Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 priče iz kafića

Go down 
+42
faraon
pujdo
probiotik
Gigo
MONSTRUMO
prava zijada
nicaze
VELE1
arboret
frickočak
balojaxx
Grga Zlatoper
CIBO
DjordjeVet
brabus
kain
angjello
pele
euzebio
DOMENICO
Jandrek
lord189
Moćun
bošket
KOBAC
vrca
ivica
ivica.milanovic13
pavao
Tic_Bal.
ziko
KLAPA SINJ
car
PSIHO
GIMPEL
F I N K O
bizar
YOGI
frzelin
BATUDA
PESTI
GRANDE
46 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
Autor/icaPoruka
GIMPEL

GIMPEL


Broj postova : 12
Points : 12
Join date : 08.01.2011
Age : 54
Lokacija : Biokovo.

priče iz kafića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 2 Emptypet sij 21, 2011 8:21 am

Gospodo....Yogi,Bizar,Frzelin...Pustite optuživanja-ja ovo,ti ono,svađe.....i ostala sranja,uživajte u druženju i grdelinima.....pozdrav
[Vrh] Go down
PSIHO

PSIHO


Broj postova : 69
Points : 70
Join date : 14.01.2011
Lokacija : B.Voda

priče iz kafića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 2 Emptypet sij 21, 2011 8:32 am

GIMPEL je napisao/la:
Gospodo....Yogi,Bizar,Frzelin...Pustite optuživanja-ja ovo,ti ono,svađe.....i ostala sranja,uživajte u druženju i grdelinima.....pozdrav
Pozdrav GIMPEL toćno tako,dosta svađa je bilo na onom forum nemojte
nastavljat i ovdje No
cheers
P.S.
GIMPEL sa koje si strane Biokova? sunny
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

priče iz kafića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 2 Emptypet sij 21, 2011 9:22 am

ja se slažem ali nevolin kad me se napada bez veze ali se volin zajebavat i primat zajebanciju
[Vrh] Go down
bizar




Broj postova : 7
Points : 8
Join date : 15.01.2011

priče iz kafića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 2 Emptypet sij 21, 2011 9:48 am

F I N K O je napisao/la:
A štaš Yogi,nemoj se puno jidit. Ko će razumit Bizara ??? ( Yogi vas laže )-koja gruba optužba. Nemoš sa Kriljanima na zelenu granu,iako su dobri,ko ljudi,životna filozofija im je-"karam" se,znači postojim ! affraid

Finko poštovani, (samo se tebi obraćam ) veoma je jednostavno (moju životnu filozofiju ) za razumiti.
Znači Čudina pušta snimke, g.Mili se to sviđa, a Yogi "iskrivljuje istinu".
Jel ti sad jasno da ja branim g.Čudinu (dobre snimke ), te ne dozvoljavam da se govori ono što nije istina. jeli ti treba nacrtati?.
Znači nema svađe, nema prepucavanja, samo podaci i istina, svjedoci.
ps
Već ti drugi put govorim da s Kriljanima nemam nikakve veze, ali ako tebi odgovara OK, mogu biti i Dubrovčanin.
[Vrh] Go down
F I N K O

F I N K O


Broj postova : 393
Points : 400
Join date : 17.01.2011
Age : 53
Lokacija : Komiža

priče iz kafića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 2 Emptypet sij 21, 2011 11:43 pm

Ajde Bizar,nećemo se natezat ! A i meju vama je manjak komunikacije,pa se zato i napadate ( kako ti moš znat šta je on njemu reka na telefon da bi tako siguro reka da laže ). Ali nije bitno,zašto se ja uopće i mećen između dvojice u fajtu.
Kad je ovako na forumu,kako je onda kad ste svi skupa u kafiću,to mi nikako ne ide u glavu ?! Srića da nema oružja !
PS nisi mi nikad reka da s Kriljanima nemaš nikakve veze
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



priče iz kafića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 2 Emptysub sij 22, 2011 1:36 am

Ala,nisan jedan dan bija u kaficu,odma kino,ne propuštam više ništa.

Finko,nikome to nije jasno,u kaficu svi skupa sidimo,valjda Kalahari djeluje smirujuce,nego,jesam li ja tebi šta obeca? Question Question Question
[Vrh] Go down
F I N K O

F I N K O


Broj postova : 393
Points : 400
Join date : 17.01.2011
Age : 53
Lokacija : Komiža

priče iz kafića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 2 Emptysub sij 22, 2011 2:02 am

A jesi kume,onda šta ćemo Question
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



priče iz kafića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 2 Emptysub sij 22, 2011 3:04 am

F I N K O je napisao/la:
A jesi kume,onda šta ćemo Question

Kume,kad pocmem širit,doci ces,pa ce mo se družit,poklanjat i tako to. cheers
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

priče iz kafića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 2 Emptysub sij 22, 2011 7:37 am

evo vratija sam se iz kalaharija i moran reć da ja bila prava atmosfera.ratne sjekire su zakopane sva je lipo gmo ekipa razrađuje taktiku(biće za dogodine )MASLE je prizna koci da neviruje da će ko donit bolje tiće svaka ćast masli.evo i ja priznam da se i kod njih ćulo par zija koje su perpektivne i s kojima triba radit.bolje da budemo svi dobri nego da se svađamo
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



priče iz kafića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 2 Emptysub sij 22, 2011 7:46 am

YOGI je napisao/la:
evo vratija sam se iz kalaharija i moran reć da ja bila prava atmosfera.ratne sjekire su zakopane sva je lipo gmo ekipa razrađuje taktiku(biće za dogodine )MASLE je prizna koci da neviruje da će ko donit bolje tiće svaka ćast masli.evo i ja priznam da se i kod njih ćulo par zija koje su perpektivne i s kojima triba radit.bolje da budemo svi dobri nego da se svađamo

HA HA,stvarno mirna atmosfera,valjda prid buru,neka,bolje,iako ja nisam cuja te perspektivne zije o kojima jogi govori,valjda mi je uteklo..

Bizar me oduševija jer je napravija zlatnu brokvu od po metra,stvarno figura i stalak za nju,a to ce biti prijenosni pehar sa ugraviranim imenima prvaka splitskog turnira "ZLATNA BROKVA",koji se vec tradicionalno održava tri godine.

Bravo inox

lol!



comedia non e finita
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

priče iz kafića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 2 Emptysub sij 22, 2011 7:55 am

ajde baritone nemoj samo reć da nisi ćuja od galame jer je bilo mirno nisan zna da si tako težak za priznat .naprid gmo mi za vama nazad gmo mi pred vama.
[Vrh] Go down
F I N K O

F I N K O


Broj postova : 393
Points : 400
Join date : 17.01.2011
Age : 53
Lokacija : Komiža

priče iz kafića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 2 Emptysub sij 22, 2011 7:59 am

bariton je napisao/la:
F I N K O je napisao/la:
A jesi kume,onda šta ćemo Question

Kume,kad pocmem širit,doci ces,pa ce mo se družit,poklanjat i tako to. cheers
Ok stari,kad počneš,averti me pa bi moga svratit. A možda i Mladen sa mnom ! sunny
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

priče iz kafića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 2 Emptysub sij 22, 2011 8:12 am

Zivila ekipa GMO a vi gluvasi uvatite se Masle instruktora ili kako ga pojedinci zovu Dr.Masle on vam je vrac GMO.......
[Vrh] Go down
F I N K O

F I N K O


Broj postova : 393
Points : 400
Join date : 17.01.2011
Age : 53
Lokacija : Komiža

priče iz kafića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 2 Emptysub sij 22, 2011 8:45 am

bariton je napisao/la:
F I N K O je napisao/la:
A jesi kume,onda šta ćemo Question

Kume,kad pocmem širit,doci ces,pa ce mo se družit,poklanjat i tako to. cheers
Ok stari,možda i Mladena dovućen !
[Vrh] Go down
car

car


Broj postova : 10
Points : 10
Join date : 17.01.2011
Lokacija : Split

priče iz kafića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 2 Emptysub sij 22, 2011 10:56 am

moj todi koce cili život je sa starim iskusnim tićarim koji znaju sta je pletivo i zijada i zbog toga ima rezultate čovik se muči dogura je do 4 to je odlično jr svi tići na yu tubu koji nešto valjaju ne zaslužuju 4 ocjenu dajem prema tićima koje sam ja ima jednog spizdija potres drugoga golub bacio sa kuće triba se mučit rezultat će doć malo kopit iformacije od iskusnih očaka ili prijatelja nevalja se radi tići svađat krivo gledat izide tića kobac i nema ga više a prijatelj ti je za sva vrimena
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



priče iz kafića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 2 Emptysub sij 22, 2011 8:19 pm

car je napisao/la:
moj todi koce cili život je sa starim iskusnim tićarim koji znaju sta je pletivo i zijada i zbog toga ima rezultate čovik se muči dogura je do 4 to je odlično jr svi tići na yu tubu koji nešto valjaju ne zaslužuju 4 ocjenu dajem prema tićima koje sam ja ima jednog spizdija potres drugoga golub bacio sa kuće triba se mučit rezultat će doć malo kopit iformacije od iskusnih očaka ili prijatelja nevalja se radi tići svađat krivo gledat izide tića kobac i nema ga više a prijatelj ti je za sva vrimena

Care,care

legenda si i gotovo lol!
[Vrh] Go down
car

car


Broj postova : 10
Points : 10
Join date : 17.01.2011
Lokacija : Split

priče iz kafića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 2 Emptysub sij 22, 2011 11:26 pm

baritone koji ovo finko
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



priče iz kafića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 2 Emptyned sij 23, 2011 12:33 am

Finko ti je Care moj prijatelj Komižani,a ujedno i prijatelj našega Mladena "viškoga",koji je nesta,a svaki dan je godinama bija s nama,pa bi ga želija cut i vidit,ne samo ja nego cili Kalahari

Javi seeeeeeee Viškiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii affraid
[Vrh] Go down
car

car


Broj postova : 10
Points : 10
Join date : 17.01.2011
Lokacija : Split

priče iz kafića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 2 Emptyned sij 23, 2011 8:54 am

pozdrav finku od cara
[Vrh] Go down
F I N K O

F I N K O


Broj postova : 393
Points : 400
Join date : 17.01.2011
Age : 53
Lokacija : Komiža

priče iz kafića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 2 Emptyned sij 23, 2011 9:47 am

car je napisao/la:
pozdrav finku od cara
Pozdrav i Caru od Finka !
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



priče iz kafića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 2 Emptypon sij 24, 2011 3:28 am

Jucer sam trefija jednoga starog splitskog ticara,pa me dobro nasmija svojom pricom.Preskocit cu onaj prapocetak kad su se tici držali radi gladi,nego krecemo u malo novije doba.
Sigurno vec znate,da su stari splitski ticari na celu sa g.Mariom M.,udrili temelje i pravila današnjeg pivanja,kako kod grdelina,tako i kod vrduna.Miljenko Smoje je,ne jedan put reka,da "svaki splicanin koji drži do sebe, mora je baranko u mladosti igrat fuzbal i odit u tiće."
Tako je i bilo.
Držanje tici toliko se raširilo,da je svaka ponistra i svaka kuca imala baranko jednoga grdelina.Ne smimo zanemarit ni vrduna,faganela,frzelina i lugarina,jer su to sve bili tici koji su se ravnopravno gojili.
Ali onih pravih ticara,a to su ni,koji su gojili grdeline,vrdune,faganele,frzelina i lugarina,bilo je puno i oni nisu priznavali ove šta su držali par grdelini,a zvali su ih "gospoje".
E ti su se pravi ticari družili više nego mi,imali su svoje kafice isto ka i mi,ali su in rasprave bile puno žešce nego naše,tako da se neki i do smtri nisu pomirili.Ali to su bile komedije,kina i teatri,kajle i brokve,a bilo je i svakakvih grezih zajeba za ne virovat.
Zvuci poznato a..
Šoma de la šoma,u Splitu je bilo puno ticari,a među njima je bilo i ucenoga svita i likari i profesora,ali je bilo puno više grezuni,flocuni i zajebanti,a baš su ti ucinili da se ovi teatar nastavi i dan danas.Njima je bilo glavno nasmijat se na tuđi racun,a teško su primali na sebe,pa su zato i nastajala velika karanja,koja traju i dan danas.Naravno da su glavni uzrok tome bili tici i njijove batude.
Komentari tipa:Nije me taka,
lipo ti plete,
triba s njin radit,
nisan dobro cuja ili
nije piva,
naoko bezazleni i dobrocudni,bili su dovoljni da se vlasnik grdelina komu su upuceni tako najidi,da više nikad ne progovori sa tim komu ih je uputija.
Onda je bilo puno dogovorenih zajeba,kad se grupa dogovori kako ce komentirat,pa bidan gazda od grdelina od muke i jida pocme plakat ili pusti grdelina.

Baš me razveselija ovi stari splitski ticar.



[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

priče iz kafića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 2 Emptysri vel 02, 2011 7:57 am

Evo ljudi drugi mjesec je,volija bi čut kako se vaši grdelini drže.Jeli stoje na istom jeli idu naprid,kakve zije stavljaju,kakvi su glasovi kakve su boje perja ima li nade u nešto bolje.Nažalost naš prijatelj bizar večeras već govori u prošlom vremenu,a to mi nije drago jer je sve bilo gotovo to je to najjaći su BILI. ALI DOGODINE će bit drukčije.
[Vrh] Go down
F I N K O

F I N K O


Broj postova : 393
Points : 400
Join date : 17.01.2011
Age : 53
Lokacija : Komiža

priče iz kafića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 2 Emptysri vel 02, 2011 8:16 am

Eto ti ga na,popizdiće Bizar !
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

priče iz kafića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 2 Emptysri vel 02, 2011 8:19 am

Čuja san da prilaze na moju školu haha samo triba imat učitelja ........ Very Happy
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

priče iz kafića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 2 Emptysri vel 02, 2011 9:10 am

nije kriv bizar okružija se krivim ljudima!
[Vrh] Go down
Sponsored content





priče iz kafića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
priče iz kafića
[Vrh] 
Stranica 2 / 19.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: