Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 prijatelji i pokloni

Go down 
+34
KOMIŽA
pujdo
Gigo
supergirl
MI 2
ĐEKO
nicaze
Tic_Bal.
portulata
Vedran
ivica.milanovic13
ivica
pele
euzebio
F I N K O
domo
angjello
arboret
bošket
Moćun
lord189
DOMENICO
KOBAC
vrca
jere
kain
brabus
Grga Zlatoper
frzelin
YOGI
onix67
PESTI
BATUDA
GRANDE
38 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Autor/icaPoruka
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

prijatelji i pokloni - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 7 Emptyned kol 28, 2011 9:00 am



Bog !!!!


Samo tako -poklanjajte --- ne bi li ikako pljusak odvalija !!!!



Salu2



[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



prijatelji i pokloni - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 7 Emptyned kol 28, 2011 10:08 am

Glatki korov hahahaha.... al jeftin je cidokor i lizor hhahahaahha
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



prijatelji i pokloni - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 7 Emptypon kol 29, 2011 4:32 pm

Neka prijateljima,

zadnje sam poklonija Stoli i Mili,sad sam gol,ostala samo dva stara i njihovi mladi.

Tako da su iduci pokloni tek dogodine,i to prijatelju Anti tici koji ce birat u ožujku

grdelina kojega hoce.Sad je i Dome jak,pa ce i on pomoc neke zajednicke

prijatelje.
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

prijatelji i pokloni - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 7 Emptysub ruj 24, 2011 5:26 am




ZAHVALNICA




Evo ovim putem bi se zahvalio mojim virtualnim obožavateljima koji me MARKETINŠKI toliko promoviraju da se ne mogu branit od pp.na forumu i telefonskih poziva.
LJudi zovu sa svih strana i interesiraju se za moje tice ali ih moram ražalostit kad kažem da nisu na prodaju jer moj im je odgovor ne prodajem tice kao moji virtualni obožavatelji....ali ipak sam im priuštio želju da ih mogu doć poslušat kako pivaju ,a među tim tičarima su čak i dvojica priznatih tičara iz Sinja. NIsu to sigurno moji virtualni obožavatelji jer oni ne drže tice po STP-u, pa se to njima nebi svidilo.....
Još jednom najviše zahvaljujem klapici što me Marketinški najviše promovira ,( nemojte im zamirit što ih se više javlja s tog nika na ptice pjevice,jer jedan je meštar za satavljanje teksta,drugi piše , a treći kontrolira pravopis.,pa zato nemaju samostalne profile na tom forumu......


Puno vas pozdravlja vaš uzor u tičarstvu

DADO
[Vrh] Go down
Vedran

Vedran


Broj postova : 54
Points : 57
Join date : 30.07.2011
Lokacija : glavice

prijatelji i pokloni - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 7 Emptysub ruj 24, 2011 7:16 am

GRANDE je napisao/la:



ZAHVALNICA




Evo ovim putem bi se zahvalio mojim virtualnim obožavateljima koji me MARKETINŠKI toliko promoviraju da se ne mogu branit od pp.na forumu i telefonskih poziva.
LJudi zovu sa svih strana i interesiraju se za moje tice ali ih moram ražalostit kad kažem da nisu na prodaju jer moj im je odgovor ne prodajem tice kao moji virtualni obožavatelji....ali ipak sam im priuštio želju da ih mogu doć poslušat kako pivaju ,a među tim tičarima su čak i dvojica priznatih tičara iz Sinja. NIsu to sigurno moji virtualni obožavatelji jer oni ne drže tice po STP-u, pa se to njima nebi svidilo.....
Još jednom najviše zahvaljujem klapici što me Marketinški najviše promovira ,( nemojte im zamirit što ih se više javlja s tog nika na ptice pjevice,jer jedan je meštar za satavljanje teksta,drugi piše , a treći kontrolira pravopis.,pa zato nemaju samostalne profile na tom forumu......


Puno vas pozdravlja vaš uzor u tičarstvu

DADO
Dado zvani Glatki a sama rič asocira na to kakav si stvarno ti dajemo puno prostora da se razmašeš.Ne zaslužuješ ti to .Sad ću ti reć o ovom šta govoriš da na ptice pjevice piše nas više moramo dado jer su nas banirali takvi kao ti, to radiš i ovde.Šta se tiče marketinga i ljudi šta te stalno zovu vidićemo kad ih izneseš par puta na livadu koliko će te ljudi zvat. Bojin se da će bit gluhi telefon.Ma nije kum Debo lud valjda i on neki ku..c zna. Zamisli koji će to onda bit marketing samo se bojin da će firma u stečaj.Ijoš nešto Dado nemoj ih nosit vanka mogu ti se priladit pa će ti pivat rizlu hahaha.
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

prijatelji i pokloni - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 7 Emptysub ruj 24, 2011 7:31 am

HAHA lipo je čut kad ti neko kaže GLATKI a NE GREZI...da se mene pita Laki ti bi odavno bija baniran vječno!!!! čuješ Lakiću ne triban ja moje iznit na livadu moji su kućni tići i vidim da ima mnogo zainteresiranih...Samo pripazite nije vam DEBO predmet zajebancije pojedinci su se uvjerili .....Znači LAKI vaši su vječito prehlađeni. haha dajte im vitamin C i malo ih utoplite samo nevjerujem da će vam popravit zije, a one strile izvode zato što imaju GRIPU. hladno im je....
[Vrh] Go down
Vedran

Vedran


Broj postova : 54
Points : 57
Join date : 30.07.2011
Lokacija : glavice

prijatelji i pokloni - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 7 Emptysub ruj 24, 2011 7:37 am

Drži Dado gimple i ostavi se ćorava posla ovo je za tebe viša matematika i još ti mogu reć da si stvarno GLATKI, a kako ćeš ljudima objasnit da ih nesmiš izvadit na livadu
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



prijatelji i pokloni - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 7 Emptysub ruj 24, 2011 7:37 am

Napokon su tenzije pale,postovi su sa manje žuci i sa manje ljutnje.

I TO JE DOBRO

Stvarno je bilo otišlo predaleko,puno vike,galame,podjebavanja a malo pravih

ticara.

U Sinju isto ka i u Splitu.

Evo i ja pozdravljam sve sinjske a i splitske grdelinaše koji imaju uspjeha,koji

izbacuju mlade i rade uspješno sa grdelinima.

A eto pozdravljam i one okolo njih koji godinama izbacuju samo price.

Sve pozdravljam i nadam se da ce ova tema bit najposjecenija.

Treba samo poklanjat prijateljima jer ce ti prijatelj to i vratit.

Ponosan sam na Dadu jer je ipak postiga ogroman uspjeh,a neizmjerno mi

je drago šta su to osim splicana pripoznali i prijatelji iz Sinja.

Trgovina ipak na našu sricu polako propada a ljubav I love you ,prijateljstvo i

tolerancija polako preuzimaju inicijativu.

BRAVO ZA SINJ I SPLIT.
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

prijatelji i pokloni - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 7 Emptysub ruj 24, 2011 7:43 am

Eto večeras smo se podjelili u GLATKE i one koji drtže TIĆE S GRIPOM.......
[Vrh] Go down
Vedran

Vedran


Broj postova : 54
Points : 57
Join date : 30.07.2011
Lokacija : glavice

prijatelji i pokloni - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 7 Emptysub ruj 24, 2011 7:45 am

Večeras smo se podili na one sa mudima i bez njih.hahaha
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

prijatelji i pokloni - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 7 Emptysub ruj 24, 2011 7:48 am

Vedran je napisao/la:
Večeras smo se podili na one sa mudima i bez njih.hahaha


Bravo ponekad si stvarno iznenađenje večeri , ps imaš u jokera popust za vitamin C....
[Vrh] Go down
Vedran

Vedran


Broj postova : 54
Points : 57
Join date : 30.07.2011
Lokacija : glavice

prijatelji i pokloni - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 7 Emptysub ruj 24, 2011 7:50 am

Ti svojima tribaš nabavit skafander ako ih misliš iznit
[Vrh] Go down
Vedran

Vedran


Broj postova : 54
Points : 57
Join date : 30.07.2011
Lokacija : glavice

prijatelji i pokloni - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 7 Emptysub ruj 24, 2011 8:02 am

bariton je napisao/la:
Napokon su tenzije pale,postovi su sa manje žuci i sa manje ljutnje.

I TO JE DOBRO

Stvarno je bilo otišlo predaleko,puno vike,galame,podjebavanja a malo pravih

ticara.

U Sinju isto ka i u Splitu.

Evo i ja pozdravljam sve sinjske a i splitske grdelinaše koji imaju uspjeha,koji

izbacuju mlade i rade uspješno sa grdelinima.

A eto pozdravljam i one okolo njih koji godinama izbacuju samo price.

Sve pozdravljam i nadam se da ce ova tema bit najposjecenija.

Treba samo poklanjat prijateljima jer ce ti prijatelj to i vratit.

Ponosan sam na Dadu jer je ipak postiga ogroman uspjeh,a neizmjerno mi

je drago šta su to osim splicana pripoznali i prijatelji iz Sinja.

Trgovina ipak na našu sricu polako propada a ljubav I love you ,prijateljstvo i

tolerancija polako preuzimaju inicijativu.

BRAVO ZA SINJ I SPLIT.
Koce trgovina izgleda propada samo kod tebe dok čujen da u drugih ljudi ovi zadnji misec cvita.I namoj molin te ti o trgovini,pa ti si ima veleprodaju.Odakle sad tako nagli preokret ali si počeo žalit ljude. Embarassed
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

prijatelji i pokloni - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 7 Emptysub ruj 24, 2011 8:02 am

Vedran je napisao/la:
Ti svojima tribaš nabavit skafander ako ih misliš iznit

HAHA šta si me nasmija legenda si , ali sad je meni jasno zašto ti mašeš rukama kad širiš grdeline, ja mislija da i strašiš da ne nastavljaju ali sam se sitija tebi nastavak ne smeta, ti to mašeš rukama da ti ne padaju vrduni na livadu di širiš .....
[Vrh] Go down
Vedran

Vedran


Broj postova : 54
Points : 57
Join date : 30.07.2011
Lokacija : glavice

prijatelji i pokloni - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 7 Emptysub ruj 24, 2011 8:07 am

HAHAHA ajmo iznit na livadu Dado pa ćemo vidit čiji nastavljaju. Kladi se kad si siguran.Takvi likovi su mi najdraži . Tebi je gimpla u srcu i uhu.
[Vrh] Go down
euzebio




Broj postova : 352
Points : 359
Join date : 01.08.2011
Age : 58

prijatelji i pokloni - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 7 Emptysub ruj 24, 2011 8:21 am

Dobar prijedlog. Iznesite i pozovite sve ptičare sa foruma, a i one koji nisu na forumu neka čuju. Ima tu sasvim sigurno puno objektivnih ljudi a i znalaca koji će reći što ptice pjevaju.I problem riješen. Nakon toga u Klis na janjetinu.
[Vrh] Go down
Vedran

Vedran


Broj postova : 54
Points : 57
Join date : 30.07.2011
Lokacija : glavice

prijatelji i pokloni - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 7 Emptysub ruj 24, 2011 8:22 am

cheers cheers cheers Euzebio
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

prijatelji i pokloni - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 7 Emptysub ruj 24, 2011 5:37 pm

Ala koje je ovo ludilo,svaka čast mom kumu koji je pokaza ne samo da je trnutno naj jači u tićima nego je tija smanjit tenzije i pokušat normalno prićat i komunicirat sa sinjom.Koliko vidim to će bit teško jer se odma napada i omalovažava.Gospodo draga vi me nazivate prijateljem a ja vas uopće ne poznam i ni jedan naš razgovor na forumu nije protekao u normalnom razgovoru,prema tom koji smo mi prijatelji?Bilo bi vam pametnije da se smirite i dođete po savjete ako ne u mene onda vam moj kum može puno tog pametnog reć i naućit o uzgoju i školovanju tića.Ja znam da ste vi temperamentni i da ste osjetili da smo mi napredniji i jaći u znanju u tićima ali nećete da priznate.Da se osvnem i na mog novog prijatelja badu ,ja nikad nisam reka da je fredi gluvaš nego sam popizđiva na ocjene i pohvale koje je dava na onom forumu za neke tiće koji su katestrofa(guba)ali kasnije mi je objasnija zašto je tako ocjenjiva i meni je sad jasno,jer prvi put kad je reka samo malo da se ne slaže s nećim odmah je bija izvriđan.Predlažem da se svi malo smirimo i ako ikako možemo normalno komunicirat bez uvreda na osobe i diranje u ko zna šta malo zajebancije ipodbadanja u vezi tića može ali vrijeđanja osobno nije dobro
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

prijatelji i pokloni - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 7 Emptysub ruj 24, 2011 9:26 pm




Bog !!!


Evo da i ja rečen dvi :: ode san u poziciji neutrale ,jer ne pripadan

ni jednoj niti drugoj struji .. Samo ću reći da se ne more težiti ka normali

razgovora stavljanjem sebe uvik na prvo misto !!!!

Smanjite malo tenzije !!!!!!


Salu2

[Vrh] Go down
Vedran

Vedran


Broj postova : 54
Points : 57
Join date : 30.07.2011
Lokacija : glavice

prijatelji i pokloni - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 7 Emptyned ruj 25, 2011 5:49 am

YOGI je napisao/la:
Ala koje je ovo ludilo,svaka čast mom kumu koji je pokaza ne samo da je trnutno naj jači u tićima nego je tija smanjit tenzije i pokušat normalno prićat i komunicirat sa sinjom.Koliko vidim to će bit teško jer se odma napada i omalovažava.Gospodo draga vi me nazivate prijateljem a ja vas uopće ne poznam i ni jedan naš razgovor na forumu nije protekao u normalnom razgovoru,prema tom koji smo mi prijatelji?Bilo bi vam pametnije da se smirite i dođete po savjete ako ne u mene onda vam moj kum može puno tog pametnog reć i naućit o uzgoju i školovanju tića.Ja znam da ste vi temperamentni i da ste osjetili da smo mi napredniji i jaći u znanju u tićima ali nećete da priznate.Da se osvnem i na mog novog prijatelja badu ,ja nikad nisam reka da je fredi gluvaš nego sam popizđiva na ocjene i pohvale koje je dava na onom forumu za neke tiće koji su katestrofa(guba)ali kasnije mi je objasnija zašto je tako ocjenjiva i meni je sad jasno,jer prvi put kad je reka samo malo da se ne slaže s nećim odmah je bija izvriđan.Predlažem da se svi malo smirimo i ako ikako možemo normalno komunicirat bez uvreda na osobe i diranje u ko zna šta malo zajebancije ipodbadanja u vezi tića može ali vrijeđanja osobno nije dobro
Baš si lipu bajku sročio profesore.Najprije da se osvrnem na tvoj poziv da dođemo po savjete pa ću ti reć kad dođemo nemoj nam ih dat molim te.Šta se tiče znanja tvoje znanje tebi a moje meni.To da imate bolje tiće čini mi se da ste stvarno u k..,u pa 100 puta smo vam rekli da iznesete na livadu,brokvu,žicu kad god oćete i di oćete. To da nas tvoj kum može puno toga naučit o uzgoju i školovanju reću ti da mi gimple ne držimo.Da ste rekli da imate bolje gimple ja se nebi opće ljutio, a ja vam tu nemogu pomoć jer neznan kako ta gimpla izgleda. POZDRAV PRIJATELJU YOGIJU I KUMU
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

prijatelji i pokloni - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 7 Emptyned ruj 25, 2011 8:39 am

V 8 haha strila ti je vrlina, a nastavak još veći o rizli tvojoj da i ne govorim!! Pričaš o nekim tićima da ti nije bilo tičara neću ga imenovat jer nije član ovog foruma nebi ima šta držat u ćibi....A šta se tiče GIMPLI haha te GIMPLICE lipše pivaju od tvojih šampiona dobija si neki škart i sad se fališ haha odgoji nešto svoje pa se hvali...ali nije ti ni to za hvalu...zato preispitaj svoje znanje vidit ćemo tvoj uspjeh reć će meni SINJANI koliko si pravih RIZLA izbacija....nećeš ni rizlu uspit izbacit ....ZIJA će ti doć na vrđ neće više imat izvedbu rizle a ti voliš takvu izvedbu pa te opet niko neće moć pobjedit ......
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



prijatelji i pokloni - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 7 Emptyned ruj 25, 2011 9:17 am

Daj kume dado bogati baniraj sam sebe ako se to može lol!
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

prijatelji i pokloni - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 7 Emptyned ruj 25, 2011 5:55 pm

Moram nešta objasnit mom "prijatelju" lakiju ,nemože se takmićit neki klub iz 4 lige u ligi prvaka.najprije morate doć u prvu ligu pa proć kvalifikacije pa onda se tek takmićit u ligi prvaka.I ove su godine neki tili na silu doć u ligu (rumbali su vrata)pa su na kraju otišli pokunjeni u stvari nisu ni došli na takmićenje.Da ti pojednostavnim najprije trbaš imat ispravnu zijadu(znaš ono RĐŽ) i naravno da nema nastavka moraš doć pred komisiju(to su ti kvalifikacije)i ako komisija(glatki) daju zeleno svjetlo možeš doć na takmićenje.Eto ja mislim da sam bija dovoljno jasan.A šta se tiće mog kuma Grandea njega ti sere karta dobro si reka ne samo da je naj jaći u grdelinima nego i u gimplama a da samo ćuješ majora kako piva.Koji je ono guzićar stvarno ga sere karta.
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

prijatelji i pokloni - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 7 Emptyned ruj 25, 2011 9:06 pm



Bog !!!



Ovo je za ne virovati !!!!!!




Salu2
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

prijatelji i pokloni - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 7 Emptyned ruj 25, 2011 10:59 pm

Bia mi je sinoć Debo koju je poštu donija tek sad vidim koliko pojedinci prljavo i lažljivo igraju a da nekažem šta sve neki klanovi pokušavaju... Markiša jeli ti to opet stigla nova POŠTA dobro te MENTOR naučija sigurno je najjači u obmanjivanju i vrijeđanju ......
[Vrh] Go down
Sponsored content





prijatelji i pokloni - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni - Page 7 Empty

[Vrh] Go down
 
prijatelji i pokloni
[Vrh] 
Stranica 7 / 10.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» SLIKE TIČARA

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: