Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 PRODAJA I KUPOVINA

Go down 
+18
Galeb
bošket
probiotik
PSIHO
nicaze
MONSTRUMO
euzebio
lord189
enver
frzelin
žižula
pele
arboret
YOGI
Moćun
žuti
GRANDE
kamenjak
22 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
pele

pele


Broj postova : 268
Points : 295
Join date : 29.05.2011
Lokacija : sinj

PRODAJA I KUPOVINA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PRODAJA I KUPOVINA   PRODAJA I KUPOVINA - Page 2 Emptypon kol 15, 2011 11:21 pm

GRANDE je napisao/la:
pele je napisao/la:
A oni tvoj šta ga niko nije čuo osim tebe i tvoji individua ,A fala bogu priča smo se naslušali,HAHAHAHAHAHA

Svaka čast sad sam se uvjerija da si pravi znalac .....svi ljudi koji su kod mene bili su gluvaši ka i ja ...ali ona vrsta zijade koju mi je čovik iznija da je tvoja nedaj je bože nikom .......ja mislim da sam ti sve reka,,,,,,,,ali ipak ti se divim je uživaš u takvom pjevu i to je tvoje...... sunny sunny
Slušaj ja nisam nikome da tića pa tako da nisi moga slušat od mene ništa nego je to još jedna u nizu laži od tebe i takovi ,to koje sluša u tebe neka priča drugima, blago onim koji nečuše a vjerovaše ,a sto puta sam ti reka dok su tići pivali iznesi i javno da snimimo i moje i tvoje .Tako si priča i za murterane pa kad ST tičari reču kakvi su onda su oni gluvaši i neznaju ništa ,a kad pričaju da su bili u Sinju onda su oni znalci, eto to vam je sam dokaz DADO kakvi ste vi ljudi. Sa tobom više ne želim opće raspravljat jer ti ja nisam od onih koji nečuše a vjerovaše .
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

PRODAJA I KUPOVINA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PRODAJA I KUPOVINA   PRODAJA I KUPOVINA - Page 2 Emptyuto kol 16, 2011 12:18 am

pele je napisao/la:
GRANDE je napisao/la:
pele je napisao/la:
A oni tvoj šta ga niko nije čuo osim tebe i tvoji individua ,A fala bogu priča smo se naslušali,HAHAHAHAHAHA

Svaka čast sad sam se uvjerija da si pravi znalac .....svi ljudi koji su kod mene bili su gluvaši ka i ja ...ali ona vrsta zijade koju mi je čovik iznija da je tvoja nedaj je bože nikom .......ja mislim da sam ti sve reka,,,,,,,,ali ipak ti se divim je uživaš u takvom pjevu i to je tvoje...... sunny sunny
Slušaj ja nisam nikome da tića pa tako da nisi moga slušat od mene ništa nego je to još jedna u nizu laži od tebe i takovi ,to koje sluša u tebe neka priča drugima, blago onim koji nečuše a vjerovaše ,a sto puta sam ti reka dok su tići pivali iznesi i javno da snimimo i moje i tvoje .Tako si priča i za murterane pa kad ST tičari reču kakvi su onda su oni gluvaši i neznaju ništa ,a kad pričaju da su bili u Sinju onda su oni znalci, eto to vam je sam dokaz DADO kakvi ste vi ljudi. Sa tobom više ne želim opće raspravljat jer ti ja nisam od onih koji nečuše a vjerovaše .







Poštovani PELE jer ni ime vam neznam eto po tom se vidi koliko se poznajemo..Ali samo da znate da je glupo raspravljat o nečem što uživotu niste imali prilike slušat a kamo li imat.Za MURTERANE mi nemojte pričat jer to ti je kao da ja vama pričam za one iz tamo neke Mušine u kojoj su vama bili pravi...Vidite ja vama virujen da su tu pravi i dan danas,a vi meni nemorate..Ja san vama davno reka da ja i vi nemamo iste kriterije u pijevu .....Vidite gospodine Pele koliko kulture ima u nas pojedinaca,,recite iskreno kao čovjek! Koliko sam vas puta ja kao čovjeka uvridija na ovom ili nekom drugom forumu??? Pa gospodine Pele mnogi su ljudi bili prisutni kad ste vi i vaši pojedini prijatelji o meni pisali kojekakve neprimjerene riječi.....
Mnogi mogu potvrdit da u tom trenutku nisam uzvratio istom mjerom jer mi to kultura i odgoj nedozvoljava...

Gospodine Pele bit će mi drago da nastavite sa svojim vrhunskim pjevom,

a mene pustite da ja uživam u mom kanarinskom pijevu kako vi i vaši istomišljenici kažete (Vas citiram oprostite).....










[Vrh] Go down
pele

pele


Broj postova : 268
Points : 295
Join date : 29.05.2011
Lokacija : sinj

PRODAJA I KUPOVINA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PRODAJA I KUPOVINA   PRODAJA I KUPOVINA - Page 2 Emptyuto kol 16, 2011 12:47 am

Koliko vidim ni ovde ti nisi prvi počeo ,i tako stalno sa provokacijama kako ih ti zoveš kulturnim ,ako ja raspravljam sa nekim drugim tebi je to izgleda normalno upadat zato o....i od mene i više mi ne odgovaraj na nešta šta te se ne tiče ,ja se nadam da sam sa ovim sa tobom završio.
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

PRODAJA I KUPOVINA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PRODAJA I KUPOVINA   PRODAJA I KUPOVINA - Page 2 Emptyuto kol 16, 2011 1:51 am

Neću vam zamjerit što se nesjećate ko je prvi počeo u ovom vašem postu se vidi koliko vam kultura daleko seže...ali ipak mi je drago da zdrav razum vlada ....
Molim vas da se ne nađete uvrjeđeni jer nemate zašto jer mjesecima vi nastojite vrjeđat mene( ako se nesjećate pogotovo na chat-u)
Pa eto drago mi je da smo ja i vi priveli kraju naše nesuglasice.....

Želim vam puno zdravlja i sreće i da imate najbolju ticu ......

[Vrh] Go down
enver




Broj postova : 96
Points : 96
Join date : 12.04.2011
Age : 57
Lokacija : kaštila

PRODAJA I KUPOVINA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PRODAJA I KUPOVINA   PRODAJA I KUPOVINA - Page 2 Emptysub kol 20, 2011 10:58 am

Evo sad sam doša doma , vodija san ženu na kupanje, trevila je nike prijateljice i ostali smo na piću do ove ure. Kvragu ona i čakule...
Tići su mi ostali na brokvi vanka i sad sam naša samo perušinu u čibama , mislin da je ćuk , a možda i sova ućinija lipi posal i omastija kljun, sokolić nije jer sam sazna od susjeda da su bili ok sve dok se smrklo. Adijo moje lipe duple zijade.....
Žena se smilovala i spremna je odrišit kesu u svrhu mira u kući jer san skroz poludija.
Kupujen dva grdelina iz škurice, daklen tempirani za deseti misec, uvjet je da su skloni batudi i da su više manje čisti u pismi .
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

PRODAJA I KUPOVINA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PRODAJA I KUPOVINA   PRODAJA I KUPOVINA - Page 2 Emptyned kol 21, 2011 1:33 am

Cool


Zadnja promjena: lord189; sri stu 07, 2012 6:38 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



PRODAJA I KUPOVINA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PRODAJA I KUPOVINA   PRODAJA I KUPOVINA - Page 2 Emptypon sij 16, 2012 1:48 am

Tražim patuljastog šnaucera,

nisam u tim pasjim vodama,

a kucni konzilij je donio odluku,pa ako neko nešto zna o tim leglima i štencima

neka mi javi I love you
[Vrh] Go down
euzebio




Broj postova : 352
Points : 359
Join date : 01.08.2011
Age : 58

PRODAJA I KUPOVINA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PRODAJA I KUPOVINA   PRODAJA I KUPOVINA - Page 2 Emptyuto sij 17, 2012 3:41 am

Uzmi u peleta pointera pa ga daj jogiju (bračaninu) neka ga hrani i dobiti ćeš patuljastog sigurno. he he
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

PRODAJA I KUPOVINA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PRODAJA I KUPOVINA   PRODAJA I KUPOVINA - Page 2 Emptyuto sij 17, 2012 5:44 am

bariton je napisao/la:
Tražim patuljastog šnaucera,

nisam u tim pasjim vodama,

a kucni konzilij je donio odluku,pa ako neko nešto zna o tim leglima i štencima

neka mi javi I love you
Koce jeli mora glatko lajat i može i režat. Very Happy
[Vrh] Go down
euzebio




Broj postova : 352
Points : 359
Join date : 01.08.2011
Age : 58

PRODAJA I KUPOVINA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PRODAJA I KUPOVINA   PRODAJA I KUPOVINA - Page 2 Emptyuto sij 17, 2012 6:16 am

Frzeline molim te uozbilji se. Režat? Ni u ludilu. Taj će jadni psić morati i na vježbe mekog glatkog lajanja. Naprimjer VLAUUU. Ne smije biti viška slova, ni mjehurića u lajanju. Ono rr, šš, žž, ne dolazi u obzir. Zavijanje sa balkona dolazi u obzir, ali meko i dugačko.
Zamoliti ću kolegu Yogija neka pomno prati razvoj događaja, jer je mjerodavan za višak slova. cyclops
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



PRODAJA I KUPOVINA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PRODAJA I KUPOVINA   PRODAJA I KUPOVINA - Page 2 Emptyuto sij 17, 2012 7:26 am

Evo dragi koce koristan link pa ako može pomoći

http://patuljastisnaucer.com/adresar/uzgajivacnice-patuljastih-snaucera
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



PRODAJA I KUPOVINA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PRODAJA I KUPOVINA   PRODAJA I KUPOVINA - Page 2 Emptyned sij 29, 2012 7:51 pm

Pasic je stiga,

ime mu je Whisky vom Archiland ,

a po naši Roko.

Zahvaljujem Duji Vrci i Stoli na pomoci.



Ps.ne laje ništa,a kad slucajno zalaje,ljudi moji,to je fino i glatko.
Kad ga odgojim i raširim po livadi bit ce pas ipo.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



PRODAJA I KUPOVINA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PRODAJA I KUPOVINA   PRODAJA I KUPOVINA - Page 2 Emptysub vel 18, 2012 3:10 am

Prodajem (poklanjam) dvije ženkice ,legalne.

Cijena 70 kn po komadu,jer toliko moram platiti taksene marke pri prijavi promjene

prebivališta.

Ženkice su iz mog uzgoja.
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

PRODAJA I KUPOVINA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PRODAJA I KUPOVINA   PRODAJA I KUPOVINA - Page 2 Emptysub vel 18, 2012 5:43 am

Sad će nastat stampedo za te zenkice s obzirom na plemicko porjeklo!
[Vrh] Go down
nicaze

nicaze


Broj postova : 84
Points : 82
Join date : 02.01.2012

PRODAJA I KUPOVINA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PRODAJA I KUPOVINA   PRODAJA I KUPOVINA - Page 2 Emptysub vel 18, 2012 6:01 am

golemo ako je poklon
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

PRODAJA I KUPOVINA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PRODAJA I KUPOVINA   PRODAJA I KUPOVINA - Page 2 Emptysub vel 18, 2012 6:04 am

Šta ćeš koce, ti si dobar pa dajes mukte, a ja tražim 50€ hahahahaha! Nema dzabe ni u stare babe zapamti!
[Vrh] Go down
nicaze

nicaze


Broj postova : 84
Points : 82
Join date : 02.01.2012

PRODAJA I KUPOVINA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PRODAJA I KUPOVINA   PRODAJA I KUPOVINA - Page 2 Emptysub vel 18, 2012 6:15 am

sitnica je 50€ damjane
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



PRODAJA I KUPOVINA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PRODAJA I KUPOVINA   PRODAJA I KUPOVINA - Page 2 Emptysub vel 18, 2012 7:57 am

Gotovo

otišle isti cas cheers
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

PRODAJA I KUPOVINA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PRODAJA I KUPOVINA   PRODAJA I KUPOVINA - Page 2 Emptysub vel 18, 2012 8:20 am

Eeeeeee lako li je uzest kad je mukte! Da si reka 200 kuna nebi ih proda do sudnjega dana!
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

PRODAJA I KUPOVINA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PRODAJA I KUPOVINA   PRODAJA I KUPOVINA - Page 2 Emptysub vel 18, 2012 8:22 am


Bog !!!



Da si prije nazad nego tamo ---hahahahah


brzo i gotovo!!!


Salu2
[Vrh] Go down
PSIHO

PSIHO


Broj postova : 69
Points : 70
Join date : 14.01.2011
Lokacija : B.Voda

PRODAJA I KUPOVINA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PRODAJA I KUPOVINA   PRODAJA I KUPOVINA - Page 2 Emptyned tra 15, 2012 9:57 pm

Poklanjam Marčulince 5 kom.(Vrgorac),zainteresirani javite se na pp!!
[Vrh] Go down
arboret

arboret


Broj postova : 299
Points : 303
Join date : 02.05.2011

PRODAJA I KUPOVINA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PRODAJA I KUPOVINA   PRODAJA I KUPOVINA - Page 2 Emptyned tra 15, 2012 10:05 pm

hvala na velikodušnosti ali velika šteta za prirodu najbolje vratiti ih tamo gdje ste ih i uzeli.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



PRODAJA I KUPOVINA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PRODAJA I KUPOVINA   PRODAJA I KUPOVINA - Page 2 Emptypon tra 16, 2012 4:25 am

arboret je napisao/la:
hvala na velikodušnosti ali velika šteta za prirodu najbolje vratiti ih tamo gdje ste ih i uzeli.

cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

PRODAJA I KUPOVINA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PRODAJA I KUPOVINA   PRODAJA I KUPOVINA - Page 2 Emptyčet tra 19, 2012 7:30 am

kupujem skale min. 5 metara na razvlačenje sa dodatnom opremom pineli,teleskopske drške,valjci itd itd...

po mogućnosti ako neko ima ovakve neka se javi na pm,piturajen verandu pa da dobavin sve ćoškove

http://www.webgradnja.hr/images/katalog/popup/radna-platforma-motorne-ljestve-s-kosarom-5393-2.jpg
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

PRODAJA I KUPOVINA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PRODAJA I KUPOVINA   PRODAJA I KUPOVINA - Page 2 Emptyčet tra 19, 2012 8:33 am

Evo taman ja iman viška jedne :: teleskopske

5,50 m ,maskirne (fotosenzualne --prilagođuju se okolini ) !!!!


Pituraš verandu ,misliće ljudi da u zraku stojiš --hahahaa


Salu2
[Vrh] Go down
Sponsored content





PRODAJA I KUPOVINA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PRODAJA I KUPOVINA   PRODAJA I KUPOVINA - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
PRODAJA I KUPOVINA
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» vertikalne mreze prodaja

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Mali oglasi!-
Forum(o)Bir: