Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.

Go down 
+32
PSIHO
portulata
sole
DjordjeVet
Jandrek
Vedran
frickočak
domo
žižula
ivica
euzebio
žuti
enver
ivica.milanovic13
kain
pavao
PESTI
angjello
arboret
vrca
Grga Zlatoper
DOMENICO
Tic_Bal.
YOGI
Sina BL
bošket
lord189
GRANDE
Moćun
pele
frzelin
KOBAC
36 posters
Go to page : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 33 ... 38  Next
Autor/icaPoruka
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 29 Emptyčet stu 10, 2011 10:24 am




Bog !!!


Euzebio ,brate što guštate --milina čitati -----

samo naprid i malo pripaziti unos kalorija --hahaha!!!!


Uživajte !!!!


Salu2

[Vrh] Go down
PESTI

PESTI


Broj postova : 251
Points : 259
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : ZADAR

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 29 Emptyčet stu 10, 2011 10:35 am

arboret je napisao/la:
nikada u svom životu nisam piva na usta jer znam i to da sam slab pivac tj kao onaj želandur koji dobro cijacijaje.nikad sebe nisam stavio u prvi plan i rekao ja,ja.ja i samo ja.
vi ovdje svi skupa koliko vas ima nikad niste culi dobru pticu zato i stavlja te ove ne znam ni sam kako da nazovem krnje batude.vi angjello znate da vam ptica ne valja pa je stavljate na forum to je za mene jako ponižavajuce.znaci mislite da su ovdje svi ludi na forumu stekao sam dojam da sam vam ja ipak imao obraza reci i otvoriti neke nove poglede na svjet pticarstva.
na kraju vam moram reci ne stavljaj pticu ako znaš da ne valja.ja sebe smatram najvecim kriticarom svoje ptice pa onda to nehotice uradim i drugom ako ta ptica ne zadovolji kriterije covjeku recem onako kako mu spada.


Arboret, zašto tvrdiš da svi sa ovog foruma nismo nikada čuli dobru dzijadu ?
Krnje batude ,i to baš svaka na videu,.....

Nije to baš tako , možeš ti to i drugačije opisati.
[Vrh] Go down
ivica

ivica


Broj postova : 198
Points : 199
Join date : 17.01.2011
Lokacija : 17. o9. 1976

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 29 Emptyčet stu 10, 2011 10:53 am

GOSPODINE ARBORET POD OVO VI SVI SKUPA NISTE ČULI našaosam se prozvan , ako imate 500 eur dođite kod mene ja ću vam priuštiti da vidite moje tice , a za još 500 eur ću vam ih i stavit da ih poslušate , pa tako da doma morete za relativno male novce sanjat neko vrime , pozzzzzz veliki meštre , koji je dilija škartove NARDIJU , ŠIMUNDŽI I OSTALIMA , MENI SE ČINI DA STE VI NJIMA NOSILI VODU , POZZZZ
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 29 Emptyčet stu 10, 2011 10:55 am

Profesore ja san osta gladan dok san završava čitat vaš post o sinjskoj idili. Neka lipo van je, samo se družite, tako triba Laughing

A za arboreta, neman komentara, dno Marjanske brazde, čak i dublje...
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 29 Emptyčet stu 10, 2011 11:32 am

angjello je napisao/la:
Gospodine nemam ni ja pticu sa kojom bi bija zadovoljan..ali eto nešto sam i postavija...

Zato tebe i sve ostale pozivam da postavite ono šta gojite....jer bi vi tada,siguran sam ,utihnuli....

pozdrav tebi andzelo i svima vama ptičarima

mislim da ovaj forum je zbog toga da ponešto obesimo i tako dalje i da poneko mišljenje razmenimo ko šta ima i neguje mislim na pjesmu štigliča

ali opet ja ono

ko ima imače a ko nema nemače

ali nadam se da če imati ako bogda nekad i biče mi milo
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 29 Emptyčet stu 10, 2011 11:35 am

pa dobro bre ljudi i ptičari zar ne primječujete da sam ja inicijator oko toga postavljanja vaših i mojih klipova na forumu

neznam zašto ste čekali da partizani dodzu
[Vrh] Go down
angjello

angjello


Broj postova : 191
Points : 199
Join date : 11.02.2011

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 29 Emptyčet stu 10, 2011 10:38 pm

Ovako se odvija razgovor ,ne tako davno....prije par miseci.Nešto se u međuvremenu prominilo,neznam zašto.A valjda su se okolnosti prominile.Dao sam si malo truda da potražim,pa evo pročitajte.
arboret je napisao/la:
cini mi se yogi da ste po nekakvom mom viđenju vaših pisanih postova jako hvalisava osoba pa možda cak i incidentna osoba.
omalovažavate svakoga tko bilo šta rece,kada citam vaše postove mislim u najmanju ruku da imate ptice kojima možete uci u legedu.
ako ste tako sigurni u svoje znanje molim vas argumentirajte to sa nekakvom video snimkom.
jedino na takav nacin možemo utvrditi o kakvom se znalcu radi jer mi uopce ne poznajemo po vašem sudu kako bi trebao batudat grdelin.nemojte sada misliti da je ovo upuceno vama kao nekakva provokacija nego cisto moja reakcija na vaša pisanja na temu grdelin.

pa odgovor na to:

YOGI je napisao/la:
G arboret nisam hvalisavac nego vrlo dobro znam svoje vrijednosti i na moju žalost jako dobro znam šta triba tić pivat opet ću napomenit NA MOJU ŽALOST.jer bi mi svi bili pravi i ja bi gušta u gubi kada su pravi.Ašta se tiće da sam incidentna osoba dobro ste rekli da me ne poznate jer ja nikad nikoga nisam uvridija ili a moga sam puno puta a ja baš izbjegajem incidente.Šta se tiće stavljanja na forum već sam to nekoliko puta reka pa mi se ne da ponavljat.Uopće se ne ljutim i drago mi je ovako raspravljat.pozdrav!

pa odgovor na ovo gore:

arboret je napisao/la:
ali gledajte to ovako sa našega stajališta svih forumaša da ispada da mi ustvari nitko od nas ne zna kako treba grdelin batudavat.ispada kao da smo mi neki ucenici u klupama i pratimo vaš sat o temi pjev grdelina.danas se mora dosta korigirat pjev jer jednostavno je bilo prije doci do vrlo dobroga grdelina ,a gdje smo danas nema nikoga u prirodi baš zbog utjecaja ljudi i izlovljavanju u velikim kolicinama.prije se moglo u svaki zaseok slušati kako batudaje grdelin ne govorim o dobrome grdelinu nego iskljucivo o batudi,a danas smo mogu slušati strilavanje i ništa više.i zato naglašavan svaka batuda je dobra normalno sa nekakvom trpecom zijadom i pustimo te pricice o nekakvim glatkima kako ih nazivate bit zijade je da ona bude u kolombaru.zijada se mora cuti kada je ptica ispiva i to nadaleko.pozdrav yogi.

Bilo je još toga,nije mi se dalo tražit.
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 29 Emptypet stu 11, 2011 3:03 am

Bravo Vinko,

svaka ti ćast......Brate pa ko koga ovde j......Ovo je teski kupus,kiseli naravno....
Srića jedino sta moremo od gospode puno toga naućit....
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 29 Emptypet stu 11, 2011 3:13 am

pozdrav svima

samo da naglasim da če te imati prilike da još nešto čujete affraid

nešto što ni slično ni priblizno nije bilo ..mislim na drugu pjesmu na našu tradiciju koju mi njegujemo .mislio sam na naše prvoligaške klubove Basketball Basketball Basketball

mislim da vi to zasluzujete jer ste i vi prvo ligaši ,,,nisu svi ali nema veze

ja ovo da najavim Suspect Suspect Suspect

pa do daljnjega cheers
[Vrh] Go down
arboret

arboret


Broj postova : 299
Points : 303
Join date : 02.05.2011

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 29 Emptypet stu 11, 2011 6:30 am

angjello je napisao/la:
hhhahahhhaha da si ti steka neki dojam da si ti nekom otvorija neke poglede....hahhahahhahahaha....nisam se odavno ovako nasmija......
Gospodine arboret,moram se ovako izrazit...a to mi nije običaj...ali vi DOSLOVCE BAULJATE...
ako neznate šta to znači...dodatno ću pojasnit...večeras sam razpoložen...
Večeras sam u vašem gradu...a sutra ..tko zna...

drago mi je da ste se ipak i vi malo nasmijali ali se samo smijete svome neznanju i nikome drugom jer ste vi taj koji je stavio pticu a zna da to ne valja.
kada budete htjeli nešto nauciti javite se našem profesoru yogi.kada završite edukaciju kod profe i on da zeleno svjetlo dođi te po svjedođbu kod mene na potpis.
[Vrh] Go down
arboret

arboret


Broj postova : 299
Points : 303
Join date : 02.05.2011

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 29 Emptypet stu 11, 2011 6:36 am

ivica je napisao/la:
GOSPODINE ARBORET POD OVO VI SVI SKUPA NISTE ČULI našaosam se prozvan , ako imate 500 eur dođite kod mene ja ću vam priuštiti da vidite moje tice , a za još 500 eur ću vam ih i stavit da ih poslušate , pa tako da doma morete za relativno male novce sanjat neko vrime , pozzzzzz veliki meštre , koji je dilija škartove NARDIJU , ŠIMUNDŽI I OSTALIMA , MENI SE ČINI DA STE VI NJIMA NOSILI VODU , POZZZZ

evo da i vama odgovorim gospodine ivica ne vjerujem uopce da trebam nositi nikakve novce jer naš profesor yogi rekao je znam da ne valja na neviđeno.
a moj ivica mislim da vi ne možete nosit ni razrjeđivac za dezvišcat ptice.cuvaj te novce trebat ce vam vjeruj te mi kriza uništava sve.
[Vrh] Go down
Jandrek

Jandrek


Broj postova : 232
Points : 245
Join date : 29.09.2011

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 29 Emptypet stu 11, 2011 6:54 am

arboretu barabo pa ti si veoma sretan čovjek rendeer
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 29 Emptypet stu 11, 2011 7:12 am

Ha ha ha Arboret malo si falija kaže se:bez ćut ja znam da to ne valja.
[Vrh] Go down
angjello

angjello


Broj postova : 191
Points : 199
Join date : 11.02.2011

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 29 Emptypet stu 11, 2011 7:26 am

arboret je napisao/la:
angjello je napisao/la:
hhhahahhhaha da si ti steka neki dojam da si ti nekom otvorija neke poglede....hahhahahhahahaha....nisam se odavno ovako nasmija......
Gospodine arboret,moram se ovako izrazit...a to mi nije običaj...ali vi DOSLOVCE BAULJATE...
ako neznate šta to znači...dodatno ću pojasnit...večeras sam razpoložen...
Večeras sam u vašem gradu...a sutra ..tko zna...

drago mi je da ste se ipak i vi malo nasmijali ali se samo smijete svome neznanju i nikome drugom jer ste vi taj koji je stavio pticu a zna da to ne valja.
kada budete htjeli nešto nauciti javite se našem profesoru yogi.kada završite edukaciju kod profe i on da zeleno svjetlo dođi te po svjedođbu kod mene na potpis.

Hvala lijepa ,g. Arboret.Napravit ću tako.Samo bih vas još zamolio da mi kažete dali je taj profesor isti ovaj čovjek,za kojeg ste govorili ovo:



arboret je napisao/la:
ali gledajte to ovako sa našega stajališta svih forumaša da ispada da mi ustvari nitko od nas ne zna kako treba grdelin batudavat.ispada kao da smo mi neki ucenici u klupama i pratimo vaš sat o temi pjev grdelina.danas se mora dosta korigirat pjev jer jednostavno je bilo prije doci do vrlo dobroga grdelina ,a gdje smo danas nema nikoga u prirodi baš zbog utjecaja ljudi i izlovljavanju u velikim kolicinama.prije se moglo u svaki zaseok slušati kako batudaje grdelin ne govorim o dobrome grdelinu nego iskljucivo o batudi,a danas smo mogu slušati strilavanje i ništa više.i zato naglašavan svaka batuda je dobra normalno sa nekakvom trpecom zijadom i pustimo te pricice o nekakvim glatkima kako ih nazivate bit zijade je da ona bude u kolombaru.zijada se mora cuti kada je ptica ispiva i to nadaleko.pozdrav yogi.


Unaprijed zahvaljujem na odgovoru,poštovani g.Arboret


[Vrh] Go down
PESTI

PESTI


Broj postova : 251
Points : 259
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : ZADAR

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 29 Emptypet stu 11, 2011 7:32 am

Lipi citat od arboreta ,slažem se sa svim napisanim.
cheers
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 29 Emptypet stu 11, 2011 7:37 am

Najeba si arboret sad će ti izvadit svaki post šta si pisa,ma nema veze udri i ti po meni možda će svi bit zadovoljni.Samo ja znam da će se na forumu i totalni neznalica i početnici držat predavanja i davat ocjene ali kad ja znam koliko oni peškaju vata me smijeh.Pa jeli vama jasno da ovdje ima tićara koji meni drže predavanja a u prvi mjesec ove godine nisu znali ni kako grdelin izgleda.Pa sad vi vidite o čemu se ovdje radi.Ovaj internet je ka stvoren za takve tipove i neznalice.
[Vrh] Go down
arboret

arboret


Broj postova : 299
Points : 303
Join date : 02.05.2011

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 29 Emptypet stu 11, 2011 7:38 am

taj gospodin profesor ima isto razmišljanje kao i ja o pjevu i držanju ptica.kada sam došao na forum mislio sam da se malo zafrkava sa svima nama tokom pisanja njegovih tekstova shvatio sam da je pticar staroga kova i zna šta treba ptica pjevati.možda i nema pticu za pokazat ali teoriski je veoma nadaren dok pojedinci ne znaju ni cibu drzati u ruci.moram se ispricati našem profesoru yogi na tekstove prije napisane.
[Vrh] Go down
arboret

arboret


Broj postova : 299
Points : 303
Join date : 02.05.2011

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 29 Emptypet stu 11, 2011 7:43 am

YOGI je napisao/la:
Najeba si arboret sad će ti izvadit svaki post šta si pisa,ma nema veze udri i ti po meni možda će svi bit zadovoljni.Samo ja znam da će se na forumu i totalni neznalica i početnici držat predavanja i davat ocjene ali kad ja znam koliko oni peškaju vata me smijeh.Pa jeli vama jasno da ovdje ima tićara koji meni drže predavanja a u prvi mjesec ove godine nisu znali ni kako grdelin izgleda.Pa sad vi vidite o čemu se ovdje radi.Ovaj internet je ka stvoren za takve tipove i neznalice.

profesore lako je meni za njih samo njima nije lako šta sam ja tu jer znam razlikovati dobroga grdelina od lošeg.
nisam od tipova koji klimaju glavom dobro je a kada dođu u nekoga drugoga sve loše recu od covjeku i ptici.
a od tim pocetnicima ovo im je jedina šansa gdje mogu koristiti rekla kazala jer ih nitko ne poznaje.
[Vrh] Go down
angjello

angjello


Broj postova : 191
Points : 199
Join date : 11.02.2011

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 29 Emptypet stu 11, 2011 7:54 am

arboret je napisao/la:
taj gospodin profesor ima isto razmišljanje kao i ja o pjevu i držanju ptica.kada sam došao na forum mislio sam da se malo zafrkava sa svima nama tokom pisanja njegovih tekstova shvatio sam da je pticar staroga kova i zna šta treba ptica pjevati.možda i nema pticu za pokazat ali teoriski je veoma nadaren dok pojedinci ne znaju ni cibu drzati u ruci.moram se ispricati našem profesoru yogi na tekstove prije napisane.
Hvala lijepa na brzom odgovoru g.Arboret.Znači vremenom ste uvidjeli da ste pogriješili...pa ste priznali....to je pošteno i ljudski....a ja se bio zabrinuo da nije došlo do nekih promjena koje uzrokuju zaboravnost,ili nedaj bože nekih fizičkih povreda glave....ali sreća da nije tako...ah,kad se meni uvijek neke crne misli vrte po glavi....
Onda nema druge nego odmah preći na dogovaranje termina.....naravno,ja se moram prilagodit vama,kada vam odgovara....
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 29 Emptypet stu 11, 2011 8:14 am

arboret je napisao/la:
taj gospodin profesor ima isto razmišljanje kao i ja o pjevu i držanju ptica.kada sam došao na forum mislio sam da se malo zafrkava sa svima nama tokom pisanja njegovih tekstova shvatio sam da je pticar staroga kova i zna šta treba ptica pjevati.možda i nema pticu za pokazat ali teoriski je veoma nadaren dok pojedinci ne znaju ni cibu drzati u ruci.moram se ispricati našem profesoru yogi na tekstove prije napisane.
Bravo g arboret sad ste dokazali da ste pravi jer ljudski je griješit i ja prihvaćam ispriku.Triba imat hrabrosti i to priznat svaka ćast a šta se tiće mojih tića iman ja za sebe dobre tiće i neman njima šta dokazivat ,nikad nisam nikome reka da stavi tića na forum,a nikad nisam nikome reka ni da ne stavlja.Ali opet ću ponovit ako stavljaš tića na internet budi spreman na kritike i dobre o loše.Nije mi jasno zašto uporno neki navaljuju daj stavi daj stavi.
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 29 Emptypet stu 11, 2011 8:27 am

yogi yogi, mi ocemo vidit koliko peskas! Very Happy
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 29 Emptypet stu 11, 2011 8:50 am

Yogi neki još misle da je ovo sve šta ti pišeš provikacija da pojedincima nedaš gušta....
[Vrh] Go down
euzebio




Broj postova : 352
Points : 359
Join date : 01.08.2011
Age : 58

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 29 Emptypet stu 11, 2011 8:51 am

YOGI je napisao/la:
a kad će car doć na forum
[Vrh] Go down
ivica

ivica


Broj postova : 198
Points : 199
Join date : 17.01.2011
Lokacija : 17. o9. 1976

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 29 Emptypet stu 11, 2011 9:03 am

pozzzz GOSP arboretu jednoj od najvećih persona tičije u Hrvata, čast i zadovoljstvo mi je šta ste mi rasvjetlili put , jer ja sam mislija da ovo kod mene nešto vridi , ali izgleda da ste u rodu sa VIDOVITIM MILANOM , i on tako zna na daljinu šale zbijati , da se ne izrazim nekim drugim rječnikom , pozzzz Veliki meštre šta cvrljaše držiš ,
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 29 Emptypet stu 11, 2011 11:17 am

Yogi i arboret, najjači ste. Ko bi reka da svaki dan sidite skupa u kalaharija i da pozdravljate vinka cocu priko foruma. ko bi rekao, ko bi rekao...



[Vrh] Go down
Sponsored content





Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 29 Empty

[Vrh] Go down
 
Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.
[Vrh] 
Stranica 29 / 38.Go to page : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 33 ... 38  Next
 Similar topics
-
»  Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše
» Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: