišljenje! Pozzzz
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 11 Emptysub lip 02, 2012 4:15 am

MONSTRUMO je napisao/la:
Šta nije nas profa Yogi reka da je drza tica koji spicaje zijadu i da mu je to bila najdraža
zijada u životu? Skuzajte ako san šta krivo razumijo.
Ti si moj monstrumo totalno polupa lonćiće,malo se smiri i ne prićaj pizdarije a ako već nešta prićaš onda moraš to potvrdit i imat dokaz. Ali ja neman volje ni tebi a ni nikom drugom sad objašnjavat .
[Vrh] Go down
Sponsored content





 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 11 Empty

[Vrh] Go down
 
Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše
[Vrh] 
Stranica 11 / 39.Go to page : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 39  Next
 Similar topics
-
» Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše
» Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: