Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 HRANA ZA MEKOKLJUNCE-Mlinski crvi (meal worms)

Go down 
+3
grizli
venecuelac
BOCKA
7 posters
Autor/icaPoruka
BOCKA

BOCKA


Broj postova : 28
Points : 36
Join date : 13.02.2011
Age : 76
Lokacija : Skopje, Makedonija

HRANA ZA MEKOKLJUNCE-Mlinski crvi (meal worms) Empty
PostajNaslov: HRANA ZA MEKOKLJUNCE-Mlinski crvi (meal worms)   HRANA ZA MEKOKLJUNCE-Mlinski crvi (meal worms) Emptypon vel 14, 2011 7:27 am

.


Zadnja promjena: BOCKA; čet sij 12, 2012 5:58 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://www.ptici-faunanaevropa.com
Gost
Gost
Anonymous



HRANA ZA MEKOKLJUNCE-Mlinski crvi (meal worms) Empty
PostajNaslov: Re: HRANA ZA MEKOKLJUNCE-Mlinski crvi (meal worms)   HRANA ZA MEKOKLJUNCE-Mlinski crvi (meal worms) Emptysri vel 16, 2011 2:30 am

Ala Bocka ovo je cila farma.

Ja ih uzgajam samo u jednu teglu,dovoljno mi.

Zašto mora bit ona mrižica?
[Vrh] Go down
BOCKA

BOCKA


Broj postova : 28
Points : 36
Join date : 13.02.2011
Age : 76
Lokacija : Skopje, Makedonija

HRANA ZA MEKOKLJUNCE-Mlinski crvi (meal worms) Empty
PostajNaslov: Re: HRANA ZA MEKOKLJUNCE-Mlinski crvi (meal worms)   HRANA ZA MEKOKLJUNCE-Mlinski crvi (meal worms) Emptysri vel 16, 2011 5:05 am

.


Zadnja promjena: BOCKA; čet sij 12, 2012 5:58 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://www.ptici-faunanaevropa.com
venecuelac

venecuelac


Broj postova : 4
Points : 4
Join date : 14.01.2011
Lokacija : virovitica

HRANA ZA MEKOKLJUNCE-Mlinski crvi (meal worms) Empty
PostajNaslov: Re: HRANA ZA MEKOKLJUNCE-Mlinski crvi (meal worms)   HRANA ZA MEKOKLJUNCE-Mlinski crvi (meal worms) Emptyned vel 20, 2011 9:56 pm

Bocka sve pohvale za tvoju farmu crva još ti samo trebaju kardinali da smanje brojnost crva
[Vrh] Go down
grizli




Broj postova : 17
Points : 19
Join date : 08.02.2013
Lokacija : zg

HRANA ZA MEKOKLJUNCE-Mlinski crvi (meal worms) Empty
PostajNaslov: Re: HRANA ZA MEKOKLJUNCE-Mlinski crvi (meal worms)   HRANA ZA MEKOKLJUNCE-Mlinski crvi (meal worms) Emptyčet vel 14, 2013 4:34 am

postoji i manji crvic za grdelini i njihov uzgoj cc kg 65 kuna zivi crvici .jedino ih morate ocistiti kroz tijedan dana u jedno brasnu . a onda udri Smile bolji i jeftiniji nego brasnar . na hladnom kg crvica moze stojati do 2 mijeseca . jednom zgodom i o cuvanju crvica .
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

HRANA ZA MEKOKLJUNCE-Mlinski crvi (meal worms) Empty
PostajNaslov: Re: HRANA ZA MEKOKLJUNCE-Mlinski crvi (meal worms)   HRANA ZA MEKOKLJUNCE-Mlinski crvi (meal worms) Emptyčet vel 14, 2013 5:47 am

Pozzzz, gdje ima za kupit te male crvice za 65 kn kilo? Ja san našao male crve zaleđene 450 g 120 kn!
[Vrh] Go down
emirgrdelin13

emirgrdelin13


Broj postova : 32
Points : 30
Join date : 08.02.2013
Age : 45
Lokacija : Bosna i hercegovina(Mostar)

HRANA ZA MEKOKLJUNCE-Mlinski crvi (meal worms) Empty
PostajNaslov: Re: HRANA ZA MEKOKLJUNCE-Mlinski crvi (meal worms)   HRANA ZA MEKOKLJUNCE-Mlinski crvi (meal worms) Emptyčet vel 14, 2013 7:19 am

Bocka da li saljes crve meni bi trebalo Za Mostar javi mi ako mozes
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

HRANA ZA MEKOKLJUNCE-Mlinski crvi (meal worms) Empty
PostajNaslov: Re: HRANA ZA MEKOKLJUNCE-Mlinski crvi (meal worms)   HRANA ZA MEKOKLJUNCE-Mlinski crvi (meal worms) Emptyčet vel 14, 2013 9:20 pm





KOja kupovina ---uzmeš u zoo citija 20-30 komada



i evog sada priko 300 komada !!!! Da imaš za sebe --dovoljno


Salu2
[Vrh] Go down
grizli




Broj postova : 17
Points : 19
Join date : 08.02.2013
Lokacija : zg

HRANA ZA MEKOKLJUNCE-Mlinski crvi (meal worms) Empty
PostajNaslov: Re: HRANA ZA MEKOKLJUNCE-Mlinski crvi (meal worms)   HRANA ZA MEKOKLJUNCE-Mlinski crvi (meal worms) Emptypet vel 15, 2013 7:28 am

dobrodusno upozorenje vezano za crvice . svi su ti crvi izledeni od muha na mrtvom ribe i glavama ostalih zivotinja , bakterije su neizostavne u njima . radije kupujte zamrznute ili posusene iz orginal pakiranja proizvodaca hrane za ptice . bilo bi mi zao da i jedan tic nastrada . onaj koji nezna s njima bolje da ih ne kupuje , kuhanjem i sterizacijom jedino ide . postupak je sljedeci pofuriti kipucon vodom male crvice i odmah ih zamrznuti ili frizider . basnar u svakom slucaju DA istisnite samo zuckastu tvar iz njih i to je to ! tko moze doci do bafalo crva nije lose . na kraju meka hrana za fringlide europske faune ima sve te crvise u sebi najsugurnije za vas i ptice zelenilo iz prirode BOMBA . pozdrav i nadam se da sam bar malo pomogao vama i nasim ljubimcima !
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



HRANA ZA MEKOKLJUNCE-Mlinski crvi (meal worms) Empty
PostajNaslov: Re: HRANA ZA MEKOKLJUNCE-Mlinski crvi (meal worms)   HRANA ZA MEKOKLJUNCE-Mlinski crvi (meal worms) Emptypet vel 15, 2013 9:15 am

grizli je napisao/la:
dobrodusno upozorenje vezano za crvice . svi su ti crvi izledeni od muha na mrtvom ribe i glavama ostalih zivotinja , bakterije su neizostavne u njima . radije kupujte zamrznute ili posusene iz orginal pakiranja proizvodaca hrane za ptice . bilo bi mi zao da i jedan tic nastrada . onaj koji nezna s njima bolje da ih ne kupuje , kuhanjem i sterizacijom jedino ide . postupak je sljedeci pofuriti kipucon vodom male crvice i odmah ih zamrznuti ili frizider . basnar u svakom slucaju DA istisnite samo zuckastu tvar iz njih i to je to ! tko moze doci do bafalo crva nije lose . na kraju meka hrana za fringlide europske faune ima sve te crvise u sebi najsugurnije za vas i ptice zelenilo iz prirode BOMBA . pozdrav i nadam se da sam bar malo pomogao vama i nasim ljubimcima !

cheers
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

HRANA ZA MEKOKLJUNCE-Mlinski crvi (meal worms) Empty
PostajNaslov: Re: HRANA ZA MEKOKLJUNCE-Mlinski crvi (meal worms)   HRANA ZA MEKOKLJUNCE-Mlinski crvi (meal worms) Emptypet vel 15, 2013 8:27 pm





Ma ne dižite halabuku za ništa --- moji ih idu friške već 3 godine i

fala bogu pucaju od zdravlja !!!!!


ps. samo otkinuti glavu i to je to !!!


Salu2
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

HRANA ZA MEKOKLJUNCE-Mlinski crvi (meal worms) Empty
PostajNaslov: Re: HRANA ZA MEKOKLJUNCE-Mlinski crvi (meal worms)   HRANA ZA MEKOKLJUNCE-Mlinski crvi (meal worms) Emptysub vel 16, 2013 12:51 am

Moćun je napisao/la:




Ma ne dižite halabuku za ništa --- moji ih idu friške već 3 godine i

fala bogu pucaju od zdravlja !!!!!


ps. samo otkinuti glavu i to je to !!!


Salu2

cheers
[Vrh] Go down
Sponsored content





HRANA ZA MEKOKLJUNCE-Mlinski crvi (meal worms) Empty
PostajNaslov: Re: HRANA ZA MEKOKLJUNCE-Mlinski crvi (meal worms)   HRANA ZA MEKOKLJUNCE-Mlinski crvi (meal worms) Empty

[Vrh] Go down
 
HRANA ZA MEKOKLJUNCE-Mlinski crvi (meal worms)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Hrana za grdeline
» HRANA ZA PTICE
» Hrana za ptice

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Prehrana-
Forum(o)Bir: