Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.

Go down 
+32
PSIHO
portulata
sole
DjordjeVet
Jandrek
Vedran
frickočak
domo
žižula
ivica
euzebio
žuti
enver
ivica.milanovic13
kain
pavao
PESTI
angjello
arboret
vrca
Grga Zlatoper
DOMENICO
Tic_Bal.
YOGI
Sina BL
bošket
lord189
GRANDE
Moćun
pele
frzelin
KOBAC
36 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 21 ... 38  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 5 Emptyčet lip 16, 2011 4:55 pm

PESTI je napisao/la:
Da ,lipo si to rekao.
Onakve dzije su jedinstvene,to nemamo ni ti ni ja ,tvoja nije ni blizu takve a ocjenjivate je sa 4 ,.....hahaha,dogura i do 5 ,...eeeeee,tu počinje razilaženje oko ocjene.
Elektrodom za prokrom tvoju ne možeš zavariti koliko je cikla ,a još da ima sva slova .Onu koju sam ja stavija sam iskomentiraj ,ali obe su daleko od 4.
Eto ,toliko!



Baciti dzijadu kojo je lagano greza (specifična)-made in Oliver Dragojević,....onda bi njega trebalo davno makniti sa scene i neka radi na mišalici za maltu(strojovodja). Very Happy

Lako je meni Pesti sa tobom ,jer kažeš šta voliš i šta misliš,pa brzo sve dovedemo u red.

Svaka ti cast na zadnjoj recenici,jer si sve reka.

Zijada koja rizi manje ili više za mene (nas glatke),je NEISPRAVNA,a za vas je ISPRAVNA.

Moja zijada je za mene (nas glatke) ISPRAVNA,a za vas je NEISPRAVNA.

Tako mi cujemo,tako vi cujete i svi smo u pravu,zar ne.

Što sad? Vrlo jednostavno,pa o tome na forumu,i bez foruma misecima,evo i godinama govorimo i ja i Jogi i Dado i Dome,Kruno,Masleša,

Debo,Ante,Kompa............,necu dalje jer se ljudi ne žele zamjerat i karat.

Poanta ,sad i prije:

Gojimo dva razlicita hobija,držimo i cjenimo razlicite vrijednosti kod grdelina i sve je OK.

Potpuno ista prica ko i prošlu godinu,samo ima novih aktera.

Kad je Fredi koji nije glatki i ne voli ovakve grdeline,sluša moje na livadi,nakon svih mana koje im je naša

ovako reka:

"Koce,zije su ti stvarno glatke ",naravno jer nisu Nategnute,Greze,Mijuraste.Da mi je sve drugo pofalija,a boju

zijade izasra,ja bi bija popizdija,jer od toga sve polazi.

Od boje zijade sve polazi,to je pocetak i kraj.

Mi tako mislimo i cujemo ,a vi na svoj nacin,i tu je pocetak i kraj,karanja nema.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 5 Emptyčet lip 16, 2011 5:37 pm

E da,zaboravija san još Dadine zijade.

To su tehnicki izvanredne zijade,fali im samo malo grdelinske "divljine" u izvedbi,

i da mu grdelini pivaju kad je vrime za to,he he he.

Jedina paralela koja je bitna u mojoj i Dadinoj zijadi je da NISU NATEGNUTE.

Neka je njegova dužina prava,a moja sridnja,nije bitno,ali NISU NATEGNUTE.

A kad zijada nije nategnuta ,onda se može radit.
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 5 Emptyčet lip 16, 2011 6:33 pm

Pricaj ti pricu,jos da je ludih i gluvih,bilo bi idealno za tebe.....
Ajde Koce nemoj nas vridjat ako ikako mozes.....Slusaj te svoje ijade i uzivaj u njima,nitko ti nesmeta,ali nas nepravi budalama.Ti sad nas uvjeravas u nesto sta nema veze s vezom.I otvori tamo temu,tradicija mog balkona i tamo pisi....

Cinjenica je da si uvik tezija glatkim zijama,gosp.iz malog sela iza kukuzovca to uvik govori,al izgleda da si skroz uzgubija busolu.To je onaj o kojem si laja okolo iako si kamion tica od gori donija i lipo zaradija. Naime od te puste infisacije u glatku boju,ti necujes da ti slova fale.Jedno je glatko ispravno,a jedno je glatko sta ti imas ijuuuu,ijuuu,ijuuu.Fale ti sva slova.Bar na onoj snimci od tvog Famoznog Messia sta smo je svi imali priliku cut.Ako imas sta drugo,stavi na forum pa dokazi.Ako imas bolje,odma ti se ispricavam.

Tvoja zija i Dadina su svjetlosnim godinama udaljene.Naravno da je Dadina Mercedes za tvoju Daciju.Prvo duzinom,onda bojom,pa i samom ispravnoscu.....A i pola tih ljudi koje si nabroja neukljucujuci gosp.Individuu koji je ionako gluvas je reklo da su ti tici strava i uzas,samo ljudi nezele da ti recu,zaj in povridit te.Ipak nisi samo ti taj koji prica iza ledja i zove ljude okolo.Svi ste vi nazalost isti.Eto samo toliko.
[Vrh] Go down
PESTI

PESTI


Broj postova : 251
Points : 259
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : ZADAR

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 5 Emptyčet lip 16, 2011 7:27 pm

Hahahahahaha ,ono sa Oliverom sam namjerno stavija jer tu je tvoja reakcija jasna ko dan.
Dobro si sve rekao osim što si svoju usporedija(izjednačija) sa Dadinom u vezi nategnutosti .
Tvoja i moja su nategnute prema takvoj.Tako da nije istina da se ne može govoriti o nategnutosti u početku dzijade ali to nisu natezače.
Smatram da češ i ti ovako reći ili bilo tko od ljudi koje si nabrojao i tada možemo reći da je svakome jasno što se sluša ili drži.
Ako se u glatkoj ekipi rigorozno gleda na boju onda neka se baci oko i oko takvog oblika (finoće)nategnutosti jer se ona najčešće u većini dzijadi osjeti u njenom početku ,pa bi bilo,, bacanja,,.

Nego,ekipa koju si nabrojao i ti sa njima volite zajedničku stvar,to nema veze sa nikakvim tradicijama ,to je STP-2 ili ,,GLATKI,,.Tako da se sad zna bar za tako nešto.

Ništa ružno ne želim nikome reći jer moje namjere nisu takve ,na kraju dzijada koja je stvarno vrhunska prepoznajemo je svi i svatko bi je držao(glatki ili grezi).Ovo o čemu su se lomila koplja i tuklo iz svakakvog naoružanja oko dzijadi se ne bi dogodilo jer opet tvrdim da ne vjerujem da različito čujemo ,a ono što držimo je već nešto drugo i kao sve ima prednosti i mane.
Dobro je govoriti o prednostima onog što svatko ima ,a što je sa manama.One nisu bitne kad se radi o ,,mojim grdelinima,,,..hahahahaha.
Zanemaruješ dužinu kod svoje dzijade iako je jedva prosječna, lagano nategnuta u početku i počinje sa ;C;,a sastoji se od dva djela (puknuta)....(mane koje nisu bitne).
Sve to što sam ti nabrojao nema kod Dadine koju obojica cjenimo i prihvaćamo kao mjerilo.

Super je biti glatki ,lipe su to dzijade ali kako rješiti ovo što sam nabrojao kod tvoje dzije usporedujući je Dadinim kad već tražimo ,,dlaku u jaju,,.

To čujemo SVI...!


Nitko se ne želi svadjati oko toga jer svi se borimo sa onim što imamo,to iskreno cjenim kod svakog dok takav ne ,,proglasi, ono što drži kao mjerilo ispravnosti ili pod tradiciju.







[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 5 Emptyčet lip 16, 2011 8:04 pm

Eto ,to smo rješili na obostrano zadovoljstvo cheers cheers cheers

Nema smisla o tome jer se ne slažemo,

ajmo mi o uzgoju ,to mene zanima,to je buducnost.


A ti Duje he he he,pa zar nismo završili tu temu.Ne zanimaju me ni ti grdelini,

ni ti ljudi,ni ta tema,niti ih više spominjem.Uživaj,guštaj i druži se,napokon

je sve rješeno i sve je čisto,ako si ti zadovoljan i ja sam.

Ko šta voli ,nek izvoli.
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 5 Emptyčet lip 16, 2011 10:02 pm




Bog !!!!



Pazi Vrca da ne bi bilo :::

------ hahaha!!!!


Salu2
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 5 Emptyčet lip 16, 2011 10:21 pm

Da nebi bilo gehen in die Garmišpartenzatvor kao fuhrer Sanader hahaha Twisted Evil
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 5 Emptypet lip 17, 2011 12:14 am

Moram pitati PESTIJA ako hoce da odgovori kako je kod messija nategnuta zija ?

Gdje cuje on ta slova sto prate nategnutu ziju ?

Mislim da zija bez slova sa kvakama ne moze biti nategnuta .

ps. Sad razmisljam u Njemackom, Engleskom pismu nema slova sa kvakama mozda bi njihovi grdelini imali glatku zijadu hahaha

cheers
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 5 Emptypet lip 17, 2011 12:34 am

Hahahahah, je imate opise zijade da je milina, nategnuta na mliko na sokola na kolumbar, na mijure, na kolinac, glatka, rizla, ruzinava, ima li još koji???
Balta, sama riječ "nategnuta" ti sve govori! Znaci da izgleda ko da ptica "sere" dok je izvodi, onako napinje Wink!
A ta koja ima slova na kvacice, ta se zove grezaca ili rizla! Smile
hahahahahahaha
[Vrh] Go down
bošket

bošket


Broj postova : 348
Points : 356
Join date : 19.03.2011
Lokacija : najlipši grad na svitu

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 5 Emptypet lip 17, 2011 12:37 am

DOMENICO je napisao/la:
Hahahahah, je imate opise zijade da je milina, nategnuta na mliko na sokola na kolumbar, na mijure, na kolinac, glatka, rizla, ruzinava, ima li još koji???
Balta, sama riječ "nategnuta" ti sve govori! Znaci da izgleda ko da ptica "sere" dok je izvodi, onako napinje Wink!
A ta koja ima slova na kvacice, ta se zove grezaca ili rizla! Smile
hahahahahahaha
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 5 Emptypet lip 17, 2011 12:48 am

DACO jel ti kad seres jel izvodis lijepa slova ili napinjes žrr rnjrr ili seres glatko u vodu buć heheh Smile Wink

[Vrh] Go down
bošket

bošket


Broj postova : 348
Points : 356
Join date : 19.03.2011
Lokacija : najlipši grad na svitu

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 5 Emptypet lip 17, 2011 12:55 am

Mislio je na slova koja proizvode grlo i usta ,a ne guzica.
Prilikom sranja ,normalno.
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 5 Emptypet lip 17, 2011 12:58 am

bošket je napisao/la:
Mislio je na slova koja proizvode grlo i usta ,a ne guzica.
Prilikom sranja ,normalno.


Hahah nema veze uglavnom se cuju slova. Mozda pokoje slovo kad tic nateze zijadu i njemu izleti na guzicu ahahahhhaha Smile
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 5 Emptypet lip 17, 2011 1:05 am

Kako da se tic muci kad sama rijec kaze glatka nema natezanja nema viska slova Viiciiijuuu.
[Vrh] Go down
bošket

bošket


Broj postova : 348
Points : 356
Join date : 19.03.2011
Lokacija : najlipši grad na svitu

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 5 Emptypet lip 17, 2011 1:12 am

[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 5 Emptypet lip 17, 2011 1:15 am

bošket je napisao/la:


Ti si kralj queen -va Wink
[Vrh] Go down
bošket

bošket


Broj postova : 348
Points : 356
Join date : 19.03.2011
Lokacija : najlipši grad na svitu

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 5 Emptypet lip 17, 2011 1:24 am

[Vrh] Go down
bošket

bošket


Broj postova : 348
Points : 356
Join date : 19.03.2011
Lokacija : najlipši grad na svitu

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 5 Emptypet lip 17, 2011 1:29 am

[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 5 Emptypet lip 17, 2011 1:32 am

bošket je napisao/la:


Ova uopste nije prirodna ova je GMO dugo traje i nije ujednacena geek
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 5 Emptypet lip 17, 2011 1:44 am

[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 5 Emptypet lip 17, 2011 1:46 am

[Vrh] Go down
PESTI

PESTI


Broj postova : 251
Points : 259
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : ZADAR

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 5 Emptypet lip 17, 2011 2:13 am

Tic_Bal. je napisao/la:
Moram pitati PESTIJA ako hoce da odgovori kako je kod messija nategnuta zija ?

Gdje cuje on ta slova sto prate nategnutu ziju ?

Mislim da zija bez slova sa kvakama ne moze biti nategnuta .

ps. Sad razmisljam u Njemackom, Engleskom pismu nema slova sa kvakama mozda bi njihovi grdelini imali glatku zijadu hahaha

cheers


Balta,ti sam sebe ne razumiš a kako ću te onda ja razumiti o čemu pričaš. Very Happy
Tebi ne zamjeram ni što ti ne batuda rodjeni batudaš koji je trebao milion istih batudi složiti ,tako ti je rekao i euzebio kad je slušao video da tako očekuje i ja sam bio u to uvjeren ,a kako si to uspija spizditi to je čista umjetnost.
Ne ljutim se na tebe ni najmanje .Guštaj u svojim ticama i lupetaj kakve dzijade pivaju.

Damjan je posebna priča.
Znaš samo srati svakome iza ledja ,na tebe sam ljut posebno pa se nadam da ćemo se jednom sresti i to rješiti zauvjek jer tvoje kenjanje prelazi svaku granicu .Ideš preko dzije ili ptica ,nije jednako prepucavati se oko dzijade i vrijedjati nekog , majstore skrati malo jezičinu .


Koce, očekivano si izbjegao raspravu o svom grdelinu .


[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 5 Emptypet lip 17, 2011 2:48 am

PESTI pitao sam te ako hoces da mi odgovoris kako je nategnuta i vidim da neces da odgovoris pa te necu vise ni pitati .

Pesti meni je vazno da si ti meni priznao da ja imam batudu a batudas ce doci sam po sebi Wink



[Vrh] Go down
PESTI

PESTI


Broj postova : 251
Points : 259
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : ZADAR

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 5 Emptypet lip 17, 2011 2:53 am

Tic_Bal. je napisao/la:
PESTI pitao sam te ako hoces da mi odgovoris kako je nategnuta i vidim da neces da odgovoris pa te necu vise ni pitati .

Pesti meni je vazno da si ti meni prizno da ja imam batudu a batudas ce doci sam po sebi Wink




Balta ,jesi li imao priliku u živo čuti dzijadu od dadinih?
Koce i ja smo nju uzeli kao mjerilo prave dzije .
Sve češ saznati ako budeš imao priliku usporediti kocinu izvedbu prema takvoj.
Pozz!
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 5 Emptypet lip 17, 2011 3:16 am

Pesti svi znamo kako je Dado dosao do tog pjeva i te dobre zijade . Kocini tici su uceni iz kljuna i mislim da nijedna na forumu nije duza od kocine a bila je i riblja kost pa se jasno vidjelo . Zija se vrti oko 1 s a to je golemo.

ps.Mislim da je moj masni ima stotinku duzu Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 5 Empty

[Vrh] Go down
 
Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.
[Vrh] 
Stranica 5 / 38.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 21 ... 38  Next
 Similar topics
-
» Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše
»  Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: