Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 pitiomi konopljar

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
many čazma

many čazma


Broj postova : 53
Points : 63
Join date : 06.02.2012

pitiomi konopljar Empty
PostajNaslov: pitiomi konopljar   pitiomi konopljar Emptypet srp 27, 2012 7:50 pm

pitiomi konopljar Dpp0025c

pitiomi konopljar Dpp0035l

pitiomi konopljar Dpp0032b

pitiomi konopljar Dpp0012g
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

pitiomi konopljar Empty
PostajNaslov: Re: pitiomi konopljar   pitiomi konopljar Emptypet srp 27, 2012 9:57 pm





Ovo će biti milina za potomke pravit -!!!!



Unikat



Salu2
[Vrh] Go down
many čazma

many čazma


Broj postova : 53
Points : 63
Join date : 06.02.2012

pitiomi konopljar Empty
PostajNaslov: Re: pitiomi konopljar   pitiomi konopljar Emptypet srp 27, 2012 11:20 pm

da razmišljam sa kime čista rasa ili bastardi ili križanci,toliko je pitom da se kupa pred nama čisti perje na prstu sliječe na ruke i noge(ako su bose)jer misli da su prsti što i jesu zapravo samo na nogama,tipka po kompu,ma prekrasna ptičica i pjevuši pomalo
[Vrh] Go down
Jack Sparrow

Jack Sparrow


Broj postova : 61
Points : 83
Join date : 27.09.2011
Age : 47
Lokacija : tamo kadi ti nisi...

pitiomi konopljar Empty
PostajNaslov: Re: pitiomi konopljar   pitiomi konopljar Emptysub ruj 08, 2012 7:54 am

koja fora,baš je to lipo,ja sam davno ima dvije tigrice pitome,toliko da nisi moga ništa a da ne leti za tobom po kući...sa čime ćeš ih pariti...
[Vrh] Go down
many čazma

many čazma


Broj postova : 53
Points : 63
Join date : 06.02.2012

pitiomi konopljar Empty
PostajNaslov: Re: pitiomi konopljar   pitiomi konopljar Emptysub ruj 08, 2012 8:07 am

upario sam žutu kanarinku mješanku timbrado i španjolac i konopljar
[Vrh] Go down
Jack Sparrow

Jack Sparrow


Broj postova : 61
Points : 83
Join date : 27.09.2011
Age : 47
Lokacija : tamo kadi ti nisi...

pitiomi konopljar Empty
PostajNaslov: Re: pitiomi konopljar   pitiomi konopljar Emptysub ruj 08, 2012 8:11 am

bit će to super,da sam bliže odmah bi rezervira unaprijed jednog muškog i ženku...
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

pitiomi konopljar Empty
PostajNaslov: Re: pitiomi konopljar   pitiomi konopljar Emptysub ruj 08, 2012 9:26 am

many čazma je napisao/la:
upario sam žutu kanarinku mješanku timbrado i španjolac i konopljar

Many pari ka da si otkrija Ameriku kad si uparija jer uopče ne znaš dali je parija faganel kanarinku jer čisto sumnjam 9 misec minjanje perja itd...... Question Question Question Question Question
Many reci nam sutra kad se probudiš jesi li ti to sanja ili je stvarnost meni pari da ti nas malo voltaješ..... Razz Razz Razz Razz Razz Razz
[Vrh] Go down
many čazma

many čazma


Broj postova : 53
Points : 63
Join date : 06.02.2012

pitiomi konopljar Empty
PostajNaslov: Re: pitiomi konopljar   pitiomi konopljar Emptyned ruj 09, 2012 1:43 am

hm imaš kuršlus upario sam znači stavio sam u par da prezime spariti = čekati potomke,tek u prolječe očekujem mlade,usput imam tako pitomi par da sumnjam da će mi promaknuti jer ih držim kod stola gdje jedem i pjeva mi neprekidnio i na prstu,kanarinka ga prati kad ih puštam po sobi mladi su svaki po 3 mj možda,hm par dream of linnet
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

pitiomi konopljar Empty
PostajNaslov: Re: pitiomi konopljar   pitiomi konopljar Emptyned ruj 09, 2012 6:58 am

Many nema od toga ništa pariš ko da ti je 6 godina.Još si na tome da pustaš tiće da lete po stanu a bože te sačuvaj.
[Vrh] Go down
many čazma

many čazma


Broj postova : 53
Points : 63
Join date : 06.02.2012

pitiomi konopljar Empty
PostajNaslov: Re: pitiomi konopljar   pitiomi konopljar Emptyned ruj 09, 2012 7:38 am

hm ne uviđaš da jew bitno da ptica bude ne samo domestificirana več i da se druži sa čovjekom,čitam postobve o divljacima i smirivanju,tako sam i ja prije 20 g totalno glupo i nepotrebno jer se pitate kad ubacujete ženku da li je pario ili nije itd,ne funkcioniraju kao par,ma pljuga,ovo je par koji će othranjivati mlade kao par,znači stostruko bolje i prirodnije zbog konopljarevih enzima i imuniteta,usput sve ću dokumentirati da vidite kako funkcionira
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

pitiomi konopljar Empty
PostajNaslov: Re: pitiomi konopljar   pitiomi konopljar Emptyned ruj 09, 2012 8:03 am

many čazma je napisao/la:
hm ne uviđaš da jew bitno da ptica bude ne samo domestificirana več i da se druži sa čovjekom,čitam postobve o divljacima i smirivanju,tako sam i ja prije 20 g totalno glupo i nepotrebno jer se pitate kad ubacujete ženku da li je pario ili nije itd,ne funkcioniraju kao par,ma pljuga,ovo je par koji će othranjivati mlade kao par,znači stostruko bolje i prirodnije zbog konopljarevih enzima i imuniteta,usput sve ću dokumentirati da vidite kako funkcionira

MA stari nemoj ništa dokumentirat već vidim da nema od tog tvog parenja ništa many daleko si ti od toga svega.... Mad Mad Mad Mad Mad Mad
[Vrh] Go down
many čazma

many čazma


Broj postova : 53
Points : 63
Join date : 06.02.2012

pitiomi konopljar Empty
PostajNaslov: Re: pitiomi konopljar   pitiomi konopljar Emptyned ruj 09, 2012 8:11 am

da ne znam mučiti ptice i uzgajati na umjetan način,nikad od tebe rista znalac,stojiš i ukalupljen si,pogledaj gornje slikice to je pitomost ne nekakvi ofucani čibar koji jedva stane da pojede dva zrna,e jadno sve skupa
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

pitiomi konopljar Empty
PostajNaslov: Re: pitiomi konopljar   pitiomi konopljar Emptyned ruj 09, 2012 8:20 am

many čazma je napisao/la:
da ne znam mučiti ptice i uzgajati na umjetan način,nikad od tebe rista znalac,stojiš i ukalupljen si,pogledaj gornje slikice to je pitomost ne nekakvi ofucani čibar koji jedva stane da pojede dva zrna,e jadno sve skupa
Da točno onako kako govoriš da su se u tebe ofucali tići u čibama ništa čudno jer u tebi ne vidim upče tičara....A ovog faganela šta si odranija na špricu neče dočekat 4 misec.
study study study study study

[Vrh] Go down
Markan

Markan


Broj postova : 93
Points : 93
Join date : 12.06.2012
Age : 29
Lokacija : Solin

pitiomi konopljar Empty
PostajNaslov: Re: pitiomi konopljar   pitiomi konopljar Emptyned ruj 09, 2012 9:43 am

Ajme špica grozan si lol!
[Vrh] Go down
many čazma

many čazma


Broj postova : 53
Points : 63
Join date : 06.02.2012

pitiomi konopljar Empty
PostajNaslov: Re: pitiomi konopljar   pitiomi konopljar Emptyned ruj 09, 2012 9:54 am

dečko je malo zavidan normalno je ne brini
[Vrh] Go down
many čazma

many čazma


Broj postova : 53
Points : 63
Join date : 06.02.2012

pitiomi konopljar Empty
PostajNaslov: Re: pitiomi konopljar   pitiomi konopljar Emptyned ruj 09, 2012 10:07 am

frzelin je napisao/la:
many čazma je napisao/la:
da ne znam mučiti ptice i uzgajati na umjetan način,nikad od tebe rista znalac,stojiš i ukalupljen si,pogledaj gornje slikice to je pitomost ne nekakvi ofucani čibar koji jedva stane da pojede dva zrna,e jadno sve skupa
Da točno onako kako govoriš da su se u tebe ofucali tići u čibama ništa čudno jer u tebi ne vidim upče tičara....A ovog faganela šta si odranija na špricu neče dočekat 4 misec.
study study study study study


ovo tvoje znanje sam imao ustvari sa 10 godina
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

pitiomi konopljar Empty
PostajNaslov: Re: pitiomi konopljar   pitiomi konopljar Emptyned ruj 09, 2012 7:31 pm

many čazma je napisao/la:
frzelin je napisao/la:
many čazma je napisao/la:
da ne znam mučiti ptice i uzgajati na umjetan način,nikad od tebe rista znalac,stojiš i ukalupljen si,pogledaj gornje slikice to je pitomost ne nekakvi ofucani čibar koji jedva stane da pojede dva zrna,e jadno sve skupa
Da točno onako kako govoriš da su se u tebe ofucali tići u čibama ništa čudno jer u tebi ne vidim upče tičara....A ovog faganela šta si odranija na špricu neče dočekat 4 misec.
study study study study study


ovo tvoje znanje sam imao ustvari sa 10 godina

Nikad ti nečeš imat moje znanje a tvoje držanje tića je na razini malog diteta......
Ti uopče neznaš šta tražiš u svitu tičarstva i raduje me jedna poštapalica many ti si izgubljen na semaforu........... Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
[Vrh] Go down
many čazma

many čazma


Broj postova : 53
Points : 63
Join date : 06.02.2012

pitiomi konopljar Empty
PostajNaslov: Re: pitiomi konopljar   pitiomi konopljar Emptyned ruj 09, 2012 10:32 pm

tu si u pravu takvo oskudno znanje nikad neču imati,jer ti si svoju granicu dosegao,kad će ti ptice živjeti dugo kao mojer možda shvatiš što je bit ornitologije,kad ukrstiš mekokljunca kao što sam ja tadčeš biti na nivou shvačanja što je uzgoj,ovo što ti imaš je baza nekakvi kanarinci u uzgoju prašablone sa divljom pticom koja se dapače šablonski ubacuje i tako u nedogled,največi doseg je u tome baštarda koja se sa konopljarom jedva dobije i tko ju dobije za tebe je šampion,kad odrasteš i prestaneš se samnom prepucavati kao balavac onda me pitaj za savjet i rado ću ti ga dati frzelin
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

pitiomi konopljar Empty
PostajNaslov: Re: pitiomi konopljar   pitiomi konopljar Emptypon ruj 10, 2012 6:46 am

many čazma je napisao/la:
tu si u pravu takvo oskudno znanje nikad neču imati,jer ti si svoju granicu dosegao,kad će ti ptice živjeti dugo kao mojer možda shvatiš što je bit ornitologije,kad ukrstiš mekokljunca kao što sam ja tadčeš biti na nivou shvačanja što je uzgoj,ovo što ti imaš je baza nekakvi kanarinci u uzgoju prašablone sa divljom pticom koja se dapače šablonski ubacuje i tako u nedogled,največi doseg je u tome baštarda koja se sa konopljarom jedva dobije i tko ju dobije za tebe je šampion,kad odrasteš i prestaneš se samnom prepucavati kao balavac onda me pitaj za savjet i rado ću ti ga dati frzelin

Eto ti kažeš kako si dobar poznavaoc ornitologije eto ti ka iskusni meštar molim da mi odgovoriš na pitanje.
Kako se može vidit da je faganel zril ili spreman za parenje? cheers cheers cheers cheers study study study study study study study
[Vrh] Go down
many čazma

many čazma


Broj postova : 53
Points : 63
Join date : 06.02.2012

pitiomi konopljar Empty
PostajNaslov: Re: pitiomi konopljar   pitiomi konopljar Emptypon ruj 10, 2012 9:33 am

po kljunu
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



pitiomi konopljar Empty
PostajNaslov: Re: pitiomi konopljar   pitiomi konopljar Emptypon ruj 10, 2012 5:21 pm

Eto frigo,

vidiš da covik sve zna ,

šta si ga se uvatija.

Many,

pusti grintavoga frzelina,onakav faganel je rijetkost i svaka ti cast.
[Vrh] Go down
many čazma

many čazma


Broj postova : 53
Points : 63
Join date : 06.02.2012

pitiomi konopljar Empty
PostajNaslov: Re: pitiomi konopljar   pitiomi konopljar Emptypon ruj 10, 2012 6:28 pm

koce je napisao/la:
Eto frigo,

vidiš da covik sve zna ,

šta si ga se uvatija.

Many,

pusti grintavoga frzelina,onakav faganel je rijetkost i svaka ti cast.

sve u redu koce hvala na pohvali,htio bih pomoči savjetom ili razmjeniti iskustva jer mi nije cilj prepirka nisam dijete,ali mislim da ljudi ne razumiju da se uči cijeli život i da je to najvažnije,eto jučer faganel zaspao uz nas meni na ruci čak,pjeva samo dok smo svi uz njega na okupu,za vrijeme ručka,pitao bih i vas za mišljenje jer nisam imao slučaj da parim pitomu na ruku othranjenu pticu sa domestificiranom,da li će imati posljedice tj da li će utjecati privrženost konopljara ljudima na parenje sa kanarinkom,on isto malo divlja ali zato jer hoče iz krletke na ruku
[Vrh] Go down
Sponsored content





pitiomi konopljar Empty
PostajNaslov: Re: pitiomi konopljar   pitiomi konopljar Empty

[Vrh] Go down
 
pitiomi konopljar
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» jura konopljar
» jura konopljar

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Frzelin (Serinus Serinus)-
Forum(o)Bir: