Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.

Go down 
+32
PSIHO
portulata
sole
DjordjeVet
Jandrek
Vedran
frickočak
domo
žižula
ivica
euzebio
žuti
enver
ivica.milanovic13
kain
pavao
PESTI
angjello
arboret
vrca
Grga Zlatoper
DOMENICO
Tic_Bal.
YOGI
Sina BL
bošket
lord189
GRANDE
Moćun
pele
frzelin
KOBAC
36 posters
Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 22 ... 38  Next
Autor/icaPoruka
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 6 Emptypet lip 17, 2011 4:46 am



Bog !!!!!!


A vitaaar puuuuše a vitar puušee ......





....nek samo puušee.!!!!!


Salu2
[Vrh] Go down
Grga Zlatoper

Grga Zlatoper


Broj postova : 120
Points : 122
Join date : 27.01.2011
Age : 61
Lokacija : Split

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 6 Emptypet lip 17, 2011 7:01 am

a sad bi bija red na jednu terapiju normabela... lol!

evo san naša jedan katalonski film,lagana dramica koja je utkana sa tičijon,pa ko voli more skinit... Wink

fim se zove - Petit indi Marc Recha

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 6 Slikax




Sinopsis:

Arnau je čovjek koji živi u svom svijetu od papira, umočen u delikatnoj situaciji, i koji putuje u nesvjesno drift. Njegovi suputnici nekoliko ptice: zeba, teksaški vrabac, češljugar Passerelles a to je nada pravi vrhunac njegove napore. Nitko pjeva bolje od nje i to je sati strpljiva i temeljita izobrazba. Ali Jonatan živi gotovo bez disanja, kao i nešto mnogo intenzivniji ne proždire srce. Njegova majka, Filo, u snop-Ras zatvoru, čeka suđenje, a stvari ne poboljšaju. Dakle, ovaj čovjek koji živi sa svojom sestrom Sole u susjedstvu u punom preobrazbi u Barceloni, koji sanja budan kroz poslijepodne s bratom Ronnie, koji je otišao sa stricem Ramon Canòdrom na Meridiana pripremiti plan za besplatno svoje majke tjeskobu. I ove odluke s catapultarà okrutnost prema stvarnosti.


Tehničke i umjetničke

Proizvodnja: Vaqueret SL rezanci i televizijskoj produkciji u suradnji s proizvodnjom Katalonije i Arte Francuska Kino, 2009
Redatelj: Marc Recha
Pisac: Marc Recha i Nadine Lamari
Glazba: Paul Recha
Montaža slike Hélène Quettier
Uloge: Marc Soto (Arnaud), Eduardo Noriega, Eulalia Ramon, Sergi Lopez i Peter Subirana

EVO LINKA:
http://www.filestube.com/bBBCfHWJa5NQzEsxTi5sNt/Petit-indi-Marc-Recha.html

nisan uspija nać prevod na hrvatski,pa ako ga neko slučajno nađe neka ostavi link... Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 6 Emptypet lip 17, 2011 7:48 am

Tic_Bal. je napisao/la:
Pesti svi znamo kako je Dado dosao do tog pjeva i te dobre zijade . Kocini tici su uceni iz kljuna i mislim da nijedna na forumu nije duza od kocine a bila je i riblja kost pa se jasno vidjelo . Zija se vrti oko 1 s a to je golemo.

ps.Mislim da je moj masni ima stotinku duzu Smile


Ha ha Balta lavcino,kad te se god sitin ,odma mi pade napamet ona tvoja "meka ko duša".

To je jedna od najboljh glatkih.

Tija san ti kazat,fala ti šta braniš messija,ali ostavi se corava posla,nego budi sritan šta imaš profinjeno uho,

i uživaj u tome.
[Vrh] Go down
Sina BL

Sina BL


Broj postova : 70
Points : 70
Join date : 11.02.2011
Age : 45
Lokacija : Dublin-BL

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 6 Emptypet lip 17, 2011 10:06 pm

Pozzzz Pesti, Balta, Vinko, Koce i ostali koji ucestvuju u ovoj raspravi!

Bilo je zanimljivo dok niste okrenuli na sprdnju, pa bih se ja malo vratio na temu. Ja cu malo teoretski jer nemam nista a nisam slusao ni Dadine, ni Kocine, ni Vinkove, ni Baltine, ali bih volio da ne ignorisete ovaj post vec da kazete svoje misljenje…

KOCE, napisao si ranije par stvari sa kojima ne samo da se ne slazem, nego jednostavno ne mogu biti tacne.

Prvo, u posljednje vrijeme si pisao das vi znamo sta grdelin mora pjevati a sta ne smije, pletivo + zijada i stop! Ja se s ovim slazem 1000% i uvijek sam se slagao i to govorio, ali mi nije jasno kako si onda prije godinu-dvije na onom drugom forumu hvalio grdeline od (nick name) Zadranin, kad su te ptice/ptica nastavljali 8 od 10 puta?

Drugo, zadrzacu se na zijadi, jer tu nastaju sve nesuglasice. Rekao si da zijada ukoliko nije glatka(a to je objasnjenje boje) je NEISPRAVNA! Ja se s ovim jednostavno ne mogu sloziti. Po meni, postoji ispravna i neispravna zijada, bez obzira na boju. Zijada moze biti neispravna po IZVEDBI (duzina, luk, sva slova, itd, ti dodaj dalje…) ali nikako po BOJI. Boja je stvar ukusa, i amin. Nikako drugacije! Sam si rekao da su ti neki tvoji prijatelji rekli da vole grezu. To je sasvim ok. To ne znaci da je ta zijada NEISPRAVNA kako ti kazes, to je samo stvar ukusa…

Ovdje bih pomenuo PESTIJA, koji je pomenuo Olivera. Ajde da malo svedemo grdeline na ljude. Oliver je veliki pjevac, pjevacina, a boja glasa mu je hrapava, greza. Za mnoge to je upravo ono sto Olivera cini velikim pjevacem, ta neobicna promukla boja. Tehnicki (a bavim se pomalo muzikom), nema stvari koju Oliver ne moze otpjevati, daj mu notni zapis sve ce ISPRAVNO pjevati (daj mu 5 pletiva i zijetinu, bice mu to lako kao Dadinim grdelinima), ali boja ce biti greza. Znaci ISPRAVAN pjevac, BOJA hrapava, stvar ukusa ko voli tu boju. Glatki primjer bi bio Zdravko Colic, ako damo istu pjesmu obojici, obojica ce ISPRAVNO otpjevati a stvar je ukusa ko vise voli koju boju… Sasvim druga prica bi bila ako jedan otpjeva neku notu ili ton neispravno, ako promasi, pojede koje slovo, preskoci rijec ili zaboravi text, vi bi rekli falso, E onda nije bitno da mu je boja zlatna ako je izvedba zakazala i ako "fula" dok pjeva...

Da skratim, zijada moze biti neispravna po IZVEDBI, nikako po BOJI, isto kao i otpjevana pjesma, odsviran solo na gitari (mek ili sa distorzijom), isto kao auto, ako imamo 2 BMW-a iste serije, boja crna ili bijela je stvar ukusa a ispravnost je nesto drugo. Primjera je million, ali ako pocenm oticu do Aristotela ko Bizar… KOCE, volio bih da prokomentarises ovo, da li se slazes ili ne, i zasto? Zivio!

BALTA prijatelju, vec sam ti ranije rekao da je Hakljo najbolje sto je do tad postavljeno na forumu, ali ovaj posljednji klip sto si stavio me malo razocarao:( Nije istina da ce batudanje doci samo od sebe. Hakljo je rodjeni batudas (BIO rodjeni batudas!), to se vidjelo dok si ga stavljao kad je bio u debeloj versi, da “ljubi” batudu, vidjelo se sta mu je glavna batuda, sve je IMAO. Ali, bez uvrede i najdobronamjernije, on to sada nema, a jedini krivac si ti. Da je Hakljo kod KOCE on bi batudao po sat vremena da ne ide na versu, i Koce to zna, samo nece da ti kaze jer ste prijatelji i jer volite istu boju zijade. Da je kod Vikna ili Pestija batudo bi cijeli dan da ne skrene. Znaci, nece batuda doci sama od sebe kao sto si rekao, napravio si veliku gresku. Ali, po meni, Hakljo je i dalje najbolji grdelin kojeg imas, bez obzira sto Masni ima duzu zijadu, sto neki ima meksu i glatku, ako je Hakljo od nih najvise na batudi(a rekao si da jeste) on ti je najbolji! Drugi ima bolje ovo ili ono, ali u kompletu Hakljo je bolji. Ko 2 krave, jedna uvijek da 5 litara mlijeka i tu stane, ni vise ni manje, druga da jednom 15 drugi put 20 al svaki put se ritne i sve prospe Smile Zivio mi Balta hiljadu godina!

Eto toliko, raspisa se preko mjere Smile pa raspalite sada! Smile

Pozzzzzzzz cheers
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 6 Emptypet lip 17, 2011 10:31 pm

Sina bl to je to....Zija je ili ispravna ili nije,a ove gluposti su stvar ukusa.Al ova Kocina izjava da citiram:"zijada nije ispravna ako nije glatka" je toliko bolesna,da je zamalo za ludnicu...

Dakle samo da rezimiramo.Zija je ispravna ili nije,znaci mora imati sva slova biti pravilno izvedena,boja je stvar ukusa.Sve ostalo su gluposti i price za malu dicu i budale.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 6 Emptypet lip 17, 2011 11:20 pm

Sina BL je napisao/la:
Pozzzz Pesti, Balta, Vinko, Koce i ostali koji ucestvuju u ovoj raspravi!

Bilo je zanimljivo dok niste okrenuli na sprdnju, pa bih se ja malo vratio na temu. Ja cu malo teoretski jer nemam nista a nisam slusao ni Dadine, ni Kocine, ni Vinkove, ni Baltine, ali bih volio da ne ignorisete ovaj post vec da kazete svoje misljenje…

KOCE, napisao si ranije par stvari sa kojima ne samo da se ne slazem, nego jednostavno ne mogu biti tacne.

Prvo, u posljednje vrijeme si pisao das vi znamo sta grdelin mora pjevati a sta ne smije, pletivo + zijada i stop! Ja se s ovim slazem 1000% i uvijek sam se slagao i to govorio, ali mi nije jasno kako si onda prije godinu-dvije na onom drugom forumu hvalio grdeline od (nick name) Zadranin, kad su te ptice/ptica nastavljali 8 od 10 puta?

Drugo, zadrzacu se na zijadi, jer tu nastaju sve nesuglasice. Rekao si da zijada ukoliko nije glatka(a to je objasnjenje boje) je NEISPRAVNA! Ja se s ovim jednostavno ne mogu sloziti. Po meni, postoji ispravna i neispravna zijada, bez obzira na boju. Zijada moze biti neispravna po IZVEDBI (duzina, luk, sva slova, itd, ti dodaj dalje…) ali nikako po BOJI. Boja je stvar ukusa, i amin. Nikako drugacije! Sam si rekao da su ti neki tvoji prijatelji rekli da vole grezu. To je sasvim ok. To ne znaci da je ta zijada NEISPRAVNA kako ti kazes, to je samo stvar ukusa…

Ovdje bih pomenuo PESTIJA, koji je pomenuo Olivera. Ajde da malo svedemo grdeline na ljude. Oliver je veliki pjevac, pjevacina, a boja glasa mu je hrapava, greza. Za mnoge to je upravo ono sto Olivera cini velikim pjevacem, ta neobicna promukla boja. Tehnicki (a bavim se pomalo muzikom), nema stvari koju Oliver ne moze otpjevati, daj mu notni zapis sve ce ISPRAVNO pjevati (daj mu 5 pletiva i zijetinu, bice mu to lako kao Dadinim grdelinima), ali boja ce biti greza. Znaci ISPRAVAN pjevac, BOJA hrapava, stvar ukusa ko voli tu boju. Glatki primjer bi bio Zdravko Colic, ako damo istu pjesmu obojici, obojica ce ISPRAVNO otpjevati a stvar je ukusa ko vise voli koju boju… Sasvim druga prica bi bila ako jedan otpjeva neku notu ili ton neispravno, ako promasi, pojede koje slovo, preskoci rijec ili zaboravi text, vi bi rekli falso, E onda nije bitno da mu je boja zlatna ako je izvedba zakazala i ako "fula" dok pjeva...

Da skratim, zijada moze biti neispravna po IZVEDBI, nikako po BOJI, isto kao i otpjevana pjesma, odsviran solo na gitari (mek ili sa distorzijom), isto kao auto, ako imamo 2 BMW-a iste serije, boja crna ili bijela je stvar ukusa a ispravnost je nesto drugo. Primjera je million, ali ako pocenm oticu do Aristotela ko Bizar… KOCE, volio bih da prokomentarises ovo, da li se slazes ili ne, i zasto? Zivio!

BALTA prijatelju, vec sam ti ranije rekao da je Hakljo najbolje sto je do tad postavljeno na forumu, ali ovaj posljednji klip sto si stavio me malo razocarao:( Nije istina da ce batudanje doci samo od sebe. Hakljo je rodjeni batudas (BIO rodjeni batudas!), to se vidjelo dok si ga stavljao kad je bio u debeloj versi, da “ljubi” batudu, vidjelo se sta mu je glavna batuda, sve je IMAO. Ali, bez uvrede i najdobronamjernije, on to sada nema, a jedini krivac si ti. Da je Hakljo kod KOCE on bi batudao po sat vremena da ne ide na versu, i Koce to zna, samo nece da ti kaze jer ste prijatelji i jer volite istu boju zijade. Da je kod Vikna ili Pestija batudo bi cijeli dan da ne skrene. Znaci, nece batuda doci sama od sebe kao sto si rekao, napravio si veliku gresku. Ali, po meni, Hakljo je i dalje najbolji grdelin kojeg imas, bez obzira sto Masni ima duzu zijadu, sto neki ima meksu i glatku, ako je Hakljo od nih najvise na batudi(a rekao si da jeste) on ti je najbolji! Drugi ima bolje ovo ili ono, ali u kompletu Hakljo je bolji. Ko 2 krave, jedna uvijek da 5 litara mlijeka i tu stane, ni vise ni manje, druga da jednom 15 drugi put 20 al svaki put se ritne i sve prospe Smile Zivio mi Balta hiljadu godina!

Eto toliko, raspisa se preko mjere Smile pa raspalite sada! Smile

Pozzzzzzzz cheers

Evo i ja bi reka nešto pa kud puklo da puklo hahahaaa...

Slažem se sa večinom napisanoga i dodajem da pojedinci izmišljaju toplu vodu šta se tiće "STP-a", znalo se šta je tić triba pivat i znalo se da zija koja je morala bit na kolombar mora bit ispravna ne timbrom nego izvedbom od početka do kraja a timbar je stvar gušta , tu nije bilo dvojbi, prvo se gledalo da tić plete a tek onda zija a "pojedinci" su izokrenili teoriju Marija Marasovića pa su rekli da triba prvo gledat ziju, i od tu su krenili problemi, tić nije smija nastavljat i po tome skidan kapu Koci, Vinku i tebi Balta. Zbog samog gledanja zije pojavile su se i prve umne bolesti kod ljudi, krađa, zavade, spletke samo zbog tića. Razumno je da danas ljudi drže dvotaktolce i duge zije koje idu na dva takta, često greze zije i da im nastavljaju ali opravdani su jer je velik manjak grdelina u prirodi ne samo dobrih nego i brojčano.

Sina jednu vrlo bitnu stvar ce ti bit upucena od strane mene, ako se nevaram HAKLJI je prva godina nisam siguran a prvu godinu tića triba sačuvat ne ga ispivavat ko majmuna dok stari ne dođe u top formu jer tad tek dolaze problemi, taj tić se još traži i za još godinu do dvi vidit će se šta je njemu drago i šta će pivat. I onda je dalje ajmo reć opet isti ciklus, sa starcem od dvi godine učiš ponovo mlade i koje opet treba sačuvat dok stari ne dođe u top, kad stari dođe u top onda ih raširit.

Ovo je samo moje mišljenje i ne zanimaju me komentari, imam svoj uviđaj i njega se držim. Svi smo rekli identično i podržavam tipove poput Vrce, tebe Sina i sviju koji i ne izmišljaju toplu vodu šta se tiće STP-a i zije. Ali to neznači da mi nemogu bit prijatelji. I meni je draža malo glađa zija ali šta je tu je.

I molim velike splitske meštre koji samo kirurškin zahvatima nama laicima mogu prezentirat ziju tako da je izvade iz svoga mozga da manje pričaju jer su skoro ovi dana ovanjcali zbog svoga jezika i čestitam V. na poduzetome buntu. Hahahahaaa...

Pozz
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 6 Emptypet lip 17, 2011 11:35 pm

ja san čuja da su neki izlizali kolina moleći cheers lol!
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 6 Emptypet lip 17, 2011 11:50 pm

Nadodao bi se samo na marka da hakljo treba da se ispjeva prvu godinu a tek mu je 10-ti mjesec .

ps. evo zamolio bi marka jos da kaze ako tic veze 10 batudi a zija da ne varira i ako malo preskoci i vrati se na batudu jeli to uspjeh i kod veliki majstora.

sto kaze bizar evo jos jedan ps. neka mi neki mester prezentira 10 vezani batudi sa istom zijom i da ne nastavlja ja mu cestitam na uspjehu (naravno osim kocinog pjeva)

SinaBl veliki pozdrav Wink

[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 6 Emptypet lip 17, 2011 11:56 pm

Balta to je uspjeh.
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 6 Emptysub lip 18, 2011 12:04 am

markoxp je napisao/la:
Balta to je uspjeh.

Hvala mestre na objasnjenju ovim malo starijim od tebe cheers

ps. marko i ja bi volim ove glatke Wink
[Vrh] Go down
Sina BL

Sina BL


Broj postova : 70
Points : 70
Join date : 11.02.2011
Age : 45
Lokacija : Dublin-BL

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 6 Emptysub lip 18, 2011 12:26 am

Tic_Bal. je napisao/la:
Nadodao bi se samo na marka da hakljo treba da se ispjeva prvu godinu a tek mu je 10-ti mjesec .

ps. evo zamolio bi marka jos da kaze ako tic veze 10 batudi a zija da ne varira i ako malo preskoci i vrati se na batudu jeli to uspjeh i kod veliki majstora.

sto kaze bizar evo jos jedan ps. neka mi neki mester prezentira 10 vezani batudi sa istom zijom i da ne nastavlja ja mu cestitam na uspjehu (naravno osim kocinog pjeva)

SinaBl veliki pozdrav Wink


Pozdrav Balta drugar moj!

Eto sacekacemo i sljedecu godinu pa cemo cuti Haklju kako ne zna sta je versa vec slaze sat vremena batude. Ja ti to iskreno zelim, ne da bih ti skinuo kapu, vec da gustas i uzivas a i ja s tobom kad ga stavis na video. ALI, jedno veliko ali tu ima... Slazem se ja da se on jos trazi, da je mlad, aj da se slozim i s Markanom da je to uspjeh. Za neke grdeline jeste, ali po meni Hakljo je rodjen da batuda, i nije bitno je l mu 10 mjeseci on je trebao tuci vise od 10 batudi u prvoj godini jer taj tic "ljubi" batudu... Kako kod Dade (ja nisam slusao ali jesu drugi) moze u prvoj godini cijeli dan lupati, neki su im cak nasli i mane poput "ne valjaju jer nemaju verse" hahaha! cheers Moze se grdelin i kad je mlad drzati ko vojnik. On jednostavno ne smije da cuje sebe kako versa i bjezi na ono sto mu je lakse kad je u periodu u kom mora da batuda. Ne smije. Al dobro, svako ima svoje misljenje i nacine...

Zivio mi Balta majko! cheers

PS. Nadam se da ce se i ostali koji su ucestvovali do sad u raspravi malo ukljuciti...
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 6 Emptysub lip 18, 2011 12:40 am

Sina BL sljedece godine ako bog da ja ti prezentiram hakljinog ucenika da batuda i koji ima glatku ziju od onog starog to mi je cilj cheers

poz. Sina moj dobri Wink
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 6 Emptysub lip 18, 2011 12:58 am

Evo Sina da se jos malo nadovezem posto vidim da imas glatku pricu i evo dok ti pisem hakjlo batuda heheh.
Ovaj pjev naravno sa mnogo boljom zijom je postojao samo 1 ocak koji je uhvacen u Livnu 88g i taj covjek koji je bio vlasnik tog grdelina upoznao sam u Splitu i broji se za velikog majstora .
Znaci pazljivo sam ga slusao sta je pricao kako je taj grdelin pjevao .
Taj grdelin bi otpjevao 9 batudi pa bi pao u versu i odma za 1-2 minute vratio bi se na batudu.
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 6 Emptysub lip 18, 2011 2:41 am

Ma o cemu vi pricate?!

Evo sad je naj bitnije doba godine.Grdelini su vecinom na batudi,al postoji tu i versa....Pa ko mu smeta da versa ako mu je versa cista...Samo ako je cista....

Ima tići kojima je versa cisca od batudi puno njih.Bolje da versa nego da batuda s losim zijama.Odnosno osicenim ili nekom bibli vidju glupostima

Eto tu se gleda koliko je grdelin dobar.Nekima tić piva pletivo od takta ipo i zija,vers groblje.Ja bi takvog osobno najradije probija nogon.I ako mu je zija nelosa,al ima odsienih,zove u falso itd....

Da skratim,nek tic versa,al nek mu bude cist.....

[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 6 Emptysub lip 18, 2011 3:05 am

Sina,

Zadrini mladi grdelini u drugom i trecem misecu prošle godine su bili fenomenalni.

Imao ih je tri ,jedan je bio poseban,stalna batuda kroz veršu,fine zijade,pristojne

dužine,malo nastavljanja.Obzirom da je stari nastavljao ,(ako se dobro sicam),

to je bilo iznenađenje.Zaboravija sam što je bilo kasnije u top formi,mislim da

su se pokvarili.

Hocu kazat da je jedno pohvalit mlade grdeline u drugi-treci misec,a drugo

je konacna ocjena,a ti su grdelini ka mladi pokazivali fenomenalno.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 6 Emptysub lip 18, 2011 3:10 am

Sina,

Grdelin koji tuce batude sa zijadom odlicne dužine koja rizi,i svaki put tocka,

siguran je pobjednik na natjecanju "zlatna brokva" u Splitu,ili kako se vec zove.

Znaci da je priznat,što više kazat.

pozdrav imenjace.
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 6 Emptysub lip 18, 2011 4:34 am

Poštovani forumaši......


Evo već danima čitam pojedine postove tj. napade obrane i kontranapade...
Moje je stajalište da se nikad nećemo svi složit oko tica jer čemu bi služia ovaj forum kad bi svi bili isti, jedno je sigurno da bi bija sranje!!!

I žaj mi je da se nečija imena povlače između nas a čovik nije prisutan na ovom forumu ustvari nebavi se ovim ....neko ga je prozva da ima smeće od tića, žalosno ali ja san kod tog čovika davno bija slušat tice,(davno) da nebude nesporazuma jer neznam šta mu tice sad pivaju....Čovik je da bi neki razumili iz moje TRILJSKE općine ( lakše vam je možda iz zaobalja ...hahha) Pa dragi moji sve ukupni tičarčići ako vas nevriđam tj. tako zvani uzgajivači,prodavači,preprodavači,nakupci i tajkuni.....taj dotični gospodim koji je prozvan je jedini tičar u kojeg sam doša sluša tice,da ako se je desia koji škerac to se nije moglo spomenit jer to je bila uživancija kako su te tice plele štekato a zija je bila milina za čut ako vas zanima dužina zije nebih o tom jer nevolimo svi te zije pa bi se neko moga nać uvriđen...Ali dupli i zija....Pa da van otkrijem još jednu ja težim takvom pivanju samo san ja još cibaš jer nemogu van vani prezentirat vani takvu vrst pivanja ali ako bude sriće MOŽDA uspijem nekih naznaka ima.....

Ps:::: Nemojte šta zamirit daj bože da vi svi imate i ja bi lakše doša do tice.....

živi i veseli bili......
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 6 Emptysub lip 18, 2011 4:59 am

Evo ja sam taj koji je rekao kontra tih tića.Netribamo govorit u rukavicama.Cuo ih jesam na cd-u i nisu mi se svidili.Pustimo batudu ona i nije losa nego ovo drugo...Po meni nije sve kako triba.Jebo pletivo ako je ostalo groblje.Al cuo sam na cd-u pa to nije nikakvo mjerilo.A i ko sam ja da sudim sta valja,a sta ne?!

Al pustimo sad to,ja bi iskoristija ovu prigodu da se javno gosp.Tici ispricam ako sam ga icim uvridio.Nije mi to bila nikako namjera....Nisam njega osobno htio nicim uvridit jer gosp.i neznam pa ako je sta krivo protumaceno moja isprika jos jednom.


P.s a i mozemo na brokvu kad god oce......hahaha pozzz svima.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 6 Emptysub lip 18, 2011 7:52 am

GRANDE je napisao/la:
Poštovani forumaši......


Evo već danima čitam pojedine postove tj. napade obrane i kontranapade...
Moje je stajalište da se nikad nećemo svi složit oko tica jer čemu bi služia ovaj forum kad bi svi bili isti, jedno je sigurno da bi bija sranje!!!

I žaj mi je da se nečija imena povlače između nas a čovik nije prisutan na ovom forumu ustvari nebavi se ovim ....neko ga je prozva da ima smeće od tića, žalosno ali ja san kod tog čovika davno bija slušat tice,(davno) da nebude nesporazuma jer neznam šta mu tice sad pivaju....Čovik je da bi neki razumili iz moje TRILJSKE općine ( lakše vam je možda iz zaobalja ...hahha) Pa dragi moji sve ukupni tičarčići ako vas nevriđam tj. tako zvani uzgajivači,prodavači,preprodavači,nakupci i tajkuni.....taj dotični gospodim koji je prozvan je jedini tičar u kojeg sam doša sluša tice,da ako se je desia koji škerac to se nije moglo spomenit jer to je bila uživancija kako su te tice plele štekato a zija je bila milina za čut ako vas zanima dužina zije nebih o tom jer nevolimo svi te zije pa bi se neko moga nać uvriđen...Ali dupli i zija....Pa da van otkrijem još jednu ja težim takvom pivanju samo san ja još cibaš jer nemogu van vani prezentirat vani takvu vrst pivanja ali ako bude sriće MOŽDA uspijem nekih naznaka ima.....

Ps:::: Nemojte šta zamirit daj bože da vi svi imate i ja bi lakše doša do tice.....

živi i veseli bili......Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 6 000203FB

Da,

slažem se sa Dadom,a to sam vec i govorio.

Jedna od najlipših i najkonkretnijh batuda zadnjih dvadeset godina.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 6 Emptypet srp 01, 2011 6:44 am

Znate šta,

citam tamo ona prepucavanja na video klipove i moram ovo napisat.

Ja i svi koji vole lipu, lišu,meku, glatku, čistu , za nas ISPRAVNU zijadu,moramo

se branit od RIZLI,GREZUNA,ŽERBA,NATEZACA I GREZACA.

Ljudi,gojite ta vaše grdeline i zijade,uživajte u njima,za vas su ISPRAVNI,

PRAVI,VRLO DOBRI I ODLICNI,za nas su GOVNO.

Stavite video klipove,uživajte,falite se ,isto ka i mi šta radimo,ali se ostavite

napadanja i poistovjecivanja tih grdelina sa našima.

Vi tražite jedno od zijade,mi tražimo nešto sasvim drugo i tu je kraj svakoj prici.

Idite na žice,natjecanja,hipodrome,a mi ce mo na naša mista i mir u kuci.

Drugim ricima odj......
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 6 Emptypet srp 01, 2011 6:57 am

koce prijatelju lip je ovj tvoj post samo mi se čini da ljudima bacaš prašinu u oči pošto ti je ove godine glavni učitelj glamočki lanjski a on ne da ima vrđolu nego grezaču da nemože bit grezija a usto ti i nastavlja svaki put a sad objasnite ljudima šta piva na onaj cvrkut dobro je ono obrisano a na to svi vaši tići pivaju malu kratku žerbu.
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 6 Emptypet srp 01, 2011 7:04 am

A da vidiš ti kako on zvizdze kako on to pusta, kako on na cvrkut piva!!!!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 6 Emptypet srp 01, 2011 7:06 am

znamo mi Dačo kako ti tići lipo puštaju na snimci
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 6 Emptypet srp 01, 2011 8:07 am

DOMENICO je napisao/la:
A da vidiš ti kako on zvizdze kako on to pusta, kako on na cvrkut piva!!!!

Ja ništa ne razumin
[Vrh] Go down
bošket

bošket


Broj postova : 348
Points : 356
Join date : 19.03.2011
Lokacija : najlipši grad na svitu

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 6 Emptypet srp 01, 2011 8:14 am

Ni ja?????
[Vrh] Go down
Sponsored content





Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 6 Empty

[Vrh] Go down
 
Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.
[Vrh] 
Stranica 6 / 38.Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 22 ... 38  Next
 Similar topics
-
» Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše
»  Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: