Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.

Go down 
+32
PSIHO
portulata
sole
DjordjeVet
Jandrek
Vedran
frickočak
domo
žižula
ivica
euzebio
žuti
enver
ivica.milanovic13
kain
pavao
PESTI
angjello
arboret
vrca
Grga Zlatoper
DOMENICO
Tic_Bal.
YOGI
Sina BL
bošket
lord189
GRANDE
Moćun
pele
frzelin
KOBAC
36 posters
Go to page : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 34 ... 38  Next
Autor/icaPoruka
portulata




Broj postova : 55
Points : 53
Join date : 18.07.2011
Lokacija : ZADAR

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 31 Emptyned stu 20, 2011 11:52 pm

DOMENICO je napisao/la:
GMO- geneticki modificirani organizam Odnosno Grdelin kojemu je transfuzijom izmjenjena krv i ubacen mikro cip u koru mozga tako da bolje pamti i ima duže zijade! A od kad je u jajetu, specijalni mikrofoni se ugraduju na jaja i uce ga željenoj pismi od najranijih dana!
E moj prijatelju maestro, pa šta si ti mislijo da smo mi amateri???? Mi imamo najjače inzenjere po pitanju grdelina samo se sve u tajnosti drži, zašto da svatko zna!!!



king

Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 31 Emptypon stu 21, 2011 12:09 am

Ajde koce nemoj zajebavat,ja i ti isto ćujemo ali šta se tiće vida skroz razlićito.I ja sam sinoć bija skupa s tobom ali ja nisam nikog vidija osim par naših prijatelja koji su svaku većer s nama.Koga si ti to vidija ja neman pojma mora bi ić u okuliste po jaču dioptriju.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 31 Emptypon stu 21, 2011 12:14 am

Nemoj tako Jogi,

to su divni momci,

samo ih triba razumit.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 31 Emptypon stu 21, 2011 3:02 am

DOMENICO je napisao/la:
GMO-


E moj prijatelju maestro, pa šta si ti mislijo da smo mi amateri???? Mi imamo najjače inzenjere po pitanju grdelina samo se sve u tajnosti drži, zašto da svatko zna!!!

pozdrav brate domenico.....mislim na vatikan ako se ne lazem

ma ja u opšte ne sumnjam u te vaše inzenjere po pitanju grdelina i te poneke tajne ..tačno da svako ima barem poneku tajnu ali treba pogodit pravi recept brate moj vatikanu ......ali ja i još ništa nisam čuo nešto od tog materijala od inzinjera .

MISLIO SAM NA TU INZINJERSKU PJESMU


DRUGO JE BIT INZINJER ..A DRUGO BIT PROJEKTANT BRATE DOMENICO
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 31 Emptypon stu 21, 2011 3:34 am

Hehehhee, tako je brate maestro! Malo se ja zajebavam, nemoj ti mene sve shvaćat doslovno!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 31 Emptypon stu 21, 2011 4:04 am

MA JE TE POTPUNO RAZUMEM ..SAMO ŠTO TI A I PONEKO NE OTKRIVA NOGE .NEZNAM MOZDA SU IM KRIVE I NISU IM ZA UTAKMICU Basketball

OD SADA ČEMO SAMO PRIČATI PRIČE .MA NIJE VAZNO ŠTO KAZU,, VAZNO JE UČESTVOVATI

I NIJE VAZNO KOJE ČEŠ MESTO OSVOITI

ŠTO SAM HTEO KAZATI ...DA MI SA PRIČOM MOZEMO REČ DA SMO VANZEMALJCI
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 31 Emptypon stu 21, 2011 4:34 am

Slusaj ti sveznalice sa Sandzaka....Ti koji si svakom loncu poklopac.Evo ja ću te upozorit kad moderatori vec nece.Puno si bezobrazan i pisanje VELIKIM SLOVIMA znači DERANJEEEEE!!!!.Kako smo ovde svi normalni molio bi te da malo smanjis dozivljaje i ublazis to svoje poklaparnje velikim slovima Poklopčino bahata,neuredna...Zato malo pripazi i ponasaj se koliko toliko normalno.....

P.s i uvati se lopate pametnije ti je.... Basketball Basketball
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 31 Emptypon stu 21, 2011 5:13 am

vrca je napisao/la:
Slusaj ti sveznalice sa Sandzaka.....Evo ja ću te upozorit kad moderatori vec nece.Puno si bezobrazan i pisanje VELIKIM SLOVIMA znači DERANJEEEEE!!!!.Kbahata,neuredna...Zato malo pripazi i ponasaj se koliko toliko normalno.....

P.s i uvati se lopate pametnije ti je.... Basketball Basketball

pozdrav brate vrca ... do sada... a od sada nekako drugacije Suspect i to sa malim slovima jer to i zasluzujes Exclamation Exclamation
neznam sta tebe smeta to pisanje sa velikim slovima..pa ja kad pisem ja se ne derem nego pisem.. to pravo mi nemozes zabraniti kako cu pisati dal s malim ili s velikim slovama ...a to ja odaklesam i kosam da te nije briga scratch scratch
sam kazes za neki poklopac Question kad si i ti gori i visi kapak od mene Twisted Evil

jasam imao malo komentara sa domenicom a ne stobom..i tako da nemoj se ubacivati kad drugom nekom rekomentiram Basketball Basketball

A ZA TU LOPATU NE BRINI scratch
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 31 Emptypon stu 21, 2011 5:21 am

vrca je napisao/la:
Slusaj ti sveznalice sa Sandzaka....Ti koji si svakom loncu poklopac.Evo ja ću te upozorit kad moderatori vec nece.Puno si bezobrazan i pisanje VELIKIM SLOVIMA znači DERANJEEEEE!!!!.Kako smo ovde svi normalni molio bi te da malo smanjis dozivljaje i ublazis to svoje poklaparnje velikim slovima Poklopčino bahata,neuredna...Zato malo pripazi i ponasaj se koliko toliko normalno.....

P.s i uvati se lopate pametnije ti je.... Basketball Basketball

A teško da je sandžak, da je manje bi nas male ljude zajebava...
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 31 Emptypon stu 21, 2011 5:33 am

pozdrav brate markopxe ,,,,izvini što ja to sa malim slovima...jer su mi zabranili ..čini im se da kad pišem da se ja derem

kako ti se dopada ono štrakanje
[Vrh] Go down
euzebio




Broj postova : 352
Points : 359
Join date : 01.08.2011
Age : 58

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 31 Emptypon stu 21, 2011 5:47 am

Maestro štrakanje je ludilo. Nešto drugo bih pitao, ako nije tajna. Koliko ljudi piše sa tvoga nicka? Meni ovaj jezik kojeg koristiš nikako nije jasan. Nekad je dosta gramatički ispravan i hrvatski je jezik, što je za nekoga tko živi u Makedoniji jako pohvalno. Inače, imao sam prilike upoznati Makedonce, nisu u 14 mjeseci tako dobro naučili jezik kao ti u par mjeseci. A nekad opet ne razumijem ni riječi pa me malo zbunjuješ.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 31 Emptypon stu 21, 2011 6:26 am

euzebio je napisao/la:
Maestro štrakanje je ludilo. Nešto drugo bih pitao, ako nije tajna. Koliko ljudi piše sa tvoga nicka? Meni ovaj jezik kojeg koristiš nikako nije jasan. Nekad je dosta gramatički ispravan i hrvatski je jezik, što je za nekoga tko živi u Makedoniji jako pohvalno. Inače, imao sam prilike upoznati Makedonce, nisu u 14 mjeseci tako dobro naučili jezik kao ti u par mjeseci. A nekad opet ne razumijem ni riječi pa me malo zbunjuješ.

pozdrav brate euzebio

osven mene niko ne piše sa mojeg nicka 100posto ti kazem

a ako si mislio da ponekad koristim vašu azbuku ..da to je tačno ali ponekad me muka da trazim na kompjuteru pisanje na hrvatskom jeziku..nije zlo namerno verujmi Twisted Evil Twisted Evil pa imam jednog prijatelja iz mostara on je hrvat i onje kod nas oko 50 godina i tako on mene po neke reči što ja ih ne razumem ovde na forumu on mi pomaze oko toga kad hoču nešto pravilno na hrvatski da napišem ovde na forumu .....i tako to prijatelju....nema veze što sam ja rodzen u ..mk .nije to bitno . vazno da imamo dobre ptice ,jer po njima če mo se lakše razumeti

hteo sam i tebe pisati s velikim slovima ali nisam smeo ..mozda i ti pomisliš da se ja derem tebi ,,ko što je jedan tako pomislio


pa pozdrav brate euzebio da se vidimo i čujemo u dobru
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 31 Emptypon stu 21, 2011 6:50 am

Skopski,ajmo mi ovo prekinit,neda mi se.U virtualnom svijetu,svijetu interneta u komunikaciji s drugima VELIKA SLOVA ZNACE DERANJE....Posto je ovo takav svijet......Pozzz Skopski cintaro stara..... Basketball

P.s.jedna lopata ne čini proleće.....
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 31 Emptypon stu 21, 2011 7:04 am

pa dobro ako si ti tako svatijo da se ja derem ..jer ja kad pisem ja se na derem

a ako je neki drugi problem stvarno neznam sta da ti kazem ..oprosti ako te je nesto uvredilo moje pisanje
[Vrh] Go down
euzebio




Broj postova : 352
Points : 359
Join date : 01.08.2011
Age : 58

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 31 Emptypon stu 21, 2011 7:35 am

Skopski, evo nešto dobronamjerno. Uletio si na forum grdelinaša na kojemu su ljubitelji potpuno drugačije pjesme od one koju ti imaš. Ovde se traži zijada, ako nje nema, nema ni razgvora o grdelinu. O zijadi su napisani bezbrojni postovi, ali nitko od ovih ljudi sa foruma nije na stajalištu kako ona nije potrebna. Veliki broj ljudi sa foruma zna kako bi grdelini trebali pjevati da bi zadovoljili naše kriterije. Imaju li ih u kući, to je nešto drugo. Čak i ako i nemaju, ti ih ne možeš podučavati o grdelinima. Čak i mladići poput Marka i Lorda znaju od tebe puno puno više, naravno u našoj tradiciji. Ali ti si uletio u našu tradiciju i ti se prilagodi, a ne mi u tvoju. Ne možeš ljudima pametovati o nečemu što oni znaju bolje od tebe. Jedino po čemu se grdelini razlikuju je zijada. Shvati to. Kada postaviš klip sa grdelinom bez zijade na ovom forumu ispadneš smiješan. Čak i kod nekih kada postaviš snimak gdje grdelin pjeva zijadu i to solidnu ispadneš smiješan. Primiri se malo Maesto i pokušaj nešto shvatiti da te ljudi više ne pljucaju. Sredi malo ptice, promijeni ćibe, čibu sa dnom na kojem se kupi otpad i smeće u Dalmaciji niko ne drži više od 30 godina. Ajde hvataj korak.pozz
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 31 Emptypon stu 21, 2011 8:02 am

Prijatelju maestro, ti si legenda ali te ljudi ne razumiju. Ja te razumjem i znam šta hoćeš rec, ali s obzirom da te većina ne razumije ja ti nemogu pomoć. Vidiš, meni je draži tvoj tic koji plete na različite načine Bez zijade ,nego većina tica u dalmaciji zato šta je bolje da nema zijadu nego da ima kratku ili grezu. To je samo moje mišljenje jer kako i sam kažeš: "jedna lasta ne čini prolece"
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 31 Emptypon stu 21, 2011 11:28 am

euzebio je napisao/la:
Skopski, evo nešto dobronamjerno. Uletio si na forum grdelinaša na kojemu su ljubitelji potpuno drugačije pjesme od one koju ti imaš. Ovde se traži zijada, ako nje nema, nema ni razgvora o grdelinu. Dalmaciji niko ne drži više od 30 godina. Ajde hvataj korak.pozz

pozdrav brate euzebio na tvoj dobro namerni komentar Twisted Evil Twisted Evil

epa odma da ti kazem da ja nikom dosada nisam naturao šta i ko da voli ili da njeguje. Exclamation mislio sam na pjesmu..jer ja a i poneko tvrdimo da je pjesma ko pjesma ista.. mozda je mala razlika ali ona se ne primečuje toliko ta velika razlika ko što ti kazeš ..jer prema meni razlika ima samo u tu zijadu i ništa više brate euzuebio Twisted Evil i ne mora da bude samo ta zijada ili samo to štrakanje ko što ja kazem ..nego treba imati još po nešto ...valjda znaš što treba pjevati jedan štiglič ..
mislim da nisi jučerašni štigličar kom ja treba nešto kazat jer čim se baviš štigličarstvom onda ti je jasno što sam hteo kazat...

i nadam se da smo se dobro razumeli oko tog prokletog štigličarstva...ali dzabe takav je ovaj sport ,,,mislim na ljubomorni jer da ima kraja pa niko ne bi dalje više usavršavao ovu pjesmu .........uh daleko bilo ja ne kazem da sam je ja izmislio nego treba iči napred ,,,,,,,ako bog da i ti i svi mi.. jer zato se trudimo da svako ima bolje nego što ima do sada


oprosti što te zamaram glupostima ...svatičeš me i ti jer smo sportisti naj ljubomornijega sporta


pa pozdrav prijatelju na tvoj dobro namerni savjet
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 31 Emptypon stu 21, 2011 11:45 am

opet ja ..a kako da ne budem kad me poneko izvadi iz takta


hteo sam reč da mi oprostite što sam nekom pogrešijo ...aili mislim da nikom nisam pogrešijo i tako da ja nemam kom se smilovati ... a i nema potrebe

jer onaj što nema dobre tiče nek se ne ljuti ..jer dačemu i njemu bog nekada ..ako bogda svima nama

malo sam dosadan ,,ali nema veze jer takav je ovaj sport ..mislim na ljubomoran


[Vrh] Go down
PSIHO

PSIHO


Broj postova : 69
Points : 70
Join date : 14.01.2011
Lokacija : B.Voda

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 31 Emptysri stu 23, 2011 6:44 am

Na kraju predavanja maestro pita:
Ima li pitanja?
Moderatori: Imamo Svi. Maestro,jebeš li ti šta osim nas? Basketball cheers
lol!
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 31 Emptysri stu 23, 2011 7:07 am

I to u mozak....
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 31 Emptysri stu 23, 2011 7:53 am

PSIHO je napisao/la:
Na kraju predavanja maestro pita:
Ima li pitanja?
Moderatori: Imamo Svi. Maestro,jebeš li ti šta osim nas? Basketball cheers
lol!

pozdrav prikane

stvarno nisam se nado o tebi da ovako nešto napišeš

neznam stvarno šta si hteo oviv reč

čim je tako neka bide tako .....ali nema veze mi smo prijatelji ..ja bar tako mislim
i zato sam na ovaj PROFI FORUM...

samo n dobro neka izadze
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 31 Emptysri stu 23, 2011 7:57 am

vrca je napisao/la:
I to u mozak....


pozdrav i tebi prikane
nisam se o od tebe nado oko ovoga ..ali to je tvoja stvar

ko što sam napisao našem prijatelju ,,psiho ...

to vazi i za tebe
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 31 Emptysri stu 23, 2011 8:09 am

Svaka ti čast maestro šta uspijes biti tako miran na sve provokacije! Meni se čini da si dobar i pošten covik i da okreces i drugi obraz kad te netko pljusne! To je jako pozitivno, alal ti vera sto si domaćin! S takvim ponašanjem možeš odmah uc u Vatikan!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 31 Emptysri stu 23, 2011 9:15 am

Maestro svi oni tebe podbadaju, al ja imam osjecaj da ti pripremas jedan ubojiti klip koji ce ih sviju ostavit bez teksta i tek ce onda vidit kakve taraje imas Smile Samo naprijed
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 31 Emptysri stu 23, 2011 11:42 am

pozdrav brate markopxe

ako hočeš mi reči šta je to ....taraje .....
stvarno neznam šta to znači



za dobrim konjom se prašina dize ,ako sa ne varam
[Vrh] Go down
Sponsored content





Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 31 Empty

[Vrh] Go down
 
Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.
[Vrh] 
Stranica 31 / 38.Go to page : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 34 ... 38  Next
 Similar topics
-
»  Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše
» Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: