Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 MILIN LIRSKI-poslušati do kraja

Go down 
+16
PESTI
enver
ivica
bošket
YOGI
frzelin
GRANDE
arboret
pele
angjello
ivica.milanovic13
euzebio
Moćun
Tic_Bal.
DOMENICO
lord189
20 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
Anonymous



MILIN LIRSKI-poslušati do kraja - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: MILIN LIRSKI-poslušati do kraja   MILIN LIRSKI-poslušati do kraja - Page 6 Emptyuto ruj 06, 2011 8:23 am

pele je napisao/la:
YOGI je napisao/la:
YOGI je napisao/la:
YOGI je napisao/la:
opet nema odgovora g pele
da mi je tvoja glava da se odmorin jedan dan

Sunce ubilo reka bi Masleša HAHAHAAHAH sunny sunny sunny sunny sunny
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

MILIN LIRSKI-poslušati do kraja - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: MILIN LIRSKI-poslušati do kraja   MILIN LIRSKI-poslušati do kraja - Page 6 Emptyuto ruj 06, 2011 8:23 am

GRANDE je napisao/la:
bariton je napisao/la:
Ajde,ajde Pele

ne vuci me za jezik,iznili ste svu šporkicu nakon šta smo se zakarali,ja rici nisan reka

a pocmen li srat šta se sve događalo i pricalo,šta ste meni pricali jedan o drugome

dođe mi za izrigat.

Zato bolje da prekinemo



KOCE šta ti to skrivaš od nas ?????? Question Question Question Question Question Question Question
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

MILIN LIRSKI-poslušati do kraja - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: MILIN LIRSKI-poslušati do kraja   MILIN LIRSKI-poslušati do kraja - Page 6 Emptyuto ruj 06, 2011 8:23 am

GRANDE je napisao/la:
bariton je napisao/la:
Ajde,ajde Pele

ne vuci me za jezik,iznili ste svu šporkicu nakon šta smo se zakarali,ja rici nisan reka

a pocmen li srat šta se sve događalo i pricalo,šta ste meni pricali jedan o drugome

dođe mi za izrigat.

Zato bolje da prekinemo



KOCE šta ti to skrivaš od nas ?????? Question Question Question Question Question Question Question
Ali je i tebi koce reka nešta jedan čovik
[Vrh] Go down
pele

pele


Broj postova : 268
Points : 295
Join date : 29.05.2011
Lokacija : sinj

MILIN LIRSKI-poslušati do kraja - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: MILIN LIRSKI-poslušati do kraja   MILIN LIRSKI-poslušati do kraja - Page 6 Emptyuto ruj 06, 2011 8:24 am

nikad s menon nisi popriča dvi riči osim onda u mesnici kad si doša ako lažen ti me ispravi
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

MILIN LIRSKI-poslušati do kraja - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: MILIN LIRSKI-poslušati do kraja   MILIN LIRSKI-poslušati do kraja - Page 6 Emptyuto ruj 06, 2011 8:26 am

Kume ali si i ti nosija torbe......
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

MILIN LIRSKI-poslušati do kraja - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: MILIN LIRSKI-poslušati do kraja   MILIN LIRSKI-poslušati do kraja - Page 6 Emptyuto ruj 06, 2011 8:28 am

meni je reka jedan ćovik iz sinja puno lipih stvari
[Vrh] Go down
pele

pele


Broj postova : 268
Points : 295
Join date : 29.05.2011
Lokacija : sinj

MILIN LIRSKI-poslušati do kraja - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: MILIN LIRSKI-poslušati do kraja   MILIN LIRSKI-poslušati do kraja - Page 6 Emptyuto ruj 06, 2011 8:30 am

BI je jedan reka iz sinj a nama puno ljudi iz splita i nisu lagali
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

MILIN LIRSKI-poslušati do kraja - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: MILIN LIRSKI-poslušati do kraja   MILIN LIRSKI-poslušati do kraja - Page 6 Emptyuto ruj 06, 2011 8:31 am

YOGI je napisao/la:
meni je reka jedan ćovik iz sinja puno lipih stvari



[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

MILIN LIRSKI-poslušati do kraja - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: MILIN LIRSKI-poslušati do kraja   MILIN LIRSKI-poslušati do kraja - Page 6 Emptyuto ruj 06, 2011 8:33 am

A kad koce još malo više popizdi pa poćme prićat
[Vrh] Go down
pele

pele


Broj postova : 268
Points : 295
Join date : 29.05.2011
Lokacija : sinj

MILIN LIRSKI-poslušati do kraja - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: MILIN LIRSKI-poslušati do kraja   MILIN LIRSKI-poslušati do kraja - Page 6 Emptyuto ruj 06, 2011 8:34 am

a ka mi počnemo pričat
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



MILIN LIRSKI-poslušati do kraja - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: MILIN LIRSKI-poslušati do kraja   MILIN LIRSKI-poslušati do kraja - Page 6 Emptyuto ruj 06, 2011 8:35 am

YOGI je napisao/la:
A kad koce još malo više popizdi pa poćme prićat

Ako popizdi još malo više MORAT ĆE BANIRAT SAM SEBE!!!!! hahahaahhaahahhahahahaahahhaahahhahhahaha lol! lol! lol! lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
euzebio




Broj postova : 352
Points : 359
Join date : 01.08.2011
Age : 58

MILIN LIRSKI-poslušati do kraja - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: MILIN LIRSKI-poslušati do kraja   MILIN LIRSKI-poslušati do kraja - Page 6 Emptyuto ruj 06, 2011 8:36 am

Ljudi, gospodo, prijatelji, forumaši, tičari i tičarčići. Otišlo se daleko a izgleda da neće stati uskoro. Moram reći, mene ne diraju optužbe kako su u Sinju grezače i natezače. Ok jesu, ljudi nemaju bolje, ja nemam bolje, sve stoji. Meni je zabavno čitati postove moga, slobodno mogu reći forumskog prijatelja Yogija. Istina da on sve proglašava nezalicama, potpisuje se sa profesor, što mu i priliči s obzirom na znanje. Pa dajte profesore stavite više pravu zijadu koja nije grezača i natezača, koja ima dužinu, ulaz (ona na snimku "Mile Lirskog"ili kako se već zva ili čiji već bio nema ispravan ulaz jer je ispaljena iz pletiva),boju, liriku, prolijevanje, nestajanje, dajte više pomognite i nama sinjanima, pomognite meni ako ste pravi profesor, stavite i kažite evo to je to. Ili jednostavno više ne maltretirajte ljude ponavljajući istu priču, a nemate ništa. Radim 20 godina sa ljudima. Nikada, ama baš nikada nisam učenika upitao ono što im osobno nisam objasnio. To je nemoralno, uvredljivo, licemjerno, ispod svake granice ljudskosti. Znate g. Yogi što ljudi cijene? Cijene Baritona. Čovjek je stavio grdelina i kazao: evo ljudi to je to što ja imam.I ne sramim se toga. Sinjani su bezbroj puta na kavi otvoreno kazali svaka čast čovjeku, ima to što ima i ne srami se to postaviti na forumu. Nije bitno što se ljudi neće složiti oko kvalitete grdelina. To je normalno. Za mene taj grdelin prolazi i točka. Za druge ne. Ali poanta je da čovjek dozvoljava da mu se čuje ptica. Ima boju zijade koju voli i kaže da druge ne priznaje. I to poštujem. Kakvu vi zijadu imate?Kako možete blatiti sve a ne pokazati ništa?Napisali ste bezbroj postova u kojima ste izgadili apsolutno sve, osim onih koje na forumu nitko nije čuo. Jedino ste za Baritonovog rekli da je odličan. Nije odličan. dobar jeste, nikad neće biti odličan. Jeste li kada slušali odličnog? Onog koji ima tri različite batude sa pravom zijadom?One bosance koji koji broje taktove pletiva sporije od Mile Mujsa? Mislite da će te smijući se na silu nasmijati i nas ostale? Sinj i sinjani su vam opsesija. Patite za Sinjom? Štokolmski sindrom?Još jednom ću zamoliti i Vas i sve ostale sa foruma:ma dajte smanjite malo doživljaje. Pretanite se rugati, svađati. Ništa time nećete postići. Znam da me nećete poslušati, pa onda uživajte. Kada dođete u situaciju da jedni drugima spominjete majčicu, e onda ste uspjeli.Pozz svima.odoh na odmor.
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

MILIN LIRSKI-poslušati do kraja - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: MILIN LIRSKI-poslušati do kraja   MILIN LIRSKI-poslušati do kraja - Page 6 Emptyuto ruj 06, 2011 8:48 am

g.EUZEBIO svaka čast učen ste čovik to uvik naglašavate, ali pošto sam ja malen za vas daj opišite malo ove svoje istomišljenike ?????
I zamolio bih vas da malo zamjenite rukavice jer su vam te previše:::::
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

MILIN LIRSKI-poslušati do kraja - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: MILIN LIRSKI-poslušati do kraja   MILIN LIRSKI-poslušati do kraja - Page 6 Emptyuto ruj 06, 2011 8:52 am

E to sam dado i ja već prije pita g euzebija kako to da nikad svojim sinjanima nije drža predavanje a moga je u milijon slučaja.I danas sam mu postavija pitanje na koje nije odgovorija.
[Vrh] Go down
portulata




Broj postova : 55
Points : 53
Join date : 18.07.2011
Lokacija : ZADAR

MILIN LIRSKI-poslušati do kraja - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: MILIN LIRSKI-poslušati do kraja   MILIN LIRSKI-poslušati do kraja - Page 6 Emptyuto ruj 06, 2011 9:31 am

...oo jeben ti,citan i smijen se...gadno ste se uvatili,sad vec postaje privatno a to i nije zanimljivo,ko je sto reka i te spike...nego da se ja vratin ticima jer zbog njih je ovaj forum i napravljen---VALJDA---nisan iz Sinja ni iz St nego iz Zadra pa cu kao neutralan komentirati ovu pricu...ovaj tic sto su ga momci stavili je za kurac..takvi ocaka kod nas u gazenici ima koliko oces....kakva lirika murterska,kakve pizzdarije...ponekad mi se cini..u biti ne ponekad nego pocimljen dolaziti do zakljucka da se ode a i ne samo ode nego i na onom drugom forumu dize cijena nekim ticama i pisa ljudima u oci i usi sa nekakvom izmisljenom terminologijom a pritom se naravno gadi sve ono drugo...I TU NARAVNO DOLAZI DO PROBLEMA...ka dite bi pomislija da iman tica sto vridi nesto i kad bi ga donija kod susjeda ticara on bi samo mahnija rukon i reka da ga pustin...ima je pravo na to jer je ima tice koje su dosta njih dolazili slusati i zavidili mu na njima....sto san tija reci...kako prihvatiti kritiku(dosta neugodnu) prema tvojoj tici od nekoga ko nece stavi karte na stol da se vidi sto on ima...TESKO...JAKO TESKO...i zato dolazi do ovoga....ljudi moji budite mi pozdravljeni,prvi post a odma udavijaaaa.... Cool
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



MILIN LIRSKI-poslušati do kraja - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: MILIN LIRSKI-poslušati do kraja   MILIN LIRSKI-poslušati do kraja - Page 6 Emptyuto ruj 06, 2011 4:45 pm

Ma Portulata prica je vrlo jednostavna,

ovi grdelin nevalja ništa,to je jasno.

Poanta je u tome da to nije Milin Lirski o kojemu sam ja pricao.

Sa ovog foruma ga je slušalo više ljudi i svi se slažu da nije to taj grdelin.

Od ovih šta kažu da je, nitko ga nije sluša.

Prica ne drži vodu.

Ako nekog zaista interesira,dati cu mu broj mob od gosp.Mile na p.p.,pa neka pita,saznati ce istinu

cilj i poleđinu ove hajke.Ovde su najmanje bitna sinjska gospoda i ovi momcici,oni su se samo

nadovezali na zajebanciju,i ja bi to napravija.

Ovde su bitna jedan ili dva covika iz Splita koji su cili život bisni i jidni na Milu i te grdeline,samo

iz razloga šta u njih nisu pivali.Nije to ništa novo,svi mi to znamo,ali im je sad bila prilika da ocrne

ponovno šjor Milu,koji to nikako nije zaslužija,pogotovo što se zbog bolesti i godina ne može braniti na forumu.

Ali takvi su grdelinaši od pamtivjeka,pogotovo ova dva,tri koji su potegli sve ovo.
[Vrh] Go down
KOBAC

KOBAC


Broj postova : 249
Points : 272
Join date : 03.03.2011

MILIN LIRSKI-poslušati do kraja - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: MILIN LIRSKI-poslušati do kraja   MILIN LIRSKI-poslušati do kraja - Page 6 Emptyuto ruj 06, 2011 6:37 pm

Tema više nema smisla,a razinu ovakve komunikacije možete nastaviti na chatu za rasprave i neslaganja.Čast iznimkama koji pokušavaju smiriti tenzije.
[Vrh] Go down
Sponsored content





MILIN LIRSKI-poslušati do kraja - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: MILIN LIRSKI-poslušati do kraja   MILIN LIRSKI-poslušati do kraja - Page 6 Empty

[Vrh] Go down
 
MILIN LIRSKI-poslušati do kraja
[Vrh] 
Stranica 6 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: