Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)

Go down 
+23
Vedran
ivica.p
DOMENICO
bošket
KOBAC
sentada
Tic_Bal.
ivica
Škuri tić
Moćun
vrca
lord189
DjordjeVet
CIBO
žuti
ATOMIC
bizar
YOGI
frzelin
PSIHO
jere
GRANDE
PESTI
27 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 5 Emptyned oľu 20, 2011 10:17 am

Gospodo zašto tako ič đonom na našeg kolegu tičara on traži zijadu za snimit pa mu ponudite ako ko ima,a ne ovo šta pišete.Bizo ja bi ti ponudija samo moja zijada ima sva slova i ne traje 1,8 sekundi.
[Vrh] Go down
bošket

bošket


Broj postova : 348
Points : 356
Join date : 19.03.2011
Lokacija : najlipši grad na svitu

DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 5 Emptyned oľu 20, 2011 10:27 am

Ajde pomognite čoviku,a usput možete i zaradit Very Happy

[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 5 Emptyned oľu 20, 2011 7:33 pm

Tićari ne padajte na baketinu to su provokacije imaju vrhunske zijade samo oće dokazat da su najbolji a ostale smrtnike posramit.Neka bar ćemo čut tiće 22 stoljeća .Naprid GMO doli vlada.
[Vrh] Go down
Škuri tić

Škuri tić


Broj postova : 203
Points : 204
Join date : 03.03.2011

DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 5 Emptyned oľu 20, 2011 7:46 pm

Ticarstvo je jedan lip hobi i tradicija ali koliko ja vidin sve to postaje neka prodaja neki napravljeni cd-i,neke teorije o ticima itd.Jos malo pa ce se kupovat grdelini na baterije da tucu batude!Priroda je dala pjev grdelina al posto su ticari nezasitni zato nema vanka vise tica i nemoze se tic uzgojit!
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 30
Lokacija : solin

DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 5 Emptyned oľu 20, 2011 9:11 pm

YOGI je napisao/la:
Tićari ne padajte na baketinu to su provokacije imaju vrhunske zijade samo oće dokazat da su najbolji a ostale smrtnike posramit.Neka bar ćemo čut tiće 22 stoljeća .Naprid GMO doli vlada.

pa yogi svi pričaju moja vaka moja naka tvoja nevalja tvoja valja a sad kad je bizar da ponudu za tu zijadu nigdi nikoga svi zijaduri mukon zamukoše..i nisu oni tako podmukli da bi posramljivali druge vidin ja da si ti već pa na baketinu čin tako pričaš
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 5 Emptyned oľu 20, 2011 9:23 pm

Koji su to tićari od tople vode kad moraju druge vodit da im kažu kakva je zija.I ka drugo ja se ne zajebajem nego stvarno mislim da donose snimljenu GUBU a da će u lito izać kralj svih kraljeva.I treće ja je iman ali je neće niko ćut ovi neće izać iz kuće i kad me ko pita ja imam ali m je kući, i nemaju oni love za to kupit.i
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 30
Lokacija : solin

DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 5 Emptyned oľu 20, 2011 9:30 pm

YOGI je napisao/la:
Koji su to tićari od tople vode kad moraju druge vodit da im kažu kakva je zija.I ka drugo ja se ne zajebajem nego stvarno mislim da donose snimljenu GUBU a da će u lito izać kralj svih kraljeva.I treće ja je iman ali je neće niko ćut ovi neće izać iz kuće i kad me ko pita ja imam ali m je kući, i nemaju oni love za to kupit.i


e moj yogi zašto tako pričaš pa šta da neznaju ajde ti nabroji 10 ljudi šta znaju i imaju kad je tako....bizar je ode samo napisa da traži da će kupit ko ima a vi odma ko amerikanci po beogradu nije mi jasno zašto tako reagirate ako oni nemaju pojma zašto jednostavno ne mučite i smijete se ..po ovakvim tekstovima ka šta si ti sad pisa očituje se lagana ljubomora ,umisto da se veselite šta će neko imat zijadu kakvu nisi ima priliku čut ti,ja i još njih 20 ljudi..di van je natjecateljski duh di van je uopće duh ljudskosti umisto da dajete potporu jedni drugima samo se znamo gadit još malo pa će doć vrime kad će se noži vadit i automati
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 5 Emptyned oľu 20, 2011 10:17 pm

Škuri tić je napisao/la:
Ticarstvo je jedan lip hobi i tradicija ali koliko ja vidin sve to postaje neka prodaja neki napravljeni cd-i,neke teorije o ticima itd.Jos malo pa ce se kupovat grdelini na baterije da tucu batude!Priroda je dala pjev grdelina al posto su ticari nezasitni zato nema vanka vise tica i nemoze se tic uzgojit!

TO ŠTA NEMA OČAKA U PRIRODI ZAHVALI VELIKIN MEŠTRIMA KOJI SU POMELI SVE ŠTA SE DALO POMEST I JOŠ I DALJE METU IAKO NEVALJA PIZDU VODE JER SE NADAJU DA SE NEBI MOŽDA PROBUDILI GENI )MURTERSKI,GRGURIĆKI,GUBERSKI ITD.)HAHAHAHAHAAAAAAA.

[Vrh] Go down
Škuri tić

Škuri tić


Broj postova : 203
Points : 204
Join date : 03.03.2011

DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 5 Emptyned oľu 20, 2011 10:40 pm

Nije tolika stvar sta su oni pomeli sve nego je stvar sta od toga nisu uzgojili tice a i jos je stvar ako vani piva dobra tri tica fala bogu pomeli bi sva tri misto da ostave dva vanka to je za mene zivotinjski.Eto u tome ti je stvar momce Markoxp!Pa eto to ti je dokaz genetike pjeva di su sada vanka tici od genetike?Tribale bi se svudi cut batude po toj genetici?
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 5 Emptyned oľu 20, 2011 10:50 pm

U svakom slucaju podržavam cudu i inoxa,a to šta imaju svoju viziju,bolje da imaju,šta cuvaju svoje,bolje da cuvaju.
Moram kazat,da napravljeni (složeni) uradak na cd-u,što mi ga je cude pušta,a sa kojim planiraju ucit mlade baštarde ili grdeline je sasvim uredan,da mi je takvi grdelin tuka bi se nogon u guzicu,zato momci samo naprid,gurajte,izdržite udarce,ne obazirite se,ja navijam za vas. cheers
[Vrh] Go down
bošket

bošket


Broj postova : 348
Points : 356
Join date : 19.03.2011
Lokacija : najlipši grad na svitu

DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 5 Emptypon oľu 21, 2011 2:30 am

Nema veze na koji način napravit tića.Bitno ga je napravit.

I zato samo naprid.

Živija GMO tić!

Živija ŽU tić!

Živili pitani nepitani uvačeni i svi drugi.!

Dajte samo da se čuje štogod što valja.

Živi mi i veseli bili!
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 5 Emptypon oľu 21, 2011 9:44 am

bošket je napisao/la:
Nema veze na koji način napravit tića.Bitno ga je napravit.

I zato samo naprid.

Živija GMO tić!

Živija ŽU tić!

Živili pitani nepitani uvačeni i svi drugi.!

Dajte samo da se čuje štogod što valja.

Živi mi i veseli bili!

Bošket raspisa se ti mogli bi te mi malo podšišat previše grana imaš falši....Hahahahaha.... king Very Happy
[Vrh] Go down
bošket

bošket


Broj postova : 348
Points : 356
Join date : 19.03.2011
Lokacija : najlipši grad na svitu

DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 5 Emptypon oľu 21, 2011 10:12 am

frzelin je napisao/la:
bošket je napisao/la:
Nema veze na koji način napravit tića.Bitno ga je napravit.

I zato samo naprid.

Živija GMO tić!

Živija ŽU tić!

Živili pitani nepitani uvačeni i svi drugi.!

Dajte samo da se čuje štogod što valja.

Živi mi i veseli bili!

Bošket raspisa se ti mogli bi te mi malo podšišat previše grana imaš falši....Hahahahaha.... king Very Happy

A niste me pitali što je ŽU tić? Question Question
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 5 Emptyuto oľu 22, 2011 1:56 am

Gospon arboret(bošket)dali su vas vaši prijatelji zvali i putujuči bošket.... Sleep

I usput nam protumačite ŽU tič značenje mene asocira na jednog kolegu tičara na forumu(ŽUTI)... king
[Vrh] Go down
bošket

bošket


Broj postova : 348
Points : 356
Join date : 19.03.2011
Lokacija : najlipši grad na svitu

DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 5 Emptyuto oľu 22, 2011 2:01 am

frzelin je napisao/la:
Gospon arboret(bošket)dali su vas vaši prijatelji zvali i putujuči bošket.... Sleep

A znalo se dikod dogodit da ga vežem na krov od auta. Very Happy
[Vrh] Go down
bošket

bošket


Broj postova : 348
Points : 356
Join date : 19.03.2011
Lokacija : najlipši grad na svitu

DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 5 Emptyuto oľu 22, 2011 2:47 am

bariton je napisao/la:
Ha ha,,mene ŽU podsjeca na deseti misec

lol!

A može bit i živi učitelj
cheers
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 30
Lokacija : solin

DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 5 Emptyuto oľu 22, 2011 2:54 am

cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 5 Emptyned oľu 27, 2011 4:44 am

Đorđe,

znaš zašto su najbolje zijade izvodili ocaci,a mladi su ih u cibi teško mogli pratit,kao što kaže Marin,iskljucivo zbog PRIRODE.

Ocak je sebe i svoju pismu razvija u prirodi,a mladi u cibi ,i to je tajna - nerješiva,jer ciba,pa makakve uvjete im dali (letilice,cibune,prehranu)ne može zamijeniti PRIRODU.

Zato mladi grdelini odgojeni u cibi,a pogotovo GMO,TEŠKO I NIKAKO mogu pivat sa bojom glasa OCAKA MUSTANGA.

A svi bi tili zajebat prirodu No
[Vrh] Go down
bošket

bošket


Broj postova : 348
Points : 356
Join date : 19.03.2011
Lokacija : najlipši grad na svitu

DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 5 Emptyned oľu 27, 2011 5:08 am

Živilo prirodno!

Živija mustang! cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 5 Emptyned oľu 27, 2011 5:41 am

Koce! Šta se tiče tih ocaka i zijadi!

Jeste se ikad zapitali kolko godina imaju ti ocaci šta tuku takva pletiva i zijade??? Pa nemozes od mladih grdelina ocekivat da pjevaju zrelim muskim glasom! I naravno ocak se napravi jer "mora" da bi osvojio zenku! Mora izradit i Usavrsit pismu kako bi otira konkurenciju!
Kao i staro vino, treba puno godina da se "učini" , da sazrije kako triba!
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 5 Emptyned oľu 27, 2011 8:04 am

Bravo domeniko slažem se u potpunosti.Mislim da se rješavamo mladih vrlo brzo,a rjetko koji mladi prvu godinu tuće batude i ne varira u zijadi.Doživija sam u prirodi da su mladi oćaci tukli vrlo dobre zijade sa sumljivom bojom.Dođem dogodine izvodili su odlićne i prave sa čiste ka suza.
[Vrh] Go down
bošket

bošket


Broj postova : 348
Points : 356
Join date : 19.03.2011
Lokacija : najlipši grad na svitu

DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 5 Emptyned oľu 27, 2011 8:19 am

DOMENICO je napisao/la:
Koce! Šta se tiče tih ocaka i zijadi!

Jeste se ikad zapitali kolko godina imaju ti ocaci šta tuku takva pletiva i zijade??? Pa nemozes od mladih grdelina ocekivat da pjevaju zrelim muskim glasom! I naravno ocak se napravi jer "mora" da bi osvojio zenku! Mora izradit i Usavrsit pismu kako bi otira konkurenciju!
Kao i staro vino, treba puno godina da se "učini" , da sazrije kako triba!

Sa ovim se uglavnom slažem.
Ali....
Probajte se prisjetiti koliko ste odličnih da ne spominjem pravih pravcatih u životu čuli ,a da je piva tić koji je ka mladac završija u čibi.Bez obzira koliko mu je bilo godin.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 5 Emptyned oľu 27, 2011 8:24 am

Mladi grdelini sa godinama starosti dobivaju na batudi,glasovnosti pa i tehnici pivanja,ali ne i na prirodnosti,a pogotovo se gubi grdeliniski šug,zato se i "baštardaju"pivanja koja se dugo vuku i prenose bez ocaka.
Ovde ne govorim o tehnici,na tome se vrlo cesto i dobije,pogledajte samo grdeline naucene od baštarde,Cd-a,savršeni su u nabrajanju pletiva,zijada sa svim slovima a neke imaju i viška slova,cisti ko suza,batudaši,a šta onda fali?
Fali jedino prirodnost,izvornost,vrckavost grdelinskog pjeva,a to im može donit samo priroda sa svojim zorama,hladnim nocima,zvizdanima,spizom i ko zna cime još.
Da se razumimo,ja ne govorim protiv tih grdelina,jer tehnicki je to savršeno,pogotovo u Dade,a ta prirodnija boja ukupnog pivanja se može poboljšati,samo prvo treba održati mlade na pivanju,jer to su ipak dva,tri pa i cetiri pletiva po sedam,osam pa i više taktova.
Nakon toga ide zijada više prave dužine i izvedbe nego odlicne,a to nije lako ispivat.Dvadesetak taktova pletiva i zijada prave dužine koja ne zapire nigdi nego klizi,čista ko suza,treba to ljudi održati i dovesti do kraja,a nedostatak "prirodnosti"moramo oprostit nakon ovakvih batuda.
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 5 Emptyned oľu 27, 2011 8:29 am

Ali moje je misljEnje da ritko u čibi, pogotovo maloj rcaminiki,možeš tog mladog tica (koji je naucija pismu od svog ocaka) natirat da uđe u istu formu kao sta bi on to u prirodi ušao! Zato šta on i fizički zakrzlja i psihički, nakon koje godine u maloj čibi nemoze vise letit, skolniji je bolestima jer je u doticaju sa sprkicom, pa onda ishrana, itd.
Ništa od ovoga nemora bit, da se razumimo, ali moramo bit svjesni da nemozemo bas u svemu im dat ono šta im treba! Prvo i osnovno je da mora bit u kondiciji i zdrav, a neke bolesti mi teško možemo pripoznat i ljecit pogotovo u ranim fazama.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 5 Emptypon oľu 28, 2011 1:14 am

Kod mog pivanja je više manje sve poznato,kakvo je takvo je,meni drago,ali moram naglasit da mi je za tu izvornost i boju pivanja(koja je meni najvažnija od svega),pomoga upravo ocak,koji se naša u to vrime kod mene,a koji je ima fantazija boju pivanja.Da se razumimo,ocak nije bija za gojit jer je bija pre šporak ,ali je ima odlicnu batudu kad se digne.Kratko je bija na batudi,ali mi je puno pomoga,jer je da taj pecat prirode dok mi se pisma kod prvog mladog - ucitelja nije sasvim formirala.
Ovo spominjem zbog gornjh postova,nekom to nije toliko bitno,ali meni je ta izvornost grdelinskog pivanja najvažnija.
[Vrh] Go down
Sponsored content





DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 5 Empty

[Vrh] Go down
 
DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)
[Vrh] 
Stranica 5 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» PRAVI GRDELIN
» Sićate li se grdelina...
» kupujem par grdelina
» kupujem par grdelina
» Slike grdelina

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: