Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Birdwatching

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
kanarinka

kanarinka


Broj postova : 22
Points : 30
Join date : 16.04.2011

Birdwatching Empty
PostajNaslov: Birdwatching   Birdwatching Emptyčet tra 21, 2011 11:14 pm

Pošto sam obožavateljica promatranja ptica ili kako bi englezi rekli birdwatching Smile mogli bi malo o tome..
Ja npr. imam u mobitelu zvukove ptica koje žive na mom području u g.kotaru te puštam da vidim koja ce mi se ptica odazvati.
Najčešće se crvendać javlja na odaziv..
Meni jedna od najdražih ptica je vatroglavi kraljić..najviše zbog izgleda..kao da ima plamen na glavi..malena ptičica..i fascinantno je kako to sitno stvorenje preživi surovu zimu g.kotara rendeer
[Vrh] Go down
KOBAC

KOBAC


Broj postova : 249
Points : 272
Join date : 03.03.2011

Birdwatching Empty
PostajNaslov: Re: Birdwatching   Birdwatching Emptypet tra 22, 2011 2:00 am

Bravo kanarinka,predivna tema jer mnogi uživaju promatrati ptice,kao i ja.Ovdje će mo moći ćakulati o zapažanjima ptica u prirodi bez ćibi,gajbi,krletki i letarki.
[Vrh] Go down
kanarinka

kanarinka


Broj postova : 22
Points : 30
Join date : 16.04.2011

Birdwatching Empty
PostajNaslov: Re: Birdwatching   Birdwatching Emptypet tra 22, 2011 8:52 am

Super Smile
Eto..danas se je odazvao Zvizdak..zujio oko mog auta..nije mu bilo jasno gdje je druga ptica Very Happy Uglavnom..najcesce ptice koje srecem u obilasku sumom jesu svakako crvendac..njegov pjev nemoguce je ne cuti..toliko je glasan,velika sjenica, kukmasta,plavetna,crnoglava,jelova, brgljez,zeba,onda neizostavan kos. Vidjela sam ovih dana i par crnih roda, jako skrovita i rijetka ptica, zatim zelendur,zimovka...itd.

Ima ptica kolko oces Very Happy

Sta prevladava kod vas u dalmaciji??
[Vrh] Go down
bošket

bošket


Broj postova : 348
Points : 356
Join date : 19.03.2011
Lokacija : najlipši grad na svitu

Birdwatching Empty
PostajNaslov: Re: Birdwatching   Birdwatching Emptypet tra 22, 2011 8:59 am

Najviše zebovke,strnadice,grmuše a od sjenica parus major-velika.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Birdwatching Empty
PostajNaslov: Re: Birdwatching   Birdwatching Empty

[Vrh] Go down
 
Birdwatching
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Ćakula (Brbljaonica)-
Forum(o)Bir: