Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)

Go down 
+28
MONSTRUMO
probiotik
pujdo
Grga Zlatoper
Jandrek
Vedran
ivica
žuti
euzebio
PESTI
enver
domo
pele
Tic_Bal.
F I N K O
kain
KOBAC
ivica.milanovic13
BATUDA
Moćun
arboret
GRANDE
bošket
DOMENICO
vrca
YOGI
lord189
frzelin
32 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 19  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
Anonymous



ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 4 Emptysub svi 14, 2011 7:42 am

bošket je napisao/la:
Moram se pohvalit.
Dobio sam poziv ,od "glatke udruge",da im čujem tiće.
Danas ,petak 13.ti.Nije ovo slučajno.
U 18.00 sati.
Mjesto slušanja - Glatkodrom
Ajme šta ću ih........
Ma neću ,nisam ja takav.A i nekako su mi simpatični.
ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 4 000203FC
Ajme Fredi blago se tebi a ko daje na tvom mistu nebi,jer glatko ti u uvo ulazi slatko. hahahahahahahh Fredi izvini šala mala.VESELO!
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 4 Emptysub svi 14, 2011 8:03 am

Slike kažu sve.......




ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 4 Dsc00561yk





ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 4 Dsc00562fo






ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 4 Dsc00564m






ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 4 Dsc00565m










ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 4 Dsc00566o





Jedina GMO ptica koja je pokušala pobijedit STP pismu ali nije se uspila nosit s mnogobrojnim batudama... šteta malo je slikan iz daleka....



[URL=https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/707/dsc00568r.jpg/
ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 4 Dsc00568r[/URL]






ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 4 Dsc00569gb






ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 4 Dsc00570r





[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 30
Lokacija : solin

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 4 Emptysub svi 14, 2011 8:15 am

mesi gdje si hahahaha lol!

bogami lipo ,da se bilo izvalit u tu bristovinu i povest malu da te malo izmasira zapalit španjulet i ponit paštetu i stavit je na sunce da se malo rastopi i izit je bilo bi onda iiiiiiiiiiiiiJuuuuuuuuu
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 4 Emptysub svi 14, 2011 8:32 am

Ha ha ha ,moran kazat da je glatkodrom bija pun,

i grdelina i grdelinaša.

Ja,Dome,Dado,Fredi,Jogi,Debo,

nakon širenja,svi u Kalaharija,

je patimo,po mušku. cheers
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 4 Emptysri svi 18, 2011 4:03 am


ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 4 Dsc00572r





Nova Generacija "STP".......


[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 4 Emptysri svi 18, 2011 4:22 am

Ipak su ovo dva najbolja prijatelja majica sve govori.

Dolazi novo doba u tičarstvu.

Ako mi ne damo pečat taj tič ne vridi NIŠTA.POZDRAV SVIMA KOME KRIVO KOME PRAVO.
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 30
Lokacija : solin

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 4 Emptysri svi 18, 2011 6:05 am

KOMPA king

bilo bi sve dobro kad svaka slika nebi prikazivale kompu u nekoj pozi a oči dopola mislit će narod da je drunken
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 4 Emptysri svi 18, 2011 6:54 am

Smišni ste mi malo.........POZDRAV SVIMA KOME KRIVO KOME PRAVO......
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 4 Emptysri svi 18, 2011 7:00 am

[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 4 Emptysri svi 18, 2011 8:17 am

frzelin je napisao/la:
Ipak su ovo dva najbolja prijatelja majica sve govori.

Dolazi novo doba u tičarstvu.

Ako mi ne damo pečat taj tič ne vridi NIŠTA.POZDRAV SVIMA KOME KRIVO KOME PRAVO.
Svaka čast master kanarini samo može jedno pitanje? jeste li ove majice štampali za ovu gay paradu 11.06. pa će te im puštat svoje glatke melodije dok se oni budu glatko ljubili hahahahahahahaha.ps nemojte doktora kompu prikazivat u onakvom svitlu jer njemu ne treba majica da da pečat koji vi još niste dobili ,jer ko zna ko će ispast u eliminacijama.hahahahahahaha Pozdrav!
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 4 Emptysri svi 18, 2011 8:31 am

BEZ MOGA PEČATA NIKO NE MOŽE REČ DA MU JE GRDELIN ISPRAVAN AKO DRŽI I UZGAJA PO SPLITSKOJ TRADICIJI PJEVA.
MOŽETE PISAT ŠTA VAS JE VOLJA ALI NE ZABORAVITE DA JA DRŽIM KLJUČ U RUKAMA OD STP TRADICIJE.....
Razz
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 4 Emptysri svi 18, 2011 8:37 am

frzelin je napisao/la:
BEZ MOGA PEČATA NIKO NE MOŽE REČ DA MU JE GRDELIN ISPRAVAN AKO DRŽI I UZGAJA PO SPLITSKOJ TRADICIJI PJEVA.
MOŽETE PISAT ŠTA VAS JE VOLJA ALI NE ZABORAVITE DA JA DRŽIM KLJUČ U RUKAMA OD STP TRADICIJE.....
Razz
Frz al si kopira pečat , a i dogovori se jeli imaš ključ ili pečat jer ključ STP.a ima svako ko je malo svatija o čemu se radi ali pečat ,a t si zaboravija , ne vridi ovaj od kanarin chefa moraš još proć dosta eliminacija.Pozdrav.
[Vrh] Go down
bošket

bošket


Broj postova : 348
Points : 356
Join date : 19.03.2011
Lokacija : najlipši grad na svitu

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 4 Emptysri svi 18, 2011 9:34 am


[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 30
Lokacija : solin

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 4 Emptysri svi 18, 2011 9:25 pm

Pilana je napisao/la:
frzelin je napisao/la:
BEZ MOGA PEČATA NIKO NE MOŽE REČ DA MU JE GRDELIN ISPRAVAN AKO DRŽI I UZGAJA PO SPLITSKOJ TRADICIJI PJEVA.
MOŽETE PISAT ŠTA VAS JE VOLJA ALI NE ZABORAVITE DA JA DRŽIM KLJUČ U RUKAMA OD STP TRADICIJE.....
Razz
Frz al si kopira pečat , a i dogovori se jeli imaš ključ ili pečat jer ključ STP.a ima svako ko je malo svatija o čemu se radi ali pečat ,a t si zaboravija , ne vridi ovaj od kanarin chefa moraš još proć dosta eliminacija.Pozdrav.


lol!
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 4 Emptysri svi 18, 2011 11:49 pm

sve lipo i uredno piše ako neznate pročitat pročitajte još par puti i sve če vam bit jasnije... cheers
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 4 Emptyčet svi 19, 2011 12:04 am




bog !!!!!


[b][color=olive] ŽIVILA PTP -------!!!!!!!



SALU2


[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 4 Emptyčet svi 19, 2011 6:01 am

frzelin je napisao/la:
sve lipo i uredno piše ako neznate pročitat pročitajte još par puti i sve če vam bit jasnije... cheers
U pravu si frzeline sve sam ti lipo i uredno napisa .Ps. ja ću sebi dat diplomu iz nuklearne fizike. ključ postoji a pečat moš napravit u svakog ključara hahahahaha, i udri tog malog matu u sebi.Pozdrav!
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 4 Emptypet svi 20, 2011 6:13 am

Pilana je napisao/la:
frzelin je napisao/la:
sve lipo i uredno piše ako neznate pročitat pročitajte još par puti i sve če vam bit jasnije... cheers
U pravu si frzeline sve sam ti lipo i uredno napisa .Ps. ja ću sebi dat diplomu iz nuklearne fizike. ključ postoji a pečat moš napravit u svakog ključara hahahahaha, i udri tog malog matu u sebi.Pozdrav!

A šta češ sa PREDOM on te uništija totalno.
[Vrh] Go down
ivica.milanovic13




Broj postova : 122
Points : 125
Join date : 01.02.2011

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 4 Emptypet svi 20, 2011 6:19 am

Koja su ovo dva ŽELANDURA na slici
Od negdi su mi poznati
Živili želandurski pečati
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 4 Emptyned svi 22, 2011 1:05 am

Kakav bi bio standard STP-a?

Ako zanemarim svoje gušte,opet su male razlike,ustvari,razlike su samo u zijadi,jer
ja i još neki volimo zijade kakve volimo,međutim unutar Stp-a ima nekih razlika koje
se toleriraju,a neke ne.

Grdelin mora pivat batude,ne smi nastavljat i ne smi bit greške u batudi.
Tu nema oscilacija.
Međutim,zijada, ako je izvedena i ujednacene boje,pa ako i nije totalno čista,vec
ima malo rizenja,primjesa,ipak je STP,jer ih je bilo masa u prošlosti.
Ona je ispravna,stvar je samo u secondim guštima.Ovde ne govorimo o nategnutoj
grezoj zijadi.
Najveci problem takvim zijadama je u pravilu kraj-završetak,juuuuuuuuuu,jer
te zijade obicno zadebljavaju i grezaju kraj,pa s tim pokvare zijadu.
Kad bi zijadama koje ujednaceno blago rize kraj bio isti ili cak lišije izvedbe,dojam
bi bio puno bolji.
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 4 Emptyned svi 22, 2011 5:14 am

Svi se uvatili zijade ka pijan plota.Ko da je jedino zija bitna...Pa nije Stp samo zijada.Svi se slažemo da od nje sve počinje i da je ona vrh i da ako ona nevalja nevalja ni grdelin po ovim našim standardima,al triba malo i druge stvari gledat.Stvorili ste famu da je grdelin dobar ako ima ziju i ako staje.A to nije ni po mise.Di je verš,di je čistoća pjeva,di je raznolikost pletiva...Takt ipo i zija to nikako nisu,ni dobar tic ni Stp...
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 4 Emptyned svi 22, 2011 5:58 am

Ja vas pitam STP mestri, zašto ne ucite grdeline da vam samo zijadu pivaju?????
Ne kužim koji će van kurac da vam tic plete kako vi kažete kad to nije bitno???
Lipo malo obnovite pravila, izbacite pletiva i eto vam najjaceg standarda!
Šta je to nategnuta zijada???? Može li i glatka zijada bit nategnuta???
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 4 Emptyned svi 22, 2011 7:18 am

Ha ha ha tićari moji to sam ja već predložija,zijadu bi skroz izbacija,i umisto nje neka pivaju strilu.Šta duža strila to bolji grdelin,šta manje batudi još bolje,i još najbolje niti da ne plete nego da strilaje i rže,cjacjaje ma ko je to izmislija zijadu tribalo bi ga razapet.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 4 Emptyned svi 22, 2011 8:17 am

U šta ste žestoki,neka špirita.

Cistoca,naravno da je važna,ali ako grdelin u topu cipa batude,to je to.
Šta cistiji u verši ,to bolje,ali batuda je kruna.

Pletiva - šta bolja,bolji grdelin naravno,ali

o kojim pletivima govorimo?

Za koja možemo kazat da su lipa,stakata,krešenda.

Koja pletiva možemo imitirat na usta?

Ja sam takva cuja samo na dva mista u zadnji dvadest godina.

U Ante tice i kompe,a sve ostalo,skupa sa mojima su "idi mi dođi mi",neodređena.

E da,ovde nisam spomenija Dadu,jer govorim samo o pivanjima koja su trajala godinama,i govorim o grdelinima koji su vridili.
[Vrh] Go down
bošket

bošket


Broj postova : 348
Points : 356
Join date : 19.03.2011
Lokacija : najlipši grad na svitu

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 4 Emptyned svi 22, 2011 8:23 am

A pletiva od Brace????
[Vrh] Go down
Sponsored content





ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 4 Empty

[Vrh] Go down
 
ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)
[Vrh] 
Stranica 4 / 19.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 19  Next
 Similar topics
-
» DALMATINSKA TRADICIJA PJEVA
» Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva
» STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u
» Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva
» makedonska tradicija

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: