Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)

Go down 
+28
MONSTRUMO
probiotik
pujdo
Grga Zlatoper
Jandrek
Vedran
ivica
žuti
euzebio
PESTI
enver
domo
pele
Tic_Bal.
F I N K O
kain
KOBAC
ivica.milanovic13
BATUDA
Moćun
arboret
GRANDE
bošket
DOMENICO
vrca
YOGI
lord189
frzelin
32 posters
Go to page : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 19  Next
Autor/icaPoruka
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 30
Lokacija : solin

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 11 Emptyčet kol 04, 2011 12:58 am

bariton je napisao/la:
Dobro si me sitija lorde,drugi pit kad dođete u kafic pitat ce mo ljude šta su pivali

ti grdelini ,ali isprid svih,a ne sakriveto ,ka kurba.

koce nema problema sve to stoji i to bi i volija.....neman ja ništa protiv tih tića ali mogu reć da su me zaveli čin san čuja snimak i onu ziju ja ću postavljat ovakva pitanja i davat vake činjenice koje san čuja baš zato šta san neutralan a i volija bi znat da mogu pričat svojoj dici kako je nekada jedan barba mile ima dobre tiće i kako san se uvik na forumu svađa sa barba yogijen lol! i kako san uvik volija pričat s kocon jer je bija pun razumjevanja za nas mulce
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 11 Emptyčet kol 04, 2011 1:03 am

Ajte ljudi moji leć vrime je popodnevnoga odmora, još će bolje zaspat oni koji je dobro izija a meni su tripice dobro sile. Laughing
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 11 Emptyčet kol 04, 2011 1:07 am

Nije me briga ali volija bi znat jeli taj barba uopće sluša te tiće u živo kad on to tako komentira,ili je i on ćuja od nekog barbe,ili je on sluša falše kazete.Baš bi volija ćut koji je to znalac.
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 11 Emptyčet kol 04, 2011 1:17 am

Ništa valjda je zva barbu za kozultacije ha ha ha ha
[Vrh] Go down
pele

pele


Broj postova : 268
Points : 295
Join date : 29.05.2011
Lokacija : sinj

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 11 Emptyčet kol 04, 2011 3:47 am

HAHAHAHAHA lol! lol! Smile Laughing
[Vrh] Go down
pele

pele


Broj postova : 268
Points : 295
Join date : 29.05.2011
Lokacija : sinj

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 11 Emptyčet kol 04, 2011 6:18 am

YOGI je napisao/la:
Nije me briga ali volija bi znat jeli taj barba uopće sluša te tiće u živo kad on to tako komentira,ili je i on ćuja od nekog barbe,ili je on sluša falše kazete.Baš bi volija ćut koji je to znalac.
Koliko se samo ovaj barba nasluša u živo ,a o komentarima nećemo govorit.HAHAHAHAHA.
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 11 Emptyčet kol 04, 2011 8:41 am

pele je napisao/la:
YOGI je napisao/la:
Nije me briga ali volija bi znat jeli taj barba uopće sluša te tiće u živo kad on to tako komentira,ili je i on ćuja od nekog barbe,ili je on sluša falše kazete.Baš bi volija ćut koji je to znalac.
Koliko se samo ovaj barba nasluša u živo ,a o komentarima nećemo govorit.HAHAHAHAHA.
Da nasluša,svega i svaćega pa čak i nategnutih zijadi ali ne u svojoj kući! lol!
[Vrh] Go down
bošket

bošket


Broj postova : 348
Points : 356
Join date : 19.03.2011
Lokacija : najlipši grad na svitu

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 11 Emptyčet kol 04, 2011 8:55 am

Milini tići nisu bili batudaši.Ali znali su sastavit po 5-6 batudi.
Imali su neodređena pletiva i odlične dzije.Lirske koje zvonu i plaču.
Nisu nastavljali.
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 11 Emptyčet kol 04, 2011 9:51 am

bošket je napisao/la:
Milini tići nisu bili batudaši.Ali znali su sastavit po 5-6 batudi.
Imali su neodređena pletiva i odlične dzije.Lirske koje zvonu i plaču.
Nisu nastavljali.

znaci ti tici nisu valjali po STP-u čim nisu bili batudasi! Ili pravila ne vride isto za svakog Smile ???
[Vrh] Go down
F I N K O

F I N K O


Broj postova : 393
Points : 400
Join date : 17.01.2011
Age : 53
Lokacija : Komiža

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 11 Emptyčet kol 04, 2011 10:44 am

bošket je napisao/la:
Milini tići nisu bili batudaši.Ali znali su sastavit po 5-6 batudi.
Imali su neodređena pletiva i odlične dzije.Lirske koje zvonu i plaču.
Nisu nastavljali.
Ovi post je milina za moje uši !
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 11 Emptyčet kol 04, 2011 6:09 pm

Ako je itko sluša miline murterane onda sam to ja.Sad neću spominjat moje murterane jer će ispast da se hvalim.Milini su murterani bili batudaši,jer grdelin koji spaja 10 15 batudi tto je batudaš.A lirski je zna spojit po 25 batuda,ako neko ne vjeruje neka pita Milana Maslešu on je bija prisutan.Možete zamislit kad on donese Lirskog,starog,krnjolca i njihove mlade i raširi ih po stablima,i kad svaki udre po 10 batudi s najmanje odličnom zijadom.Ali kad ja kažem odličnom to je zijada s odličnom dužinom i bojom a znali su udrit i pravu pogotovo stari i krnjolac.Eto to vam je ukratko bilo to i ne trebate dalje nikoga pitat osim samog Mile Grgića,ako meni ne virujete.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 11 Emptyčet kol 04, 2011 8:44 pm

Naša si koga će pitat jeli lirski spaja 25 batuda... On će reć da je čuja cvrčka kako minja timbar strile...
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 30
Lokacija : solin

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 11 Emptypet kol 05, 2011 12:37 am

YOGI je napisao/la:
Nije me briga ali volija bi znat jeli taj barba uopće sluša te tiće u živo kad on to tako komentira,ili je i on ćuja od nekog barbe,ili je on sluša falše kazete.Baš bi volija ćut koji je to znalac.

yogi kad si tako dobar prijatelj sa barba milon grgićen zašto ti nije da originalan snimak.....Yogi nasluša san se jučer 90 minuta kompletnoga Lirskoga, znači ne same batude nego i verša, javljanje, batude (kojih nemože spojit 5) i moran se izvinit braći sinjanima, bili su u pravu. Doduše sniman je kad nije bija u topu al je pokaza sve svoje mane i vrline, više mana nego vrlina. Ima 4 vrste zija, na dva zova ima falšu malu ziju iciju (bli bli iciiju), na treći ima vicjooo, a na četvrtu stavlja onu pravu o kojoj svi pričaju i ona je uistinu takva, tić nastavlja 80 % posto i ima veršu koja je groblje a to govorin zbog tri vrste strila i vrđola u verši. I zaboravija san reć, čak i na male falše zije svaki put nastavlja a na pravu ne nastavlja... A eto koliko ti je Mile Grgić dobar prijatelj pa ti je lipo da snimak hahahaha, eno žalija se do nazad dvi nedilje da nema ništa, reci mu da uči baštardu na snimak od lirskoga. lol!
i usputto to mi je reka barba koji je vodija milu u oćake i s kojin ga je mile uvatija,isto tako taj barba je ima najboljeg murteranina jer je doli bija prije sviju vas ,lirski je gardelin bija najgoreg "kriminalnog" murterskog pivanja gledano po svin ostalin segmentima pisme, bar za mene, zijadi svaka čast cheers ....i yogi ako oćeš s tin barbon pričat ili ić kod mile otiđi u žrnovnicu ne živi ti taj barba daleko od mile pa pričajte koliko oćete ili se pak smijite kako si ti reka

yogi znan ja i da si ti ima murterane ali da si ih maka zbog nekog bosanskog tića koji je ima ravnu ziju to mi nikako ne ide u glavu flower


Zadnja promjena: lord189; pet kol 05, 2011 12:42 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 11 Emptypet kol 05, 2011 12:40 am

Ravnico moja nategnuta, viciiiiiiiiiiiiiiii
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 30
Lokacija : solin

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 11 Emptypet kol 05, 2011 12:42 am

markane nemore ta bit nategnuta nije bilo vrimena nategnit je
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 11 Emptypet kol 05, 2011 1:04 am

Ti momćiću sjediš na ušima,ja sam ti reka da lirski nikad ponavljm NIKAD sniman,ali sad mi je sve jasno kad si reka koji je to barba više neću trošit rići u vezi toga.
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 30
Lokacija : solin

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 11 Emptypet kol 05, 2011 1:12 am

YOGI je napisao/la:
Ti momćiću sjediš na ušima,ja sam ti reka da lirski nikad ponavljm NIKAD sniman,ali sad mi je sve jasno kad si reka koji je to barba više neću trošit rići u vezi toga.

pa fala bogu da neš trošit riči jer si osta bez njih i tako se najlakše izvuć iz nečega zapanti da nemoš ti uvik bit u pravu ee a ja sad i jesan u pravu i to još sa dokazima pa diš slađe Smile

a i sta ti si biće meštar za razliku od tog barbe jel..??

a taj van je barba kaza di ćete ić u oćake koliko se ja sićan ti ,debo i vice ,a vice ga je pita di ima zijadi i on van je kaza lol!
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 11 Emptypet kol 05, 2011 1:29 am




Bog !!!!


Udica je bačena ::lorde samo tako (argumentirano) . a za toga

barbu što in je reka di je zlatni rudnik """ bolje bi bilo da je muča ,ali

i to samo govori kakvi su ptičari "" nekad bili !!!!!! U današnje vrime

u toj situaciji (iako znamo da je nemoguća) misto bi se krilo ka zmija noge !!!



Salu2



[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 11 Emptypet kol 05, 2011 1:32 am

Slušaj dobro momćiću sve šta si napisa je LAŽ sve ti mogu i dokazat,a ako te dokazi ne zanimaju onda me više nikad ne spominji jer si onda i ti lažov i provokator a ja s takvim neman posla.Ponavljam da ti mogu sve dokazat da je sve LAŽ šta si napisa.To ću ti dokazat a onda ćeš se javno na forumu izvinit,a ako ne želiš da ti ja dokažem nemoj mi se javljat ni preko foruma ni osobno .Eto toliko od mene a sad zovi na mobitel po instrukcije.
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 11 Emptypet kol 05, 2011 1:36 am

Hahahahhaha, nema sta, najludi grad na svitu!!!!
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 11 Emptypet kol 05, 2011 1:38 am






Bog !!!!



Kažem ja ::: što je bilo prvo KOKOŠ ili JAJE ?????


...do sudnjeg dana


Salu2
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 11 Emptypet kol 05, 2011 1:39 am

A onda je svizac zamotao cokoladu u omot......
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 11 Emptypet kol 05, 2011 1:44 am

KAKO JE POTJEH TRAŽIO ISTINU? Laughing



Zadnja promjena: markoxp; pet kol 05, 2011 1:58 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 11 Emptypet kol 05, 2011 1:57 am

Ti govoriš da pitaju MILANA MASLEŠU kakvi je Lirski bija.

Citiran šta ti je Milan reka: "Lirski je najveća guba i bilo je sto puta boljih grdelina, Lirski nije zna pivat a drugo nastavlja je 80 posto, i bija je pun mali zija i ima je groblje od verše"

Eto to ti je Milan reka pa sad i dalje šalji ljude u njega da in priča kakvi je bija.
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 11 Emptypet kol 05, 2011 3:22 am

Sirili su oni isto ovih dana lirskoga Smile ali na CD-u!!!! Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 11 Empty

[Vrh] Go down
 
ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)
[Vrh] 
Stranica 11 / 19.Go to page : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 19  Next
 Similar topics
-
» DALMATINSKA TRADICIJA PJEVA
» Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva
» STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u
» Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva
» makedonska tradicija

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: