Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 veliki tici i ticari

Go down 
+25
frzelin
Markan
pujdo
MONSTRUMO
Gigo
rico
PESTI
DOMENICO
F I N K O
Jandrek
bošket
enver
Tic_Bal.
pele
ivica.milanovic13
ivica
euzebio
YOGI
GRANDE
ivica.p
Vedran
arboret
vrca
Moćun
DjordjeVet
29 posters
Go to page : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
Autor/icaPoruka
DjordjeVet

DjordjeVet


Broj postova : 172
Points : 197
Join date : 17.01.2011
Age : 43

veliki tici i ticari Empty
PostajNaslov: veliki tici i ticari   veliki tici i ticari Emptypet ruj 09, 2011 7:01 am

citam sve ove price i prepucavanja oko zijada,Murterana, Livnjaka, Bosanaca, 'lipasa' sa Marjana i ko zna kakvih sve tica, mora se priznati da se prica dobro zakuvala...
kako sam shvatio, svi (ili barem SKORO svi) veliki tici o kojima se ovdje prica, kako su imali dobre zijade, skavolinska pletiva od ne-znam-koliko taktova i slicno su bili proizvodi prirode, tj. ocaci....
sad mi nije jasno, u cemu je velicina ticara da ima odlicnog tica ako ga je uzeo gotovog iz prirode, kao ocaka?
ispravite me ako grijesim, ali mi to nije bas najjasnije... Question
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

veliki tici i ticari Empty
PostajNaslov: Re: veliki tici i ticari   veliki tici i ticari Emptypet ruj 09, 2011 8:52 pm





Bog !!!!


Složem se sa Lordom , ali triba prvo odgovorit :što i tko

se more nazvat tičarem ????



Salu2
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



veliki tici i ticari Empty
PostajNaslov: Re: veliki tici i ticari   veliki tici i ticari Emptysub ruj 10, 2011 12:36 am

Tičar je onaj ko drži tri osnovne vrste pjevica Laughing
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

veliki tici i ticari Empty
PostajNaslov: Re: veliki tici i ticari   veliki tici i ticari Emptysub ruj 10, 2011 12:57 am

To je onda jedino Moćun ovde....
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

veliki tici i ticari Empty
PostajNaslov: Re: veliki tici i ticari   veliki tici i ticari Emptysub ruj 10, 2011 1:09 am



Bog !!!



More proći Marko , samo triba vidit kako žive te tri


osnovne vrste pjevica , evo ja ću navest primjer ::: u mene

je prvo baštarda ila iz ruke pa verdun i sada još tri gardelina ( reći će

netko nisu to cirkuski papagaji ))) , normalno da nisu , ovo su divlje ptice

i triba vrimena i živaca dovesti ih do tog nivoa !!!!


I zato živjeli tičari koji daju prvo tici ,a tek onda sebi !!!

Salu2

[Vrh] Go down
arboret

arboret


Broj postova : 299
Points : 303
Join date : 02.05.2011

veliki tici i ticari Empty
PostajNaslov: Re: veliki tici i ticari   veliki tici i ticari Emptyuto ruj 20, 2011 4:34 am

evo ovako smatram za ticara samo onoga tko se je u svom ticarskom stažu cuo više od jednoga pravog ocaka u prirodi. smatram da je na ovomu forumu vrlo malo ticara iz toga razloga šta nikada u životu nisu imali priliku cuti kako zvuci pravi grdelin pišu takve nebulozna štiva šta nema veze sa nikakvom istinom o stvarnom i istinskom događaju npr stavit cu za primjer ovega marka zvanoga po novom nazivu lažov tj recite mi vi dali je to ticar.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



veliki tici i ticari Empty
PostajNaslov: Re: veliki tici i ticari   veliki tici i ticari Emptyuto ruj 20, 2011 6:23 am

Slušaj ti šta si boravija u foši kad se u školi govorilo o kulturi ... Dobro znan ko si i šta sad imaš i šta si ima i iskreno te žalin... Neznan uopće kako osoba poput tebe može radit na računalu lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

Dalje, kad imaš toliko hrabrosti prozivat mene i moje prijatelje a da te niko nije spomenija dođi za okrugli stol pa da te čujen, pa ćeš ti mene čut. O tvojoj hrabrosti govori ovo višemjesečno skrivanje identiteta na forumu, a ovako se na prvi pogled čini da iza forumskoga nicka arboret stoji neka ženskica koja je u pubertetu. A samo da pojedini ljudi znaju ko si smijali bi se i samo smijali lol! lol! lol! lol! lol! lol!

A jesan li ja mati stipi juri tičar me najmanje dira i brine... Smile
[Vrh] Go down
Vedran

Vedran


Broj postova : 54
Points : 57
Join date : 30.07.2011
Lokacija : glavice

veliki tici i ticari Empty
PostajNaslov: Re: veliki tici i ticari   veliki tici i ticari Emptyuto ruj 20, 2011 6:29 am

arboret je napisao/la:
evo ovako smatram za ticara samo onoga tko se je u svom ticarskom stažu cuo više od jednoga pravog ocaka u prirodi. smatram da je na ovomu forumu vrlo malo ticara iz toga razloga šta nikada u životu nisu imali priliku cuti kako zvuci pravi grdelin pišu takve nebulozna štiva šta nema veze sa nikakvom istinom o stvarnom i istinskom događaju npr stavit cu za primjer ovega marka zvanoga po novom nazivu lažov tj recite mi vi dali je to ticar.
Samo mi molin te reci jeli smatraš za velike tičare ove šta su do jučer držali kanarine i gimple a sad ovde prodaju pameti di su to oni čuli prave oćake možda na gripama i žnjanu , a ti se uvatio malog Marka a mali je uteka iz kalaharija jer nije htio slušat ta velike tičare
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

veliki tici i ticari Empty
PostajNaslov: Re: veliki tici i ticari   veliki tici i ticari Emptyuto ruj 20, 2011 6:31 am


Bog !!!


Ajde prvo smanjite doživljaje i prozivke !!!


A što se tiče tičara " što su čuli više od jednoga pravoga očaka u prirodi

----- kriterij ravan nuli !!!!!!!


Salu2

[Vrh] Go down
ivica.p




Broj postova : 48
Points : 49
Join date : 11.09.2011
Age : 42
Lokacija : karakašica

veliki tici i ticari Empty
PostajNaslov: Re: veliki tici i ticari   veliki tici i ticari Emptyuto ruj 20, 2011 6:38 am

ponašate se kao da ste se napili i upali u fošu baš kako je mrko napisao... ja ne držim grdeline intezivno ali pomalo planiram ali kad se gleda sastrane gospodine arboret puno ponižavate ne samo mene nego i ostale forumaše..volio bih da nam nabroite oćake koje ste vi čuli u prirodi sigurno su oni bili zanimljivi ili ako nije problem a ne sumnjam sigurno se sićate koje je to pivanje bilo i još bolje opižite nam kako su ti grdelini žvižđali
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

veliki tici i ticari Empty
PostajNaslov: Re: veliki tici i ticari   veliki tici i ticari Emptyuto ruj 20, 2011 7:39 pm

Drago mi je da su se javili ovi svijetski prvaci...koji sve znaju o lokalnoj i svijetskoj tičiji čast je da vam oni prezentiraju svoje visoko kvalitetno znanje zato ih ljudi pomno pratite i upijajte svaku njihovu riječ jer ako nešto propustite nećete moći to znanje nadoknaditi cijeli vaš tičarski život..., samo da napomenem tim umišljenim lokalnim znalcima da sam ja davno,davno ko dite drža taj njihov vrhunski standard ....
ps: Čini mi se da Marku nije potreban mentor ...a uvidit će on ko su pojedinci što ga drže kao štit....
[Vrh] Go down
ivica.p




Broj postova : 48
Points : 49
Join date : 11.09.2011
Age : 42
Lokacija : karakašica

veliki tici i ticari Empty
PostajNaslov: Re: veliki tici i ticari   veliki tici i ticari Emptyuto ruj 20, 2011 8:05 pm

ode svi pričaju kako da to nazovem o nekom "kmetstvu" neznam zašto niti me zanima..taman san doša s posla smočija san se ko miš pa palin ovu makinju i svaki dan isto uvik čitan i čitan nikad nista za saznat uvik neka svađa ,dišpet ,neprijateljstva

neznam čemu to a ni zašto
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

veliki tici i ticari Empty
PostajNaslov: Re: veliki tici i ticari   veliki tici i ticari Emptyuto ruj 20, 2011 9:26 pm




Bog !!!


Ma nije sve tako crno ka što izgleda , većinom je prepucavanje

sprdačina , a da ima što pametno za naučit ima !!!

Ako izuzmemo par pojedinaca-hahaha čije je sve najbolje , koji sve

najbolje znaju dok je ostalo sve smeće , većina ljudi

je ode iz razbibrige !!!! toliko


Živila sprdačina ...


Salu2
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



veliki tici i ticari Empty
PostajNaslov: Re: veliki tici i ticari   veliki tici i ticari Emptysri ruj 21, 2011 12:17 am

Dado ja netriban uviđat više ništa, sve san uvidija na vrime i drago mi je zbog toga... A da će jedan pizdun provokatorski meni radit ankete po forumu i nadivat nadimke, to ja neću dopustit... mogu i ja njemu dat nadimak, ali još ću se malo suzdržat...

[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

veliki tici i ticari Empty
PostajNaslov: Re: veliki tici i ticari   veliki tici i ticari Emptysri ruj 21, 2011 2:24 am

arboret je napisao/la:
evo ovako smatram za ticara samo onoga tko se je u svom ticarskom stažu cuo više od jednoga pravog ocaka u prirodi. smatram da je na ovomu forumu vrlo malo ticara iz toga razloga šta nikada u životu nisu imali priliku cuti kako zvuci pravi grdelin pišu takve nebulozna štiva šta nema veze sa nikakvom istinom o stvarnom i istinskom događaju npr stavit cu za primjer ovega marka zvanoga po novom nazivu lažov tj recite mi vi dali je to ticar.
Ja se potpuno slažem s tobom sve šta si reka svaka ti je na mistu i ne znam šta te napadaju neki tkzv tićari koji ne znaju kako izgleda grdelin.Imaš svoje mišljenje ka i svi drugi i imaš ga pravo reć.Eto ja te ne poznam ali bi te volija upoznat . Živija Figaret.
[Vrh] Go down
DjordjeVet

DjordjeVet


Broj postova : 172
Points : 197
Join date : 17.01.2011
Age : 43

veliki tici i ticari Empty
PostajNaslov: Re: veliki tici i ticari   veliki tici i ticari Emptysri ruj 21, 2011 2:31 am

otisli ste mi od teme.... Twisted Evil
pitanje koje sam postavio jeste:
ako su svi (ili barem skoro svi) veliki tici bili ocaci, u cemu je bila velicina njihovih vlasnika? cemu su ih to njihovi vlasnici naucili, pa time postali veliki ticari?

svako moze da uhvati gotovog ocaka, sa formiranim pjevom (na stranu to sto ih vise i nema u onoj klasi kao nekada)...ili nisam u pravu?
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

veliki tici i ticari Empty
PostajNaslov: Re: veliki tici i ticari   veliki tici i ticari Emptysri ruj 21, 2011 2:41 am

DjordjeVet je napisao/la:
otisli ste mi od teme.... Twisted Evil
pitanje koje sam postavio jeste:
ako su svi (ili barem skoro svi) veliki tici bili ocaci, u cemu je bila velicina njihovih vlasnika? cemu su ih to njihovi vlasnici naucili, pa time postali veliki ticari?

svako moze da uhvati gotovog ocaka, sa formiranim pjevom (na stranu to sto ih vise i nema u onoj klasi kao nekada)...ili nisam u pravu?
E vidiš đorđe nisi u pravu .Prvo kad je bilo pravih grdelina u prirodi neki tićari su držali gubu.Ili nisu znali čut i raspoznat pravog od gube ili nisu znali uhvatit ili su se bojali jer večinom su ti očaci bili u mjestima kraj ljudi i kuča.Ali moje je mišljene da ih dosta nije znala prepoznat i čut uostalom tako je i dan danas.
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

veliki tici i ticari Empty
PostajNaslov: Re: veliki tici i ticari   veliki tici i ticari Emptysri ruj 21, 2011 2:44 am


Bog !!!!


Evo ja ću pokušati reći čemu su ih naučili ,a ujedno u čemu

je njihova veličina :: naučili ih nisu ništa ,a njihova veličina ?

je u tome što nisu birali sredstva , a bogami ni žrtve da bi došli do njih !!!!


Toliko

ps. ode ne ide : živila sprdačina... jer je ozračje

vezano uz povjest tičara" suviše morbidno !!!


Salu2
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



veliki tici i ticari Empty
PostajNaslov: Re: veliki tici i ticari   veliki tici i ticari Emptysri ruj 21, 2011 2:51 am

U pravu si Đorđe.

Zato ja stalno i ponavljam ko su za mene veliki grdelinaši.

Od starijih,oni koji su unatoc kvalitetnim ocacima imali svoja pivanja desetak

ili dvadeset godina,koji su odgajali mlade iz godine u godinu.

A danas su to oni koji na ovu neimaštinu ipak imaju neke pomake,napreduju

milimetar po milimetar i ti se rezultati vide.

Đorđe,

tocno se zna ko su ti ljudi i ko koliko zna i ko je šta ima,ali nije za forum jer

su grdelinaška ludila i ljubomore na zavidnoj visini.
[Vrh] Go down
euzebio




Broj postova : 352
Points : 359
Join date : 01.08.2011
Age : 58

veliki tici i ticari Empty
PostajNaslov: Re: veliki tici i ticari   veliki tici i ticari Emptysri ruj 21, 2011 4:15 am

E da, velike ptice i veliki ptičari. Tko koliko zna znati će se onda kada se se iz ovoga hobija bude polagao ispit, a to će biti nikad. Uvjerenja sam da svi koji posjećuju ovaj forum o sebi imaju mišljenje kao o velikom ptičaru i znalcu. I to smatram normalnim i u redu. Godine ptičarstva donose iskustvo ali ne i sposobnost prepoznavanja dobre ptice u ranoj fazi. Imao sam prilike vidjeti dečkiće poput Marka i Lorda kako bez problema prepoznaju dobru zijadu i dobrog grdelina. Isto tako sam puno puta slušao komentare starih ptičara koji su imali prave ptice a pričaju takve pizdarije da čovjek ne može vjerovati. A imali su ih jer su im pali na baketinu a da o njima nikad blage veze nisu imali.Nemaju ni danas.
Za biti pravi ptičar najčešće je trebalo imati jednu ekipu koja onda hvali tvoje ptice. Oni bi okolo lagano pumpali a gazda bi im za uzvrat podario nešto od svojega škarta ili bi im utopio grdelina za pet šest stoja eura. Onaj što kupuje nema pojma o pticama ali zato ima istu pjesmu koja je priznata. A priznata je jer je ekipa i reklama učini priznatom. I tako u krug.
Ukoliko bi se našao pojedinac koji nije timski igrač, pa makar imao i kvalitet, on nikada ne bi dolazio do izražaja. Jad nastaje kada se pojavi druga ekipa nastala na isti način kao i ona prva. To sada imate na forumu. Tri različite ekipe koje pumpaju i hvale bez obzira na kvalitet. Unutar ekipe nema kritičnosti, pogotovo u javnosti. Ukoliko protivnička ekipa i postavi grdelina koji vrijedi, isti tren se skoči cijela druga ekipa koja ga ispljuca tako da ga ni gazda ne može prepoznati. Pojedinci se i potrude, vjerojatno kako bi stekli ugled u ekipi, izmišljajući termine poput šrot, smeće, guba. Čak ako se nekome i svidi nešto od izloženih grdelina na forumu ili u prirodi, ne smije reći jer ekipa djeluje poput čvrste stranke. A ko se smije suprotstaviti stranci i šefu stranke?
Bilo je pokušaja da se provjeri malo znanje i razmišljanje o pticama. Nedavno je g. Bošket postavio pitanje o maloj zijadi. Provjerite koliko je ljudi ponudilo odgovor. Istu pjesmu nitko nije održao dvadeset godina. Svaka nova generacija grdelina pa i svaki grdelin imali su različitosti u pjesmi. Čak su se i očaci mijenjali tijekom vremena. Što mislite, kada imate dobrog očaka da je stvar gotova? Budite sretni ako vam i on ostane na istoj pjesmi. Mijenjali su se očaci nakon pet godina u ćibi. I to nagore naravno. A zašto su se mijenjali? Pa ne treba to ni reći jer to ionako svi znaju, majstora na forumu kao u priči. Samo neće reći, jer zašto bi oni učili druge? Jedan stari sinjski ptičar je puno puta znao reći "ne uči ga bolje da ne zna". Zašto? Pa lakše mu je uvalit "pravoga" za dobre novce.
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

veliki tici i ticari Empty
PostajNaslov: Re: veliki tici i ticari   veliki tici i ticari Emptysri ruj 21, 2011 4:51 am



Bog !!



... U SRIDU ------


Salu2
[Vrh] Go down
DjordjeVet

DjordjeVet


Broj postova : 172
Points : 197
Join date : 17.01.2011
Age : 43

veliki tici i ticari Empty
PostajNaslov: Re: veliki tici i ticari   veliki tici i ticari Emptysri ruj 21, 2011 4:52 am

YOGI je napisao/la:
DjordjeVet je napisao/la:
otisli ste mi od teme.... Twisted Evil
pitanje koje sam postavio jeste:
ako su svi (ili barem skoro svi) veliki tici bili ocaci, u cemu je bila velicina njihovih vlasnika? cemu su ih to njihovi vlasnici naucili, pa time postali veliki ticari?

svako moze da uhvati gotovog ocaka, sa formiranim pjevom (na stranu to sto ih vise i nema u onoj klasi kao nekada)...ili nisam u pravu?


E vidiš đorđe nisi u pravu .Prvo kad je bilo pravih grdelina u prirodi neki tićari su držali gubu.Ili nisu znali čut i raspoznat pravog od gube ili nisu znali uhvatit ili su se bojali jer večinom su ti očaci bili u mjestima kraj ljudi i kuča.Ali moje je mišljene da ih dosta nije znala prepoznat i čut uostalom tako je i dan danas.

moj post se nije odnosio na znanje o pjevu kao pjevu, vec o tome da je bukvalno svako, uz malo srece, mogao 'nabaviti' i imati dobrog ocaka (makar za tu prvu sezonu, dok ne ode u prvo mitarenje)...nisam u pravu?

ili je velicina ticara da ocaka odrzi na tom pjevu, poboljsa ga, da mu od mladih odgoji nasljednika u istoj ili visoj klasi?
[Vrh] Go down
Vedran

Vedran


Broj postova : 54
Points : 57
Join date : 30.07.2011
Lokacija : glavice

veliki tici i ticari Empty
PostajNaslov: Re: veliki tici i ticari   veliki tici i ticari Emptysri ruj 21, 2011 6:15 am

GRANDE je napisao/la:
Drago mi je da su se javili ovi svijetski prvaci...koji sve znaju o lokalnoj i svijetskoj tičiji čast je da vam oni prezentiraju svoje visoko kvalitetno znanje zato ih ljudi pomno pratite i upijajte svaku njihovu riječ jer ako nešto propustite nećete moći to znanje nadoknaditi cijeli vaš tičarski život..., samo da napomenem tim umišljenim lokalnim znalcima da sam ja davno,davno ko dite drža taj njihov vrhunski standard ....
ps: Čini mi se da Marku nije potreban mentor ...a uvidit će on ko su pojedinci što ga drže kao štit....
Evo da odgovorin na ove provokacije. o tvojim standardima bi se dalo na široko pričat . Baš mi je u nedilju bio poštar iz splita i pazi čuda kaže dado ima dvi godine počeo držat grdeline ali kao samohrana majka. vidio san i tvoje slike imaš lipe gimple mogu ti reć.Šta se tiče tvog standarda kod tebe vridi Mile i Ja i još dva i molin vas nemojte više o standardu i tradiciji jer ste posrali i šefa i stanicu . ja se nadan da si uspio izvuć boljeg od onog lirskog a ako jesi onda mi je ža Mile sad je ispod tebe. i to šta imaš upitno je kad izvadiš na livadu pa će na kraju milin lirski bit bolji od tvojih. još da ti kažen ako je ovde itko umišljeni lokalni(neću vas nazvat znalcima jer to nikad niste bili niti ćete bit) tićarćić onda vas ovde ima par sami ćete se pripoznat, a mi sinjani smo za vas prvaci svita i splita.
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

veliki tici i ticari Empty
PostajNaslov: Re: veliki tici i ticari   veliki tici i ticari Emptysri ruj 21, 2011 6:18 am

Evo ka i obično slažem se s dosta stvari koje je g euzebio napisao.Ali g euzebio ako je grdelin pravi nikakvi klan ga ne može pobit,jer ako neko ide pobit pravog grdelina to u stvari pobija svoje znanje .Tako je bilo prije a tako je i danas.Klan može od gube pumpat i stvarat atmosferu za prodaju,ali se ne može pravi grdelin osporit.Evo sad ne govorim da su Kocini tići pravi ali je ovo ljeto dokaza da nema niko bolje.Htjeli su neki doć na takmićenje ali kad je bilo zakazano nema nigdi nikoga.Evo već se sad javljaju neki već se ćuju zijade ali kad dođe vrijeme nema nigdi nikoga.Ovo govorim za Split a ne za druge gradove i sela ali kad si prvak u Splitu ti si prvak cilog svita.I zato Koce svaka čast a mi ostali se moramo trudit da ga skinemo s prvog mista.
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

veliki tici i ticari Empty
PostajNaslov: Re: veliki tici i ticari   veliki tici i ticari Emptysri ruj 21, 2011 6:42 am

Đorđe normalno je da se tićar cijeni i poštuje po tom kako drži i koliko napreduje u pjesmi grdelina svake godine.Samo da se razumimo teško je izbacit grdelina boljeg od učitelja,ako se to postigne to je v rhunski uspjeh i to se ne događa često.A prije se nisu toliko ostavljali mladi grdelini jer ako si zna di su pravi očaci iša si ubrat gotovog mustanga a niko se nije puno zajebava s mladima.Nažalost toga više nema pa se sad pokušava na sve moguče načine doći do neke kvalitete
[Vrh] Go down
Sponsored content





veliki tici i ticari Empty
PostajNaslov: Re: veliki tici i ticari   veliki tici i ticari Empty

[Vrh] Go down
 
veliki tici i ticari
[Vrh] 
Stranica 1 / 11.Go to page : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» gajbe za tići
» Ticari pjevaju batude .
» veliki problem
» veliki kavez 3
» veliki kavez za ptice

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: