Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.

Go down 
+32
PSIHO
portulata
sole
DjordjeVet
Jandrek
Vedran
frickočak
domo
žižula
ivica
euzebio
žuti
enver
ivica.milanovic13
kain
pavao
PESTI
angjello
arboret
vrca
Grga Zlatoper
DOMENICO
Tic_Bal.
YOGI
Sina BL
bošket
lord189
GRANDE
Moćun
pele
frzelin
KOBAC
36 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 20 ... 38  Next
Autor/icaPoruka
angjello

angjello


Broj postova : 191
Points : 199
Join date : 11.02.2011

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 3 Emptypon lip 13, 2011 9:36 am

YOGI je napisao/la:
Ćitam malo postove na ovom i na drugom forumu ovo je postalo teško ludilo nikome ne možeš ništa reć,odma se to napuše vriđa koji smo to ljudi.Najbolje ništa ne pisat ili svakome reć da mu je pravi.Je ljudi moji tek sad vidim da svi imate prave.
Da još iskoristim priliku dok me niste izbrisali.Šjor yogi zar nije ludilo kad se vi međusobno hvalite i govorite vrlodobri,pravi,pravcati a u fino jebete sve ostale i nevalja vam ništa drugo.Svi su ludi osim vas par.A i mi ostali neki kurac znamo.
Kako je tamo fino ,kulturno marin iskomentira i ja se sa njegovom ocjenom 100% slažem,svi mi znamo koji smo u tome šta koliko vridi ,ali bez jebuckanja ufino.A i tvoj snimak još nitko nije čuja,ili ćeš i ti ka i mali marko,kad ocjeniš da je za forum ,da ćeš ga tek tada stavit.Stavi nešto,pa ili ćemo se smijat,ili ćemo reć bravo meštre....
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 3 Emptypon lip 13, 2011 4:20 pm

Opet pravi i odlicni,ma di to,da mi je samo znat.Osim šta ste slušali u Dade

(vecina),ne vidin baš da se iko ita ocjenama odlican i pravi,

bar ne u Splitu.
[Vrh] Go down
angjello

angjello


Broj postova : 191
Points : 199
Join date : 11.02.2011

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 3 Emptypon lip 13, 2011 5:22 pm

Ja dadu nisan spominja,a ti stalno za svoje stalno govoriš da su vrlo dobri,a yogi je čak u svom jednom postu napisa da su čak i pravi pravcati.
Daleko je to od vrlo dobroga.
Da bi ono bilo vrlodobro na ona pletiva bi tribala ić jedna odlična zijada,ili ti misliš da je ona zijada odlična?A glasovnost da i ne spominjem.Uz batudanje i čistoću,naravno.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 3 Emptypon lip 13, 2011 11:04 pm

Zato je najboje Vinko da doješ cut,vec sam te zva,amo lipo guštat u poje.

Ko jebe ocjene,nekome odlicna,nekome govno,idemo u pojeeeeeee....

Sad je vrime,necemo zimi sunny
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 3 Emptyuto lip 14, 2011 3:37 am

Neman ja namjeru gluvašima objašnjavat ništa i ne želim ja nikoga ućit o tićima nisam za to plaćen.Da iman pravog nebi ga stavija na intarnet da me pećete na vatri.Npr ja stavim pravog na intarnet a onda se nađe neka individua i reće ovako:ja se ne razumin u tiće ali meni se ćini da ovo ne valja.Pa kad se ne razumiš ko te šta pita.Ovo ne piše nikome određenom ni anđelu ni nikome ako se ko prepozna ja mu nisam kriv.A šta se tiće kocinih tića opet ću ponovit ja smatram da su to vrlo dobri tići a ako neko smatra da nisu neka me odvede kod boljih ili kod tkzv PRAVIH.Šta se tiće onih videa koji su stavljani po forumima reći su samo ovo:tići su pravi samo im je nategnuta zijada.
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 3 Emptyuto lip 14, 2011 3:53 am

Skoro sam zaboravija ako me slućajno oće zvat neka me ne zove ako zijada ima viška slova.Ako neznate koji je to višak to su vam slovaR,Ž,Đ to su vam slova kod nategnutih zijadi(zvižduka).Ili ako slućajno tić nastavlja.Eto toliko od gluvaša jogija.I nemojte se ljutit slućajno sve je to ipak hobi.Pozdrav tićarima i glatkima i svima ostalima.
[Vrh] Go down
arboret

arboret


Broj postova : 299
Points : 303
Join date : 02.05.2011

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 3 Emptysri lip 15, 2011 2:13 am

cini mi se yogi da ste po nekakvom mom viđenju vaših pisanih postova jako hvalisava osoba pa možda cak i incidentna osoba.
omalovažavate svakoga tko bilo šta rece,kada citam vaše postove mislim u najmanju ruku da imate ptice kojima možete uci u legedu.
ako ste tako sigurni u svoje znanje molim vas argumentirajte to sa nekakvom video snimkom.
jedino na takav nacin možemo utvrditi o kakvom se znalcu radi jer mi uopce ne poznajemo po vašem sudu kako bi trebao batudat grdelin.nemojte sada misliti da je ovo upuceno vama kao nekakva provokacija nego cisto moja reakcija na vaša pisanja na temu grdelin.
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 3 Emptysri lip 15, 2011 2:26 am

G arboret nisam hvalisavac nego vrlo dobro znam svoje vrijednosti i na moju žalost jako dobro znam šta triba tić pivat opet ću napomenit NA MOJU ŽALOST.jer bi mi svi bili pravi i ja bi gušta u gubi kada su pravi.Ašta se tiće da sam incidentna osoba dobro ste rekli da me ne poznate jer ja nikad nikoga nisam uvridija ili a moga sam puno puta a ja baš izbjegajem incidente.Šta se tiće stavljanja na forum već sam to nekoliko puta reka pa mi se ne da ponavljat.Uopće se ne ljutim i drago mi je ovako raspravljat.pozdrav!
[Vrh] Go down
arboret

arboret


Broj postova : 299
Points : 303
Join date : 02.05.2011

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 3 Emptysri lip 15, 2011 2:48 am

ali gledajte to ovako sa našega stajališta svih forumaša da ispada da mi ustvari nitko od nas ne zna kako treba grdelin batudavat.ispada kao da smo mi neki ucenici u klupama i pratimo vaš sat o temi pjev grdelina.danas se mora dosta korigirat pjev jer jednostavno je bilo prije doci do vrlo dobroga grdelina ,a gdje smo danas nema nikoga u prirodi baš zbog utjecaja ljudi i izlovljavanju u velikim kolicinama.prije se moglo u svaki zaseok slušati kako batudaje grdelin ne govorim o dobrome grdelinu nego iskljucivo o batudi,a danas smo mogu slušati strilavanje i ništa više.i zato naglašavan svaka batuda je dobra normalno sa nekakvom trpecom zijadom i pustimo te pricice o nekakvim glatkima kako ih nazivate bit zijade je da ona bude u kolombaru.zijada se mora cuti kada je ptica ispiva i to nadaleko.pozdrav yogi.
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 3 Emptysri lip 15, 2011 3:06 am

Slažem se s vama da se danas teško da ne kažem nikako naći nešto u prirodi.Ne omalovažavam nikoga pogotovo koga ne poznam niti ulazim ko šta zna.Ali ja sam odgojen tićarski skroz razlićito od vas npr.ja se nemogu prilagodit na :svaku batudu sa trpećom zijom.Ne mogu prhvatit nategnute zijade to se nije držalo ni slušalo u mojoj ekipi.Ako bi neko donija nategnutu ziju to je bila zajebancija(zdrava zajebancija).Cijenim onoga koji reće ja iman nategnutu jer neman bolju,a ne onog koji kaže nije moja nategnuta nego je prava.To je moj problem ja se ne mogu korigirat još uvik sam u djetinstvu šta se tiće tića.Pozdrav.
[Vrh] Go down
bošket

bošket


Broj postova : 348
Points : 356
Join date : 19.03.2011
Lokacija : najlipši grad na svitu

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 3 Emptysri lip 15, 2011 3:13 am

[Vrh] Go down
PESTI

PESTI


Broj postova : 251
Points : 259
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : ZADAR

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 3 Emptysri lip 15, 2011 4:06 am

Laughing
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 3 Emptysri lip 15, 2011 4:30 am

Hahaha gosp.Arboret dobro ste rekli.Mi svi ostali sjedimo u klupi i slusamo predavanja doticne individue kojoj necu ime spominjat,jer me to gospodin i zamolio.A ja cu njegovu zamolbu s velikim odusevljenjem i prihvatit i bit ce mi cast nespomenuti ga nikad u zivotu.

Naime nije problem u tome kako nesto popljuvat i reci ovo nevalja,to svatko zna.Najveci je problem kad pogledate sta gospodin hvali.Tek tada vidite da on pojma nema,i da mu je proslost alibi za sve....Kad sam ja imao,kad sam ja uhvatio,ova tradicija,ona tradicija bla,bla,bla.A di su gospodinu ti tići o kojima govori?!Koliko godina ,iskustva,znanja a u cibi svrake......Kako pise reklo bi se da covik da ima najmanje prvaka svita,a bas naprotiv.Bilo bi mu bolje postole u skanciji umisto ciba drzat.

Kako bi ljudi vidjeli kakve tice ko ima, i buduci da je moje popljuvao pozivam ga na brokvu.Nece mu biti problem pobjediti me,jer moji nisu dobri,"prevarili" me ljudi.A gospodin moze birati i protivnika.Moze protiv mene,Bade,Peleta,kog god oce,kad god i di god....A i ponesite tog kojeg glatkog pa cemo snimiti i stavit na forum da svi cuju ko prodaje maglu i veliko znanje bez pokrica.


Evo ja gospodina izazivam ne samo u svoje ime osobno,nego i u ime cijelog foruma.Dopustite mi da budem toliko slobodan,jer sam primjetio da sve vise ljudi primjecuje ovu "malu skolu prodavanja magle"od strane njega i njegovih glatkih kolega.



[Vrh] Go down
pavao

pavao


Broj postova : 10
Points : 10
Join date : 23.01.2011
Age : 43
Lokacija : makarska

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 3 Emptysri lip 15, 2011 7:27 am

ma vrca svaka ti je na mistu,ali si zaboravio da smo nas 98posto na ovom forumu ucenici i nemamo pojma a 2 posto sve znadu,pa mlad si i zelen ka i ja i uci od tih 2 posto starijih i nikad neces imat tica Laughing
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 3 Emptysri lip 15, 2011 8:02 am

Nisam namjeravao više polemizirat sa onom individuom(to je moja rijeć)ali kad me već spominje ovo je zadnji put nadam se.Zar ti stvarno misliš da bi ja iša na takmićenje sa svim tim osobama koje si naveo,odma bi sam sebi da inekciju sa konjskom pišakom u glavu.Ja car ispravne zije da idem na takmićenje sa nategnutim zijama ne hvala.Ajde mi nabroji ljude koji su pohvalili tvoje tiće u splitu(nisu svi glatki)da ti pravo rećem ja ih se ne sjećam jer ja ćim ćujem nategnutgu zijadu više ga ne slušam.sjećaš li se koliko je debo drža svog tića na brokvi kad si ti stavija svoje ako neznaš to je toćno bilo 11 sek,odnosno dok je tvoj udrija prvu ziju,prema tome ja ti nisam ni komentira tvoje tiće jer ih ne smatram tićima.Eto toliko od mene a sad opet udrite po meni(jebiga i murinja svi mrze a on je najbolji.
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 3 Emptysri lip 15, 2011 8:18 am

Opa sad imamo i svoje rijeci.Svaka vam cast....A i Murinjo hahaha...
Tocno ono sta sam i ocekivao......Naravno osim ovoga da se gosp.protivi brokvi,e tu sam ipak ocekivao malo vise hrabrosti,odnosno sportskog duha....pozzzz
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 3 Emptysri lip 15, 2011 9:15 am




Bog !!!!!


Ovo je da umreš od smija !!!!!!!!!


individua contra singula !!!!!!



Salu2


[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 3 Emptyčet lip 16, 2011 2:15 am

AHA,

sad san vas uvatija Vinko i Bošket,gadili ste moje glatke na chatu,

je li ,mislili ste da necu vidit a,

ha ha ha,isto ce mo mi skupa "uzgajat",širit i marendavat,ne jidin se ja.

Sad da se nadovežen na nastalu situaciju,nije mi jasno kako se grdelinaš

može tako najidit na komentare.Predpostavljam da grdelinaš zna šta oce,

da cuje šta mu grdelin piva i da je siguran u sebe.

Ako je to tako,zašto ljutnja.Prošle sam se godine na forumu uvjerija da

ne cujemo svi isto i ne volimo svi isto,ali zašto onda popižđivanje kad ti neko

nešto rece.

Ja da volim zijadu koja rizi,bolila bi me ona stvar šta ko govori.

Da su mi bitnija pletiva od zijade,gojija bi pletiva i ka bog,ali se ne bi jidija

na komentare.

Tako je i sa mojim zijadama,baca sam pletaše,baca sam duže zijade koje rize,

baca sam sve i svašta dok nisam naša grdeline po guštu.

I sad bi se triba jidit na komentare,ma dajte ljudi.

Grdelin može plest "đempere" i tuc batude,ali ako iza toga ide zijada koja

rizi,grebe,nateže pa bila ona odlicne dužine ,ja to ne gojin.Ali oni koji to vole

neka guštaju i drže,ali se ne smiju jidit na komentare.

Ja volim zijadu koja je čista,meka,liša,glatka,od pocetka do kraja,sve ostalo

me ne zanima,i ja cu to vikat na cili glas i tuc marketing tuta forca.

I volija bi da i oni koji vole zijade koje rize od vrja do dna isto tako recu:

ja to volim i to držim,neka priznaju šta vole.

Samo dva grdelinaša u životu su mi priznala da vole da im zijada rizi,i ja im skidam

kapu do poda,s jednim na žalost više nisam u kontaktu,a drugi je moj Špica.

Ljudi,nema ljutnje,nemojte se jidit za pizdarije,ako volite rizle priznajte i gojite

a ako ih ne volite uzmite u Bošketa karte devere i navalite,ako ne ide sa karton

deveron,možda na tokarski stroj,a ako ni to onda elektro šokovima.

He he Matina izjava za grdelina "ne bi ga doveli ni elektro šokovi",legenda.
[Vrh] Go down
bošket

bošket


Broj postova : 348
Points : 356
Join date : 19.03.2011
Lokacija : najlipši grad na svitu

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 3 Emptyčet lip 16, 2011 2:24 am

Znali smo mi da ćeš ti čitat!

A i nismo te gadili.
Sjedi tri!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 3 Emptyčet lip 16, 2011 3:21 am

čitam tamo na oni forum :

"Više je Čudina izlega mladih grdelina na svom balkonu zadnjih petnaest dana ,

nego svi grdelinaši sa ovog foruma od rođenja."

JEBOTE koji kraljevi. jocolor geek scratch king ,izjava za ludnicu.

Nema se šta rec,POZDRAV KRALJU IZLJEGANJA.
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 3 Emptyčet lip 16, 2011 3:28 am

i ja bi da iman skale izlega puno mladih špricaša
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 3 Emptyčet lip 16, 2011 4:50 am

bariton je napisao/la:
čitam tamo na oni forum :

"Više je Čudina izlega mladih grdelina na svom balkonu zadnjih petnaest dana ,

nego svi grdelinaši sa ovog foruma od rođenja."

JEBOTE koji kraljevi. jocolor geek scratch king ,izjava za ludnicu.

Nema se šta rec,POZDRAV KRALJU IZLJEGANJA.



E još da izleze splitskoga prvaka onda bi vas ruvina! Ali......sve su bliži tome cilju.......stezu vam obruc oko vrata! Smile
nećete ih još dugo zajebavat, tajna učenja mladaca je gotovo otkrivena.......
Bolje van je da ih podrzavate jer inače će tribat polizat svu kakicu. Smile
živija Bizar i GMO grdelini sa dvi glave
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 3 Emptyčet lip 16, 2011 5:43 am

DOMENICO je napisao/la:
bariton je napisao/la:
čitam tamo na oni forum :

"Više je Čudina izlega mladih grdelina na svom balkonu zadnjih petnaest dana ,

nego svi grdelinaši sa ovog foruma od rođenja."

JEBOTE koji kraljevi. jocolor geek scratch king ,izjava za ludnicu.

Nema se šta rec,POZDRAV KRALJU IZLJEGANJA.



E još da izleze splitskoga prvaka onda bi vas ruvina! Ali......sve su bliži tome cilju.......stezu vam obruc oko vrata! Smile
nećete ih još dugo zajebavat, tajna učenja mladaca je gotovo otkrivena.......
Bolje van je da ih podrzavate jer inače će tribat polizat svu kakicu. Smile
živija Bizar i GMO grdelini sa dvi glave
Tako je Damiane.....Svaka ti je na mistu....
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 3 Emptyčet lip 16, 2011 6:32 am

Tajnu za splitskoga prvaka zna samo Damian, i reć će mi je Razz
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 3 Emptyčet lip 16, 2011 6:56 am

Sad svi odjednom legu grdeline ...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.
[Vrh] 
Stranica 3 / 38.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 20 ... 38  Next
 Similar topics
-
» Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše
»  Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: