Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

  Snimci i video klipovi - ocjene i komentari

Go down 
+37
Grga Zlatoper
grk
enver
lastavica
bevanda
lubinko
adebisi
keyser soze
brabus
Nemam nista!
F I N K O
GRANDE
Baketina
roko
euzebio
DjordjeVet
emirgrdelin13
myki
roko prč
KOBAC
kolombar
Sina BL
ĐEKO
pujdo
MONSTRUMO
PESTI
ivica
prava zijada
Gigo
nicaze
pele
YOGI
frzelin
lorena1990
domo
Tic_Bal.
CIBO
41 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 14 ... 26  Next
Autor/icaPoruka
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Emptysri lip 26, 2013 12:52 am

Slažem se yogi, ali niko od navedenih nije nikad reka da ima vrlodobre!
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Emptysri lip 26, 2013 1:03 am

MONSTRUMO je napisao/la:
Slažem se yogi, ali niko od navedenih nije nikad reka da ima vrlodobre!

Slažem se s tobom da nije rekao da ima vrlo dobre jer su u njih samo PRAVI kao i u tebe s štekatim pletivima i zijadom od kolometra .ali šta je s vašim snimcima nema ih a ni tvoj komentar me nije zadvoljio.naime pošto si našao na zijometru da nam fale slova u zijadi ja sam te lijepo upita pošto ti imaš taj zijometar da mi rečeš koja slova fale recimo svim drugim zijadama tipa pesti,zadro,škavoljini i tvoji pravi a ako mi to sad ne odgovoriš više nemamo o ćemu razgovarat.
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Emptysri lip 26, 2013 1:08 am

Da da tic-bal, od kad si dvaput u posljednjoj godini bio u kalahariju vidi se veliki napredak kod tebe kako u znanju tako i u sluhu! Svaka čast! Neznam jel do dobrih profesora ili si ti nadaren učenik. 
Netrebas se uplicat tamo di ti nije mjesto, profesor Yogi i ja prijateljski razgovaramo i netriba nam prevodioc!
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Emptysri lip 26, 2013 1:15 am

Profesore Yogi, ja neznam odakle ti to da navedene osobe imaju prave???? Osobe koje ti sada navodis nisu nikad rekle da je to šta imaju pravo, i da su svi ostali neispravni, to ti je velika razlika između njih i glatkih. Pročitaj malo šta ste pisali ranije pa ćeš vidit. Naravno da sve te zijade koje navodis nisu ništa posebno ali Braco ta vaša vrlodobra nije od njih ništa bolja, jednako je neispravna a od nekih i puno gora.
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Emptysri lip 26, 2013 1:27 am

MONSTRUMO je napisao/la:
Da da tic-bal, od kad si dvaput u posljednjoj godini bio u kalahariju vidi se veliki napredak kod tebe kako u znanju tako i u sluhu! Svaka čast! Neznam jel do dobrih profesora ili si ti nadaren učenik. 
Netrebas se uplicat tamo di ti nije mjesto, profesor Yogi i ja prijateljski razgovaramo i netriba nam prevodioc!

Kako daco da se ne uplicem pa zar ima smisla  ovako napisati TVICJEE. Pa koji si ti majstor onda u koju skolu ti ides, ko tebe uci ???

100 X si mi do sad rekao da sam GLUVASINA a ja tebi nikada.

Zivio daco !
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Emptysri lip 26, 2013 2:21 am

pele je napisao/la:
Tic_Bal. je napisao/la:
YOGI je napisao/la:
Evo opet sam malo svratija na forum a kad ono opet ćorak nema snimaka .Ja se malo šalim zna sam ja da će se teško snimit 10 batuda bez nastavka pa da je zijada bilo kakva a kamoli caklena ,jeli tako gigo

Yogi teško da stavi neko 10 batudi bez nastavka.

Vidjeli smo to iz prijašnji snimaka ima jedan skavolin na you tube traje 8 minuta a sjecen je snimak 8-9 puta.

Ima poneki vislas 2-3 batude pa je sjecen snimak (bilo je poneki zimski,proljetni batudi).

Vidi se sta su vlasnici grdelina htjeli prikazati a to je batude koji im grdelini imaju ali da spoji neki tić 10 batudi kao što ti tražiš bez da je snimak sjeckan to je teška zadača.

Zato Yogi bolje da se vratimo na onaj moj matematicki zadatak.Nisam se više mislio javljat ;a sad gospon bosanac nazovite  IGORA BRALU dobri ste pa ga pitaj kako je taj skavolin piva u živo i neka ti kaže šta je rekao za toga skavolina ;a što za vaše nadam se da ga već sada zoveš pa onda napiši šta ti je reka,a ima svjedoka šta su bili i nedavno kod njega pa im je čovik priča kako je tić pjeva,samo živi u zabludi i neka ti je sa srećom

3x3=9.S. još niko nije riješio study

Gospodine Sinjanin mogao si procitati da sam ja napisao da niko jos nije postavio snimak na youtube da bi rijesio matematicki zadatak .

Kako tvoj tic pijeva  neznam jer nam to nisi prikazao na snimci koja je sjeckana vise puta.

Snimak koji si postavio na youtube pokazuje da ti je tic kvalitetan a kako on pijeva  iz tuđi usta nebi da cujem.

Zasto ne postavis novi snimak ljetni gdje tic pijeva bar 3 minute bez sjeckanja onda bi cijeli svijet vidio i čuo.

Nebi da se igram GLUVI TELEFONA jer uvijek kada se nesto prenese od uha do uha dosta toga se izmijeni.

poz.
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Emptysri lip 26, 2013 3:22 am

MONSTRUMO je napisao/la:
Profesore Yogi, ja neznam odakle ti to da navedene osobe imaju prave???? Osobe koje ti sada navodis nisu nikad rekle da je to šta imaju pravo, i da su svi ostali neispravni, to ti je velika razlika između njih i glatkih. Pročitaj malo šta ste pisali ranije pa ćeš vidit. Naravno da sve te zijade koje navodis nisu ništa posebno ali Braco ta vaša vrlodobra nije od njih ništa bolja, jednako je neispravna a od nekih i puno gora.

Opet ti okolo vrtiš sve samo da bi izbjega odgovor.Daj više stavi te zijade na zijometar šta se bojiš,ili je crka zijometar kad je došla lipa zijada u njega.Moju si opisa s trcju ako se sječam ajde malo opiši svoju ili recimo pestijevu kad je već stavija onog sokola kraj mog sokratesa.
[Vrh] Go down
PESTI

PESTI


Broj postova : 251
Points : 259
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : ZADAR

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Emptysri lip 26, 2013 5:51 am

YOGI je napisao/la:
MONSTRUMO je napisao/la:
Profesore Yogi, ja neznam odakle ti to da navedene osobe imaju prave???? Osobe koje ti sada navodis nisu nikad rekle da je to šta imaju pravo, i da su svi ostali neispravni, to ti je velika razlika između njih i glatkih. Pročitaj malo šta ste pisali ranije pa ćeš vidit. Naravno da sve te zijade koje navodis nisu ništa posebno ali Braco ta vaša vrlodobra nije od njih ništa bolja, jednako je neispravna a od nekih i puno gora.

Opet ti okolo vrtiš sve samo da bi izbjega odgovor.Daj više stavi te zijade na zijometar šta se bojiš,ili je crka zijometar kad je došla lipa zijada u njega.Moju si opisa s trcju ako se sječam ajde malo opiši svoju ili recimo pestijevu kad je već stavija onog sokola kraj mog sokratesa.



Sve dzijade na ZIJOMETAR !
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Emptysri lip 26, 2013 8:06 am

Pa nije moguće da se još nije snimija film.Ajmo tićari di ste di je zapelo,deset batuda bez nastavka s bilo kakvom zijadom.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Emptyčet lip 27, 2013 7:56 am

https://youtu.be/aBUoHVBYeG8

Jedan lipi događaj ,

i puno poznatih ljudi.

Čestitke.

Od grdelina ima jedno prekrasno pletivo na 7min. 30 sec.,

a na kraju 13.minute se cuje u pozadini jedna batuda iz Sinja.

Vidim da je u vecini batuda isprid zijade cja cja cja,ili kja kja kja,ili kako vec neko zove a i to je valjda dio neke tradicije.

Mislim da je ovo događaj iz 2011g.
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Emptysub lip 29, 2013 7:56 am

YOGI je napisao/la:
Pa nije moguće da se još nije snimija film.Ajmo tićari di ste di je zapelo,deset batuda bez nastavka s bilo kakvom zijadom.
JOŠ NEMA FILMA
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Emptysub lip 29, 2013 11:50 pm

I ja bi postavio  jedan video kljp AL nesmem OSTACU BEZ PRIJATELJA:D
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Emptyned lip 30, 2013 7:45 am

koce je napisao/la:
YOGI je napisao/la:
YOGI je napisao/la:
Pa nije moguće da se još nije snimija film.Ajmo tićari di ste di je zapelo,deset batuda bez nastavka s bilo kakvom zijadom.
JOŠ NEMA FILMA


Oces da ja stavim:cheers: cheers cheers 
Izgleda koce da nema ništa od snimaka,moraćemo opet mi stavit nešto da opet oživi forum.
[Vrh] Go down
Sina BL

Sina BL


Broj postova : 70
Points : 70
Join date : 11.02.2011
Age : 45
Lokacija : Dublin-BL

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Emptyned lip 30, 2013 8:18 am

YOGI je napisao/la:
koce je napisao/la:
YOGI je napisao/la:
YOGI je napisao/la:
Pa nije moguće da se još nije snimija film.Ajmo tićari di ste di je zapelo,deset batuda bez nastavka s bilo kakvom zijadom.
JOŠ NEMA FILMA


Oces da ja stavim:cheers: cheers cheers 
Izgleda koce da nema ništa od snimaka,moraćemo opet mi stavit nešto da opet oživi forum.


https://www.youtube.com/watch?v=NvRbul2eQrY
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Emptyned lip 30, 2013 10:38 pm

A šta sam vam ja reka,proći će cijeli godišnji odmor a neće se snimit ni jedan tić.Ako se dobro sjećam cvoko je reka da će vrli brzo snimit svog tića a od tad je prošlo 15 dana.Ma snima se snima ALI......... Ma nema veze ljudi znam da je teško snimit 10 batuda bez nastavka,dajte stavite snimak šta piva da piva.Vidite da je mrtvo na forumu,sokratesa ste ispljucali dajte malo vaše da ćujem više ne mogu izdržat puna su mi usta ne mogu više ćekat te vaše snimke
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Emptypon srp 01, 2013 11:19 pm

YOGI je napisao/la:
YOGI je napisao/la:
Pa nije moguće da se još nije snimija film.Ajmo tićari di ste di je zapelo,deset batuda bez nastavka s bilo kakvom zijadom.
JOŠ NEMA FILMA

YOGI možda se snima serija po serija pa ce se ukonponovat  u FILM Smile
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Emptysri srp 03, 2013 4:09 am

Tic_Bal. je napisao/la:
YOGI je napisao/la:
YOGI je napisao/la:
Pa nije moguće da se još nije snimija film.Ajmo tićari di ste di je zapelo,deset batuda bez nastavka s bilo kakvom zijadom.
JOŠ NEMA FILMA

YOGI možda se snima serija po serija pa ce se ukonponovat  u FILM Smile

Ma balta šta je previše previše je,do sad se mogla i santa barbara snimit od 365 nastavaka.
[Vrh] Go down
prava zijada

prava zijada


Broj postova : 185
Points : 185
Join date : 20.09.2012
Lokacija : SPLIT

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Emptysri srp 03, 2013 4:23 am

Čitam na susjedni forum omalovažavanje grdelina g.Jogija od pojedinaca pogrdna imena se nadjevaju uspoređuju se stari snimci g.Pele,g.Prca itd ali novog ljetnog snimka vidljivo nema.Izgledalo je sa lakoćom dotući grdelina g.Jogi kad se pojavila snimka ali šipak nitko ni blizu izgleda.Obečavale se snimke na sve strane pojedinaca pre sigurnih u sebe ali jedno je govoriti a drugo snimiti i prikazati.G.lištan priznaje kao jedine ispravne zije grdelin G.Pele g.Cvokooko i još jednog a grdelina g.Jogija naziva šrot omalovažavajuči i ljude i grdeline a nekog svog ocjenjuje kao najboljeg na svitu.
G.Jogi je svog grdelina opisao kao dobrog i ja se slažem sa tom pozicijom ali ne mogu razumiti g.Lištana kad kaže da ima najboljeg grdelina na svitu.Dobro spominje g.Rca da je previše preseratisa.
Ljudi gube prisebnost kad su grdelini u pitanju što se vidi po pisanju g.Rce,g.Lištana g.Monstruma.
Pozitivno je što se razvojilo ipak na jednu stranu grezije i rašpave zije a na drugu fine i caklene.
Drži me uvjerenje da unatoč omalovažavanju nitko neće uspjeti postaviti pozitivnu ljetnu snimku da uđe u duel sa grdelinom g.Jogi,a šporko ruganje g.Rce,g.Lištana g.Markovnaxp.g.Monstruma valjda pokazuje kakve zije vole.Kakvi ljudi takve zije grezo na grezo i ruzina na ruzinu.
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Emptysri srp 03, 2013 8:20 am

Sta da kažem YOGI je digao kriterije na 10 batudi.

Ja sam nosao ali nece da mi spoji vise od 6-7  da si pita Smile

Yogi spusti malo kriterije  bar na 6-7 batudi pa ču i ja postavit Smile

Davno sam ja govorio da je 10 batudi Golemo da tić spaja ali su mi se smijali Smile

ps. Naravno mislim na batude sto ih Gigo prizna jer on je tolerantan a poslje ce mo pricati kakva je kakve je raspice ili glatkoće Smile


Zadnja promjena: Tic_Bal.; sri srp 03, 2013 8:25 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Emptysri srp 03, 2013 8:28 am

OHHO HO volio bi da Domo snimi svoga Bosanca !

[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Emptysri srp 03, 2013 8:30 am

Šta to sve vrijedi kada če na kraju biti https://youtu.be/vrBnNNIUWpA Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Emptysri srp 03, 2013 8:31 am

Tic_Bal. je napisao/la:
OHHO HO volio bi da Domo snimi  svoga Bosanca !



Kroz iducih desetak dana ide na forum.
[Vrh] Go down
pele

pele


Broj postova : 268
Points : 295
Join date : 29.05.2011
Lokacija : sinj

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Emptysri srp 03, 2013 8:34 am

prava zijada je napisao/la:
Čitam na susjedni forum omalovažavanje grdelina g.Jogija od pojedinaca pogrdna imena se nadjevaju uspoređuju se stari snimci g.Pele,g.Prca itd ali novog ljetnog snimka vidljivo nema.Izgledalo je sa lakoćom dotući grdelina g.Jogi kad se pojavila snimka ali šipak nitko ni blizu izgleda.Obečavale se snimke na sve strane pojedinaca pre sigurnih u sebe ali jedno je govoriti a drugo snimiti i prikazati.G.lištan priznaje kao jedine ispravne zije grdelin G.Pele g.Cvokooko i još jednog a grdelina g.Jogija naziva šrot omalovažavajuči i ljude i grdeline a nekog svog ocjenjuje kao najboljeg na svitu.
G.Jogi je svog grdelina opisao kao dobrog i ja se slažem sa tom pozicijom ali ne mogu razumiti g.Lištana kad kaže da ima najboljeg grdelina na svitu.Dobro spominje g.Rca da je previše preseratisa.
Ljudi gube prisebnost kad su grdelini u pitanju što se vidi po pisanju g.Rce,g.Lištana g.Monstruma.
Pozitivno je što se razvojilo ipak na jednu stranu grezije i rašpave zije a na drugu fine i caklene.
Drži me uvjerenje da unatoč omalovažavanju nitko neće uspjeti postaviti pozitivnu ljetnu snimku da uđe u duel sa grdelinom g.Jogi,a šporko ruganje g.Rce,g.Lištana g.Markovnaxp.g.Monstruma valjda pokazuje kakve zije vole.Kakvi ljudi takve zije grezo na grezo i ruzina na ruzinu.
Meni ne ide u glavu da ovo piše normalan čovik ,evo iša sam na oni forum vidit di sam ja to komentira šta ovaj čovik piše,nemogu nać nigdi ,ali ako ovaj bezimeni kaže onda je to tako ja bi mu triba virovat isto ka šta je napisa da se zove,a šta je interesantna stvar njegovi snimci di got otvoriš,zna čovik .Ja samo vidim da čovik ima zadatak reklamirat ,falit ko šta je iks puta dokaza svaka čast danas je teško doć do posla, a vidite čovik se snaša oš poštar, oš reklama stvarno snalažljiv, a uz to neznamo mu ni ime baš je mačak, ajmo mu mi dat ime kad već neznamo kako se zove nek bude RĐA,
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Emptysri srp 03, 2013 8:40 am

Tman sam poislio neki je video postavljen kad ono opet ćorak (rekla, kazala).
Ajmo ljudi snimke 5-6 batudi pa ljeto je necemo opet na zimu govorit kako će nam pijevat u ljeto Smile
[Vrh] Go down
prava zijada

prava zijada


Broj postova : 185
Points : 185
Join date : 20.09.2012
Lokacija : SPLIT

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Emptysri srp 03, 2013 8:58 am

Prostite g.Pela vi niste komentirali niti sam to imao namjeru pisati jer vi i nemožete komentirati .
Pisao sam da vaš zimski prekidani snimak g.Rca uspoređuje sa ljetnim snimkom g.Jogi što nije u redu.Ja samo nastojim biti pozitivan i govoriti onako kako je a za reklamiranje ste vi ipak jumbo plakat onog neuredno zbrkanog pjeva sa negativno ruzinavom zijom zajedno sa g.rcom.
[Vrh] Go down
Sponsored content





 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
[Vrh] 
Stranica 3 / 26.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 14 ... 26  Next
 Similar topics
-
» Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi bastarda - ocjene i komentari

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: