Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 prijatelji i pokloni

Go down 
+34
KOMIŽA
pujdo
Gigo
supergirl
MI 2
ĐEKO
nicaze
Tic_Bal.
portulata
Vedran
ivica.milanovic13
ivica
pele
euzebio
F I N K O
domo
angjello
arboret
bošket
Moćun
lord189
DOMENICO
KOBAC
vrca
jere
kain
brabus
Grga Zlatoper
frzelin
YOGI
onix67
PESTI
BATUDA
GRANDE
38 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
Anonymous



prijatelji i pokloni Empty
PostajNaslov: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni Emptypon sij 10, 2011 12:28 am

Eto Grande,danas su mi bili tvoji kumovi,preslusali,i naravno dobili na poklon (jogi),naucenog mladog,a koliko cujem,bice i od tebe nešto za kumove

[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

prijatelji i pokloni Empty
PostajNaslov: bravo   prijatelji i pokloni Emptypon sij 10, 2011 2:46 am

bariton je napisao/la:
Eto Grande,danas su mi bili tvoji kumovi,preslusali,i naravno dobili na poklon (jogi),naucenog mladog,a koliko cujem,bice i od tebe nešto za kumove



prijatelji se poznaju u nevolji....a za kumove će se uvuk nešto nać.... Very Happy
[Vrh] Go down
BATUDA
Admin
BATUDA


Broj postova : 38
Points : 50
Join date : 06.01.2011
Lokacija : SPLIT

prijatelji i pokloni Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni Emptypon sij 10, 2011 2:54 am

GRANDE je napisao/la:
bariton je napisao/la:
Eto Grande,danas su mi bili tvoji kumovi,preslusali,i naravno dobili na poklon (jogi),naucenog mladog,a koliko cujem,bice i od tebe nešto za kumove



prijatelji se poznaju u nevolji....a za kumove će se uvuk nešto nać.... Very Happy


malo je ovakvih grdelinaša bravo baritone..... lol!
[Vrh] Go down
PESTI

PESTI


Broj postova : 251
Points : 259
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : ZADAR

prijatelji i pokloni Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni Emptypon sij 10, 2011 3:20 am

Baritone , tako se uvjek radilo .
I to ne smeće , lošeg grdelina pokloniti prijatelju je katastrofa.To treba biti ptica u rangu onoga što čovjek drži ili bolja ako je moguće.
[Vrh] Go down
PESTI

PESTI


Broj postova : 251
Points : 259
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : ZADAR

prijatelji i pokloni Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni Emptyuto sij 11, 2011 12:43 am

Baš tako, neće ga niti uzeti ako ga čuje ili od ranije zna da se radi o ptici ,,ispod kriterija,,.Ali u prvom redu treba vjerovati na rijeć onom koji poklanja što taj grdelin zaista piva.
U tome je draž poklona-iznenadjenje u ugodnom smislu. Wink
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



prijatelji i pokloni Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni Emptyuto sij 11, 2011 1:43 am

bariton je napisao/la:
PESTI je napisao/la:
Baritone , tako se uvjek radilo .
I to ne smeće , lošeg grdelina pokloniti prijatelju je katastrofa.To treba biti ptica u rangu onoga što čovjek drži ili bolja ako je moguće.

Slažem se,samo loseg i ne mozes poklonit grdelinasu,jer se sramotis a i nece ti ga uzest

Baritone......da baritone..hahaha...,možeš... kako nemožeš,ja poklanjam samo loše,jer ..i nemam dobrih...a primam ...eno dok ga daju .... kažu da je dobar,vrhunski...a kad završi kod mene...skrenija..tako mi poslin reču...a skrenija,,..bija je dobar.....a dobro, lipi moji ljudi..ja im kažem...šta ćemo sad sa njim...il ću ga pustit ..il ako je bija dobar kod tebe...evo ti ga nazad,pa neka malo ponovi gradivo......a on otamo viče..NEMOJ..pusti gubu ća..jebeš tiće,biće tića..a nema ljudi..ili neće biti nas....,a drugi put sa istim ljudima opet ista priča...ahahahhahahahahhah...sam san sebi smišan...

Ps
ovo mi je crnjak da malo inspiracije..inače ne bi ovoliko pisa...
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



prijatelji i pokloni Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni Emptyuto sij 11, 2011 5:39 am

bariton je napisao/la:
angel je napisao/la:
bariton je napisao/la:
PESTI je napisao/la:
Baritone , tako se uvjek radilo .
I to ne smeće , lošeg grdelina pokloniti prijatelju je katastrofa.To treba biti ptica u rangu onoga što čovjek drži ili bolja ako je moguće.

Slažem se,samo loseg i ne mozes poklonit grdelinasu,jer se sramotis a i nece ti ga uzest

Baritone......da baritone..hahaha...,možeš... kako nemožeš,ja poklanjam samo loše,jer ..i nemam dobrih...a primam ...eno dok ga daju .... kažu da je dobar,vrhunski...a kad završi kod mene...skrenija..tako mi poslin reču...a skrenija,,..bija je dobar.....a dobro, lipi moji ljudi..ja im kažem...šta ćemo sad sa njim...il ću ga pustit ..il ako je bija dobar kod tebe...evo ti ga nazad,pa neka malo ponovi gradivo......a on otamo viče..NEMOJ..pusti gubu ća..jebeš tiće,biće tića..a nema ljudi..ili neće biti nas....,a drugi put sa istim ljudima opet ista priča...ahahahhahahahahhah...sam san sebi smišan...

Ps
ovo mi je crnjak da malo inspiracije..inače ne bi ovoliko pisa...

Jeli "crnjak" ko stanje psihe,ili "crnjak" ko dobro vino. Embarassed

Ja san mislija da će se podrazumijevat,budući se zna o kom se radi...hahhahhahahha....pa ipak je angel tamo bija "pijančina ispod bošketa"....znači crnjak iz bačve..i to drvene-hrastove......oduzeta dozvola itd..pa mislija san da će se podrazumijevat...a ti odma pucaš na crnjak ko stanje psihe...pa nije vrag da si me tako doživija....
I taman bi mi "crnjak ko stanje psihe" da inspiraciju da pišem po forumu...




[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

prijatelji i pokloni Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni Emptyuto sij 11, 2011 7:33 am

Aloo tičarčići počeli smo se zabavljat....angelo reci mi ko se to nevoli malo razveselit... a morat cemo se dogovorit jer kako vidin na ovom forumu se skupljaju samo istinski ljubitelji tica a ne oni šta čitaju i pišu a nemaju dvi tice kući jer im žena neda držat hahaha....
[Vrh] Go down
PESTI

PESTI


Broj postova : 251
Points : 259
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : ZADAR

prijatelji i pokloni Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni Emptyuto sij 11, 2011 7:38 am

Koji dobar post,tooooooooooo grande sve sam razumja...haha
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



prijatelji i pokloni Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni Emptyuto sij 11, 2011 8:01 am

a grande da nisi to zaspa ispod bačve....hahhahahah...šta si to napravija....
[Vrh] Go down
onix67

onix67


Broj postova : 37
Points : 37
Join date : 12.01.2011
Age : 57
Lokacija : S P A L A T O

prijatelji i pokloni Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni Emptyčet sij 13, 2011 9:07 am

bariton je napisao/la:
PESTI je napisao/la:
Baritone , tako se uvjek radilo .
I to ne smeće , lošeg grdelina pokloniti prijatelju je katastrofa.To treba biti ptica u rangu onoga što čovjek drži ili bolja ako je moguće.

Slažem se,samo loseg i ne mozes poklonit grdelinasu,jer se sramotis a i nece ti ga uzest
grande vidiš šta ljudi kažu eto me kod tebe pazi šta radiš
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



prijatelji i pokloni Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni Emptysub sij 15, 2011 2:01 am

Moram napisat da mi je prijatelj Dome poklonija prvi par za legalni uzgoj cheers
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

prijatelji i pokloni Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni Emptyned sij 16, 2011 8:09 am

nisam se javija do sada na ovu temu ali sa ću.je bija sam u prijatelja koce slušat malo njegove tiće.samo da se zna za mene osobno su lani bili daleko najbolji tići,a teško će ga i ove godine ko pobjedit.slušali smo ja i debo tići su pivali odlićno(moje mišljenje)i poslin svega mi je poklonija mladog koji je ima najlipšu ziju.sad je na meni da radim dalje.
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

prijatelji i pokloni Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni Emptyned sij 16, 2011 8:56 am

svaka čast KOCI i njegovim batudašima i želimo mu puno sriće i batuda...... cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



prijatelji i pokloni Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni Emptyned sij 16, 2011 7:19 pm

Čitajući vaše postove,čini mi se da se nešto novo događa u grdelinaškim krugovima,naprijed momci,osvjetlajte grdelinašima obraz.Ova tema je idealna da se pokažete,bravo.
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

prijatelji i pokloni Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni Emptypon sij 17, 2011 2:55 am

Evo tičari danas san iša slušat tiće u mog kuma i mogu van reć da san se ugodno iznenadija da su tice lipo pokazivale i da bi ih svak poželija....drago mi je da san čuja ticu koju mu je Koce poklonija mogu van reć da će se mnogi iznenadit kad ga čuju.....kume držin ti fige imat ćemo šta širit.......
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

prijatelji i pokloni Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni Emptypon sij 24, 2011 8:36 am


Eto imam puno prijatelja pa bi ovim putem zamolija da ako netko ima grdelina dobroga da mi ga da na duže vrijeme.Unaprijed zahvaljujem... Wink
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

prijatelji i pokloni Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni Emptyuto sij 25, 2011 7:45 am

A meni je kum danas donija moju izleženu ženku koja je bila na školovanju kod Yogia..... cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



prijatelji i pokloni Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni Emptyuto sij 25, 2011 7:49 am

Evo,i ja se mogu pohvalit da sam prijatelju Barasu poklonija dva stara grdelina i dva stara vrduna cheers
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

prijatelji i pokloni Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni Emptyuto sij 25, 2011 8:07 am

Grdelin treča godina i dzijada+3 do 4 i da zna spojit desetak petnaest batudi ičetri takta pletiva. Sad
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



prijatelji i pokloni Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni Emptyuto sij 25, 2011 8:14 am

frzelin je napisao/la:
Grdelin treča godina i dzijada+3 do 4 i da zna spojit desetak petnaest batudi ičetri takta pletiva. Sad

To sve znam,nego zijada me interesira.

a)GLATKA

b)RIZLA


zaokruži.
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

prijatelji i pokloni Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni Emptyuto sij 25, 2011 8:17 am

bariton je napisao/la:
frzelin je napisao/la:
Grdelin treča godina i dzijada+3 do 4 i da zna spojit desetak petnaest batudi ičetri takta pletiva. Sad

To sve znam,nego zijada me interesira.

a)GLATKA

b)RIZLA


zaokruži.

zaokružija sam a)GLATKA sunny
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



prijatelji i pokloni Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni Emptyuto sij 25, 2011 9:07 am

OK,znaci ulaziš u klub glatkih,cestitam


lol!
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

prijatelji i pokloni Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni Emptyuto sij 25, 2011 9:15 am

bariton je napisao/la:
OK,znaci ulaziš u klub glatkih,cestitam


lol!

Nisam nametnili ste mi te vaše glatke pa sam mora u veliku potragu za glatkima.
[Vrh] Go down
Grga Zlatoper

Grga Zlatoper


Broj postova : 120
Points : 122
Join date : 27.01.2011
Age : 60
Lokacija : Split

prijatelji i pokloni Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni Emptyčet sij 27, 2011 10:40 pm

je li dozvoljeno lagat, ili lakši oblik, negovorenja istine(iz zafrkancije)na forumu... Rolling Eyes

[Vrh] Go down
Sponsored content





prijatelji i pokloni Empty
PostajNaslov: Re: prijatelji i pokloni   prijatelji i pokloni Empty

[Vrh] Go down
 
prijatelji i pokloni
[Vrh] 
Stranica 1 / 10.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» SLIKE TIČARA

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: