Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Nešto o Faganelu

Go down 
+8
emirgrdelin13
miro katic
YOGI
many čazma
Moćun
bošket
arboret
frzelin
12 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

Nešto o Faganelu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nešto o Faganelu   Nešto o Faganelu - Page 2 Emptyčet pro 27, 2012 7:08 am

Nešto o Faganelu - Page 2 Hybridelixca
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

Nešto o Faganelu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nešto o Faganelu   Nešto o Faganelu - Page 2 Emptyuto sij 29, 2013 7:52 am

[Vrh] Go down
emirgrdelin13

emirgrdelin13


Broj postova : 32
Points : 30
Join date : 08.02.2013
Age : 45
Lokacija : Bosna i hercegovina(Mostar)

Nešto o Faganelu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nešto o Faganelu   Nešto o Faganelu - Page 2 Emptypet vel 08, 2013 3:31 am

Ma faganeli cudo jedno imam kanarinku sa faganelom to je ziva vatra nadam se da ce nesto bit od njih slazu se super
[Vrh] Go down
Tomo69




Broj postova : 13
Points : 19
Join date : 05.04.2013

Nešto o Faganelu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nešto o Faganelu   Nešto o Faganelu - Page 2 Emptypon tra 08, 2013 2:09 am

Imam jedno pitanje u kojim se sumama zadrzava faganel zivom u primorju,a jos ga nisam primjecivao. Pa me zanima Smile
[Vrh] Go down
CIBO

CIBO


Broj postova : 227
Points : 245
Join date : 08.01.2011
Age : 62
Lokacija : SINJ

Nešto o Faganelu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nešto o Faganelu   Nešto o Faganelu - Page 2 Emptypon tra 08, 2013 4:07 am

...morao si ga primjetiti ako živiš na moru,faganel ne voli šume već vrtove,živice,šumarke...smriku, pa čak i djelove sa kamenjarom i rijetkim žbunjem gdje nisko gradi gnjezdo.
[Vrh] Go down
Tomo69




Broj postova : 13
Points : 19
Join date : 05.04.2013

Nešto o Faganelu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nešto o Faganelu   Nešto o Faganelu - Page 2 Emptypon tra 08, 2013 5:28 am

Jeli faganel selica iza moje zgrade ima mnogo šmrika i kamenjara,ali nisam ga viđao ,mozete li mi predloziti kako da ga namamim nemam trenutno ni jednog faganela pa me zanima kako bi ga mogao namamiti da ga vidim i slikam
[Vrh] Go down
nicaze

nicaze


Broj postova : 84
Points : 82
Join date : 02.01.2012

Nešto o Faganelu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nešto o Faganelu   Nešto o Faganelu - Page 2 Emptypon tra 08, 2013 5:47 am

Pa ti bi tomo sve da imas nema teme na kojoj nisi trazio neku pticu hajd ti skontaj sta bi ti volio da imas od ptica i da gustas u njima pa da ti saberemo par primjeraka. Kreni od Ninfi , Tigrica, I mali Zeba a ostalo je lako
[Vrh] Go down
Tomo69




Broj postova : 13
Points : 19
Join date : 05.04.2013

Nešto o Faganelu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nešto o Faganelu   Nešto o Faganelu - Page 2 Emptypon tra 08, 2013 6:04 am

Imao sam nekada kanarince,ali sam se morao preseliti pa sam par ptica prodao a ostalo podijelio.Ma sada samo pitam za faganela a sada mi je cilj da uzgojim stiglice i onda da ih krizam sa kanarincima Smile
[Vrh] Go down
gare




Broj postova : 60
Points : 62
Join date : 25.09.2011

Nešto o Faganelu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nešto o Faganelu   Nešto o Faganelu - Page 2 Emptysub lip 01, 2013 8:22 pm

Pozdrav! Evo samo da se pophvalin , pri zadovoljan sa svojin faganelon, pari sve šta mu stavin već ima 14 mladih a malo mi ga ža jadnika jer stalno skače , a ja ga ne tiran samo neka ugleda kanarinku bilo koju ,grize ćibu piva ka lud jednostavno mu se omililo Very Happy !
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nešto o Faganelu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nešto o Faganelu   Nešto o Faganelu - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Nešto o Faganelu
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Snimci i video klipovi - ocjene i komentari

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Faganel (Carduelis Cannabina)-
Forum(o)Bir: