Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 vrste kanarinaca

Go down 
+5
DOMENICO
F I N K O
KOBAC
Dva Grdelina
kanarinka
9 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
kanarinka

kanarinka


Broj postova : 22
Points : 30
Join date : 16.04.2011

vrste kanarinaca Empty
PostajNaslov: vrste kanarinaca   vrste kanarinaca Emptypon tra 18, 2011 10:06 pm

Molim vas savjet. Imam kanarinca Malino. Mislim d je (Bruno rosso) akose tako piše..znači crvene-bakrene boje.
Voljela bi kupiti još jednog kanarinca ali različitog pjeva. Da li svi kanarinci isto pjevaju. Čula sam da su roleri tihi pa me zanima što mi vi možete preporučiti.
Hvala
[Vrh] Go down
Dva Grdelina

Dva Grdelina


Broj postova : 55
Points : 63
Join date : 12.01.2011
Age : 53
Lokacija : SPLIT

vrste kanarinaca Empty
PostajNaslov: Re: vrste kanarinaca   vrste kanarinaca Emptyuto tra 19, 2011 12:24 am

zavisi šta voliš da pivaju tiše ili jače,ne pivaju svi isto....i ako je malino nemože bit bakreno crvene boje.........ali kad imaš tako lip nik,javi se (ako si kanarinka)pa čemo ti nać na poklon jednog lipog kanarina...a mogli su ti i moderatori,administratori nač nešto na poklon-pošto si,ako si????? prva žena????? na forumu....pozdrav...
[Vrh] Go down
KOBAC

KOBAC


Broj postova : 249
Points : 272
Join date : 03.03.2011

vrste kanarinaca Empty
PostajNaslov: Re: vrste kanarinaca   vrste kanarinaca Emptyuto tra 19, 2011 2:10 am

Dva Grdelina je napisao/la:
zavisi šta voliš da pivaju tiše ili jače,ne pivaju svi isto....i ako je malino nemože bit bakreno crvene boje.........ali kad imaš tako lip nik,javi se (ako si kanarinka)pa čemo ti nać na poklon jednog lipog kanarina...a mogli su ti i moderatori,administratori nač nešto na poklon-pošto si,ako si????? prva žena????? na forumu....pozdrav...

Dogovoreno,

kad "kanarinka" napiše kako bi voljela da joj pjeva ljubimac pronači će mo po želji pticu za prvu damu na forumu.
[Vrh] Go down
F I N K O

F I N K O


Broj postova : 393
Points : 400
Join date : 17.01.2011
Age : 53
Lokacija : Komiža

vrste kanarinaca Empty
PostajNaslov: Re: vrste kanarinaca   vrste kanarinaca Emptyuto tra 19, 2011 8:56 am

Pristrašila se kanarinka,triba joj dat voltu !
[Vrh] Go down
kanarinka

kanarinka


Broj postova : 22
Points : 30
Join date : 16.04.2011

vrste kanarinaca Empty
PostajNaslov: Re: vrste kanarinaca   vrste kanarinaca Emptyčet tra 21, 2011 10:34 pm

Pozdrav svima!
Ja se nisam ni predstavila Very Happy
Nisam ni znala da sam jedina 'kanarinka' ovdje Smile
Ovako..negdje na forumu sam našla kontakt gosp.Reljića koji uzgaja timbrado kanarince.
Poslao mi je snimke pjesama i jako mi se sviđa..sasvim drugačiji pjev od malinoa.

Jako lijepo od vas da mi hoćete pokloniti pticu Smile jel ima netko Timbrado kanarinca za pokloniti Smile ?

Ja se baš previše ne kužim u vrste kanarinaca pa ne znam u biti koja je moj vrsta ali u biti Malino je za sigurno Smile
A sada bi htjela Timbrado kanarinca..
Pozdrav svima iz G.Kotara!!!
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

vrste kanarinaca Empty
PostajNaslov: Re: vrste kanarinaca   vrste kanarinaca Emptypet tra 22, 2011 1:39 am

Gosp. Reljić će vam sigurno dat jednoga timbrada, lipo ga nazovite na tel. i nema probljema!
Covik je prva liga
[Vrh] Go down
kanarinka

kanarinka


Broj postova : 22
Points : 30
Join date : 16.04.2011

vrste kanarinaca Empty
PostajNaslov: Re: vrste kanarinaca   vrste kanarinaca Emptypet tra 22, 2011 8:43 am

Nista zabadava Smile no nema veze..pozdrav
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

vrste kanarinaca Empty
PostajNaslov: Re: vrste kanarinaca   vrste kanarinaca Emptypet tra 22, 2011 9:04 am

Dat će van on mukte! 100%
[Vrh] Go down
kanarinka

kanarinka


Broj postova : 22
Points : 30
Join date : 16.04.2011

vrste kanarinaca Empty
PostajNaslov: Re: vrste kanarinaca   vrste kanarinaca Emptypet tra 22, 2011 9:16 am

Nece..trazi covjek 300 kn-a za kanarinca.To je njegova cijena..
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

vrste kanarinaca Empty
PostajNaslov: Re: vrste kanarinaca   vrste kanarinaca Emptypet tra 22, 2011 7:25 pm

Pa to je isto ka i mukte! Dok ga izlezes, hranis godinu dvi dana, ucis ga pivat Smile ko to
more platit! Smile Smile
[Vrh] Go down
kanarinka

kanarinka


Broj postova : 22
Points : 30
Join date : 16.04.2011

vrste kanarinaca Empty
PostajNaslov: Re: vrste kanarinaca   vrste kanarinaca Emptypet tra 22, 2011 8:48 pm

Nitko Smile kada bi se po trudu gledalo..koštalo bi puno puno više. ma cijena je ok jer ptica super pjeva...
[Vrh] Go down
žuti

žuti


Broj postova : 98
Points : 100
Join date : 08.01.2011
Age : 58
Lokacija : split-Croatia

vrste kanarinaca Empty
PostajNaslov: Re: vrste kanarinaca   vrste kanarinaca Emptysub tra 23, 2011 1:48 am

a koliko tek domeniko košta,nema cijene
[Vrh] Go down
kanarinka

kanarinka


Broj postova : 22
Points : 30
Join date : 16.04.2011

vrste kanarinaca Empty
PostajNaslov: Re: vrste kanarinaca   vrste kanarinaca Emptysri tra 27, 2011 7:02 am

Evo jedno pitanje i link sa slikom http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQC_iY4fslnz6MuGLDE0vQGYc9El5DZQ2-T_sLcb0KqZXoKdKgQ

Rijec je o kanarincom sa kapom..ne znam kako se tocno kaze kada ima onu cupu na glavi.
Koja bi to vrsta bila. Nudi mi se jedan slican..zuto-yelene boje sa tom kapom za 100 kn.
jel su to pjevaci? Taj kanarinac bas ne pjeva nego zvrgolji ujutro i predvecer..a star je cca god dana. jel se isplati uzeti takvu pticu i hoce li propjevati. hvala puno unaprijed
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

vrste kanarinaca Empty
PostajNaslov: Re: vrste kanarinaca   vrste kanarinaca Emptysri tra 27, 2011 8:46 am

Ako želite uzeti pjevača onda ne dolazi u obzir ništa osim timbradora, malinoa, harz rollera ili nekog drugog pjevnog kanarinca! Sve ostalo je boja ili stas, a oni nažalost nepjevaju ili bi bilo bolje da nepjevaju Smile, proizvode dosta neugodne tonove.
[Vrh] Go down
kanarinka

kanarinka


Broj postova : 22
Points : 30
Join date : 16.04.2011

vrste kanarinaca Empty
PostajNaslov: Re: vrste kanarinaca   vrste kanarinaca Emptyčet tra 28, 2011 8:08 am

Very Happy ok..hvala...budem vec negdje nasla kanarinca koji pjeva Laughing
Pozdrav
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

vrste kanarinaca Empty
PostajNaslov: Re: vrste kanarinaca   vrste kanarinaca Emptypon svi 09, 2011 2:18 am

[Vrh] Go down
brane3

brane3


Broj postova : 10
Points : 11
Join date : 03.01.2012
Age : 26
Lokacija : Split

vrste kanarinaca Empty
PostajNaslov: Re: vrste kanarinaca   vrste kanarinaca Emptysri sij 04, 2012 3:21 am

koja je ovo vrsta kanarinca ? na profilu od *kanarinke*
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



vrste kanarinaca Empty
PostajNaslov: Re: vrste kanarinaca   vrste kanarinaca Emptysri sij 04, 2012 3:28 am

brane3

dobro došao na forumu

ali naj pre si trebo da se prestaviš prvo ..jer tako zahteva ovaj forum pošto ima pravila ovde pre da napišeš tvoj post...nisam ja moderator ali eto to je to

poz prikane
[Vrh] Go down
brane3

brane3


Broj postova : 10
Points : 11
Join date : 03.01.2012
Age : 26
Lokacija : Split

vrste kanarinaca Empty
PostajNaslov: Re: vrste kanarinaca   vrste kanarinaca Emptysri sij 04, 2012 3:44 am

oke. tu cu vam na pisat. Ja sam Branimir, zivim blizu splita, prvi put sam na nekom forumu tako da ne znam jos sve. Imam kanarinca muskog nisaam siguran koja je vrsta zute je boje mužjak je isti ko na profilu od *Kanarinke *
[Vrh] Go down
brane3

brane3


Broj postova : 10
Points : 11
Join date : 03.01.2012
Age : 26
Lokacija : Split

vrste kanarinaca Empty
PostajNaslov: Re: vrste kanarinaca   vrste kanarinaca Emptysri sij 04, 2012 3:54 am

vrste kanarinaca Images?q=tbn:ANd9GcTiL5U_QCR75NbzF0HGslLmqj278V8e5dVrX5Ssh8q-ljSl-AMy4wP9QilsYA




Koja je ovo vrsta kanarinca ja imam takvog mužjaka !! ??
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



vrste kanarinaca Empty
PostajNaslov: Re: vrste kanarinaca   vrste kanarinaca Emptysri sij 04, 2012 3:55 am

brane 3

da ti kažem pravo za kanarince sam čista nula.ja inače se bavim isključivo grdelinima i njihov pjev...a za kanarince ovde na forumu mislim da ima meštara i za to..jedan ti je BOŠKET I drugi mislim da je MODERATOR CIBO I sve što ti nije jasno mislim da če ti oni pomoč
[Vrh] Go down
brane3

brane3


Broj postova : 10
Points : 11
Join date : 03.01.2012
Age : 26
Lokacija : Split

vrste kanarinaca Empty
PostajNaslov: Re: vrste kanarinaca   vrste kanarinaca Emptysri sij 04, 2012 4:05 am

oke hvala. imam jos 1 pitanje. zasto ne mogu slat poruke drugima ? pise mi da nemam dovoljno postova koliko mi treba postova da mogu slat ? hvaala Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



vrste kanarinaca Empty
PostajNaslov: Re: vrste kanarinaca   vrste kanarinaca Emptysri sij 04, 2012 4:22 am

prikane branimire
moraš najmanje 10 postova da napišeš da bi tek onda nekom poslao privatnu poruku


MODERATORI ZAR NE PRIMEČUJETE DA SAM I JA POSTAO MODERATOR
[Vrh] Go down
brane3

brane3


Broj postova : 10
Points : 11
Join date : 03.01.2012
Age : 26
Lokacija : Split

vrste kanarinaca Empty
PostajNaslov: Re: vrste kanarinaca   vrste kanarinaca Emptysri sij 04, 2012 5:53 am

hvala Very Happy
[Vrh] Go down
brane3

brane3


Broj postova : 10
Points : 11
Join date : 03.01.2012
Age : 26
Lokacija : Split

vrste kanarinaca Empty
PostajNaslov: Re: vrste kanarinaca   vrste kanarinaca Emptysri sij 04, 2012 6:10 am

Kako stavit sliku za profil ? lol!
[Vrh] Go down
Sponsored content





vrste kanarinaca Empty
PostajNaslov: Re: vrste kanarinaca   vrste kanarinaca Empty

[Vrh] Go down
 
vrste kanarinaca
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» K-par kanarinaca
» Uzgoj kanarinaca
» K: Par mladih kanarinaca!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Kanarinci pjesme-
Forum(o)Bir: