Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Trebam pomoć!!!

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Tomo69




Broj postova : 13
Points : 19
Join date : 05.04.2013

Trebam pomoć!!! Empty
PostajNaslov: Trebam pomoć!!!   Trebam pomoć!!! Emptyned tra 07, 2013 9:02 am

Evo zamolio bih sve pticare da mo pomognu,veliki sam zaljubljenik u ptice a ne mogu nikako pronaci covijeka koji drzi stiglice u mome kraju pa me zanima ima li tko viska ptica da mi barem jednog gardelina pokloni ili neku drugu pticu jer sam veliki zaljubljenik u ptice bio bi mu mnogo zahvalan!!
[Vrh] Go down
lubinko

lubinko


Broj postova : 74
Points : 74
Join date : 26.12.2012
Lokacija : BRAČ

Trebam pomoć!!! Empty
PostajNaslov: Re: Trebam pomoć!!!   Trebam pomoć!!! Emptyned tra 07, 2013 5:08 pm

A iz kojega si kraja Tomo69?
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

Trebam pomoć!!! Empty
PostajNaslov: Re: Trebam pomoć!!!   Trebam pomoć!!! Emptyned tra 07, 2013 7:11 pm

Tomo ako si blizu Splita uvik se može nać neki grdelin sve je do tebe....
[Vrh] Go down
Tomo69




Broj postova : 13
Points : 19
Join date : 05.04.2013

Trebam pomoć!!! Empty
PostajNaslov: Re: Trebam pomoć!!!   Trebam pomoć!!! Emptyned tra 07, 2013 8:01 pm

Ja sam iz crikvenice,ali nekada kada sam drzao kanarince slao sam ih busom prijateljima pa ako se nade sta viska javi,btw hvala vam puno frzelin!!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Trebam pomoć!!! Empty
PostajNaslov: Re: Trebam pomoć!!!   Trebam pomoć!!! Empty

[Vrh] Go down
 
Trebam pomoć!!!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: