Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 kavezi za grdeline

Go down 
+10
YOGI
GRANDE
lord189
Moćun
vrca
Dva Grdelina
PSIHO
Grga Zlatoper
kain
DjordjeVet
14 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
DjordjeVet

DjordjeVet


Broj postova : 172
Points : 197
Join date : 17.01.2011
Age : 43

kavezi za grdeline Empty
PostajNaslov: kavezi za grdeline   kavezi za grdeline Emptysub sij 29, 2011 9:20 am

[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



kavezi za grdeline Empty
PostajNaslov: Re: kavezi za grdeline   kavezi za grdeline Emptysub sij 29, 2011 8:26 pm

DjordjeVet je napisao/la:
sta mislite o ovom kavezu?

http://www.agricaldes.com/jaula-pajarero-marron-esteve-p-22675.html

Neznam šta bi ti reka,neka cudna mira i izgled.

Imamo mi doktora Vinka za te stvari,koji napravi sve što ti oko vidi i poželi.

Niko ni do kolina king
[Vrh] Go down
kain

kain


Broj postova : 185
Points : 200
Join date : 12.01.2011
Age : 57
Lokacija : HRBiH

kavezi za grdeline Empty
PostajNaslov: Re: kavezi za grdeline   kavezi za grdeline Emptysub sij 29, 2011 8:39 pm

Tako je Baritone,ove ćibe nisu niti do koljena Vinkovim
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



kavezi za grdeline Empty
PostajNaslov: Re: kavezi za grdeline   kavezi za grdeline Emptyned sij 30, 2011 4:44 am

bariton je napisao/la:
Angel,

možeš li stavit par slika onih tvojih ciba,da parimo oci. Question

Zajebaješ ti malo...hahahhaa..ali nema veze....ka i tić...,uostalom ka i svaka stvar...nekom je lipa ,nekom nije....
Uostalom jedan tičar mi je čak reka da mu ih neznam koliko mukte dam.....da ih nebi uzeja(nisan mu baš povirova...hahaha)....A valjda se čoviku se ne sviđa.......
Slike mi se stvarno ne da sad stavljat.....ali evo stavit ću link šta san stavija nešto slika na ovu web stranicu:
http://grdelin-ciba.webs.com/

ps:

a stavija sam doli za potpis,na dnu ovaj link....ali ne ostaje...moguće da administrator foruma nije uključija tu opciju ,pa eto ,zamolba adminu da to učini........
[Vrh] Go down
Grga Zlatoper

Grga Zlatoper


Broj postova : 120
Points : 122
Join date : 27.01.2011
Age : 61
Lokacija : Split

kavezi za grdeline Empty
PostajNaslov: Re: kavezi za grdeline   kavezi za grdeline Emptypon sij 31, 2011 12:02 am

zbilja admine,ne vidu se potpisi,u čemu je problem? Question
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



kavezi za grdeline Empty
PostajNaslov: Re: kavezi za grdeline   kavezi za grdeline Emptypon sij 31, 2011 3:32 am

angel je napisao/la:
bariton je napisao/la:
Angel,

možeš li stavit par slika onih tvojih ciba,da parimo oci. Question

Zajebaješ ti malo...hahahhaa..ali nema veze....ka i tić...,uostalom ka i svaka stvar...nekom je lipa ,nekom nije....
Uostalom jedan tičar mi je čak reka da mu ih neznam koliko mukte dam.....da ih nebi uzeja(nisan mu baš povirova...hahaha)....A valjda se čoviku se ne sviđa.......
Slike mi se stvarno ne da sad stavljat.....ali evo stavit ću link šta san stavija nešto slika na ovu web stranicu:
http://grdelin-ciba.webs.com/

ps:

a stavija sam doli za potpis,na dnu ovaj link....ali ne ostaje...moguće da administrator foruma nije uključija tu opciju ,pa eto ,zamolba adminu da to učini........

Za cibe sam zna i vidija Shocked ,ali za ocaka u gornjem livom uglu nisam zna ni cuja Surprised
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



kavezi za grdeline Empty
PostajNaslov: Re: kavezi za grdeline   kavezi za grdeline Emptypon sij 31, 2011 4:46 am

.....sve do lani bija u mene....lani poklonjen(cilo to pivanje).....
Novi vlasnik je tu na forumu...oće li se javit, ne bih se htel mešat u to...
[Vrh] Go down
PSIHO

PSIHO


Broj postova : 69
Points : 70
Join date : 14.01.2011
Lokacija : B.Voda

kavezi za grdeline Empty
PostajNaslov: Re: kavezi za grdeline   kavezi za grdeline Emptypon sij 31, 2011 7:48 am

angel je napisao/la:
.....sve do lani bija u mene....lani poklonjen(cilo to pivanje).....
Novi vlasnik je tu na forumu...oće li se javit, ne bih se htel mešat u to...
Sokole nisam ni ja vidio očaka,nego šta je sa ovim donjim? Jeli u škurici Very Happy .Za čibe netriba ništa govorit sve je već rećeno king cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



kavezi za grdeline Empty
PostajNaslov: Re: kavezi za grdeline   kavezi za grdeline Emptysri vel 02, 2011 7:18 am

PSIHO je napisao/la:
angel je napisao/la:
.....sve do lani bija u mene....lani poklonjen(cilo to pivanje).....
Novi vlasnik je tu na forumu...oće li se javit, ne bih se htel mešat u to...
Sokole nisam ni ja vidio očaka,nego šta je sa ovim donjim? Jeli u škurici Very Happy .Za čibe netriba ništa govorit sve je već rećeno king cheers
Hahahhaha sokole, kada ti neznaš mene....sve dobro, dok ne nastupi "žuta minuta"...a svi su nagovještaji da će nastupit ta minuta i ove godine.....budi atento za zbrinit ono šta bude valjalo....hahhahhah....
[Vrh] Go down
PSIHO

PSIHO


Broj postova : 69
Points : 70
Join date : 14.01.2011
Lokacija : B.Voda

kavezi za grdeline Empty
PostajNaslov: Re: kavezi za grdeline   kavezi za grdeline Emptysri vel 02, 2011 7:22 am

angel je napisao/la:
PSIHO je napisao/la:
angel je napisao/la:
.....sve do lani bija u mene....lani poklonjen(cilo to pivanje).....
Novi vlasnik je tu na forumu...oće li se javit, ne bih se htel mešat u to...
Sokole nisam ni ja vidio očaka,nego šta je sa ovim donjim? Jeli u škurici Very Happy .Za čibe netriba ništa govorit sve je već rećeno king cheers
Hahahhaha sokole, kada ti neznaš mene....sve dobro, dok ne nastupi "žuta minuta"...a svi su nagovještaji da će nastupit ta minuta i ove godine.....budi atento za zbrinit ono šta bude valjalo....hahhahhah....
Sokole samo ih spremi za "uglješića",vadit ćemo ih TRAPA Very Happy cheers
[Vrh] Go down
DjordjeVet

DjordjeVet


Broj postova : 172
Points : 197
Join date : 17.01.2011
Age : 43

kavezi za grdeline Empty
PostajNaslov: Re: kavezi za grdeline   kavezi za grdeline Emptysub vel 05, 2011 8:49 am

da li tici bas moraju biti u onim malim kavezima ili bi mogli da se koriste i neki malo veci, kao ovaj na slici?

kavezi za grdeline Img7038o.th

hocu reci, da li skolovanje i trening ima veze sa velicinom kaveza ili svi mi koristimo one male samo jer zauzimaju manje prostora?
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



kavezi za grdeline Empty
PostajNaslov: Re: kavezi za grdeline   kavezi za grdeline Emptysri vel 09, 2011 8:54 pm

Očito popularne "rećamovke" polako izlaze iz mode,pružite pticama malo više prostora,ponekad i centimetar puno znači. Very Happy
[Vrh] Go down
Dva Grdelina

Dva Grdelina


Broj postova : 55
Points : 63
Join date : 12.01.2011
Age : 53
Lokacija : SPLIT

kavezi za grdeline Empty
PostajNaslov: Re: kavezi za grdeline   kavezi za grdeline Emptyčet vel 10, 2011 2:27 am

da znači...........itekako!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



kavezi za grdeline Empty
PostajNaslov: Re: kavezi za grdeline   kavezi za grdeline Emptypon svi 09, 2011 10:12 pm

pozdrav forumašima
već neko vrijeme pokušavam doći do ovog čovjeka što radi ćibe,bez uspjeha.Bio bih zahvalan na nekakvoj informaciji,ili ako netko ima te ćibe da stavi neku slikicu.
Unaprijed zahvalan

[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

kavezi za grdeline Empty
PostajNaslov: Re: kavezi za grdeline   kavezi za grdeline Emptypon svi 09, 2011 11:11 pm

Imam ti ih ja.Ako mislis na Vinkove,naravno.Ako oces mozes ih vidit uzivo kod mene.Pozzz
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

kavezi za grdeline Empty
PostajNaslov: Re: kavezi za grdeline   kavezi za grdeline Emptypon svi 09, 2011 11:50 pm



Bog !!!


[b][i] Što ti misliš o tim ćibama Vrca ????



Bila j e jedna kod mene , dobra je ,samo ja volin da imaju tice bar malo više prostora !!!!


Ali za u pririodu" su ok !!!!



Salu2
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

kavezi za grdeline Empty
PostajNaslov: Re: kavezi za grdeline   kavezi za grdeline Emptyuto svi 10, 2011 5:03 am

Rolling Eyes


Zadnja promjena: lord189; sri stu 07, 2012 6:37 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



kavezi za grdeline Empty
PostajNaslov: Re: kavezi za grdeline   kavezi za grdeline Emptyuto svi 10, 2011 6:53 pm

Vidio sam ih jučer sasvim slučajno.Kao što kaže Močun,premalene su.Također volim da je ptici komotnije.Prava šteta,ćibe su lijepe.U svakom slučaju hvala vam što ste mi nastojali pomoći.
Zna li netko možda gdje od onakvih materijala ima kupit većih ćiba?
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

kavezi za grdeline Empty
PostajNaslov: Re: kavezi za grdeline   kavezi za grdeline Emptyuto svi 10, 2011 9:16 pm



Bog !!!!!



[b]Ako tražiš malo veće kaveze mogu ti preporučiti ove što j a imam -


pocinčane !!!!!!!!!!!!




[img]kavezi za grdeline Pc180108 By baketina at 2011-02-13[/img]


Salu2
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

kavezi za grdeline Empty
PostajNaslov: Re: kavezi za grdeline   kavezi za grdeline Emptyuto svi 10, 2011 9:19 pm

Neznam koje si vidija,al postoji par velicina.Kod mene su vece.Al mozes se ti dogovorit s covikom za velicinu kakvu oces.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



kavezi za grdeline Empty
PostajNaslov: Re: kavezi za grdeline   kavezi za grdeline Emptysub svi 21, 2011 7:45 am

Pokušao sam doći do čovjeka ,neuspješno.Dobio neki broj-ništa.Mobitel isključen.Kupio nešto poput ovih što je Močun postavio.Valjda će nekom drugom prigodom biti više sreće,no u svakom slučaju hvala vam na susretljivosti.
Pozdrav
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

kavezi za grdeline Empty
PostajNaslov: Re: kavezi za grdeline   kavezi za grdeline Emptypon srp 18, 2011 1:49 am


Evo stigle ćibe ......

kavezi za grdeline Dsc00777o



kavezi za grdeline Dsc00778t




.........
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

kavezi za grdeline Empty
PostajNaslov: Re: kavezi za grdeline   kavezi za grdeline Emptypon srp 18, 2011 4:42 am

Biće glatkih kume.A i ove mi se ćibe ćine skroz glatke ha ha ha
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

kavezi za grdeline Empty
PostajNaslov: Re: kavezi za grdeline   kavezi za grdeline Emptypon srp 18, 2011 7:58 am



Bog !!!!!



Dobre ćibe ------- nema što !!!!!



Salu2
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 53
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

kavezi za grdeline Empty
PostajNaslov: Re: kavezi za grdeline   kavezi za grdeline Emptysri tra 18, 2012 3:32 am

[Vrh] Go down
Sponsored content





kavezi za grdeline Empty
PostajNaslov: Re: kavezi za grdeline   kavezi za grdeline Empty

[Vrh] Go down
 
kavezi za grdeline
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Hrana za grdeline
» kavezi za ptice
» kavezi za ptice
» STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: