Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Atak na pticarnik

Go down 
+7
GRANDE
DjordjeVet
sasko
PESTI
Moćun
vrca
zoran ptice pjevice
11 posters
Autor/icaPoruka
zoran ptice pjevice

zoran ptice pjevice


Broj postova : 24
Points : 34
Join date : 06.02.2011
Age : 53
Lokacija : Banja Luka

Atak na pticarnik Empty
PostajNaslov: Atak na pticarnik   Atak na pticarnik Emptypet vel 11, 2011 9:54 pm

Nocas mi se macka nameracila na pticarnik,skakala po zici misleci da moze doci do ptica. Ptice izlupane, letnih pera ko u prici! cat No Mad
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

Atak na pticarnik Empty
PostajNaslov: Re: Atak na pticarnik   Atak na pticarnik Emptypet vel 11, 2011 11:00 pm

triba je metlon po kostima.....
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Atak na pticarnik Empty
PostajNaslov: Re: Atak na pticarnik   Atak na pticarnik Emptypet vel 11, 2011 11:27 pm



Bog !!!


Eto razloga zašto ptice držim u kući( na oku) !!! Nekidan stavim na prozor (sa unutarnje strane) ptice i sjedim na kompu, pola metra od njih kad tresss u staklo , sokolić se zabija i tako je brzo uteka fala bogu da ptice nisu ni trepnule !!!!!!

Moga sam ga posli uhvatiti ali kontam neka beštije !!!!!


Puno pisme i što manje nevolja !!!

M!!!!



[Vrh] Go down
zoran ptice pjevice

zoran ptice pjevice


Broj postova : 24
Points : 34
Join date : 06.02.2011
Age : 53
Lokacija : Banja Luka

Atak na pticarnik Empty
PostajNaslov: Re: Atak na pticarnik   Atak na pticarnik Emptysub vel 12, 2011 12:27 am

A jos veci isfur je sto mi je otisla kuja Njemackog ovcara. Pustio sam je sinoc iz boxa da se macka ne bi ponovo vratila a zaboravio jutros da sam je uopste pustao i ona je iskoristila priliku i prosetala malo... scratch
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Atak na pticarnik Empty
PostajNaslov: Re: Atak na pticarnik   Atak na pticarnik Emptysub vel 12, 2011 12:43 am

Zamislite ovo,

Neka beštija ko velika pantagana,samo sa kitnjastim repom,zalipila se na žicanu mrižu od ticarnice.Ja sam na trecem katu i gori mi svitlo na balkonu.Žena ostala gledat televiziju,pa zaspala.a oko dvi ure po ponoci probudio je to grebanje po vratima (mriža),od ormara.

Miš(pantagana,pacov) nije,vjeverica nije.Jedino da nije kuna,ali ne mogu virovat da je ima u gradu.

Šta mislite?
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

Atak na pticarnik Empty
PostajNaslov: Re: Atak na pticarnik   Atak na pticarnik Emptysub vel 12, 2011 12:48 am

Kuna sigurno,ima san i ja problema s njom.Doduse na selu,starom piliće podavila.Zajebana zivotinja prodje kroz malu rupicu i sta je najgore ubija iz igre tj.dok nepotamani sve nestaje iako nije gladna
[Vrh] Go down
PESTI

PESTI


Broj postova : 251
Points : 259
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : ZADAR

Atak na pticarnik Empty
PostajNaslov: Re: Atak na pticarnik   Atak na pticarnik Emptysub vel 12, 2011 1:32 am

Šteta Zorane za ptice,u svakom slučaju i dobro jer još nisi počeo sa uzgojem a do tada bi oporavak trebao biti potpun.
[Vrh] Go down
zoran ptice pjevice

zoran ptice pjevice


Broj postova : 24
Points : 34
Join date : 06.02.2011
Age : 53
Lokacija : Banja Luka

Atak na pticarnik Empty
PostajNaslov: Re: Atak na pticarnik   Atak na pticarnik Emptysub vel 12, 2011 3:10 am

Pa trebalo bi biti sve ok,nadam se. Svi lete,jedino zuti satine je tuto koplet izgubio pera.
[Vrh] Go down
PESTI

PESTI


Broj postova : 251
Points : 259
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : ZADAR

Atak na pticarnik Empty
PostajNaslov: Re: Atak na pticarnik   Atak na pticarnik Emptysub vel 12, 2011 3:59 am

Je li taj na slici avatara ahatni witkop .
Lipa mutacija su ti witkopi ,baš bi mu dobro došla ona moja lutino,....haha
[Vrh] Go down
zoran ptice pjevice

zoran ptice pjevice


Broj postova : 24
Points : 34
Join date : 06.02.2011
Age : 53
Lokacija : Banja Luka

Atak na pticarnik Empty
PostajNaslov: Re: Atak na pticarnik   Atak na pticarnik Emptysub vel 12, 2011 5:50 am

Je ahat witkop. Prejaka ptica...
[Vrh] Go down
sasko




Broj postova : 2
Points : 2
Join date : 23.01.2011
Age : 49

Atak na pticarnik Empty
PostajNaslov: Re: Atak na pticarnik   Atak na pticarnik Emptysub vel 12, 2011 7:10 am

zoran ptice pjevice je napisao/la:
Nocas mi se macka nameracila na pticarnik,skakala po zici misleci da moze doci do ptica. Ptice izlupane, letnih pera ko u prici! cat No Mad

Ne razumem kako može sada ptice da imaju letna pera ?
[Vrh] Go down
DjordjeVet

DjordjeVet


Broj postova : 172
Points : 197
Join date : 17.01.2011
Age : 43

Atak na pticarnik Empty
PostajNaslov: Re: Atak na pticarnik   Atak na pticarnik Emptysub vel 12, 2011 7:11 am

bariton je napisao/la:
Zamislite ovo,

Neka beštija ko velika pantagana,samo sa kitnjastim repom,zalipila se na žicanu mrižu od ticarnice.Ja sam na trecem katu i gori mi svitlo na balkonu.Žena ostala gledat televiziju,pa zaspala.a oko dvi ure po ponoci probudio je to grebanje po vratima (mriža),od ormara.

Miš(pantagana,pacov) nije,vjeverica nije.Jedino da nije kuna,ali ne mogu virovat da je ima u gradu.

Šta mislite?

puh?
[Vrh] Go down
sasko




Broj postova : 2
Points : 2
Join date : 23.01.2011
Age : 49

Atak na pticarnik Empty
PostajNaslov: Re: Atak na pticarnik   Atak na pticarnik Emptysub vel 12, 2011 9:31 am

DjordjeVet je napisao/la:
bariton je napisao/la:
Zamislite ovo,

Neka beštija ko velika pantagana,samo sa kitnjastim repom,zalipila se na žicanu mrižu od ticarnice.Ja sam na trecem katu i gori mi svitlo na balkonu.Žena ostala gledat televiziju,pa zaspala.a oko dvi ure po ponoci probudio je to grebanje po vratima (mriža),od ormara.

Miš(pantagana,pacov) nije,vjeverica nije.Jedino da nije kuna,ali ne mogu virovat da je ima u gradu.

Šta mislite?

puh?


kuna
[Vrh] Go down
zoran ptice pjevice

zoran ptice pjevice


Broj postova : 24
Points : 34
Join date : 06.02.2011
Age : 53
Lokacija : Banja Luka

Atak na pticarnik Empty
PostajNaslov: Re: Atak na pticarnik   Atak na pticarnik Emptysub vel 12, 2011 10:31 am

sasko je napisao/la:
zoran ptice pjevice je napisao/la:
Nocas mi se macka nameracila na pticarnik,skakala po zici misleci da moze doci do ptica. Ptice izlupane, letnih pera ko u prici! cat No Mad

Ne razumem kako može sada ptice da imaju letna pera ?


Kad kazemo letna pera misli se na pera iz krila.
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

Atak na pticarnik Empty
PostajNaslov: Re: Atak na pticarnik   Atak na pticarnik Emptyuto vel 15, 2011 7:18 am

bariton je napisao/la:
Zamislite ovo,

Neka beštija ko velika pantagana,samo sa kitnjastim repom,zalipila se na žicanu mrižu od ticarnice.Ja sam na trecem katu i gori mi svitlo na balkonu.Žena ostala gledat televiziju,pa zaspala.a oko dvi ure po ponoci probudio je to grebanje po vratima (mriža),od ormara.

Miš(pantagana,pacov) nije,vjeverica nije.Jedino da nije kuna,ali ne mogu virovat da je ima u gradu.

Šta mislite?

O to je vjerovatno kuna kad ima lip rep,ali tako visoko se popet mogla bi bit i srodnik pacova VJEVERICA, meni kad je napa tiće bija je PACOV jedva san ih se rješija jer je bila cila EKIPA..... Very Happy Razz
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

Atak na pticarnik Empty
PostajNaslov: Re: Atak na pticarnik   Atak na pticarnik Emptyuto vel 15, 2011 7:37 am

GRANDE je napisao/la:
bariton je napisao/la:
Zamislite ovo,

Neka beštija ko velika pantagana,samo sa kitnjastim repom,zalipila se na žicanu mrižu od ticarnice.Ja sam na trecem katu i gori mi svitlo na balkonu.Žena ostala gledat televiziju,pa zaspala.a oko dvi ure po ponoci probudio je to grebanje po vratima (mriža),od ormara.

Miš(pantagana,pacov) nije,vjeverica nije.Jedino da nije kuna,ali ne mogu virovat da je ima u gradu.

Šta mislite?

O to je vjerovatno kuna kad ima lip rep,ali tako visoko se popet mogla bi bit i srodnik pacova VJEVERICA, meni kad je napa tiće bija je PACOV jedva san ih se rješija jer je bila cila EKIPA..... Very Happy Razz

Šta može kod njega doć nego kuna a neče izač ne boj se.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Atak na pticarnik Empty
PostajNaslov: Re: Atak na pticarnik   Atak na pticarnik Emptyčet vel 17, 2011 3:56 am

Ne mogu vjerovat da kuna može u gradu preživjeti i hraniti se,vremena se mijenjaju.Skoro će nam i vukovi kopati po kontejnerima.
[Vrh] Go down
F I N K O

F I N K O


Broj postova : 393
Points : 400
Join date : 17.01.2011
Age : 53
Lokacija : Komiža

Atak na pticarnik Empty
PostajNaslov: Re: Atak na pticarnik   Atak na pticarnik Emptyčet vel 17, 2011 7:58 am

KOBAC je napisao/la:
Ne mogu vjerovat da kuna može u gradu preživjeti i hraniti se,vremena se mijenjaju.Skoro će nam i vukovi kopati po kontejnerima.
hahaha,srića da nema onih majmuna ko po Indiji ! affraid
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

Atak na pticarnik Empty
PostajNaslov: Re: Atak na pticarnik   Atak na pticarnik Emptyuto sij 08, 2013 8:20 am

DOBRA VEČER

Ma naj vjerojatnije nije kuna,u dučanu nema repa,
a nije ni beštija kuna,več ako sve nije šala predrator
elegantni veličine patangane vižlasti napadač svega
a pogotovo tiča ,kitinjasta repa LASICA.

POZDRAV
[Vrh] Go down
carduelis carduelis




Broj postova : 15
Points : 21
Join date : 01.02.2015

Atak na pticarnik Empty
PostajNaslov: Re: Atak na pticarnik   Atak na pticarnik Emptyčet vel 05, 2015 7:59 am

oprezno s predatorima triba ih se pazit ima ih puno sta se mogu provuc kroz male rupe bas kao kuna....
[Vrh] Go down
Sponsored content





Atak na pticarnik Empty
PostajNaslov: Re: Atak na pticarnik   Atak na pticarnik Empty

[Vrh] Go down
 
Atak na pticarnik
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Ćakula (Brbljaonica)-
Forum(o)Bir: