Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 moji štiglici-grdelini

Go down 
+3
F I N K O
prava zijada
zlajasarajevo
7 posters
Autor/icaPoruka
zlajasarajevo




Broj postova : 6
Points : 8
Join date : 06.09.2012

moji štiglici-grdelini Empty
PostajNaslov: moji štiglici-grdelini   moji štiglici-grdelini Emptyčet stu 08, 2012 6:34 am

živim usarajevu,i grdeline držimi uzgajam već neki 50 godina i i o toj temi mnogo znam trenutno imam dvadeset mladi stari oko pet mjeseci imam tri stara štiglica i pet ženki sa kojima sam idobio ovemlade ptice takođe imam dva krnjolca i jednog bastarda sakojim ućim ovemlade tiće.
. mogu reći dasam zadovoljan sapjevom moji grdelina ,akodštiglica naj više cijenim daje žestoka ptica a oni koji znaju štaje ustvari žestina kod štiglica će svatiti šta je to. sto setiće sarajeva i ptićara koji drže grdeline imaih mnogo ali nema nas par koji gajeptice na način da štiglic pjeva onako kako si ga učio ato je dobra batuda nadam se daće moji mladi tiči i ispuniti moja očekivanja bar nji nekolicina. a umaju ću staviti svoje ptice na forum nadam se da če se svidjeti forumašima pzdrav od zlaje sarajevo
[Vrh] Go down
prava zijada

prava zijada


Broj postova : 185
Points : 185
Join date : 20.09.2012
Lokacija : SPLIT

moji štiglici-grdelini Empty
PostajNaslov: Re: moji štiglici-grdelini   moji štiglici-grdelini Emptyčet stu 08, 2012 6:37 am

Pozdrav zlajasarajevo.
[Vrh] Go down
F I N K O

F I N K O


Broj postova : 393
Points : 400
Join date : 17.01.2011
Age : 53
Lokacija : Komiža

moji štiglici-grdelini Empty
PostajNaslov: Re: moji štiglici-grdelini   moji štiglici-grdelini Emptypet stu 09, 2012 4:03 am

Živio Zlaja.
Slobodno stavi koji snimak,od gušta ćemo pogledat...
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 53
Lokacija : Skopje MK

moji štiglici-grdelini Empty
PostajNaslov: Re: moji štiglici-grdelini   moji štiglici-grdelini Emptypet stu 09, 2012 4:39 am

naprid ZLAJA cheers
[Vrh] Go down
zlajasarajevo




Broj postova : 6
Points : 8
Join date : 06.09.2012

moji štiglici-grdelini Empty
PostajNaslov: Re: moji štiglici-grdelini   moji štiglici-grdelini Emptypet stu 09, 2012 5:41 am

pozdravljam sve koji su odgovorili na moju temu atako đe i ostale forumaše koji gaje ove prilijepe ptice i mogu reći da imampuno staža u odgoju grdelina a takođe mogu reči da moja ljubav prema toj divnoj ptici nikada prestati neće dok sam živ,.puno odvajam vremena sa mojim divnim tićima kada sam kraj njih na sve drugo zaboravim ja nikada nisam prodao štiglica to jest dasam od oni koji gledaju neku matrijalnu korist prodajom ptice jel za mene dobra ptica nema cijene ,posebno kad se kodtebe izležu koliko si truda uložio datića odgojiš ,paonda na kraju dali su ispunili onošto ti očekujš što setiće sarajeva ovdje grdelin nažalost obezvrijeđen tako damožeš uhvaćenupticu kupiti za pet eura to ja kad vidim ičujemnjem ostanem bez tekstazbog toga kažem daje ova divna ptica ovdje obezvređena ljeto sam bio na hvaru u jelsi pa sakod jednog kolege sajelse slušaonjegove ptice ma nisu loše ali smatrm da semože puno više postiči u pjevu pticeja ne volim nikada reći nekome damu nisu dobreptice jre smatram da svako volisvj pijev eto ja rastega saovim mislim da mi nečete zamjeriti pozdrav za sve štiglicare od zlaje sarajvo
[Vrh] Go down
Baketina

Baketina


Broj postova : 24
Points : 24
Join date : 25.09.2012
Age : 56
Lokacija : Sinj

moji štiglici-grdelini Empty
PostajNaslov: Re: moji štiglici-grdelini   moji štiglici-grdelini Emptypet stu 09, 2012 8:00 am

Zlaja govoris posteno
[Vrh] Go down
probiotik




Broj postova : 272
Points : 272
Join date : 22.01.2012

moji štiglici-grdelini Empty
PostajNaslov: Re: moji štiglici-grdelini   moji štiglici-grdelini Emptysub stu 10, 2012 4:20 am

lako je za grdeline triba uzet dobrog azijca mladog
[Vrh] Go down
carduelis carduelis




Broj postova : 15
Points : 21
Join date : 01.02.2015

moji štiglici-grdelini Empty
PostajNaslov: Re: moji štiglici-grdelini   moji štiglici-grdelini Emptyčet vel 05, 2015 6:40 am

samo stavi...Wink
[Vrh] Go down
Sponsored content





moji štiglici-grdelini Empty
PostajNaslov: Re: moji štiglici-grdelini   moji štiglici-grdelini Empty

[Vrh] Go down
 
moji štiglici-grdelini
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: