Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 veliki tici i ticari

Go down 
+25
frzelin
Markan
pujdo
MONSTRUMO
Gigo
rico
PESTI
DOMENICO
F I N K O
Jandrek
bošket
enver
Tic_Bal.
pele
ivica.milanovic13
ivica
euzebio
YOGI
GRANDE
ivica.p
Vedran
arboret
vrca
Moćun
DjordjeVet
29 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
Autor/icaPoruka
euzebio




Broj postova : 352
Points : 359
Join date : 01.08.2011
Age : 58

veliki tici i ticari - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: veliki tici i ticari   veliki tici i ticari - Page 2 Emptysri ruj 21, 2011 7:02 am

Gospodine Yogi, zar nisu najbolji grdelini u Splitu Grandeovi grdelini?
O tim grdelinima sam slušao takve priče da se ne može apsolutno ništa usporediti sa tim pticama. Dvadeset i više taktova, odlična, dugačka, prava zijada. Potpuno čiste ptice, nedavno je g. Grande rekao da nema problema sa malim zijadama. Toliko taktova u pletivu Baritonovih grdelina nisam čuo, a ni tako dugu zijadu.
U čemu je kvaka? Kako može nešto kraće biti bolje? Ili je to stvar onih klanova ekipa i navijanja? Možete nam Vi opisati pjesmu Baritonovog grdelina, onako kako ga čujete?
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

veliki tici i ticari - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: veliki tici i ticari   veliki tici i ticari - Page 2 Emptysri ruj 21, 2011 7:15 am

Je g euzebio ali ja namjerno kumove tiće nisam spominja jer su oni van serije i ja sam siguran da niko u Sinju nikad nije čuja a kamoli ima ništa blizu tog.Neki su to gadili a da nisu ni čuli a ni poštari nisu radili.To je to samo kumovi nisu bili u polje a koce je bija u polje i molija tićare da donesu pa da malo slušaju i usporede.Baritonove tiće neću opisivat jer sam ih već opisa,samo ću reć da je to jedna od dvi zijade na cilom forumu i internetu koja je ispravna a sve drugo strugotina i pilotina.Ne znam jeli mi se ćini ili ste i vi malo ljuti na Splićane jer ni vi niste nikad kritizirali "svoje"zemljake a imali ste prilika a dosta ste puta kritizirali neke Splićane
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



veliki tici i ticari - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: veliki tici i ticari   veliki tici i ticari - Page 2 Emptysri ruj 21, 2011 7:17 am

Zijada na kolinac ispravna... Sleep
[Vrh] Go down
euzebio




Broj postova : 352
Points : 359
Join date : 01.08.2011
Age : 58

veliki tici i ticari - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: veliki tici i ticari   veliki tici i ticari - Page 2 Emptysri ruj 21, 2011 7:28 am

Ne mogu se sjetiti da sam pročita Vaš opis tih grdelinina.Možda sam počeo zaboravljati, ali pošto rado čitam Vaše postove sjetio bi se. Niste ih opisali a i nećete čini mi se. Sinjanima ne pišem, njima kažem na kavi sve što mislim o njihovim pticama. Ili dok ih slušam. Nikad iza leđa. Što se tiče Splićana, nije točno. Jednom prigodom g. Bariton je dosta ružno opisao moga grdelina kojeg sam stavio na onom forumu. Uzvratio sam na način što sam kazao kako njegovog grdelina smatram solidnim, dobrim grdelinom i to mislim i danas. I kažem. Gospodine Yogi, ostali ste mi dužni komentar Baritonovog "odličnog grdelina, najboljeg na svitu". To su Vaše riječi. Stvarno bi volio čuti neki Vaš opis odličnog grdelina.
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

veliki tici i ticari - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: veliki tici i ticari   veliki tici i ticari - Page 2 Emptysri ruj 21, 2011 7:38 am

Nisam ja mislija na tiće nego na ljude g euzebio
[Vrh] Go down
ivica.p




Broj postova : 48
Points : 49
Join date : 11.09.2011
Age : 42
Lokacija : karakašica

veliki tici i ticari - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: veliki tici i ticari   veliki tici i ticari - Page 2 Emptysri ruj 21, 2011 7:42 am

gospodine yogi da bi došli do nekog dobra potrebno je ispravno razmišljati a vidim da ste vi skroz an drugoj stazi ,a potom je potrebno ispravno i živjeti i djelovati da bi se to dobro sačuvalo..gospodo na kraju se zapitajte imate li vi uopće morala (ako znate sta je to) ,kako vam djeluje unutarnji moral ako vako govorite putem vanjskog (ne)morala...ovo sta san napisa shvatit će učeni ljudi sa studijon nije za đikane od zijade i ostale amatere pisme grdelina koji još tvrde a pročitao sam vamo i slušao video da je kad grdelin žvižđe na kolinac da je to ispravno ..stanite na loptu i zapitajte se "di su moji pravi i zašto više ne pivaju u mojin ćimbulama..??" odgovor je jednostavan "NEZNATE Smile"

uništili smo čoviku temu sa ovin prepucavanjem ..đorđe žalim ali imao sam potrebu još nešto napisati
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

veliki tici i ticari - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: veliki tici i ticari   veliki tici i ticari - Page 2 Emptysri ruj 21, 2011 7:48 am

Je u pravu si ništa te nisam razumija jeli ovo aboriđinski jezik i od kad to grdelin ŽVIŽDE ja znam da samo vrdun zviždi ali grdelin......................
[Vrh] Go down
euzebio




Broj postova : 352
Points : 359
Join date : 01.08.2011
Age : 58

veliki tici i ticari - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: veliki tici i ticari   veliki tici i ticari - Page 2 Emptysri ruj 21, 2011 7:50 am

Ljudi sa manama i vrlinama kao i svi mi. Osuđujem jedino one koji vrijeđaju.Takve bi izbacivao sa foruma bez obzira odakle su. Ali ovo nije forum o ljudima već o pticama. Izostao je Vaš komentar grdelina. Pozdrav g. Yogi.
[Vrh] Go down
ivica.p




Broj postova : 48
Points : 49
Join date : 11.09.2011
Age : 42
Lokacija : karakašica

veliki tici i ticari - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: veliki tici i ticari   veliki tici i ticari - Page 2 Emptysri ruj 21, 2011 7:52 am

YOGI je napisao/la:
Je u pravu si ništa te nisam razumija jeli ovo aboriđinski jezik i od kad to grdelin ŽVIŽDE ja znam da samo vrdun zviždi ali grdelin......................

možda zato sto nemaš škole osim prva tri osnovna a četvrti si jedva natega nekako pa si odusta jocolor
[Vrh] Go down
ivica

ivica


Broj postova : 198
Points : 199
Join date : 17.01.2011
Lokacija : 17. o9. 1976

veliki tici i ticari - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: veliki tici i ticari   veliki tici i ticari - Page 2 Emptysri ruj 21, 2011 7:57 am

HVALA BOGU šta ja neznam baš ništa o ticama , pa neznam šta bi reka na sve šta sam čuja ,meni je bitno da tić piva , nije bitno šta , nego da piva , samo koliko ja znam , ipak nešto i sam naučija o tićima , da ste puno počeli sa svjetskim klasama , zvučnim imenima , moga bi vas ko tužit da se rugate sa njegovim imenom .YOGI MOJ VELIKI MEŠTRE ; GRDELINA KOJI PIVA BIT BIT VICIJU , proglašavati prvakom svita , ne da je odraz totalnog neznanja , nego je to doza sprdačine na svoj račun , jedino tako to mogu protumačiti ljudi koji se bave uzgojem tića malo ozbiljnije , zar ti misliš da ljudi stvarno neznaju , nečuju , nisu to slušali uživo , ja se osjećam kad čitam tvoje postove ko najveći glupan na svitu , čak sam se uvatija da razmišljam nekad o stvarima koje pišeš , a ima sam čuti da si normalan čovik , PA TAKO OVO SVE SKUPA TUMAČIM DA SE TI ŠALIŠ , pozzzzz iz zadra
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

veliki tici i ticari - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: veliki tici i ticari   veliki tici i ticari - Page 2 Emptysri ruj 21, 2011 7:58 am

ŽVIŽDE ka magare i mrtački se ukopa.
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

veliki tici i ticari - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: veliki tici i ticari   veliki tici i ticari - Page 2 Emptysri ruj 21, 2011 8:01 am

ivica je napisao/la:
HVALA BOGU šta ja neznam baš ništa o ticama , pa neznam šta bi reka na sve šta sam čuja ,meni je bitno da tić piva , nije bitno šta , nego da piva , samo koliko ja znam , ipak nešto i sam naučija o tićima , da ste puno počeli sa svjetskim klasama , zvučnim imenima , moga bi vas ko tužit da se rugate sa njegovim imenom .YOGI MOJ VELIKI MEŠTRE ; GRDELINA KOJI PIVA BIT BIT VICIJU , proglašavati prvakom svita , ne da je odraz totalnog neznanja , nego je to doza sprdačine na svoj račun , jedino tako to mogu protumačiti ljudi koji se bave uzgojem tića malo ozbiljnije , zar ti misliš da ljudi stvarno neznaju , nečuju , nisu to slušali uživo , ja se osjećam kad čitam tvoje postove ko najveći glupan na svitu , čak sam se uvatija da razmišljam nekad o stvarima koje pišeš , a ima sam čuti da si normalan čovik , PA TAKO OVO SVE SKUPA TUMAČIM DA SE TI ŠALIŠ , pozzzzz iz zadra
Ivice zavisi koji su to ljudi .ja mislim da to nisu tićari nego tkzv tićari u stvari ne mislim nego znam
[Vrh] Go down
Vedran

Vedran


Broj postova : 54
Points : 57
Join date : 30.07.2011
Lokacija : glavice

veliki tici i ticari - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: veliki tici i ticari   veliki tici i ticari - Page 2 Emptysri ruj 21, 2011 8:02 am

Nekaže se ŽVIŽĐE ka magare nego reve ka BRAČKI magarac
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



veliki tici i ticari - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: veliki tici i ticari   veliki tici i ticari - Page 2 Emptysri ruj 21, 2011 8:04 am

Reve ka brački magarac ala lirikaaaaa lol!
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

veliki tici i ticari - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: veliki tici i ticari   veliki tici i ticari - Page 2 Emptysri ruj 21, 2011 8:05 am

Laki laki opet će te banirat i zapamti na braču nije magarac nego tovar a magarci su u sinju
[Vrh] Go down
ivica.p




Broj postova : 48
Points : 49
Join date : 11.09.2011
Age : 42
Lokacija : karakašica

veliki tici i ticari - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: veliki tici i ticari   veliki tici i ticari - Page 2 Emptysri ruj 21, 2011 8:07 am

yogi prozirni ste možda i previše nas je 200 ludih a vi ste jedini pametni ,malo ogledajte kolo sebe 200 tovara na 1 mule neznam ja čija teorija a i praksa drži vodu i neznam uopće od koga ste uspili skupit tolike tičarske priče pa ih izvodite i prepričavate u prvom licu jednine "JA"
[Vrh] Go down
Vedran

Vedran


Broj postova : 54
Points : 57
Join date : 30.07.2011
Lokacija : glavice

veliki tici i ticari - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: veliki tici i ticari   veliki tici i ticari - Page 2 Emptysri ruj 21, 2011 8:08 am

Najprije nisan laki a zašto bi me banirali u nas se kaže kad batuda da reve ka brački magarac
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



veliki tici i ticari - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: veliki tici i ticari   veliki tici i ticari - Page 2 Emptysri ruj 21, 2011 8:10 am

Razlika ti je magarac sa supetra i magarac iz milne, ovi supetarski su zvonkiji
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

veliki tici i ticari - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: veliki tici i ticari   veliki tici i ticari - Page 2 Emptysri ruj 21, 2011 8:10 am

Jesi jesi reka mi je jedan sinjanin
[Vrh] Go down
Vedran

Vedran


Broj postova : 54
Points : 57
Join date : 30.07.2011
Lokacija : glavice

veliki tici i ticari - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: veliki tici i ticari   veliki tici i ticari - Page 2 Emptysri ruj 21, 2011 8:14 am

YOGI je napisao/la:
Jesi jesi reka mi je jedan sinjanin
Reka mi je poštar u nedilju cili život dužina1 lipa boja hahaha . E moj veliki Profesore
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

veliki tici i ticari - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: veliki tici i ticari   veliki tici i ticari - Page 2 Emptysri ruj 21, 2011 8:20 am

ččččrrrrrrrrrrr piju kliju vliju mliju vvvvvvvvvvvrrrrrđđđđđđđđuuuuuu trrrrrrrrrrrrrrrrrrr
[Vrh] Go down
Vedran

Vedran


Broj postova : 54
Points : 57
Join date : 30.07.2011
Lokacija : glavice

veliki tici i ticari - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: veliki tici i ticari   veliki tici i ticari - Page 2 Emptysri ruj 21, 2011 8:22 am

Ipak je Milin na tebi ostavio neizbrisivi trag . Drago mije neka se nezaboravi Very Happy
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

veliki tici i ticari - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: veliki tici i ticari   veliki tici i ticari - Page 2 Emptysri ruj 21, 2011 8:28 am

Samo me još zanima gosp jenjić jer sam čuja da on ima najbolje tiće u sinju i da nema veze s onim nategnutim zijadama.
[Vrh] Go down
ivica.milanovic13




Broj postova : 122
Points : 125
Join date : 01.02.2011

veliki tici i ticari - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: veliki tici i ticari   veliki tici i ticari - Page 2 Emptysri ruj 21, 2011 8:33 am

E yogi taj je najveći meštar taj je ima i ima i dan danas mada neki misle da ga nema nigdi

Može knjigu napisat cheers
[Vrh] Go down
ivica.p




Broj postova : 48
Points : 49
Join date : 11.09.2011
Age : 42
Lokacija : karakašica

veliki tici i ticari - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: veliki tici i ticari   veliki tici i ticari - Page 2 Emptysri ruj 21, 2011 8:34 am

yogi ko je taj izdaica iz sinja sta ti sve govori triba mu glavu ka turčinu osić lol!
[Vrh] Go down
Sponsored content





veliki tici i ticari - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: veliki tici i ticari   veliki tici i ticari - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
veliki tici i ticari
[Vrh] 
Stranica 2 / 11.Go to page : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» gajbe za tići
» Ticari pjevaju batude .
» veliki kavez 3
» veliki problem
» Veliki kavez za ptice

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: